Turqit në Shqipëri, Murati i Për’Puthen flet për Tiranën & vajzat e egra të studios! - Ora e Tiranës
14:08
258,927
Reddit
"Ora e Tiranës", i vetmi program dedikuar kryeqytetit shqiptar, sjell për publikun tema të ndryshme sociale, ofertën kulturore, nismat më të fundit, reportazhe dhe histori personale nga jetesa e 1 milion banorëve. Çdo të hënë, të mërkurë dhe të premte, ora 17:00 në Top News dhe në 19:00, premierë në ALgone, Top Channel Albania.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#OraeTiranës#TopChannel

Komente
 • Adri Ana
  Adri Ana

  Na shqiptaret ma race e poshter se jemi ska na ma shum e perkrahim te hujin Sesa shiptari shiptarin ne e ulemi njeri tjetrin Posht e te tjeret i ngrisim o mjer na qe kurr skena me perparu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️

 • Linda Cobaj
  Linda Cobaj

  Bravo

 • iliriacum666
  iliriacum666

  Une i uroj Suksese atyre qe kane zgjedhur Albania Por mendoj se jane aty sepse ne vendet e tyre kane shume konkurenc....Por dhe ne Shqiperi shume afer do kete shume konkurenc dhe per te huajt...ne çdo fushe!

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli

  Djale i mire shume Murati ,jete te lumtur e suksese 🙏🌟🌞

 • Sure Kukli
  Sure Kukli

  Gabimi i math qe u ndave nga Sindi

 • Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo

  Sindi,miresia eshte virtyt.Murati eshte djal I mire por I pa vendosur per ate qe kerkon(dashurine).Mos dhuro miresi,meret per dobesi.🤔

 • Hshs Hshs
  Hshs Hshs

  Ylli I perputhes murati 💛💜🌹

 • Andi Xhialli
  Andi Xhialli

  Nuk jam racist le te punojne ne Shqiperi , po te pakten le te flasin te verteten 👍🏻👍🏻

 • Andi Xhialli
  Andi Xhialli

  Kishte nevoj per profesionin tone , shko andej , po fol te verteten se nuk ke pas sukses apo pune andej nga Turqia ate thuaj se pak parukier te mire ka ne Shqiperi ,

 • Vess Muli
  Vess Muli

  Po qfar Turku Murati asht shqiptar Ka me milliona shqiptar ne Turqi si Puna e Muratit pse thojn Turk kurse Jan Shqiptar me origjin ku Ka Turk te vertet apo Grek te vertet ska pra

 • Fatos Mulla
  Fatos Mulla

  U mbush shqiperia me kurbeter

 • Visit Albania
  Visit Albania

  ❌❌❌❌❌👎👎👎

 • Visit Albania
  Visit Albania

  👎👎👎👎👎👎

 • Visit Albania
  Visit Albania

  Po le te shkon ne Turqi prap 🖕🖕

 • Emma Lesho
  Emma Lesho

  suksese murat

 • Master
  Master

  Respekt per te gjithe Emigrantet e Botes.

 • L M
  L M

  Murat nuk e meriton ta shfrytezosht token shiptare boll kan bër turqit ne kohen e kaluar ju la tokat shiptare shkive te serrbis sa lufta e masakra ka perjetu populli shiptar ne veçanti populli shiptar i kosoves murat je shum hileqar mas tradhtis qe I bëre Sindit me olen.

 • Ervin Gjakova
  Ervin Gjakova

  Desha te beja nje koment , jo per emigrimin dhe as per punesin qe kerkojn njerzit sepse te gjith njerzimi kerkon me te miren per veten dhe ska rendesi kombesia por ky i dyti nuk me pelqeu me frazen nuk e dija se ku binte Shqiperia se nuk ka munsi qe zotetia nuk kishte munsi qe mos ta dinte se Turqit e kan ne histori nga klasa e 6 ne fillore qe ku ndodhet Shqiperia.

 • Arber Kastrati
  Arber Kastrati

  Murati Shum i mire djal i mir jo kupil

 • Nderi Kosoves
  Nderi Kosoves

  Tju them te drejten une edhe sod e mas 22 viteve e marr vesh qe ne Evrop nuk na dojn hiq edhe secili shtet qe ka Shiptar na shajn perdit edhe pse kemi ber shum ne integrimin ton ktu ku jetojm, kshtu qe kisha pas deshir qe edhe kta qe vin ne Shqipni ta ndjejn at dhimbje sukur ne dhe te mos e ndin vehten shum rehat ne gjdo vend Shqiptar,ket e them me plot deshir sepse un personalisht po thuaj gjdo mengjes me duhet ta ndegjoj fjalen Auslander largohu nga ktu dhe ik nga ke ardh, per ket arsye me kuptoni apo sme kuptoni kam shum deshir qe ne Shqipni tju themi ashtu siq na thojn te huajt neve, Hupni nga ktu dhe shkoni nga keni ardh se ne kemi mjaft njerz Shqiptar qe i kemi pa pun dhe nuk na duheni ju asgje.

