Yll Limani - A ki me rrejt
03:06
1,841,050
Reddit
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: instagram.com/ylllimani/
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Komente
 • Janina -Sh
  Janina -Sh

  Superr💖💖💖

 • ari eli
  ari eli

  This is my break up song 😂

 • Vevo Albania
  Vevo Albania

  Presim ft ELVANA this summer #loti 💸

 • Mikel Toy Tv
  Mikel Toy Tv

  Awesome ...

 • Bleona.Elona Pajaziti
  Bleona.Elona Pajaziti

  Suksese yll😊❤

 • FF REDIONI
  FF REDIONI

  Jam varikars

 • Aida Durmishi
  Aida Durmishi

  👍👍👍

 • Juljo Muka
  Juljo Muka

  Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....

 • Arnesa Gashi
  Arnesa Gashi

  Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚

 • kudo bashke❤❤
  kudo bashke❤❤

  💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊

 • Lindia Lindia
  Lindia Lindia

  Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘

 • 〽INNA**D〽
  〽INNA**D〽

  Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu

  Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon

 • Yo Yo
  Yo Yo

  Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱

 • Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli

  Ek

 • Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli

  11 k

 • Just Meri
  Just Meri

  Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge

 • Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha

  Super keng love

 • Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri

  Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰

  • Ajnure Jashanica
   Ajnure Jashanica

   Krahasohet😊✌

 • Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri

  Si gjithmon me i miri

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu

  Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.

 • Fatime Matranxhi
  Fatime Matranxhi

  👌👌👌

 • Ujala Latifi
  Ujala Latifi

  👑👑👑

 • sokin jon
  sokin jon

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • Kristian Cela
  Kristian Cela

  Filma me titra shqip 👇 algone.info/glo/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg

 • Ada Satka
  Ada Satka

  beautiful as always

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s... Plliz

 • Ina Yzeiraj
  Ina Yzeiraj

  Bravo ylli 👏👏😍

  • sokin jon
   sokin jon

   Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

 • Eni Eni
  Eni Eni

  Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin

  • number one1
   number one1

   😂🤣🤣lott

 • Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci

  8

 • Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci

  77

 • doire aintu
  doire aintu

  🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  • seiom jvony
   seiom jvony

   SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

 • Jella Ensar
  Jella Ensar

  Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  • seiom jvony
   seiom jvony

   Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • Rovi Osmani
  Rovi Osmani

  Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s....

 • Nurie Muça
  Nurie Muça

  Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯

  • doire aintu
   doire aintu

   Po sje bre veq ty🤔

 • Nurie Muça
  Nurie Muça

  Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s... Plliz☺

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu

  Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te

 • blerim bardhi
  blerim bardhi

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Enid Xhaferi
  Enid Xhaferi

  Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁

 • Ester Xhoel
  Ester Xhoel

  💜💜🌸🌸

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  • ilda cangu
   ilda cangu

   I am sorry why did you copy my comment

 • cutE &cutE
  cutE &cutE

  Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

  • yuoop noke
   yuoop noke

   O sa e bkr kenga yll je

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  • ilda cangu
   ilda cangu

   I am sorry why did you copy my comment?

 • Fatos Sulo
  Fatos Sulo

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  • Bukurije Burjani
   Bukurije Burjani

   @seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr

  • seiom jvony
   seiom jvony

   🙈🙈🙈🙈🙈

 • Elio ambra
  Elio ambra

  SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   😘😘😘😚😚

 • blerim bardhi
  blerim bardhi

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Algira Hajrulla
  Algira Hajrulla

  Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Imrane Rrustemi
  Imrane Rrustemi

  Po sje bre veq ty🤔

 • kirsheta kirsheta
  kirsheta kirsheta

  Love it ❤️

 • J-kup
  J-kup

  nice

 • Amanda Jushi
  Amanda Jushi

  O jet ti

 • ꧂ Rovena ꧁
  ꧂ Rovena ꧁

  Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   @yuoop noke me Ben s....pllizz

  • ꧂ Rovena ꧁
   ꧂ Rovena ꧁

   @yuoop noke E vërtet 🙂

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • Ergisa Elezi
  Ergisa Elezi

  😍❤️

 • Xhulo Bera
  Xhulo Bera

  Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 • Florjan Pata
  Florjan Pata

  O sa e bkr kenga yll je

 • Eri Velia
  Eri Velia

  o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Mr Ben s....plliz

 • lule lulee
  lule lulee

  Ma vdiqet me kto keng

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s.....plliz

 • lule lulee
  lule lulee

  🙈🙈🙈🙈🙈

 • elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi

  😘😘😘😚😚

 • elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi

  Yll limani shum të dua

 • Erjola Ibi
  Erjola Ibi

  Bravo je yll i vërtet 😍😍

 • miri miri
  miri miri

  🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho

  Vidioklipi shum nice .

 • M. Morina
  M. Morina

  Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes

 • Bensu Soral
  Bensu Soral

  Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!

 • Klea
  Klea

  Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙

 • Elis Coku
  Elis Coku

  Yll ke emrin yllje vete🥰🥰

 • babygirl 2021
  babygirl 2021

  Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥

 • Bleta TV
  Bleta TV

  Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s.....plliz

 • Petrit Petrit
  Petrit Petrit

  Mimiri ylli liman

 • B A
  B A

  0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍

 • Raima Ismaili
  Raima Ismaili

  😍😍😍😍😍

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana

  Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s....plliz

 • Ilire Demaj
  Ilire Demaj

  Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️

 • REXHEPAJ FLAMUR
  REXHEPAJ FLAMUR

  👍👍

 • Sara Moccia
  Sara Moccia

  Vabbè grande cambia grande

 • Sara Moccia
  Sara Moccia

  La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero

 • Esmeralda Kaci
  Esmeralda Kaci

  Hajd shko pra gjej ma mire 👋

 • Bora Ahmet
  Bora Ahmet

  ⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Jella Ensar
  Jella Ensar

  Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑

 • Era Cuka
  Era Cuka

  Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟

 • Anita Cela
  Anita Cela

  Super 👏👏

 • Seveljana Mushi
  Seveljana Mushi

  Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...

 • AJLA AKI
  AJLA AKI

  Te dua shumë 💗✌️

 • Endi
  Endi

  Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s.... Plliz

 • Lene Stenaj
  Lene Stenaj

  Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s.... Plliz

 • Tatlim_0
  Tatlim_0

  Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani

  O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘

  • Ylli Ramadani
   Ylli Ramadani

   @Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪

  • Yllza Ramadani
   Yllza Ramadani

   Cka ki ??Mos vdiqe😂😂

 • Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj

  😍😍😍

 • Gruddy
  Gruddy

  Ay theweeknd wanna be 💀

 • Arnesa Gashi
  Arnesa Gashi

  ❤️❤️

 • Klea Hoxhaj
  Klea Hoxhaj

  Je i mrekullueshem.❤❤❤❤

 • Elton Burgu
  Elton Burgu

  Bukur.

  • Elton Burgu
   Elton Burgu

   MELISA.

 • Val hurricane
  Val hurricane

  Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣

 • Florind Berisha
  Florind Berisha

  shum e bukur👏👌❤️

 • Tuana Maxhuni
  Tuana Maxhuni

  🤙😍

 • The Last Lyrics
  The Last Lyrics

  Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s..... Plliz

Faqja Tjeter
Capital T - RRUSHE
03:26
1,7 mln
GJESTI - ALO
02:46
10 mln