VRITET NJË KOSOVAR NË HANOVER TË GJERMANISË
62,458
Reddit
Website: www.televizioni7.com
Facebook: facebook.com/televizioni7
Instagram: instagram.com/televizioni7

Komente
 • Sllatina
  Sllatina

  Kur të bëjsh vrasje dikujt prite edhe ty të kthehet qka të mbjellesh korrë mosu tranoni o Shqiptarë se edhe të tjerët kan Prindë e vuajnë 1 me 1

 • Gresac Hoxhaj
  Gresac Hoxhaj

  🐄🐐🐐🐐👞👞

 • Bajrush Nezir
  Bajrush Nezir

  Kush qan tash prinderit vlezerit motrat gruja femit zoti jav let's oft dhimbjen familjarve Allah in Sha Allah ja fal gabimet

 • Bukurije Asllani
  Bukurije Asllani

  B

 • I LL Y R I A N
  I LL Y R I A N

  Qysh Shiten Shqiptart „Kishe po Quditem“ kurse Gjermant ose tjert i Bajn te Pa Par ! Lene mor se Gjdo kund Ndodhin Vrasje . Gjermani e ka Vra Kojshin veq qe Qëni i ti i ka Shku Nerva ti Leh Teper ! Hakmarrje Hesapi ! Qekjo asht Ti e Vret dikan Sot , Neser Ta Qin ai Ty Plumb edhe Rezultati 1:1 😉🙉. Sa Marrzia, sa Pedofilia, sa Kurvnia, sa Vrasjet , sa Hajnia , sa Ndeshjet e Kerreve 🚗🚎 Horror , sa e Qinja, sa e Lpinja , sa e Shtinja . Ndodh neper Evrope e se ban kush te Madhe, E Ketu Shqiptart qe jetojn Jasht Bahen qe po ju vjen Habi gjaja se qka po ndodh te Shqiptart 🙉!!!!! Shqiptaret qe po Jetojn Ketu ne Perendim( Jo gjith) te Zezat qe Ndodhin ketu nuk i Shofin sepse Fobia per Ta i ban mos me pa, e ka disa nga ta qe jetojn si ne Shpell sdin qka ndodh, e kur shofin ose nin dika te Shqiptart kishe po Keshim ose Quditem !! Ka Shqiptar neper Perendim qe Ktu ose kta me jav Qii Kar Qikat , Grat ose edhe ata vet , thon Ska dert se ne Evrope jetojm. Kur Shkojn Posht ne Ballkan Bahen e Shiten Me mentalitete te Para 2, e 3 Dekadav „ Kishe me Tradita te Vjetra“ E neper Perendim Gaz bahen ! E Kan Vra , Paska qen ky Zoteria ne Hasmeri ! Shpirti ne Parajs .

 • Selajdin Krasniqi Krasniq
  Selajdin Krasniqi Krasniq

  Ligji i Kanunit te Lek Dugagjinit 🇦🇱 Gjaku me Gjak Laheet...Kshtu qe mundet te ik njeriu nga shtetit dhe Ligjit por kurr smund ti ikesh Hasmit...Zoti naj boft mbar se kerkah nuk jem...

 • Sebajdin Aliu
  Sebajdin Aliu

  Edhe 1 milion vjet ne shqiptaret nuk do mbushemi me mend turp✖

 • zlove ylli
  zlove ylli

  E more vlla normal ti myte dikan e po ta fal jo bablok e myte dikon e hangsh karramelin se mue midis gjermanie pse kerkush nuk pom myt o vlla po le lit sen

 • Fisnik Papaj
  Fisnik Papaj

  Kurr sdojna mu mush men Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj u bonum hor o njerz vetdisonu pak se kena mer kerkun hiq mazamakeq per neve 😐😐

 • Baba Baba
  Baba Baba

  Sigurisht jan vra vetem per droge

 • lorian al
  lorian al

  Thuaj nje shqiptare jo nje kosovar o legen

 • 005 005
  005 005

  Ani bre hallall jukoft na armikun ekem gjith tunav sjell ka hunt e na armik ndermes vete hajmedet ehaj qysh jemi ba

 • Vlora Krasniqi
  Vlora Krasniqi

  Kjo asht fundi botes lufta termete vrasje Allah na ruaj nga e keqja

 • Anton N93
  Anton N93

  Shqiptari se fal gjakun e as tradhtinë 🔥👊

  • Anton N93
   Anton N93

   @keek keek O Kallaçe un jam Mirditor ok sa per ne flet vet historija ok te ngjosha të Miren

  • keek keek
   keek keek

   Qa shqiptar ju jeni rrac tjeter Kosovar.Gjakun jau ka shkerdhy serrbi 60.000 mi vet ku e keni gjakun ju.