 • LAJLA LAJLA
  LAJLA LAJLA

  Murati pertej miresis qe transmeton dakort pooor" nuk dashka grua, mesa duket kerkon nje mace🐈 te urt te urt

 • Festime Fejzullai
  Festime Fejzullai

  Dhe borbardha qe ne femiri shikohet dhe kshu behet bashkimi me turqit po shami kuqja ne kemi qen qysh ne ne 78 kur kam lind dhe mbaj mend filmat epar turq

 • Olea Europea
  Olea Europea

  Bravo Murat , faleminderit juve qe keni zgjedhur shqiperine

 • Aleksander Faria
  Aleksander Faria

  Epo ne jemi mesuar me shum . Respekt per puntoret.

 • Ida Kardhiqi
  Ida Kardhiqi

  Turqit nuk mbahen per Professionist te bukurise dhe te Make up . Estetika e te bukures tek Shqiptari nuk krahasohet me ate te Orient .Por ketij Materialist dhe bisht perdredhur I ecen me nje fjale me mire biznezi ketu. Femrat e mbajne veten,kur ne Turqi jane te mbytur nga Religioni. Jam absolut kunder punesimit te turqeve ne Shqiperi Pa kushte.

  • Ida Kardhiqi
   Ida Kardhiqi

   @Bylis For ever Faleminderit .Nje wundervollen Dite ,per ju.

  • Bylis For ever
   Bylis For ever

   Ida Rrofshe zemër, ashtu ështe

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani

  Mir eka Murati se disa femra ne shqipri jan shum te egra ne tkosoves jemi shum mat buta krahasim me disa vajza te shqipris ,jo te gjitha se ka edhe ne shqipri femra tbuta e te sjellshme

  • Fabi Ola
   Fabi Ola

   Hajde injorante hajde! Kur komentoni ju vajzat e Shqiperise 🤮 shihuni ne pasqyre shihuni se po harroni fytyren Ah dhe ti kosovarja aq te embla jeni sa kur hapni gojen dukeni si burra. Mos i bej qejfin vetes kot 🤣

  • Bylis For ever
   Bylis For ever

   Ik moje trape se budallaqe qënke. Femrat turke Jane si lope, me pallto te gjate deri te kembet e shami ne koke Dimer, behare

  • micro bot
   micro bot

   gocat e tiranes thuaj sepse vetem ne tiran i gjen egersirat sepse jan mbetje komuniste disa prej tyre dhe identitetin e tyre po e mohojne e po vetkonsiderohen grek

 • Adriatik Ishmaku
  Adriatik Ishmaku

  Ky usta murati, (lesht posht te cunave shqiptar, di tna i rruj?

 • kastriot malaj
  kastriot malaj

  kjo goca qenka si NORA ISTREFI sikur jeni motra binjake

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku

  po ola i ploteson kushtet murat meso pak per te

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Murat cok cok guzel❤️

 • Anxhela Mecaj
  Anxhela Mecaj

  Ku e ka sallonin Murati ???

 • Arlinda Kristulla
  Arlinda Kristulla

  Kto jane si çifutet . I mbaj mend mbas viteteve 90 zune tregun e floririt ne Tirane gjithe rruga e Durresit vetem me dyqanet e tyre ishin dhe qualiteti i floririt ishte ibret me shume baker se flori. Sikur u larguan nga vitet 97-98 ne kohen e krizave. Gjithmone i kemi pasur neper kembe ne momentin qe Shqiperia e merr veten nje çike financiarisht. Tani paskan ardh prape. Keto bejne sikur assimilohen me popullsine vendase per aq kohe sa syte u shikojne vlera monetare. Turqit kudo ne botë jane problematik jetojne me kasta dhe nuk para ua kane pase hajrin ne asnje vend ku kane qene. Pa per pune te hollë e te kujdesshme nuk mbahen se e ka tregu koha në çdo fushë që kane punuar. Plus faktit qe e kane ne gjak fene pavarsisht se duken si te modernizuar. Te mjerët Shqiptar gjithmone te vuajtur si jashte dhe brenda vendit te tyre. Me shume perparsi nga politika Shqiptate u eshte dhene te huajve sesa njerzve te tyre. Qe fundja fundit kane qendruar ne at vend per te mire e per te keq.

