Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
501,414
Reddit
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Video: Domi Production
Muzik \u0026 Orkestrimi: Valentin Veizi
Mix \u0026 Master: Klodian Qafoku
Teksti: Ymer Nurka
Klarinet: Shaban Çela
Kitar: Shkelqim Dule

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2jqOQY...
iTunes: music.apple.com/us/album/dete...

Komente
 • Lavdie Tahiraj
  Lavdie Tahiraj

  Ankohu I. Miri. Inenes

 • Dashurije Lame
  Dashurije Lame

  ⭐⭐⭐⭐⭐🌹🌹🌹🌹

 • Selam Saliaj
  Selam Saliaj

  Je gjigant o ylli baka sukse pasha je i pari jugut ton

 • Eneda Gogoli
  Eneda Gogoli

  🌍🌍🤍

 • Emiljano Baraj
  Emiljano Baraj

  Bravo Ylli Baka ke bere nje kenge shume te bukur

 • PETRO NAKOS
  PETRO NAKOS

  Bravo YLI BAKA

 • Klevis Gaxhaj
  Klevis Gaxhaj

  Kengetari me i mire Ylli Baka🌟🌟

 • Asllan Korreshi
  Asllan Korreshi

  👏👏👏👌

 • Daniel Aris
  Daniel Aris

  Teksti/Detet Blu Engjell une te zgjodha vete Ti me zbrite si nje Yll Cne ky fat, ky fat per mua ,Pse ky fat, ky fat i tille Nazemadhja gjithe lezet Leri nazet per bandill Seç ma prishe mendjen mua Çma kepu, kepute fill Ref: Detet ti dhashe blu moj Ti mi do jeshile Pse ky fat per mua moj Çne ky fat i tille Te levdoja Majin Ti me shaje Prille U çma prishe mendjen ti Çma kepute fille Me nje rreze syri Çma dogje fitile O çfare fat i bukur moj O çfare fati mir Po te shteri vaji Çe dua kandile Lemsh ma bere mendjen ti Çma kepute fill Ne ethe digjem i teri Ndersa ti me ndez kongjill Çne ky fat, ky fat per mua Pse ky fat, ky fat i till Pse me kater gjethe moj Çme deshe mua terfil Seç ma prishe mendjen fare Çma kepu, kepute fill Ref: Detet ti dhashe blu moj Ti mi do jeshile Pse ky fat per mua moj Çne ky fat i tille Te levdoja Majin Ti me shaje Prille U çma prishe mendjen ti Çma kepute fill Me nje rreze syri Çma dogje fitile O çfare fat i bukur moj O çfare fati mir Po te shteri vaji Çe dua kandile Lemsh ma bere mendjen ti Çma kepute fill

 • Agim Hoxholli
  Agim Hoxholli

  Yll ke emrin yll je dhe vete o ylli baka

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE

  Suksese 🔥👑

 • Mersiana Cuka
  Mersiana Cuka

  Je nje yll sic e ke emrin vete bravo te lumt. 👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Albi Cakaj
  Albi Cakaj

  Shume bukur pateriot je edhe do te jesh me i mire 🎶🎶🎶👋👋

 • blendi gjata
  blendi gjata

  Super ...

 • hasan zhubaj
  hasan zhubaj

  Pershendetje nga kosova deqan prej zvicre baco

 • Whatabout Us
  Whatabout Us

  Bilbili i shqiperis

 • Matilda Cela
  Matilda Cela

  Je super YLLI BAKA 👏👏👏

 • Kinder Hilfe
  Kinder Hilfe

  shum këngë e bukur ,,,,këngët e tua mor ylli na shplodhin trurin neve që jemi në kurbet ,,,ti mos vdeksh kurr për ne shqipëtarët,,,, tu bëft një dit një mujaj ,,,,ti je një yll rën nga qelli ,,///

 • Gabriel Daja
  Gabriel Daja

  O gjigand! 👍🏻👍🏻

 • Bibi Hadushi
  Bibi Hadushi

  Ylli je lartë

 • Pranvera Kurtaj
  Pranvera Kurtaj

  Nje Perl e rradhes...

