Top Channel/ Tom Doshi e konfirmon: Po, do bëja koalicion me PS-në!
01:05
60,010
Reddit
Tom Doshi, kryetari i dorëhequr i PSD-së, nga Shkodra ka thënë se është i gatshëm të bëjë koalicion me PS.
Do bëni koalicion me PS-në?
Doshi: Po jemi të gatshëm të bëj koalicion me Partinë Socialiste.
Do bëni koalicion me Bashën?
Doshi: Jo nuk do bëj.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PS#TomDoshi#TopChannel

Komente
 • Fetah Dojka
  Fetah Dojka

  ti je i cop burr

 • Edo Zemra
  Edo Zemra

  Tom Doshi eshte Trim Besnik, ,Si Toma Jan meshkuj te radh, ma shum Jan meshkuj pa bese si ,,,a ??

 • Gjergj Pepushaj
  Gjergj Pepushaj

  Bravo z Tome Doshi 👍

 • Landi Lleshi
  Landi Lleshi

  Ky esht ni rop shkerdhym burr si se gjen shkodra i pa bes osht shi si flet krejt ironi

 • Junior Junior
  Junior Junior

  Sa ftyr provokuse, tan pordh badakqi kurvar mashtrus vagabond. tan politikant Jan njesoj. Po ky asht nji legen provokus. Flet gjith pordh Me gjysem qeshuri...

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj

  Bravo o tom o gjigant,,,

 • Nada Bts
  Nada Bts

  Ky s 'di te flasi..🤦‍♀️🤦‍♀️

 • IGLIm
  IGLIm

  Tom bolemadhi👏

 • Miranda Murati
  Miranda Murati

  Bravo Tom Doshi do fitojm👏

 • Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe Skenderbe

  Hahahahhahahahhaha

 • Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti

  Cfar te duhet ki ja cka u boni mor bab votoni edi ramen hahaha

 • Alban Aliu
  Alban Aliu

  Hahahah bravoo Rama 77mandate pra hahaha

 • Sumorfosou 55
  Sumorfosou 55

  Shiii riiii dheee siguriaaa mrapaaa siii pordheee u qifsaaa ropteee qee tee treveeee o buthqiraaa

 • VeniVidi Vici
  VeniVidi Vici

  Ahahahha si boss i Ndragheta 😂😂😂😂 Ah ku ke përfundu o Shqipëri

 • Savage Al
  Savage Al

  Mes meje dha rames nuk ka paq tha ky . Bythdredhur komunista

 • Tom Baker
  Tom Baker

  Me. Kan. Ardh. Vucici. Tom. E. Kish. Përkëdhel

 • Tom Baker
  Tom Baker

  Qysh. Si. Vjen. Marrë. Tom. Doshi. Kur. Asht. Ardh. Motra. Nga. Kosova. Me. U. Cure. Në. Këmbë. Me. Ardh. Vucici. E. Kish. Përkëdhel

 • Tom Baker
  Tom Baker

  Hup hup. Hup. O. Tom. Doshi

 • aa aa
  aa aa

  Ka ngel Shqipnia në dorë të Tomës,vaj halli

 • Erikens Hysolli
  Erikens Hysolli

  Shiko cfytyre plera

 • Erikens Hysolli
  Erikens Hysolli

  Ato rropte

 • Vilson Velo
  Vilson Velo

  Yyyy të qivqa topt

 • Vilson Velo
  Vilson Velo

  O pler

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Bravo bravo

 • Valona ALB
  Valona ALB

  Hahahah je gjigand , rrespekte nga Vlora !!

 • Enver Bega
  Enver Bega

  Bravo tom doshi Gjigand

 • Frankfurt Frankfurt
  Frankfurt Frankfurt

  I poshter njeri plere fare

 • Klea Vjerdha
  Klea Vjerdha

  👍👍

 • Bimi Mo
  Bimi Mo

  Boa sa i trash qenka 🤣🤣 Kategoria e Metes dhe Kryederrit 🤣🤣🤣

  • Bimi Mo
   Bimi Mo

   @Andi Matmuja po ashtu si te tjeret vetem provokime beri, jo me shum. Rama, Meta, Basha te gjith vetem provokojn dhe pyetjeve nuk ju pergjigjen ... Politikan leshi si te gjith eshte edhe ky trashullaku

  • Andi Matmuja
   Andi Matmuja

   Amon o bos kush ishte i trash ?????? A seriozisht e ke ??? E la gazetarin me gisht ngoj . Ne vend qe ta lej gazetari . E ti i thu i trash ???

