Vjollca Haxhiu - Dashnia e re (Official Video 4K)
03:47
1,219,124
Reddit
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by: EmraCom
Muzika & Orkestracioni: Nexhat Mujovi - Wirusi
Teksti: Avni Qahili & Ghulo
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6OaJTYQMhpctUgXggZf2pp
iTunes: music.apple.com/us/album/dashnia-e-re-single/1560619006?ls=1&app=itunes

Komente
 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2

  💗💗💗💗🎧🎹👍💪😢

 • Ramizja Demiri
  Ramizja Demiri

  O yllllll je 😘😘😘😘😘❤😍

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  Ofa këngë shumë e bukur, respekt te lumt Vjollca na knaqe 👍👍👏👏

 • Drita Zace
  Drita Zace

  Bukur shume kenga 👌👏🤗

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Suksese Vjollca 👍👌👍😍❤ Shum shum kenge e qellume dhe fjalte me ven i paske kendu 👏 ❤

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Shum i bukur teksit .siq je vet me gjitha te mirat ashtu i ben dhe kenget. Ju kan zen lesh syt qunave .

 • MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
  MANUSUPERCOOLFANTASY Dance

  Super🌹🌺

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   Jetofsh edhe. 💯

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Je si shigjeta ta ngul ne zemer me i gjujte

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   Dashuria te djeg si🔥

 • Merita Daiu
  Merita Daiu

  Origjinale i ka ren ne kok😪👌👍

 • Rasim sadiku
  Rasim sadiku

  Shume e bukur kenga nga bukuroshja Vjollca😍😜

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Shume Keng e Bukur t lumt Vjollca 💫♥️

 • M. Marek
  M. Marek

  Keng shume e bukur

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Suksese!

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Rrush krejt te lumt per kangen 👌♥️👏👏👏🇨🇵

 • Dona Mulaku
  Dona Mulaku

  ❤💋❤💋👏👏👏

 • GLEDIS IMERAJ
  GLEDIS IMERAJ

  Shum e dukur

  • GLEDIS IMERAJ
   GLEDIS IMERAJ

   Dhe e vertet

 • Guri Malaj
  Guri Malaj

  bravo

 • Linda Ukiq
  Linda Ukiq

  Shum keng e mir bravo 😘

 • Florinda Ymeri
  Florinda Ymeri

  Keng me mesazh 😜

 • Rubidijamant
  Rubidijamant

  🙌❤️

  • seiom jvony
   seiom jvony

   🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤

 • Albana Hekurani
  Albana Hekurani

  Bravooooo😚😚😚

 • Tila Tila
  Tila Tila

  Dashuria te djeg si🔥

 • kaltre emira
  kaltre emira

  Jetofsh edhe. 💯

 • Victorina Suci
  Victorina Suci

  👌🌹👌🧿🌺🥀👌😃😃

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti

  Shume e vertet teksti ashtu 👍

 • Maliqe Krasniqi
  Maliqe Krasniqi

  Shumm këngë e bukur Suksese Vjollca🌟🌟🤗🤗

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Rrush krejt te lumt per kangen 👌♥️👏👏👏🇨🇵

 • Mario Romano
  Mario Romano

  O zot cfar kenge taman me te plas zemra 😪😪

 • Sumaya qshtoka
  Sumaya qshtoka

  nice😯😮😊

 • Letafete Shala
  Letafete Shala

  Suksese Vjollca Haxhu valla ja ke qillu shumm e mir kjo këng 🤲🤗❤

 • Ramadan Imerovski
  Ramadan Imerovski

  Shumm kang e mir

 • Gzim Rexhepi
  Gzim Rexhepi

  ❤️❤️❤️

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   ♥️♥️♥️

 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  Je si shigjeta ta ngul ne zemer me i gjujte

 • Dashurie Neziraj
  Dashurie Neziraj

  Vjollca valla egjen genget te lumt♥️🔥🔥💔💔😭😭😭🤔🤔👍

 • mimoza hajrovic
  mimoza hajrovic

  🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤

 • Saida Dushaj
  Saida Dushaj

  👏🏻👏🏻

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb

  ❤️👌

 • tina selimi
  tina selimi

  👏👏

 • Gzim Rexhepi
  Gzim Rexhepi

  🇦🇱👐🏽❤️🔥🔥

 • Florent Berisha
  Florent Berisha

  ♥️💋💋💕💕♥️♥️🌹🌸🌸🌺🌻⚘🌹🌷🌷🌾☘☘🍀🍀🍁🍁

 • Maria Metane
  Maria Metane

  Rrespeket shume e bukur 😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Sara Peqani
  Sara Peqani

  Jom krenare se jom vet kenga bukur bukuroshe vjollca

 • ༺HAMA༻ Army and Blink
  ༺HAMA༻ Army and Blink

  Hi Im From Kurdistan💜🇹🇯

 • yuitr loing
  yuitr loing

  Ofa këngë shumë e bukur, respekt te lumt Vjollca na knaqe 👍👍👏👏

 • Laura Kerxhaliu
  Laura Kerxhaliu

  ♥️♥️♥️

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  super kang 👌

 • Qendrim Maroshi
  Qendrim Maroshi

  bukur shum

 • Sami Rukolli
  Sami Rukolli

  🥳🥳🥳🥳🤠🤠🤠🤠🤠

 • annag cocl
  annag cocl

  #41 in german trends! Congrats🎉

 • Sahra Sahra
  Sahra Sahra

  Si GJITHMON ⭐suksese ♥️😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Blerina Bardhi
   Blerina Bardhi