  • Arlinda Kristulla
   Arlinda Kristulla

   @Fabi Ola E cosi cosi emrin si pre "Italia" moj te keqen" po mbiemrin e ke ndryshyar moj aman?🤣🤣 Apo ne rruge e siper. 🤔🤔 Mos je valle me emer kristian europian dhe mbiemer origjine andej pre Turkey moj aman🤣🤣. Se keni qejf ca nga ju te hani buke nga te dyja anet. Ose me sakte "Bir ona bir sana" siç thoshin tek filmi Turk i Hirushes.😂😂 Ske faj perderisa u merzite nje hall e ke dhe ti? Tung zemra e vogel do rritesh edhe ti?

  • Fabi Ola
   Fabi Ola

   @Arlinda Kristulla po ti e thoje qe ne fillim qe ke hallin e Greqise mos i bie nga Kina e te beje tranzit ne Turqi. Shif hallin tend ate bej. Mend s keni per vete e mend doni te jepni.

  • Arlinda Kristulla
   Arlinda Kristulla

   @micro bot Te drejte ke ti dakort jam me pacifizmin tend ne lidhje me ardhjen e sa me shume te huajve ne Shqiperi. Po jo nga vende qe na kane rrjepur me shekuj. Ose me sakte jane te mirseardhur edhe nga keto vende po ti kenë taksat jo njesoj me popullsine vendase dhe plus per te marre dokumenta Shqiptare tu behet me process te gjate kohor dhe i mire infiltruar sic e ka shumica e botes. Se neper lajme ne Shqiperi plasen duke bere propagande negative per Greqine "në të cilën dakort jam deri diku" po si shume urtë dhe dashamires jane mediat dhe politikat Shqiptare kur vjen puna per Turqine. Avash avash e kane bere popullin e shkrete ta doje me dashuri kulturen turke nepermjet telenovelave dhe plus propagandes "Turqit na dun shume" dhe faktikisht ne jeten reale Turqia ju ka okupuar ne cdo fushe si puna e fares se kungulli. Se nuk kam degjuar qe te vijne extremistet fetare me bomba te barku nga Greqia? Po mesa di une ketej nga vendet islame me "Mekë" ne Turqi zbarkohen ne Shqiperi si vend transit.Apo harrova akoma ne Shqiperi dogma e kemi vellaun tone "Turqine" vazhdon te eksistoje. Keshtu qe keto perralla Turqit jane te dashur, e jane te mire,e nuk jane problematik, shko thuaji ndonjerit qe ka jetuar nen gure dhe sdi çbehet me politikat e Shqiperise.

  • micro bot
   micro bot

   @Arlinda Kristulla shqiptareve nuk ja ka fajin njeri se jemi vet te demshem ne , te huajt do hyjne e do dalin sic kan bere historikisht dhe eshte dicka normale . ne itali hyjne me dhjetra afrikan,shqiptar,turk,kinez ne dite sepse popujt gjithmon ja. zhvendosur duke mbledhur pasuri qark e qark botes ashtu sikurse kemi bere edhe ne qe sillemi kudo per te mbledhur fitime per te siguruar nje familje te shendecme ne nuk duam qe ne shqiperi te na vijne njerzit problematike por njerzit e mire le te vijne dhe jan te mirseardhur

  • Arlinda Kristulla
   Arlinda Kristulla

   @Gg Bbh Mos u nevrikos shume se del jashte kontrollit. Ah harrova sikur jeni ne kohe bajrami? Sikur e keni haram te ofendosh ne kete muaj? Ske faj tu prek Turkistani edhe fene e zbaton si mbas "tarbjetit " . Shikon per respect edhe turkçe po te pergjigjem. 🤣🤣 Relax.🤣🤣 Shko ha ca shishqebape edhe bakllava duhet ti keni me bollĕk tani ne kohe bajrami. qenke nevrikos shume te eshte ulur sheqeri.🤣🤣

 • margil zani
  margil zani

  Turkish camper 😡

 • augert Gryka
  augert Gryka

  Erdh skenderbeu😄

 • Besnik Buthi
  Besnik Buthi

  Bravo

 • Alessia
  Alessia

  ༼ つ ◕◡◕ ༽つ❥︎❥︎❥︎❥︎❥︎❥︎

 • Bes Endis
  Bes Endis

  🇦🇱❤️🇹🇷

 • Fisnik Haziri
  Fisnik Haziri

  Te huaj nga Kosova? 🙄

  • Empty
   Empty

   Po po flet per nenshtetesine more

 • Daenerys Targeryan
  Daenerys Targeryan

  Murati super djale! Suksese kudo qe te jesh abi 😊♥️

 • A V
  A V

  Marshalla sa djale i mire.Murati.

