Ushtarët e parë amerikanë zbarkojnë në Shqipëri, një ditë pasi Ilir Meta kërcënoi me luftë
02:26
104,564
Reddit

Komente
 • arnold veledi
  arnold veledi

  Hahahahahaha dhe kush ben thirje per lufte AMERIKANEVE..mbeturina likia

 • Indrit Duli
  Indrit Duli

  floriri ...den me BA luft me Ameriken hahahaha 😂😂🤣😂seriozisht paskena qen trima e nuk e kishin dit ....votoni ndoc ftonin 😭

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani

  Boll me se na cmene 4 mij ushtar paskan ardhur per ilirin dhe salen na cmene me keto barcaleta ti mir e ke u bere miluonere vetem me klikime hallall jepi bej para se ste vjen me ky shans

 • Mim Tirona
  Mim Tirona

  Ore ju qe ia fusni kot te Pamfletit, si keni guximin e idene qe Shqiperia kercenon Ameriken!? Edhe ne se ky koqja qe eshte turpi jone do luftoje Ameriken kur 100% e duan Ameriken si mund te thoni qe e kercenon. Kur flet shume flet edhe broçkulla.

 • Keli Keli
  Keli Keli

  ca do bajn ushtatet ameriksn tvazhdojn punen tvejn naj satelit tpergjojn ballkanin tparet e serbis a malit tzi a shqipris .. edhe tshtrrihen neper lluca tzvarriten ja 2 muj edhe tikin me tmira e ngzime prap namerik ... çpun ka ushtrria nato me presidentin e kryeministrrin skan lidhje fare

 • Keli Keli
  Keli Keli

  boo si na jeni ba ju te pamfletit flisni vetem kumlla kot gjith diten .. keni qe 2017 kur fitoj ps tek pull qe flisni .. tani do filloj arrestimet ilir meten sali do hyj nburg .. edhe i her ta marin vesh njerzit qe amerika do i rruj lesht ilirit , saliut ,rames ,tgjithve .. ata kan video incizime per afera korrupzove qe kan ber amerikanet me ta ... kshuqe ata perhapin skandalin amerikes ... sa te korrptuar jan amerikat o grupi o fleti pamifleti .. merni vesh ju ... sala iliri luli monika rama nuk kan per ta njof naj her burgun ..majeni men kte fjal qe po them

 • Ismajl zymeri
  Ismajl zymeri

  Amerika e merr shqiperin per 2 ore

 • Ismajl zymeri
  Ismajl zymeri

  Keta horra pe qajn pasurin se do tu konfiskohet dhe duhet me vdek ne burg

 • Ismajl zymeri
  Ismajl zymeri

  Te poshterit kriminela Jon keta tashti Amerika jav tregon qefin ktyre plehrave

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza

  PRANDAJ META KA FRIKE DO TJA QINE MONEN

 • Malvin Kola
  Malvin Kola

  Obo sa frik 😖

 • Fatjon Hoxha
  Fatjon Hoxha

  si nuk hoqet dore nga keto mashtrime .nga keto lajme qe nuk e di nga kush koke e mençur dalin

 • Affe Affe
  Affe Affe

  Kjo Stervjetruar Ushtarake Amerikane Asht GRUSHT dhe Panik per Gjenocidat shekullor SERBOSLLAVO GREKO RUSËT DHE KPUTJES per Islamistat nepermjet Erdoganit me kopilat mrenda Sjqipris

 • Affe Affe
  Affe Affe

  AMERIKA DHE NATO! Nuk pyetet Meta msa Nan GJYSHJA që ka Vdek

 • A q
  A q

  HAHAHA ILIRI SKRAPARIT I SHPALL LUFT AMERIKES.