 • Albin Kurti
  Albin Kurti

  Ky eshte Ilir Meta nr2.

 • Dik Diku
  Dik Diku

  Po pse keshtu vepron burri zihen shahen dhe ndahen pastaj me von bejne kualicion seshte keshtu burreria por pote ishe burr ose shkodran duhesh te besh kualicion me pd per inat te rames. O Tom doshi ti mund ta ndryshosh dihet ajo pun. Njefsha mir per ju votoni Tom doshin me G klas mor bab ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 • VIG
  VIG

  Bravo Tom, si gjithmonë i beses

 • Mira Velaj
  Mira Velaj

  ti je burre jo legen si keta

 • KRISTI KRISTI
  KRISTI KRISTI

  💜🌹🇦🇱🌹💜

 • Sidi Sidi
  Sidi Sidi

  ky esht nona fare gjigand

 • ProGamer GR
  ProGamer GR

  BRAVO TOM NDOSHI JE I MADHE HECE AYI TEKE VEDI JOTE

 • cak noris
  cak noris

  Bravo doshi burr zotni

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri

  Hani derra Pini derra Horrat e politikes shqiptare

 • Besi Neziri
  Besi Neziri

  Basha ik

 • Hektor Koxha
  Hektor Koxha

  Ky asht nana e krimit

 • Vlorë Vlorë
  Vlorë Vlorë

  Bravo or bab

 • Leo Gambino
  Leo Gambino

  Tom doshi mor bab ✌🏻me G klass mor bab ✌🏻

  • xx xxx xx xxx
   xx xxx xx xxx

   Tom doshin do e votoja edhe un si musliman ,edhe pse ky esht thellsisht katolik ! Tom doshi president mor bab !

 • leonardgjakova
  leonardgjakova

  Malsor lind nuk behesh Te lumt Tom Doshi❤️🇦🇱

 • Elmira Agaci
  Elmira Agaci

  Bravo tom dosbi je imadh pershendetje punoni x ate vend🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌴👍🌹🌹

 • Iskender Tarasi
  Iskender Tarasi

  Moster fare ky tip kriminel!!!! Zhdukeni mer ket Hajdut!!!

 • Dean Hasa
  Dean Hasa

  2021 ska mo burrni nket ven,gjithsesi leku vet votat e miletit qe e shiten nderin por....vazhdojn dhe do ta hajne turpin me buk niefsha mir per ju.

 • Lido Tilo
  Lido Tilo

  Bravo tom

 • kelvin halluni
  kelvin halluni

  Ke burrni shume me teper se opozita

 • Benhard Quni
  Benhard Quni

  Mu duk si me kon pit

 • Berti Hajderaj
  Berti Hajderaj

  Bravo toma

 • Manushaqe Rexha
  Manushaqe Rexha

  Po ci duhet pses kta

 • Xhemal Darsi
  Xhemal Darsi

  Ky qe thoshte ska paqe me Ramen

 • andri lleshi
  andri lleshi

  Eshte e qart si drita e diellit qe nqs rama pranon kualicion me kete.. ai po perpiqet me patjeter te qendroje ne pushtet nepermjet BANDAVE..

 • Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku

  Turp qe votoni kete rrugac

 • Ylirian Blood
  Ylirian Blood

  O Badigard leje Telin se qe tu ja fut tavanit me kok Po menjen ke Bossi se e kemi per merak

 • Diana Beqiraj
  Diana Beqiraj

  Bravo

 • EQUILIBRIUM衣
  EQUILIBRIUM衣

  Te pakten ky esht burr e dorzon me nder po like pordhaci vihet kundra amerikes dhe e shtrin kemben me shum se jorgani

 • Natasha Beshikaj
  Natasha Beshikaj

  BRAVO TOM 🤚

 • Leonardo Marcu
  Leonardo Marcu

  Ky mahet si besnik po qeka i pa bes dje thoshte edi rama buk shkeles sot i jep votat

 • Erion Golemi
  Erion Golemi

  Jepi tom se je ne parlament

  • VeniVidi Vici
   VeniVidi Vici

   Nuk e more vesh,nuk ta thanë,i urdhëroi bosi i gjatë të jepte dorëheqjen se i bënte bythë Amerika pastaj. Ishte vetëm farsë për të marrë vota. Normalisht ai është i paprekshëm,ne çfarë vendi të botës një deputet merr në telefon dhe kërcënon një gazetar. Po të ishte shtet Shqiperia e merrte zvarrë zotin Tom dhe kalbte në burg. Po ne jemi Shqipëri,ose vendi i anarkisë dhe rrumpalles

 • Ahmet Leci
  Ahmet Leci

  Brravo tom doshi je i modh.

 • Ilda Babo
  Ilda Babo

  Po ishte e ditur kjo pune u msua populli me pislliqet e juaja , mjer ne mjere populli qe do mbushi barkun tuaj qe mos u ngopshi

  • Bludaj Bludaj
   Bludaj Bludaj

   Pse Luli me lsi cafar po bejn

 • Endrit Vrapi
  Endrit Vrapi

  Tom doshi e la mandatin per tbo koslicion me ps hehe nona fare je ed rammaaaa

 • Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja

  Je nder ata pak politikanet qe punon per vendin.Urime zoti Doshi

 • Riki
  Riki

  Bravo kingi

 • Leonard Sulaj
  Leonard Sulaj

  Tradhtar

 • Adi tp8
  Adi tp8

  Bravo Toma👏👏👏👏

 • mat sal
  mat sal

  Normal ajo pune Nisha tmiren votoni tom doshin

 • Bledi_h1
  Bledi_h1

  Tradhtar i kombit shqiptar!

  • Bledi_h1
   Bledi_h1

   @Linda Ali un me ps jam po i kam inat tradhtaret!

  • Linda Ali
   Linda Ali

   Po ju psw nuk ja dhat direkt Pd qe u pengon tani aq shume. Te lumte Tom je i madh ✌🌹✌🌹✌🌹 fitore

  • Linda Ali
   Linda Ali

   @Adriano Andre bravo te lumte sa mie ja the.👍👏👏👏

  • Linda Ali
   Linda Ali

   @Majlinda Gegaj pse genjeni kot ky ka qen gjimon me ps. LSI ata kan dashun ta vrasen Tom Doshi .

  • Alketa Keta
   Alketa Keta

   @Adriano Andreca esht kjo llogjike mor vlla sipas ketyre analfabeteve s ishte nevoja ti jepnin voten tomes per tja dhene luli po ja jepnin vete injoranca e njerezeve ka kaluar çdo limit s ka mundesi kane probleme mendore

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Halllall

 • Max Muster
  Max Muster

  O ja dhjeu bashes🤣🤣🤣🤣🤣

  • Anonim Man
   Anonim Man

   @Max Muster hahahahahahhahaha

  • AL
   AL

   😂😂😂😂

  • Leda Leda
   Leda Leda

   Luli tani u zgju e tha po fitojm edhe jemi gjithnje ne rritje 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Max Muster
   Max Muster

   @Leda Leda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Leda Leda
   Leda Leda

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • anonim for life
  anonim for life

  mori fund pd , jan 80 mandate tani

  • Ernis Xhumari
   Ernis Xhumari

   80 deri tani,po prit pak se do e kthejn dhe ata te LSi e do bashkohen me PS🤣🤣🤣 po dhe nja 3 a 4 nga te PD do ikin do shkojn tek PS,kshu qe rama shkon nja 85 deri ne 90 mandate🤣🤣🤣

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  NORMALE AJO PUN VOTONI TOM DOSHIN

Faqja Tjeter
Capital T - RRUSHE
3:26
412 mijë
Capital T - RRUSHE
3:26
412 mijë