 • Amarisa Tako
  Amarisa Tako

  Murati esht alamet djali me kultur I sjellshem se ne shqiptaret jemi rracist mes vetes kemi gjithmon probleme me veten tone , jemi 100 vjet mbrapa evropes nji pjese e madhe kan mbetur komplet injorante qe vec te vjedhin din dhe te mbushin burgjet, ktyre bravo ju qofte se jan shum puntore

  • Bylis For ever
   Bylis For ever

   Amarisa Tako o goce dukeshe qe je akoma e Vogel e ske pare Bote me sy. Keta djeme kur vjene puna per martes do pyesin mamin e babin dhe femrat e huaja i shfrytezojne. Jame rriture me keta

 • Tonin Bushi
  Tonin Bushi

  Keta Jan 100…% 100 turq apo kan prejardhje shqipetare se ne turqi ka shum shqipetar.

  • Vess Muli
   Vess Muli

   Turq te vertet ska krejt qka Jan te bardh Jan vijen nga ballkani shqiptar boshjak Ka Bugar kurse tjeret Jan Kurdistan armenez mongolez te perzier Ka after 6-7 milion apo ma shum shqiptar ne Turqi. Jan me pozita te Mira si ne government artista ne Ushtri me detyra te larta shqiptaret ne Turqi Jan shum te pasur

 • T M
  T M

  Po cte duhet ne kete hale quhet Shqiperi dy gisht vend dhe ate kane dhjere fara keqe dhe kelyshat komunizmit me Ed nudisti dhe bandat krminelat dhe droga Ed nudisti

 • Florije Baruti
  Florije Baruti

  Murat ska qik per ty ne perputhen...qok orryspi jone aty...

 • adelinagilli
  adelinagilli

  Shqipraret me pas ligj dhe shum men punojn vet ne vend re vet .por skan faj nji an se ska shtet te duhur e re huajt punojn sepse shteti nuk i prek

 • MahMUT mahMUTI
  MahMUT mahMUTI

  Turk mut

 • Mirlinda Rama
  Mirlinda Rama

  Aman, te shkosh te punosh ne Shqiperi kulmiii🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  • Hell Yeah
   Hell Yeah

   I konvenon atyre te vin tek ne se sallonet e italis gjermanis frances anglis etj kan miliona si ky,ne jemi vend i vogel behesh i fanshem shum shpejt dhe ne fakt ky ka pas suksese tek ne

 • Manjola Kallushi
  Manjola Kallushi

  Murati alamet djali 😘❤️

 • marino leskaj
  marino leskaj

  Kosovaret nuk jane te Huaj o tope ata jane Vendas, keshtu mos flisni karlleqe

  • Doci Blendi
   Doci Blendi

   Kosova eshte shtet ne veti prandaj tha te huajt

 • Green Wolf
  Green Wolf

  Turqia eshte armiku kryesor i Shqiperise. Nuk ka gje me te ulet se nje Shqiptar te kete nje lidhje romantike me nje Aziatik Turk.

  • Fabi Ola
   Fabi Ola

   Ka me keq ka. Nje shqiptar qe krijon lidhje me ty. Ky eshte fundi fare 🤮

  • Doci Blendi
   Doci Blendi

   Koment rracist nga nje ropshkerdhyr shqipFoles

 • Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas

  O Budall kurr nuk kan qen Shqiptaret Racista

 • Mamica Kerlani
  Mamica Kerlani

  Deri tani Turqit po tregojne vlera integruese,Murati shume djale i mire dhe ky tjetri shume i integruar.Respekt.

 • Enkeleda Caci
  Enkeleda Caci

  Ne Gjermani vetem nje prerje me gjithe larje e krehje 40-45€.I kane cmimin vec e vec

 • Enkeleda Caci
  Enkeleda Caci

  Turqit kudo jane edhe ketej ne Gjermani ka shume Parukier dhe presin shume bukur floket 👍🏻

  • H B
   H B

   @Bylis For ever i uren ndoshta po kta jan te zotet nuk jan si ne shqiptaret

  • Bylis For ever
   Bylis For ever

   Ça flete moje. Gjermani i urren deri ne vdekje keta. Nuk i përshtaten vendit ku jetojne, Jane njesoje si gabelet e Rumanis e Bullgaris

 • Erlind Haxhiaj
  Erlind Haxhiaj

  ne shqiperi gocat jan si bere si burra ahahhahahah

  • Ort New
   Ort New

   Merre kineze ti 😉

 • 1 anne 3 cocuk
  1 anne 3 cocuk

  Turqit per parukiera jane fantastik

 • 1 anne 3 cocuk
  1 anne 3 cocuk

  He mo se ju Turqit na i keni vjedhur fjalet tona Shqipe 😬🤣😜

 • Doris Imirzaligolu
  Doris Imirzaligolu

  Ey murat sen çok iyi bir çocuksun, Allah seni korusun, altın bir köpeksin ve çok tatlısın, sesinle bir yıldız gibi parıldamak ve Murat'a çok sarılmak, Tiran'a gelip seninle yakından tanışmak ve başarmak isterim Për'Puthen programında. O murat je djal shum i mir zoti te bekoft je nje cun flori dhe shume i embel ndrico si yll me zerin tend dhe te perqafoj shume murat do te doja te vinja ne tirane dhe te takoja nga afre dhe sukses ne programi e Për’Puthen .