 • Besfort Gashi
  Besfort Gashi

  Veq ni cop muti jeni meta dhe sala per Ameriken

 • Adam Arapi
  Adam Arapi

  Shqiperia vuante per Nato erdhi momenti te plasi Lufta NATO do pastoj Edhe shqiperise nga Kanceri 30 vjecar nga bandat e hajduteve, te krimit e te Droges, Saliu, ILiri,dhe Edi qe te tre Kane vene Pannolini ne byth se po' dhiesin nga frica,se cafare po' gli shohin syte,ha hahaha

 • Arben Kulli
  Arben Kulli

  KUR DON AMERIKA I QIN ROBT JU SHPETON SHURRÈN.

 • Kujtim Mema
  Kujtim Mema

  Ushtria vjen per politikanet.per sterkvitje skan ku bejn se ketu esht ferr dhe gardhe

 • Irena Nasto
  Irena Nasto

  MIRSEERDHEN,Zoti u prifte ne rrugen e tyre per shfarosjen e fares se kuqe!Vetem mos jete edhe kesaj rradhe nje fllucke sapuni ,si gjithmon,se ketij populli si ndahet ndeshkimi i perendive per shitjen e beses tek turku dhe prishjen e kishave me thirjen e enver Qenit!

 • Nana Halilaj
  Nana Halilaj

  9m9s TTREMI OSHQIPE ZOTI NQIL AMERKA NTO E F.S.K

 • Mimoza Ibrahimi
  Mimoza Ibrahimi

  Nuk kemi nevoje per lufte nxitje por per permiresim te ekonomoise me ndihma ekonomike te cilat nuk duken prej 30 vjetesh. Jemi te ngopur me ushtare dhe luftera.

 • Argetim Demiri
  Argetim Demiri

  OH ZOTI MADH KĚTE E KEMI PRIT 🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇦🇱🇱🇷🇱🇷

 • Blerim Himaj
  Blerim Himaj

  Amerika ilir meten e ban LeSh 😅

 • albert hoxha
  albert hoxha

  Morr popull rrotash,ne mbahemi gjoja si popull trim,ne te vertet lere qe nuk jemi trima por jemi edhe tradhetar dhihemi ne pantallona nga amerika,ne si popull jemi frikacak dhe servila me te huajt por midis nesh haemi mish.Berisha dhe Meta edhe sikur te jene me kriminelet ne Shqiperi ceshtjen duhet ta zgjidhim brenda per brenda,ne pergjithesi Shqipetaret nuk jane patriota as per gjuhen dhe as per teritorin,kurse neper kenge jemi patriota vetem me fjal dhe ne vepra jemi fadhso.

 • Osumi Osumi
  Osumi Osumi

  Po ISHTE TJETER BBURRE ENVER HOXHA QE KERCENONTEse kishte te gjithe popullin ne rresht ushtar.!?KURSE ILIR META ka nja 2000 LSI te vetem mbas.te tij.!?👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Uke Asee
  Uke Asee

  OOO NEVE SHQIPTARVE AS DREQI NUK MUNET ME NA NIMU SE TE NA NUK ASH VEQ POLITIKA PO NA EDHE SI POPULL JEMI TE PRISHT KEMI GJAKOVA TURKU SHKAU EDHE GEK NE VENAT TONA NA AS VET NUK E DINA SE QKA JEMI NJANI JA MAN PRRONIT TEPOSHT NJANI PRRONIT PERPJET E HAJT THEMI SE ZATETMI DIKU : NUK ASHT VEQ POLITIKA PO EDHE POPULLI NJI BRUM KATASTROF ,.

 • laze Canka
  laze Canka

  dhe keta ambasodoret vetem tallen me popullin se han e pin me keta barkderat tan

 • laze Canka
  laze Canka

  ngelem duke pritur na te tjeret se ky plera qe esht ne pushtet perzuri gjith rinin shqiptare

 • Amelia Mema
  Amelia Mema

  Po vjen era burg burg o ilir po ky shpeton vetem nese fiton lsi me pd nese fiton prape edi kto do ta hajne te gjithe

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Meta mundet Amerikes vetem tja ha at poshte.. Majmuni qe ka vjedhur Shqiperine sa ka mundur, sot i rrezikohet Pasuria dhe ka nis te cmendet. Burgu te pret oooo Meta Majmuni.. Dot ju pres KA.. Amerikanve ky Majmun Hajdut

 • Sara Kess
  Sara Kess

  Rama hik e ke shejt shqiperine te grekun!!!!!!!

