Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
03:57
2,903,933
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Komente
 • Eglantina Sina
  Eglantina Sina

  😙😙😙😙

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   😍😍

 • Falko Albanese
  Falko Albanese

  YLL🌠

 • bucii rebel
  bucii rebel

  Ahh qfare kenge!! Ylli shume zanin e bukur dhe fjalt si munden shqiptar me kendu ma bukura gjuhe ne bote per cdo situate

 • Adi I
  Adi I

  Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.

 • N.D N.D
  N.D N.D

  Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   🥺👏👏

 • X X
  X X

  Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt

 • Servis Fresi
  Servis Fresi

  Je me i miri

 • The Crystalmans
  The Crystalmans

  Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume

 • Vitore Deda
  Vitore Deda

  a

 • Xhes B
  Xhes B

  Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍

 • Samanta Domi
  Samanta Domi

  Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄

 • Shine Farizi
  Shine Farizi

  Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet

 • Aferdita Demiraj
  Aferdita Demiraj

  Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥

 • pida siouy
  pida siouy

  Like ala pa e degju😍

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

 • Arjanit Hoti
  Arjanit Hoti

  Monooinyomomymo

 • Bessa Mill
  Bessa Mill

  Yll na mbyte me keto balade

 • Tessaa
  Tessaa

  shpirtin ma kalle me ket kang o Yll

 • tiku milan
  tiku milan

  Super/No koment

  • pida siouy
   pida siouy

   Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr

 • alida flus
  alida flus

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 • Berisha Ariana
  Berisha Ariana

  ❤️❤️❤️😉😇

  • alida flus
   alida flus

   😣😔😣

 • Golden Motivation Albanian
  Golden Motivation Albanian

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • doire aintu
  doire aintu

  dedikuar per mua.

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona

  Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani

  • alida flus
   alida flus

   💫

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  we love it

  • alida flus
   alida flus

   🙈🥰🥰🥰🥺🥺

 • FOXAMG63
  FOXAMG63

  I love this dude, amazing music

  • FOXAMG63
   FOXAMG63

   @Shauka Hodan yes 😃

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   👑👑super👏

 • Emona Çota
  Emona Çota

  Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira

  • doire aintu
   doire aintu

   👑👑super👏

 • Afrovita Hysaj
  Afrovita Hysaj

  Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   me prek ne zemer .

 • Vlora Kasolli
  Vlora Kasolli

  V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

  • Vlora Kasolli
   Vlora Kasolli

   Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249

  • Vlora Kasolli
   Vlora Kasolli

   Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i

 • Ilir Miftari
  Ilir Miftari

  Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.

  • Ilir Miftari
   Ilir Miftari

   Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 • OLGERT MUSOLLARI
  OLGERT MUSOLLARI

  ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭

 • Al Beshure
  Al Beshure

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Crista
  Crista

  When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Merita Uka
  Merita Uka

  Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Raela Tollja
  Raela Tollja

  🙈🥰🥰🥰🥺🥺

 • Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj

  😣😔😣

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...

 • Silvana Vataj
  Silvana Vataj

  💫

 • Silvana Vataj
  Silvana Vataj

  Si vete emri je

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu

  me prek ne zemer .

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 • Antonela Sina
  Antonela Sina

  👑👑super👏

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 • Paola Duda
  Paola Duda

  👏🏻👏🏻

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

 • edaar Sela
  edaar Sela

  Kur tkujtohet sa kam dasht

 • Lola Ymeraj
  Lola Ymeraj

  Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️

 • Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha

  😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

 • niduoe stre
  niduoe stre

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 • Peme Deda
  Peme Deda

  ♥️

 • its PimozZ
  its PimozZ

  Llug o ka shkon

 • Riti Gerta
  Riti Gerta

  I find myself in every word ❤️

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • biran Damla
  biran Damla

  Bravo 👏👏

  • niduoe stre
   niduoe stre

   I'm

 • Zenun ZH
  Zenun ZH

  ♥️♥️♥️♥️

 • Elmira Kulheku
  Elmira Kulheku

  Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • Adelina Kajo
  Adelina Kajo

  Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 • Denis Etemi
  Denis Etemi

  diese nicht gut

 • Skipeee34
  Skipeee34

  o Yll sa za tembel ke

 • Sebajdin Aliu
  Sebajdin Aliu

  The best bro🔥

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

 • OLGERT MUSOLLARI
  OLGERT MUSOLLARI

  Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem

 • OLGERT MUSOLLARI
  OLGERT MUSOLLARI

  KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani

 • Xhejsi Kalziqi
  Xhejsi Kalziqi

  Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

 • Vegla
  Vegla

  Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. algone.info/slow/video/sKyUxKiXeomJyXk

 • Joanna
  Joanna

  🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥

 • Egla
  Egla

  ❤️❤️

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

 • Baby Lian 2
  Baby Lian 2

  I'm

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

 • Mira Maal
  Mira Maal

  Mos em myt

 • Majlinda Kajtazi
  Majlinda Kajtazi

  Te do Valina

  • Joanna
   Joanna

   Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

 • Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG
  Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG

  Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli

 • Besnik Ishmakaj
  Besnik Ishmakaj

  💕💕

 • Arbana Karakushi
  Arbana Karakushi

  Ylli Limani je nje talent😊😊😊

 • Rei Begu
  Rei Begu

  E bukur 👏👏

 • Atdhe Xharavinaa
  Atdhe Xharavinaa

  Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

 • Genci Mema
  Genci Mema

  Bellissima

 • miri jak
  miri jak

  Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Oh, you look cool though.

 • Âłîśśâ Šûññßhîńę
  Âłîśśâ Šûññßhîńę

  E du😭🥺❤️

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   dashni

 • qendresa nesa
  qendresa nesa

  shum musika e bukur

 • soinu foig
  soinu foig

  Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq

 • Florentina Kelmendi
  Florentina Kelmendi

  👍

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi

  Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

 • Al Vidz
  Al Vidz

  Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

 • hen ko
  hen ko

  Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

  • soinu foig
   soinu foig

   Super

 • nuk kam frig kam frig več prej zotit
  nuk kam frig kam frig več prej zotit

  You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Elona Guri
  Elona Guri

  ❤❤❤🤞😕

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Your awesome?

 • sidorela basha
  sidorela basha

  👏👏👏👏👏👏👏

  • hen ko
   hen ko

   Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 • Brusilda Marku
  Brusilda Marku

  Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt

 • Sara Arifaj
  Sara Arifaj

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Flordi
  Flordi

  algone.info/slow/video/oXHKzIemg5KFq40

 • Princi Dasaret
  Princi Dasaret

  super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Oh, you look cool though.

 • AlSnipex
  AlSnipex

  Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏

 • Egli Channel
  Egli Channel

  𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺

 • Angelina 37
  Angelina 37

  みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.

  • opzz xsin
   opzz xsin

   I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj

  😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 • Emanuela Skopeci
  Emanuela Skopeci

  Super

 • ??????
  ??????

  O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt

 • Liljana Ndoni
  Liljana Ndoni

  Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli

 • ermal duzha
  ermal duzha

  KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Say T
  Say T

  Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz

Faqja Tjeter