 • Shaban Hoxha
  Shaban Hoxha

  Hj 7

 • 22 -11
  22 -11

  Le te vijn dhe bravo u qoft se me Pune te paster merren jo si neve qe skemi len gje pa ber botes

  • Teuta Gjeka
   Teuta Gjeka

   Shqiptaret jane ziliqare per njeri tjetrin

  • Entela Skenderaj
   Entela Skenderaj

   Te lumte goja, i shef Shqiptaret ktu ne France duke dhedheur gjithçka qe ua shef syri.

 • Bujar Iljazi
  Bujar Iljazi

  Politika turke per ta poshtuar shqiperin o shqiptar koka boshe hupni per 24 or

 • Flora Cengu
  Flora Cengu

  Güzel

 • Tatjana Dishaj
  Tatjana Dishaj

  Mund te le shkruani adresen Ku ndodhet ky sallon bukurie pasi kur te vij ne Tirane dua te bej nje prerje tek ky sallon shpresoj te me shkruaj ndonje faleminderit 😄

  • Tatjana Dishaj
   Tatjana Dishaj

   @RedCom hajde edukuar hajde ka plot keshtu turp

  • Tatjana Dishaj
   Tatjana Dishaj

   Dakort se jam seleksionuar po dua adresen Ku priten floket

 • Joanna Usa
  Joanna Usa

  Murat je shum i mir Respecte 👍

 • liri ibershimi
  liri ibershimi

  Bravo ai qe eshte puntor ban vend ku do

 • Nikola Palijusevic
  Nikola Palijusevic

  Po Murati te drejt e ka se jan Vajza shum te egra une kam jetua ne sa vende te botes e ende jetoj jasht Ballkanit po vajzat ne perputhen jan te egra jo gjitha po shemull Sara e Jasmina mendojn se jan mate bukur at femra jo vec shqiptare por si ma te mirat ne bot

  • micro bot
   micro bot

   sepse aty eshte kazani ku hidhen mbeturinat prandaj

  • Mursel Shala
   Mursel Shala

   Behen te egra ne emision se jasht blujn but se e din qa e gjan hahaha

 • Ervin Jonuzaj
  Ervin Jonuzaj

  Po kosova nuk quhet vend i huaj o gazetare leshi

  • Arlinda Kristulla
   Arlinda Kristulla

   @Zett Titan Ore une skam arsye te kem urrejtje. Po edhe hi syve mos na hidhni more aman . E verteta eshte e hidhur i dashur. Une skam asnje gje me Kosovaret as kam qene ndonjehere, skam as origjinen e as besimin nga ai vend dhe pertej kufijve te hartes exsistues te Shqiperise mua sme intereson se çbehet. Uroj te behen shtet me i fort e pa shume korrupsion. Po te jene ne pune te tyre e ne te Shqiperise ne punen tone. Kaq kisha.

  • Zett Titan
   Zett Titan

   @Arlinda Kristulla paske urrejtje kogja te madhe. Mos mthuj se ske sepse shifesh.

  • Arlinda Kristulla
   Arlinda Kristulla

   @Zett Titan Ja dhe nje idiot tjeter qe i eshte mbush mendja qe i kemi pasur kosovaret mburoje nga Serbet. Aman o çflisni budallelleqe. I kishin bere hesapet fuqite e medha e ishte ndare harta i dashur nga edhe para se te vinte Isa Boletini me ushtri ( qe fundja fundit sishte i vetem ne formulimin e pavarsise po mesa di shumica qe luftuan te ishte Shqiperia shtet i pavarur ishin nga Shqiperia shko lexoji emrat e tyre nqs nuk e di i ke neper museumet qe flasin per historine e Shqiperise). Shqiperia i dashur luftoi kunder fashizmit dhe nazismit ne luften e dyte boterore nje kohe me vendet fqinje si Bullgari, Serbi,Greqi. Pa u be shtet ne vete nderkohe mesa di une kosova ne luften e dyte boterore ishte pro nazismit. Keshtu qe prape po te them ishin ndare hartat me kohe . Ne thjesht Gam gam gam bejme. Dhe ske faj Kosova eshte e re si shtet u duhet nje çike nacionalizem. Po te pakten te punesojne experte ne fushen e historise që te edukohet popullata vendase. Se ketej nga Shqiperia kemi me shume se gjysem shekulli qe mesojme historine e vendit tone.