 • Edi Galago
  Edi Galago

  Shqiperia mori fund qe kur moren pushtetin maloket e Tropojes e pastaj maloket e Skraparit.

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Shume e sakte dhe e bukur,bravo!

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri

  Ky është rrotë ka.. ri.. Do ti bëje mire kur ti futet në by.. e. Sa do e shijojë.

 • Osumi Osumi
  Osumi Osumi

  Po ushtaret Amerikane sot jane miqte tone me te mire dhe kane mare leje nga KUVENDI..!?ME QE ERDHEN duam te na pastrojne nga barerat e keqija.!?👍👍❤❤🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Po kur ???

 • gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii

  Ik ilir se ske ven n vendin tani ske punu per shqipri por per veten

 • Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez Alia

  Për të mos përsëritet skenari sikur në 1997 dhe në Mianamar tani , Trupat Amerikanë do ta ruajnë qetësinë .E gjithë Garnitura 30 vjeqare Politikuajsh duhet eliminuar nga detyrat .Le ta marrin Gjeneralët Qeverisjen ,derisa të Formohet një Parti Total e Re e Popullit.Edhe Rama ka Aferat si Ikonat 1400 sosh të shitura në Francë, Pasuri nga Thesari I Shtetit, pastaj Kontrabandat ,Vjedhje në Tendera etj.

 • Castriot1
  Castriot1

  Po Pse nuk thoni edhe Per Edvin KryeKriminelin w Surrelit?

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj

  Oho ne pandtollona do e bejn tani nga frika bobo do merr meta nje shkop e do i mbyt fare

 • Flora Gusha
  Flora Gusha

  Bravo Bravo kjo strvitje ja vlen Nuk duam te kthejme me koken mbrapa Na dridhet mishi kemi qare dhe vuajtur shume.DUAM QE FEMIJET TAN TE RRITEN TE LUMTUR. POLITIKAN HIQNI DORRE NGA QELLIME TUAJA PERSONALE TE KQIJA JETA E POPULLIT MBI GJITHSHKA.

 • arjan frani
  arjan frani

  Mir se te vini usa.ishalla merrni me vete kta plehrat e politikaneve

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi

  Reforma edrejtesise Allahu e ndihmofte ushtine Amerikane nga keta mizerablit e vatani qe nuk na lane nje dite te qete i gjithe pushteti i Komunizmit te zhduketnga derine et tepielleve mos ja pafshim kurre komuniste te qelbur

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Neve si komb,na kane prosvalur,qofte komunista,te persekutuar,si xhozefina dhe ballista,mjer popull mavriu,qe nuk pa nje dite te bardhe!

 • Bere KSMS
  Bere KSMS

  O medet njerzit te ikin more qa dot bahet per popullin e shkret perse nuk e kapin ket njeri po shpresoj jo luft ndoshta p russ se kta mujn e kap p veshi

 • Julie Lako
  Julie Lako

  🙏🙏❤️🇦🇱❤️🇺🇸🌟

 • Julie Lako
  Julie Lako

  ♥️🇦🇱♥️🇺🇸❤️💫🌈

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj

  I coni ndonje dron lilos per pershensetje 😂😂

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Po sala Basha metà kryemadhi kan ra Dakord me Rusin e kam marre parà per kyt duan perbysjrn e zotit Edi Rama. Amerika nuk duhet tu lej Rruge kriminelve qe vollen pasurit e popullit shqypetare e shkatrua 300 fabrika uzinen e uzinen e armeve. Metà kryemadhi sala Basha Kane mbytur 1991-1997 mbi 20 Djem te ri. Metà sala kan vjedhur paret e piramidave Basha metà kryemadhi sala Kane vjedhur arin tashe hellin shurren perpjet. Nuk te Duket cudi se ksne ven ligjin ne ajtoportin e Ronasit se edhe paret i kane vjedhur sala Basha metà kryemadhi ne ajroport

 • Zhilbert Lika
  Zhilbert Lika

  O pamfleti ja ke fut kot

 • Ndue Kabali
  Ndue Kabali

  ABC... PERSONAL MENDIM JEPEJA ZOT DRAGOJIT. SHUME FLM PER MESAZHIN, PAMFLET NET. DEKLARIMI JUAJ NE DREJTESI TÈ SHQIPETAREVE. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK.