 • Eno Peshtanaku
  Eno Peshtanaku

  Bilbil i shqiperise. Super kenge

 • Louiza Hida
  Louiza Hida

  Bravo bravo

 • Kujtim Sinani
  Kujtim Sinani

  Nuk lindin më si ky bilbil

 • Vali Gsh
  Vali Gsh

  Kënga ime e preferuar është,,Me vjen mall për Tepelen ,,ju përshëndes nga Gjermania dhe ju uroj shum suksese ju dhe familjes tuaj ,ma përshëndet hallen dhe me këtë këngë qe me pëlqen mua prsh babin tim ne Tepelen

  • nieooj gotoy
   nieooj gotoy

   Superrrr frate 👍

 • Njazi hoxhaj
  Njazi hoxhaj

  te kendoft zemra ylli super kenge

 • Erlind Haxhiaj
  Erlind Haxhiaj

  Detet ti dhash blu moj 💙 e ti mi do jeshil💚

 • a sota sota
  a sota sota

  Shume bukur. Bravo

 • Algest Memaj
  Algest Memaj

  Shume e bukur

 • Vasilika Dima
  Vasilika Dima

  Suksese ,shume bukur❤❤

 • Mon Balliu
  Mon Balliu

  Bravo Ylli bravo te kendofte zemra te uroj me te mirat dhe suksese 👏👏

 • Nejada vlog
  Nejada vlog

  ❤️🌠

 • Igli Mane
  Igli Mane

  I madh si kjo kenga vella

 • mimoza caushaj
  mimoza caushaj

  Zjarr Ylli Baka tè lumtè goja suksese👍👍👍👍👍👍😘😘😘😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Leo Leo
  Leo Leo

  Bravo o I madh🔥🔥🔥🔥

 • Kela super muzik super kengetar Hoxhaj
  Kela super muzik super kengetar Hoxhaj

  Gjigandi baka

 • Hairije Dhrimaj
  Hairije Dhrimaj

  Ylli Baka u befsh 100 vjet me shendet dhe deshira te realizuara

 • Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra

  Shume bukur suksese ylli baka

 • VELKAJ_007
  VELKAJ_007

  Suksese ylli Baka👍

 • Bjoni Leskaj
  Bjoni Leskaj

  Superrrr frate 👍

 • sadik kapaj
  sadik kapaj

  Flakë

 • Vdorj
  Vdorj

  Si ndalohet repeat?

 • Valbona Tusha
  Valbona Tusha

  Suksese #ValentinVeizi dhe Ylli Baka

 • Majlinda Jace
  Majlinda Jace

  Bravo si gjithmon keng spetakolare 👌👌👏👏👏

 • Klodian Lela
  Klodian Lela

  Si përher i pa haritshëm suksese👏👏👏

 • vjollca Pire
  vjollca Pire

  Suksese Ylli Baka

 • James Bond
  James Bond

  Njish si gjithmone

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2

  🔥🔥🔥

 • Geri Dervo
  Geri Dervo

  BRAVO YLLI TEPELENES TONE SI GJITHMONE I PREGATITUR PER KENGET E RRE QE TE KA KENAQESH RESPEKTE VELLA🔝🔝🔝🔝🥂🥂🥂😇❤

 • Olta Celaj
  Olta Celaj

  Suksese ylli baka⭐⭐⭐

 • Indrit Xhemaj
  Indrit Xhemaj

  Kush me trego pak teksin e kesaj kenge ju lutem?

 • Armando Bubeqi
  Armando Bubeqi

  Shum bukur complimenti tekstin ju lutem flm🍷

 • Fluturak Lipo
  Fluturak Lipo

  Super kenge respekte I madhi Ylli baka

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi

  Ylli kenget e tua jane ilaç per zemren time

 • fisnik salataj
  fisnik salataj

  Suksese gjigande 👏🏻👏🏻

 • Μανιολα Ζιλφαι
  Μανιολα Ζιλφαι

  Suksese o bilbili sheqiperise

 • Amarildo Ahmati
  Amarildo Ahmati

  Si gjithmon, hit do behet kete vere kjo keng💥💥

 • Anxhela Sulovari
  Anxhela Sulovari

  😍😍😍super kenge

 • Shpresa Shabanaj.
  Shpresa Shabanaj.

  Super hit🥰🥰🥰🌟🌟👋👋

 • Danjela Halimi
  Danjela Halimi

  ⭐⭐⭐super keng

 • stylico
  stylico

  BRAVO YLLI!

 • Valmira Bogdani
  Valmira Bogdani

  Bravo Ylli

 • Nedime Dervishi
  Nedime Dervishi

  Suksese gjithemone o ze embelsire 👏👏👏👏👏👏👏

 • Kelmend Gjonaj
  Kelmend Gjonaj

  Nice Song

 • Ilir Muskaj
  Ilir Muskaj

  Dallohet dora e mjeshtrit Valentin Veizi! Kompozimet e tij, që këndohen nga Ylli Baka, bëjnë diferencën nga interpretimet e tjera të këtij këngëtari! Komplimete edhe për interpretimin nga Ylli Baka!