  • Zett Titan
   Zett Titan

   @Arlinda Kristulla ne radh te par turizmi, ne radh te dyt shyqyr qe ishin shqiptaret e kosoves sepse kan qen mburoja jon e veriut, Serbet kan qen me te eger se sa greket e italianet, nese nuk do kishte kosov at her do na vrisnin neve serbet, e treta, isa boletini shkoi deri ne londer per pavarsin e shqipris dhe erdhi me ushtrin e vet nga kosova per ta mbroit vloren nga greket. Tani kur ti thua skemi asgje historikisht nga ata me dukesh budalla qe zdi histori. Me mir hesht e mos fol llafe tkota.

  • Arlinda Kristulla
   Arlinda Kristulla

   @RedCom Une nuk kam urrejtje per Shqiptaret i dashur se nuk jam rritur me ate fryme. Po edhe te tregojne kodra mbas bregu per atdhetarizm dhe sillen sikur kane çliruar Shqiperine per te ashtequajturit kosovar, eshte ca si shume. Se fundja fundit sjua ka kush per borxh. Le te vazhdojne te civilizojne Kosoven e te rrijne andej se luftuan shume per ta çliruar. Aman paj Zotin . Megjithate opinioni im nuk eshte personal por te shume Shqiptarve ne emigrim qe ju ka ardhur ne maje te hundes nga idiotsirat e tyre. Kalofsh sa me mire.

 • lyon lyon
  lyon lyon

  Te rujt zoti e te shkoft mbar jeta kudo te jesh 😘🍀🙏

 • Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe Skenderbe

  Kena luftu me kta roptqin per 500 vjet

  • Festime Fejzullai
   Festime Fejzullai

   Hihaaaàaa kan len rrejt athere kurkan luftu 500vjet kjo esht pse i pelqen me ardh me punu

  • micro bot
   micro bot

   ca lidhe kan emigrantet qe kan lindur ne vitin 2000 me ata qe ishin ne perandorine osmane aman

  • Pro Shqip
   Pro Shqip

   Po pse ti ke luftuar a? Po ik o hale se ke ideen e jetes.

  • toto Al
   toto Al

   O skenderbe mos harro e ke erin Gjergj Kastrioti

  • Skenderbe Skenderbe
   Skenderbe Skenderbe

   @First Name nuk e njof turkun vlla 🇦🇱

 • John Johnson
  John Johnson

  First Albanian Cryptocurrency - Greater Albania Coin 🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Yaman seher
  Yaman seher

  Ku sun ban ne ven tanin qka po lyp ne 🇩🇪

  • G H
   G H

   @Yaman seher edhe Turqia ka krizat e veta seshte fushe me lule. Ata po perfitojne me shume duke punuar ne Shqiperi duke qen se jane edhe te famshem ne nje vend te vogel. Ne Turqi sdo kishin kaq sukses. Kot seshte shprehja "Me mire i pari fshatit se i fundit i qytetit".

  • Yaman seher
   Yaman seher

   @G H me kan Kosova si Turkia nuk besoj qe ishin ik prej venit tvet 🤷‍♀️

  • G H
   G H

   ashtu si gjithe shqiptaret neper bote

 • A P
  A P

  Po Shqiptart e Kosoves mos i quani te huaj se jemi nje Komb dhe nje gjak

  • Zett Titan
   Zett Titan

   @G H duhet sa me shum qe ti shmangemi fjalimeve te tilla siq e tha ” te huajt” dhe permendi kosovaret sepse nje dit do zoti te behemi bashk, se sjemi asnji ne shqiperi nisoi nga mentaliteti ose sjelljet por jemi ni gjak dhe prandaj kurt zduhet len kosova si e huaj sepse vetem shqipria humb ate rast.

  • G H
   G H

   Nuk i qujti kush te huaj. Po flet per nenshtetesine jo per nacionalitetin.

 • Marco Mauro
  Marco Mauro

  O murat je djal shum i mir zoti te bekoft

 • Bajram Adila
  Bajram Adila

  Habitem me disa komente Raciste nga Shqiptaret , kto Turq qe kan ardh punojn me gjers dhe fitojn jo si bashk kombaset ton qe neper Europ bajn vjedhje dhe qka mos dhe i kan mbush burgjet e Europes .