   Super

 • Leonora Jaha
  Leonora Jaha

  Suksese👌❤

 • Agnesa Sadikaj
  Agnesa Sadikaj

  Barvo krejt verteten pe thu faleminderit qe ma ke kushtu ket kang mu 😍

  • annag cocl
   annag cocl

   Bravo ❤👌👌

 • Enver Kuqica
  Enver Kuqica

  Ofa këngë shumë e bukur, respekt te lumt Vjollca na knaqe 👍👍👏👏

 • Turkiana Aziri
  Turkiana Aziri

  Wowwwwww😘😘😘😘😘

 • Ana Cakaj
  Ana Cakaj

  Te lumt 👏❤😘

 • merita Bytyqi
  merita Bytyqi

  👍🏼👸🧿

 • Raime Ibraimi
  Raime Ibraimi

  👍

 • Florian
  Florian

  #41 in german trends! Congrats🎉

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj

  Ti je ni zemer .Suksese 🙏🏻🍀

 • Ma Vi
  Ma Vi

  Scheisse !

 • Valentina Ademi
  Valentina Ademi

  Shume Keng e Bukur t lumt Vjollca 💫♥️

 • Leta Deda
  Leta Deda

  Je si shigjeta ta ngul ne zemer me i gjujte

 • Brezo Man
  Brezo Man

  Kenga Ime😢😥😢😢😥😢😢😢😥😥😥😢

 • ArtaDita Forever07
  ArtaDita Forever07

  ❤️❤️👏👏❤️❤️

 • daknu vitch
  daknu vitch

  Nice suksese

 • Sonita Krasniqi93
  Sonita Krasniqi93

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Elisabeta Ziza
  Elisabeta Ziza

  Bravo ❤👌👌

 • Zymrije Fetahi
  Zymrije Fetahi

  Suksese 💋

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα

  Bravooo Vjollca !! Shum keng e bukur Suksese ,❤️❤️❤️🙏🙏🙏

 • Nela Ndreu
  Nela Ndreu

  Shum i bukur teksit .siq je vet me gjitha te mirat ashtu i ben dhe kenget. Ju kan zen lesh syt qunave .

 • Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu

  Simpatike shummmm loveee🤩

 • Jimi Bica
  Jimi Bica

  Femra eshte si lulja po e tratove mire do te ushqej me nektarin e saj

  • eransa cani
   eransa cani

   Sa e e mrekullueshme kjo frazë.

 • Drita Berisha
  Drita Berisha

  Suksese Vjollca 👍👌👍😍❤ Shum shum kenge e qellume dhe fjalte me ven i paske kendu 👏 ❤

 • Arlinda qupi
  Arlinda qupi

  Te lumt goja bre kong me ven 🥺🥺 po badihava nuk marin vesh 😞

 • Nora Vesele
  Nora Vesele

  Suksese💜👏🌺

 • Egzon Qenaj
  Egzon Qenaj

  Kengetare e kompletume Rrespekte

 • Daniel Aris
  Daniel Aris

  Suksese!

 • Pullum Sallaj
  Pullum Sallaj

  Bukur

 • ermira haxhija
  ermira haxhija

  Ahh.nuk.mund te rrija pa derdh lote kur ndegjon kete kenge ."Dashnia e re" dashuria ime me bukur per mua❤ qe dhe kjo pendemia e gjate nuk mund te ma shuaj. Faleminderit

 • Kristina Demiri
  Kristina Demiri

  💔👏👏

 • Lila Ylber
  Lila Ylber

  Te lumt je nje kengatare shume e mir dhe ket muzik qe ke nxjer te lumt

 • Kimete Caca
  Kimete Caca

  Bravo...❤

 • Leonit Bejtullahu
  Leonit Bejtullahu

  super kang 👌

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi

  Super

 • Entela Xhelili
  Entela Xhelili

  Bukur shum Vjollca 👏👏

 • Janina -Sh
  Janina -Sh

  Superr kong 💖💖💖

 • Berat Buqaj
  Berat Buqaj

  Shum muzik e mir, vjollca yll si gjithmon ❤️😘

 • Mandi Ndrc
  Mandi Ndrc

  ✌🥳

 • Kenan Rizahi
  Kenan Rizahi

  Nje Kang 👌👌👌👌👌👌

 • Tina Florentinaa
  Tina Florentinaa

 • Nusha Ahmet
  Nusha Ahmet

  Shum shum bukur

 • Brezo Man
  Brezo Man

  Vjollca ja pase qillue ket keng Rrespekt

 • Brezo Man
  Brezo Man

  Ah kjo Dashni na kalli shpirtin

 • 20 02
  20 02

  First comment 🌷 Shume kenge e kendshme! Suksese

 • Luljeta Lajqi
  Luljeta Lajqi

  👍👏

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi

  Te Urojm shummmmmmm Suksese edhe te kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi

  Te Urojm Shummmmmmm Suksese edhe Te kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Vale Vale
  Vale Vale

  😊😊😊

 • Elvana Haliti
  Elvana Haliti

  ❤️👌

 • peci ardita
  peci ardita

  Shum shum keng e qellume tlumt vjollca 😇

 • Jeta Ima
  Jeta Ima

  O ata qe sja din vleres nje femre qe e don e respektin e kurr se tradhton e humb per veprat e ti te fliqura jam e bindme qe tjetra ka mi ra qe ka me ja djeg po sme dhimben ata njerz kur e meritojn nje femer te till

Faqja Tjeter