  • FF Cobra FF Cobra
   FF Cobra FF Cobra

   Nuk e ka vrar shqiptare e ka vrar rrac tjeter keshtu eshte kur ben gangon mendon se eshte rruga e jotja....🥲

 • Gjevgjet Abazaj
  Gjevgjet Abazaj

  o vranu veq vranu se po kqyrni mu pasunu mrena dites veq te shqiptart ndodhin ksi marrzira vetem te shqiptart

 • AntoFab
  AntoFab

  Bravo televizioni..Pertojne ta bejne titullin edhe lajmin duke shkruar dhe thene Shqiptar i ose nga Kosova😐..Shqiptaret e Kosoves jan Shqiptar mer burr..Jemi si te thuash binjake,si ndan dot sado qe kan emrat ndryshe.

  • AntoFab
   AntoFab

   @Liridon Morina e vertete,rrespekte vlla

  • Liridon Morina
   Liridon Morina

   T'lumt . Deri para disa viteve kemi qen te bashkuar . Perse na kan ndar , nuk do te thot qe nuk jemi me nje racë

 • Astrit Sadrija
  Astrit Sadrija

  Brravo veq vazhdoni harami del diku

 • Klo Brace
  Klo Brace

  Mos mer jet se te meret e jotja.Ai lart ka then, mbaje mir raportin posht ,se ktu lart un ta fal .

 • jdjdhsh jsjshshsha
  jdjdhsh jsjshshsha

  serbi na qun shqiptar shqiptart e qujn veten kosoovar tmerrr

 • Blerton Haziri
  Blerton Haziri

  E la s classen

  • Nameist Myname
   Nameist Myname

   @Liridon Morina iplasi kari per sclassen😂

  • Blerton Haziri
   Blerton Haziri

   @Liridon Morina ehhh diqysh po ahhaha

  • Liridon Morina
   Liridon Morina

   😂 sigurisht pa djers e ka bler

 • Skifter Murrizi
  Skifter Murrizi

  Qe dy dit u kon nxeht shum Tash po bjen kapak shi e ka flladit pak.

 • blackLLapi bisha
  blackLLapi bisha

  Per qef kerkush kerkon nuk e vret

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi

  Po nese vret te vrasin

 • Sali Selmani
  Sali Selmani

  Paska qenë i perfshir ne nje vrasje Te nje shtetas Te maqedonis sigurisht shqiptar ka vrar boll paska jetu si vrases 4 vite mjer prinderit tanë per kshtu femi kriminela inshallah edhe vrasesi i kti bagabonti denohet sa ma shpejt me burg min 25 vjet

  • Besmir Metaj
   Besmir Metaj

   @Sali Selmani Kqyre qka ka vendos gjykata 2017 se nuk fola per rastin qe ka ndodh dje por ather qe i vra maqedoni. Sban mu merr me tashetheme.

  • Sali Selmani
   Sali Selmani

   Tfala nga zvicra ne lajmin nuk thuhet Notwehr un e japa mendimin tem cfar kam ndegjuar Te kisha ndegjuar Notwehr normal mendimi i jem dot kish qenë ndryshe

  • Besmir Metaj
   Besmir Metaj

   E ka mbrojt vetveten ather, mos fol pa dije. Edhe gjykata gjermane ka thene se eshte "Notwehr" se e ka sulmu ai mut maqedon ose shqiptar me thike dhe kan qen nje grup njerzish. Tfala nga Gjermani.

 • Chrysoula Georgakidou
  Chrysoula Georgakidou

  Po veq burrat se kan kshtu evran prit aty jo me ik

 • Bedro Tetova
  Bedro Tetova

  E Lipe e xhete

  • Nero
   Nero

   @Besmir Metaj ,veq desha me dit se shpirti snjeh raca ,po don shpetim

  • Besmir Metaj
   Besmir Metaj

   @Nero Media gjermane thojn maqedon, por edhe me kan shqiptar nese te sulmon shqiptari dhe don me te myt ty. Ke te drejt me vra, skemi nevoj per ksi shqiptar.

  • Nero
   Nero

   @Besmir Metaj ,naqedon Apo shqiptar I maqedonis

  • Besmir Metaj
   Besmir Metaj

   Ne vetembrojt e ka vra at maqedon ather ne 2017, se ai e ka sulmu me thika. Se garant aty e ki.

  • Nero
   Nero

   O vlla po dhe maq.edoni po vran po shukatim ,per Allahun duhet me fal e taj per njerzimin. Mos fol kshtu se ni gjak ni mish jemiii

 • terrt terrtt
  terrt terrtt

  nese eke bah at vrasje hallall te koft aj plum qe ta k dhan budallakia ska skej ska kufi

 • Hells angels Albania
  Hells angels Albania

  Askush sta fal vret te vrasin lshtu esht kjo loj

  • louis 150k
   louis 150k

   Si pilli Robve tuj

Faqja Tjeter