  • Bylis For ever
   Bylis For ever

   Turpe per ty o bajram tradhetari. Nga emri dukeshe qe je vëllai Muratit

  • dovlet Devollaj
   dovlet Devollaj

   Vdekjen e etnis shaiptare do ta sjellim vet ne sic po e sjellim . Do e sjellim sepse po largohemi nga vendi po ama askush nuk ka byth te na kerkoj llogari pse ikim ne . Mw keqardhje ta them vllai im se jemi ne vet fajtoren me gjith baballaret tan la tru qe bejn tifozllek partit sikur jan skuardra futbolli. Le tna bejn lesh e li politika po me prap ata do votojm . Vendi ktu ngeli mbrapa sepse injoranca jon si popull nuk ka len te ecim para si bota po na ka mykyr njelloj sic kemi mendimet . Mosnu habit qe pas 50 vjetesh ne shqipri do te ket vetem popull te huaj e aspak nga ne . Mjer e turp do mbartim mbi supe qe po vjen dita qe 600 vjet luft e gjak ta shumzojm me 0 .

  • Green Wolf
   Green Wolf

   Nje tjeter anti-Shqiptar, shumica e Shqiptareve nuk jan kriminela. Ardhja e te huajve ne Shqiperi, sidomos Aziatiket Turk do te shkaktoje vdekjen e etnise Shqiptare.

 • Γιαννης Οικονομου
  Γιαννης Οικονομου

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Learn German
  Learn German

  Mësoni Gjermanishten falas me ne!

  • maik. tirona
   maik. tirona

   Das heißt (((( umsonst bei uns deutsch lernen )))) viel Spaß beim lernen

  • River Of Death
   River Of Death

   po re , mthuaj ku tvi 🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

 • Armand Tirane
  Armand Tirane

  Ne shqiptaret jemi shume racista, e kur dalim jashte na vjen inat, mire na e bejne, se ne jemi me keq se bota per te huajt

  • Bledi italia
   Bledi italia

   Shum e vertet fiks

  • Sofia Mane
   Sofia Mane

   @Leonora Mulaj Ne shqipetaret respektojme realitetin kudo qe jemi te miren dhe te ligen duke provuar dhe besuar cdo gje....

  • Nikolin Marku
   Nikolin Marku

   Respekt per ket te dytin por te thoje qe nuk e dije se ku i bije Shqiperia kjo nuk me besohet dhe dyta qe thot qe jame 30mil ne Stamboll nderikohe qe Stambolli ka 15mil

  • roci Roci
   roci Roci

   @RedCom 👍👌

  • roci Roci
   roci Roci

   @RedCom po po ke shku naj her ne Greqi ti na pyt iher neve qe rrim atje(per t'ju qr jan aq racista jan dhe jo vetem me shqiptarët

 • Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi

  Shum drejt paska then esht Shum e Vertet Femrat Shqiptare jan Katastrof si vajzat Ruse nga Moskva 👍

  • Lolita Luu
   Lolita Luu

   @Vlora. Vlora paragjykyes je kur i fut te gjith ne nje thes jetoj jasht edhe ruset jan shum te zgjuara dhe shum materialiste, ashtu esht cdo femer tradicionale qe don ta mbaj burri, dhe sa per seksin te gjith e bejn per qef nuk ka lidhje me kulturen, po ti po mendon per nje pjes te vogel vajzash shqiptare qe shohin kuleten,por ato jan ne gjith boten, zhgenjimi jot me ndonje vajz shqiptare nuk e ben ligj. Dhe mendoj per sa koh meshkujt shqiptar i shohin femrat vec per byth e gjoks dhe femrat do i shohin per or e makin 50/50.

  • Vlora. Vlora
   Vlora. Vlora

   @G H paragjykues ? Eshte fakt ,i kemi pare femrat shqiptare si jashte edhe brenda ,dhe te besh nje krahasim ndermjet nje shteti me 150 milion banore me nje shtet 3 milione banore s me duket normale ,,,,si s me duket normale qe nje shtet si yni me nje popullsi kaq te vogel mbajn kampion per prostitucion.

  • G H
   G H

   @Vlora. Vlora shume paragjykuese nga ti te gjykosh vajzat shqiptare ne kete menyre. Ka vajza shqiptare plot qe jane shume te sjellshme, te studiuara dhe prap gjykohemi kur historikisht kemi qene te shtypura nga vete burrat shqiptar. Burrat rus i mbajne grate e tyre ne pellembe te dores. Ashtu sic ka vajza shqiptare materialiste ka edhe ruse boll, biles ato shquhen ne te gjithe boten. I vetmi ndryshim eshte qe ato gjithmone kerkojne per peshkun me te madh, makina luksoze seshte gje. Ato cdo gje e bejne me klas dhe fshetesi natyrisht se jane me te zgjuara edhe me me eksperience.

