Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!
00:33
168,266
Reddit
Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Ismet Beadini
  Ismet Beadini

  Sa zemer mir jemi aq te perçar jemi cop copa...shum popull i vuajtur paskemi qen! Ka i gjeten rruget armiku e na bon copa copa neper bot....pa ia dit vleren kombit e sot jemi ku jemi...ku ka ma zemer bardh se shqiptari por ilaçin nuk ia gjetem kurr perçarjes....33 vjet ne mergim fen kush nuk na mohoj kemi kisha e xhamija dhe ate ne gjuhen qe kemi...por fmija niprit nuk mesojn ne gjuhet e nenave qe kan te gjith mergimit....rezulltat i fes dhe kombit....nese boj gabim Puna e Zotit ai me denoft e jo turli pesimist e estremist...

 • Aisheh Ismailaj
  Aisheh Ismailaj

  🌹❤️❤️🌹

 • Ionida Peza
  Ionida Peza

  zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

 • Ionida Peza
  Ionida Peza

  zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube

  Mashallah🤲♥️♥️🤲🌹🌹🤲💎💎🤲☀️☀️🤲🌟🌟🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️🌹☝️🌹♥️🤲

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube

  Oh Allah🤲♥️♥️Ruj breh këta Dy♥️♥️ZEMRA se shummmm jan Pershtat Amin jahrabih Allah🤲♥️♥️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲🌹🌹🤲

 • Sazan Coku
  Sazan Coku

  Marshalla

 • Merte Merte
  Merte Merte

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏

 • Rovena Zacelli
  Rovena Zacelli

  Zoti ju dhente shendet familjarisht

 • vs
  vs

  Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë

 • Mirjeta Bytyqi
  Mirjeta Bytyqi

  Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊

 • enkeleda topi
  enkeleda topi

  🌹☝️🤲🤲👏👏

 • Milazim Piliqi
  Milazim Piliqi

  Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.

 • ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI

  pershendetje dhe respekt z elvis

 • rumadin
  rumadin

  Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh

 • Valbone Shkodra
  Valbone Shkodra

  💙❤️🙏🙏🙏🙏

 • Alisa Coka
  Alisa Coka

  She is so beautiful women 🥰

 • smile foryou
  smile foryou

  Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin

 • Lutfije Gjyshinca
  Lutfije Gjyshinca

  Respekt

 • smile foryou
  smile foryou

  IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft

 • Qqqq 1234
  Qqqq 1234

  🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Zejnije Hajdafkch
  Zejnije Hajdafkch

  Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi

 • Elisa Vlorë
  Elisa Vlorë

  Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.

 • Rezi Malaj
  Rezi Malaj

  Me te miret..

 • Dafina Malaj
  Dafina Malaj

  Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯

 • Edona Gashi
  Edona Gashi

  Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘

 • Rudi Rudi
  Rudi Rudi

  Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅

  • Rudi Rudi
   Rudi Rudi

   @Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit

  • Viollca Rovi
   Viollca Rovi

   O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini

 • F K
  F K

  Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre

 • Selhane Terzia
  Selhane Terzia

  Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲

 • Noeli Ileon
  Noeli Ileon

  Mashalla 💖 💖

 • Ermonela Rafti
  Ermonela Rafti

  Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔

 • Leunora Mehja
  Leunora Mehja

  Dy yje mashallah ⭐️⭐️

 • Mona Kujaj
  Mona Kujaj

  💕💕💕💕💕💕👍

 • Lumnije Shala
  Lumnije Shala

  🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋

 • Luli Veizaj
  Luli Veizaj

  Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.

 • Atixhe Murati
  Atixhe Murati

  MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟

 • Turk Sherif fr dr e
  Turk Sherif fr dr e

  !

 • Mira
  Mira

  ❤❤🤲🙏

 • Mimoza Veseli
  Mimoza Veseli

  Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti

  Bukur marshllha !!!!❤️

 • Neta Ndou
  Neta Ndou

  Zoti ju rujt

 • Alt Gaming
  Alt Gaming

  Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan

 • j s
  j s

  Allahi jashtoft muhabetin

 • Sife Sife
  Sife Sife

  Zoti ju bekoftë

 • Nebije A.
  Nebije A.

  Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon

 • Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga

  Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...

 • Muarem Iseni
  Muarem Iseni

  Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon

 • Mire Shahinaj
  Mire Shahinaj

  MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲

 • Melek Ljimoni
  Melek Ljimoni

  Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲

 • linda linda
  linda linda

  Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT

 • Rudina Gjine
  Rudina Gjine

  Jeni shum te mir zoti madh ju rujte

 • Edona Gashi
  Edona Gashi

  Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞

 • Ramije Etemi
  Ramije Etemi

  👍👏

 • Berra Haliti
  Berra Haliti

  MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms

 • Miranda Alb
  Miranda Alb

  Zoti u bekofte

 • Matilda Xhufka
  Matilda Xhufka

  Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.

 • Zyhrije Tairi
  Zyhrije Tairi

  Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏

 • mxc vargas
  mxc vargas

  Me te bukurit💕 me te nderuarit

 • refet mamuti
  refet mamuti

  selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim

 • Feime Isufi
  Feime Isufi

  Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲

 • Alvin Shala
  Alvin Shala

  Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,

 • Trg Play
  Trg Play

  Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur

 • mimoza lika
  mimoza lika

  MashaAllah sa te bukur qe jeni

 • Arjan Gruti
  Arjan Gruti

  .Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij

 • Linda Linda
  Linda Linda

  Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime

 • Mimosetta Mommy
  Mimosetta Mommy

  Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi

  In sha Allah.

 • nusha gjoka
  nusha gjoka

  Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑

 • Fahrie Thaqi
  Fahrie Thaqi

  Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲

 • e.d24 eligesti
  e.d24 eligesti

  MashAllah

 • Bessy Bessy
  Bessy Bessy

  Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe

 • 100% Glamour
  100% Glamour

  MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️

 • HAMZA
  HAMZA

  O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Lut Luti
  Lut Luti

  Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur

  • Nihan Xhaferi
   Nihan Xhaferi

   Gabim e thoni MashaAllah.

 • Nero
  Nero

  Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.

 • sarah abc
  sarah abc

  MashaAllah ❤❤❤❤❤❤

 • 66
  66

  Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah

 • Nerxhivane Osmani
  Nerxhivane Osmani

  Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲

 • Edona Veliq-Sallahu
  Edona Veliq-Sallahu

  MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️

  • Hajri Kurtishi
   Hajri Kurtishi

   Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot

 • Luljeta Zeqiri
  Luljeta Zeqiri

  Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.

 • Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji

  ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Loreta Lori
  Loreta Lori

  🤗🤗🤗

 • Shqipe Maloku
  Shqipe Maloku

  Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.

 • Dashmir Ramadani
  Dashmir Ramadani

  Ma shaa Allah, Zoti ju rujt

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi

  Allahi ju dhasht gjith lumturi.

 • Abdelkader Benmertaza
  Abdelkader Benmertaza

  Mashalla allahu ju rujt amin

 • ela Ahmeti
  ela Ahmeti

  Mashallah mashallah

 • Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku

  Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑

 • Fuat Atipi
  Fuat Atipi

  Zoti tu jape ni jet te gjate

 • Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu

  Marshallah🤲🤲🤲

 • Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu

  Marshalli🤲🤲

 • Erinda Ujka
  Erinda Ujka

  Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt

 • Pran Vera
  Pran Vera

  Mashallah 🥰❤️😍

 • Lola Kreka
  Lola Kreka

  si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀

 • Tuana Gashi
  Tuana Gashi

  Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt

 • Zhaneta Dervishi
  Zhaneta Dervishi

  Allahu u rujt ☝️🤲

 • Suzana suzana
  Suzana suzana

  MashaAllah

  • Safet Dedja
   Safet Dedja

   Safeti paci jete e shendet

  • Dulije Capric
   Dulije Capric

   Eselamu Alejkum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Mashallah Mashallah Allahu Xh Sh Ju shperblefet Me te gjitha Te mirat Familjarishet Amin.😅🌹🌹🤲🤲

Faqja Tjeter
Surja el Bekare
2:06:28
3,6 mln