 • kozma ngjela
  kozma ngjela

  Je bilbili i jugute peshendetje nga large👏👏👏👏

 • Luljeta Kaso
  Luljeta Kaso

  Kenga me e bukur! Mezi po e prisnim!👏👏🔥

 • Fredi Gjishti
  Fredi Gjishti

  Je artist shum keng e bukur

 • Kolisokol Sokol
  Kolisokol Sokol

  👏👏👏👏👏👏

 • pani malaj
  pani malaj

  shum kenge ebukur suksesee o gjigante qe cdo her e me bukur ❤❤🎤🎤

 • Klevis Fejzolli
  Klevis Fejzolli

  je me i miri ylli baka

 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa

  👏👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Flutura Kaci
  Flutura Kaci

  Supeeeeer bravo 👏 tu lumte goja Ylli Baka!!!

 • Ani Shabani
  Ani Shabani

  Suksese ylli baka👑👑👑

 • olsi olsii 11
  olsi olsii 11

  Je legjenda e muzikes popullore ❤🙏

 • Albano Dyli
  Albano Dyli

  Sa me qetesoj kjo keng me hoqi merzin suksese ylli baka 💥💥💥💥

 • Idajet Kollcaku
  Idajet Kollcaku

  Super Kenge suksese gjigand

 • Asllan Korreshi
  Asllan Korreshi

  👏👏👏👏

 • Lionel Kuqi
  Lionel Kuqi

  💫💫💫

 • Lionel Kuqi
  Lionel Kuqi

  🔥🔥

 • Lionel Kuqi
  Lionel Kuqi

  👑👑

 • Lionel Kuqi
  Lionel Kuqi

  👌🏻👌🏻👌🏻

 • Egla Kamperi
  Egla Kamperi

  kush po e degjon kete super kenge te bej like 👏👏Bravo Ylli Baka

 • Aldi Jace
  Aldi Jace

  Si gjithëmon super hit të lumtë goja, se na kënaqe, të përshëndes o gjigand!!👋👋👋🎤🎤🎤🎶🎶🎶🎻🎺🎸🎸

 • amore Arce Award
  amore Arce Award

  Obirbil sukses 💞💫💞💫💞💫

 • Tomorr Harizaj
  Tomorr Harizaj

  Complimenti

 • Harmene Lumanaj
  Harmene Lumanaj

  Ma kenaqe zemrn te lumt goja suksese 👏👏👏👏

 • Cimi Ymeri
  Cimi Ymeri

  🎤Ta gezosh ditelindien 🎹baka🎹 edhe 100 pranvera 🍷🍷🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Franc Kaja
  Franc Kaja

  Suksese Ylli Baka 🎤

 • Rudina Hoxhallari
  Rudina Hoxhallari

  Suksese Ylli Baka kenget e tua jan ilac 👏👏👏❤❤❤🌟🌟🌟

 • dhimiter druga
  dhimiter druga

  Urime Valentin Veizi, qellove ne shenje edhe kete rradhe :)

 • 123 Abc
  123 Abc

  👏👏👏

 • Nini Yzaj
  Nini Yzaj

  Kenga me e bukur e YLLI BAKES ndoshta varg I lire dashurie

 • Jben sneb Shbveive
  Jben sneb Shbveive

  Super e bukur 🔥

 • Klodjana Binjaku
  Klodjana Binjaku

  Nje titull kaq kuptim plote🤩 Dashuri me degjim te pare je o Ylli Baka😊👏👏👏👏

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo

  Gjithmon surpriz këngët YLLI e ke emri e Ylli vlore je faleminderit që na e ben zëmrën mal dhe kënget tua na japin qetësi 💗💗💗💗💗💗👏👏👏👏👏👏

 • Xhesiana Bejdo
  Xhesiana Bejdo

  Detet ti dhash blu moj💙ti mi do jeshile💚pse ky fate per mua moj cne ky fat i tille! Suksese👑👏

 • Ambra Kanani
  Ambra Kanani

  💖

 • Kroni Kroni
  Kroni Kroni

  Suksese

 • Luke Vuktilaj
  Luke Vuktilaj

  Super 👍👍💯

Faqja Tjeter
I WON
8:02
6 mln
I WON
8:02
6 mln