 • Artur Murra
  Artur Murra

  Ehh more Like c'e more ne qafe veten nuk u ngope me floririn por tani mendondestabiliziminn c'dreqin po I ben vetes c'te bashkoi bashkoi me djallin Sale eh eo Meta mete per vete e po le presidencies more veten ne qafe pse u lidhe me kete antishqiptar ruaje veten se nuk e ka per gajle te te shese Sala per dy leke bej detyren si president qyterarja

 • You Like Cars
  You Like Cars

  Kush e rrun karin per Ilirin ata kan ardh per Rusin

 • Bujar Braka
  Bujar Braka

  Nuk do ket burr me qelbanik ne bot , dhe politikan me ndyrsir se ilir muta

 • Dashnor Duraku
  Dashnor Duraku

  Trupat Ushtarake Amerikes kane ardhur per tu pregaditur per te sulmuar Rusine dhe jo per te mbrojtur Shqiperine pore per te mbrojtur interesat e veta dhe te Eouropes Perendimore trupat Ushtarake te Amerikes nuke kane ardhur per Presidentin ilir Meta Lulzim Basha Sali Berisha por kane ardhur per te na hapur telashet Shqipetareve qe po hapin nje lufte ne Ballkan dhe do te marrin ne qafe Shqipetaret

 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  Amiñ amin amin

 • Real Freedom
  Real Freedom

  Do ishte mire ta deklaronin ate vend shtet amerikan si me ate politike mori fund cdo gje

 • PSG Oficial
  PSG Oficial

  ALBIN KURTI VV. ✌️from 🇫🇷

 • Idriz Fier
  Idriz Fier

  Ta degjoje dhe ta shikoje presidenti dhe plaku mere se sa u vlene lekura.

 • flamur barameta
  flamur barameta

  Bla bla bla bla bla

 • Kole Frroku
  Kole Frroku

  Rrofte amerika. Po, tani ta marri veshte te gjithe grupi politikes shqiptare. A ka shprese per kta pisa, mendoji se jo. A ka shprese per popullin shqiptare se po bjen dielle mbas nji kohe shuuuuuume te gjate te mbuluar nga rete e errta te pisave, mendoji se po.

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES

  NE SKRAPAR KA SHUME ( BUSH) DHE BUSHI MAN SHUME KARKALECA" MOS E DETYRONI ILIRIN TE SJELLE KARKALECAT E PERMETIT NE TIRANE SE SJAU MAN ME DAL JASHT" SE I BASHKOHEN EDHE KARKALECAT E BUSHIT GJIDEDES E BAHET NAMI I ZI.👌

 • Rejdi Zeneli
  Rejdi Zeneli

  Verifikoni ndonje gje o budallenj se kjo eshte simulimi me i madh ne historine e natos pas 90’ dhe as qe nuk i bie ndermend kurrekujt per bejlurcinat e vogla e laramane ne fshatin tone te vogel. Ne i mbajme syte nga usa dhe be por harrojme qe vetem ne mund ta ngreme ne kembe dinjitetin tone si popull...

 • Rejdi Zeneli
  Rejdi Zeneli

  Jeni per te ardhur keq dmth sinqerisht, ju si media, like hanxhari, edi fisderri e te tjeret me radhe...