  • Vlora. Vlora
   Vlora. Vlora

   Vertete, femrat shqiptare jane materialiste dhe te egra ,po te krahasosh ruset me baxhellat shqiptare ?Mik je larg shume realitetit.Shqiptaret kane gjetur budallenj aty se jashte shtetit si hedhin as qurret ,Sa per ruset ,ke mentalitet te gabuar ,jane femra te bukura te sjellshme ,dhe seksin e kane kulture ,jo si shqiptaret qe te shikojne nga marka e makines. Nqs ndonjehere te bie rasti te hysh ne metrote e moskes ,neper trena i shikon njerzit me libra ne dore.

 • Arta Sh
  Arta Sh

  U mbush Shqiperia me turq, bangladeshas... :))))) pertej shakase, se ne se veme re ndryshimin, tirana eshte bere shume e bukur... Eshte zhvilluar shume se kot nuk po vijne keta te huaj, po te kishte dhe pak me teper pune, sdo ta ndryshoja me asnje qytet te botes ...

  • A C
   A C

   @Arlinda Kristulla ku e pe Shkodronin ti? Pastaj nuk ka rendesi nga je, por cfare je, dhe ne rastin tend, ti qenke tra la la me bishta prasi.

  • A C
   A C

   @Albanian Orthodox ashtu thu ti karafil?

  • A M
   A M

   @Albanian Orthodox jemi*

  • Albanian Orthodox
   Albanian Orthodox

   @A M jeni llum te gjithe prandaj

  • A M
   A M

   @Albanian Orthodox e njef vampiri lugatin 😉

 • Renata Durra
  Renata Durra

  🙋💝

  • Gesti Alliaj
   Gesti Alliaj

   (●'◡'●)

 • Shefket kadriu
  Shefket kadriu

  hup bre turk baju

  • Visit Albania
   Visit Albania

   Dhe ne shqiptaren ne vendet tjera jemi shum te shkelur

  • Visit Albania
   Visit Albania

   👍👍

  • Bylis For ever
   Bylis For ever

   @Albania hiq Emrin dhe Flamur se Nuk e meriton ti

  • ZTV ZTV
   ZTV ZTV

   @Albania Un e lartsoj shqiptarin po ju 2 sjeni shqiptar jeni arab turq traddhtar ndaj dilni kunder meje tu mbroj turqt, ju 2 meritoni eggzzekutim, keni gjak miks, hiqe flamurin shqiptar o trraddhtar vendos tturkut

  • Albania
   Albania

   @ZTV ZTV Vizitohu te lutem , je i demshem per njerzimin 💊 Shqiptari e lartson shqiptarin ndersa ti ben te kunderten 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Sa keq

 • Renata Durra
  Renata Durra

  O Murat vellai e di cdo te thot fiala goca vari lesht kuptohe vet ☝️😹😸😺🔥

 • Renata Durra
  Renata Durra

  Jam goca vari lesht p Murat vellai

  • Renata Durra
   Renata Durra

   @Ani Ani 😹

  • Ani Ani
   Ani Ani

   pse vrl me

 • Renata Durra
  Renata Durra

  Tal tam Murat te era Jane se nuk goca te mira Jane te perdala

 • Sindi Locii
  Sindi Locii

  Pertej gjithckaje te uroj suksese kudo,qofsh i lumtur...

  • Nikola Palijusevic
   Nikola Palijusevic

   Bravo Sindi shum bukur ju shprehe Muratit

  • Suzana Kola
   Suzana Kola

   @maik. tirona Falemnderit Zotni Jam nji admiruese e Sindit. Shoh vehten time ke Sindi. Edhe mua me kane sulmu si ate. SEPSE JEMI FEMRA TE FORTA NE KARAKTER TE DREJTPERDREJTEA ME PARIME TE FORTA. POR TIPA SI NE JANE "JASHTE MODE" DHE KUR FUTESH NE MES TE VULGUT ESHTE E PAMUNDUR TE MOS BAHESH PIS SIC I NDODHI SINDIT. AJO ESHTE GODIT VETEM PSE NUK ESHTE KATEGORIA E ANTONELES SARES JASMINES OLES ANA 1 MELISA PERFAQSIMI ME I ULET I FEMRES SHQIPTARE....

  • maik. tirona
   maik. tirona

   @Suzana Kola nga komenti dukesh qe jeni dhe keni zgjuarsi dhe inteligjenz nuk i dij se cfar pune bon po mund te punosh dhe mundt te studjosh per vezhguese ose keshilltare se njohorija dhe aftesija qe ju keni mund tju ndihmoj ne ne rrugen e jetes tuaj

  • Suzana Kola
   Suzana Kola

   @Ani Ani UNE NUK KAM NDONJI VLERESIM PER BIRIN E NANE OLES 35 VJEC QE E KA MAREE NANE OLA NEN "TRAJNIM".....

  • Ani Ani
   Ani Ani

   po ti nga te erdh dashuria nga murati😂😂😂😂

Faqja Tjeter