 • Social Girls
  Social Girls

  Kanal komunist edhe ne youtube. Sponsored by E drama & Spirokurva 😅 Keta qe komentojne jane call centre te zdromsit 😂 Beni qejf deri ne 25 Prill

 • Margjin Gjinaj
  Margjin Gjinaj

  Pamfleti shum pallavra ! Ushtria Amerikane esht ne gadishmeri , pasi jemi ne prag te luftes tret . Dhe nuk jan aty as per Rusin dhe as per stervitje . Esht ne rrezik njerzimi nga deep state dhe potentet . Po vaksinojn boten me arm biologjike , dhe injorantet e shkolluar dhe pa shkolluar jan viktimat .

  • Bujar Braka
   Bujar Braka

   Sa i mencur qe je o Zotri, shkenctar je ,ylli botes ,shiko punen tende dhe mos ju fut ktyre gjonave ,he bravo.

 • Tomi Xherri
  Tomi Xherri

  Po pse genjeni, ska ardhur as nje ushtar deri tani!!! Keni disa vite me lajme bombastike, qe ja fusni kot.

 • Miki Miki
  Miki Miki

  Po Russia e Amerika jan miqe 😁cfar dreqin thua

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη

  Asnje nga keta nuk do veje ne burg.Avtokratoria e tyre nuk bie as nga Amerikanet as nga Europianet por nga shqiptaret e kultures perendimore dhe jo we kultures otomaneislamiste.

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Edhe une ate mendim kam,mjer populli i shkrete!

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai

  PD dhe LSIS vetem ata njerz qe duan me te vjedhur vetem ata e votojn tj ska

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai

  I erdhi tek b veza metes sdi nga tia mbaje i shkreti

 • xk2 Listed
  xk2 Listed

  Kjo stervitje eshte planifikuar nga Amerika, Trumpi u perdor per fondet 😉 dhe firmosjen e ckolonizimit te trojeve Shqiptare nga cakejt serbogreke. Putini, vucicat serbe, dhe greqia fallco do gjunjezohen njeherepergjithmone, pa harruar armiqte e brendshem qe kane zevendesuar haxhi qamilat antikombetare bashke me klysht e tyre 🇦🇱🇺🇸❤

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Eshte nje shprehje e vjeter qe thot.Mos u mburr,moj Hanko,neser mbrema do ta shoh !

 • milto polo
  milto polo

  Tani do presim rrethin katror, te na thote Cakua ndonje gje, se nga ky tellali "pafleti" qe eshte bere si spartaku vec lexim gazete te rrilindjes degjon.

 • Engel Cjapi
  Engel Cjapi

  Shpresojm są me shpejt tju zhdukin ju plera hajdut I popullit

 • Debobroti Roy
  Debobroti Roy

  Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617734440

 • Kole LAMI
  Kole LAMI

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Xh Kerolli
  Xh Kerolli

  O bubrrec

 • ILLYRIAN ALBANIAN
  ILLYRIAN ALBANIAN

  drejtesia vonon por nuk harron, shum keq po ju prishet plani putinisteve filo greko sllavi rusve ne rrot te sames litari sa po vjen dhe shtrengohet

 • bukaniku ab
  bukaniku ab

  Sido te jet dhe shpresojm te jen te verteta cfar degjojm,,, nji gje esht e sigurt,, si popull si vend si komb nuk mund te hecim me kembet tona, duam paterica,,

 • Pac , bytyc
  Pac , bytyc

  Po te ishte shtet shqiperia do kishte arsenalin e vet te fuqishem ushtarak dhe te quhej dominues ushtarak ne ballkan dhe mos te rrinte pas bythes se amerikaneve per blinda te dhier.

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Para nentedhjetes shteti yne,kishte armatim sa per dhjet shtete,por keta faqe zinj,i vodhen,i shiten dhe te tjerat ua lan ne dore krimineleve dhe hajdutve,e nuk dihet sa do zgjas kjo tragjedi???

 • Kastriotyy6 Qosja
  Kastriotyy6 Qosja

  Po pse jane vonuar kaq shum keta amerikan........

 • Kapaj Sanije
  Kapaj Sanije

  ....ilir Meta do bej luft me Amerikanet dhe Amerikanet me Cak Norin kan ardhur ta vrasin me raketa .....😂😂😂 aman pse talleni me njerzit ....na thoni ndonje genjeshter tjeter.....😂😂👍

  • bukaniku ab
   bukaniku ab

   🤣🤣👍🏻Ciak Norris💪🏼VS ilir kokshtremti 🤪

 • E T
  E T

  Kunderpergjigje per Presidentin Putin , ngjarjet ne Ukraine ka ne vemendje SHBA . SHqiprine e kane te tyren . Kur tju doje qejfi do merren me METEN .

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Shume bukur e ke then,jam plotsisht dakort me tya,Meta vetem zotin nuk korrupton dot!

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi

  Shum mir kan ber qe kan ardh...tju tregojn ketyre hajdutve shqiptar qe nuk jan asgje...dhe net te tregojm qe shqiptaret jan me europ dhe jan europjan

 • Tony Campioni
  Tony Campioni

  Meta do ta pi te dredhur po beri 1hap gabim 😂😂😂

 • Skender Vorfaj
  Skender Vorfaj

  Perseri përralla nuk kan ardhe për tu kapur më meten metes do ti japin doren dhe rrahun shpatullen nuk u plas atyre për neve aq sa mendojm ne Amerika vjen per interesat e veta jo tonat Mo's shifni enderra më sy hapur.

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Shume e sakte bravo!

 • Refat Fier
  Refat Fier

  Mbase do zoti ti vej ne vende drejtesia ketij vendi

 • Festimi Shehaj
  Festimi Shehaj

  Ë

 • edua Shqiperin
  edua Shqiperin

  Bene shume mire qe erdhen se derrat duane plumbe si kryesore Ilire florini Sali Milloshevici Munika droga Lulushe hajduti dhe Edi qe premtoje Sistemin e dretsis dhe qe 8 vjet nuke fuksionone akoma jane dhe shum e shume derra per tu fute plumbin por per para pese kryminele pastaj klishte

 • Alfred Kura
  Alfred Kura

  PAMFLET , zèri i tè vèrtetès.

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep Oshafi

  Jeni te mirepriturj . Heronje jeni shpetimtare te poullit . Shqipetare dhe te . Gallkanit perendimore . Suksese dhe pacit fat. Poshte hajdutet tradhetaret. Ne burg

 • Pullumb Bani
  Pullumb Bani

  IKE O PLAKU MERE IKE .PAS TY MEZI PO PRET BERISHA E RAMA ,MOS MERZISNI DHE MONIKEN SHIKONI MBASE E NDIHMONI DHE LULIN ,I JEPNI NJE DORE.KELYSHAT QE E VODHEN POPULLIN E VET.

 • LLapjani
  LLapjani

  o vorr pa amerik ski both as nje vend europe ta luftosh komunist amerika ti trajnoj ushtaret rrnoft Amerika

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi

  Ju të Pamfletit late nam Krenoheni per pushtimin modern të Shqipëris

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi

  Sistemi Perendimore eshte shume I korruptuar

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi

  SHQIPERI ETNIKE

 • Skerdi Dobi
  Skerdi Dobi

  Dhe gjith keto arme te shkatrimit ne mas, vetem per te rezuar ilir meten ! Pse mashtroni popullin o pamflet kari. Raketa patriot, aviacioni rende, luftanije, ca thoni o mashtrusa!

 • Mentor Begaj
  Mentor Begaj

  Pamflet e ke seriozisht keto qe po thua..????. Apo, si gjithmone genjeshtra me nga nje cike bisht .. 🖕🖕🖕

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri

  Per te arrestuar ilir meten🤔😂😂😂

 • Berti Bertinew
  Berti Bertinew

  Po kur se na rrenuan fare

 • Sony 1234
  Sony 1234

  I rust zoti Ushtrin Amerikane.Juri Kim.Gjone Bajden.Dhe popullin Amerikan Qe kujdeset per drejtesin mbar global.

 • Erjon Tomori
  Erjon Tomori

  Do Zoti qendrojne njehere e pergjithmon ne Shqiperi ,qe te zhduken komunistet njehere e mire

Faqja Tjeter