TIKA - QELE
1,966,331
Reddit
🔥 Stream "QELE" 🔥
tika.lnk.to/qele

📲 Follow TIKA:
Instagram: instagram.com/tikabehrami
ALgone: smarturl.it/TIKA-Sub© \u0026 ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente
 • MH8 king
  MH8 king

  😍🥰❤💯🔥

 • Lisara Ahmetaj
  Lisara Ahmetaj

  sa bukur qe kendon❤❤❤👸👸👸🤩🤩🥰🥰😍

 • Riyaz Naobi
  Riyaz Naobi

  Romania or Albania?

 • Aurela Haliti
  Aurela Haliti

  Kenge super bravo👏👏👏👏👏👏💕💞💕

 • Selami Kuliqi
  Selami Kuliqi

  Ma shum kish dhez me ba me naj kan si pershembull me 2ton

 • ardian leskoviku
  ardian leskoviku

  ti ja kalon dhe tayns dhe kides dhe te gjith reperve shqiptar bravo suksese.😘

 • Ymer Baku
  Ymer Baku

  super muzik ke qef me e degjuar

 • Kren ki
  Kren ki

  Super tika veq vazho ama Ska sod zemra qel krejt mshel jon

 • Fatlum Metalia
  Fatlum Metalia

  Super tika 😍

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞

  ❤️❤️❤️❤️

 • Tani Kubolli
  Tani Kubolli

  kenge e bukur

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Tika eshte me e talentjare se 90 perqinde

 • Fatlum Lusha
  Fatlum Lusha

  ❤️❤️❤️💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Rudina Rudina
  Rudina Rudina

  Super keng🥰🥰🥰🥰

 • Anduena Paqani
  Anduena Paqani

  wauuu super teksti super vet ti 🌸💗💗

 • Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Finem🎭Solo🎭
  Finem🎭Solo🎭

  Super keng💕💕💕

 • Ornela Koci
  Ornela Koci

  ❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Janina Nina
  Janina Nina

  Superr 💖💖💖

 • Olsi Xhangoli
  Olsi Xhangoli

  Brava TIKA🤩

 • marin. al
  marin. al

  🥺🥺🥺🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Fatlum Lusha
  Fatlum Lusha

  Refreni me I embel I kohrave., 😍💣💣💣💣💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🥂

 • Leoni Diari
  Leoni Diari

  Shumm e bukur qenke tika 👌👌💖 Ti ke super talent ke per te mbirier Me plot miliona shikime

 • Rudi Shehu
  Rudi Shehu

  super fare

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Xhemi Hoxha
  Xhemi Hoxha

  ❤❤

 • Ornela Koci
  Ornela Koci

  👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Marry Loca dz
  Marry Loca dz

  Bravo Algeria

 • Bukurije Krasniqi
  Bukurije Krasniqi

  Tika ke nje ze mrekullushum vetem perpara mos u ndal asniher ka kohl qe ska ndi kesi zeri bukur

 • Manta Hoxha
  Manta Hoxha

  So beautiful song love it love you tika

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Mirdita prap tika

 • ROMINA 12
  ROMINA 12

  Refreni po me kujton ato kenget indiane por asht super 🔥🌪️🤍

 • Medina Bunjaku
  Medina Bunjaku

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Smart Phone
  Smart Phone

  Suksese loqk

 • Emanuela Musta
  Emanuela Musta

  Super kenge 🫀❣️

 • Ina Nezaj
  Ina Nezaj

  E dashuroj kte keng

 • Joana Fragola
  Joana Fragola

  Ylll fare eshte hera e pare qe te degjoj je STAR

 • Aurora Hysenbelliu
  Aurora Hysenbelliu

  😊😊😊😇😇😇❤💖💛💙💚💚💙🤎💔

 • Fati Fati
  Fati Fati

  ❤️❤️❤️

 • Erza Maxharraj
  Erza Maxharraj

 • ana bekteshi
  ana bekteshi

  second week hala tu e ndigu 👌

 • Nita Morina
  Nita Morina

  Wowww sa qfar zoni te embel , ksi kong te shkojn 😍😍😍

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT

  KSHU VAZHDO GJITH MON SI KJO LLOJ MUZIKE

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT

  Zemr je ♥️

 • Eljona Gashi
  Eljona Gashi

  💣💣💣💣💣💣👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥

 • Gerta Begaj
  Gerta Begaj

  Shume zerin e embel

 • anxhela love
  anxhela love

  🤩🤩🤩

 • Enis L
  Enis L

  🔥

 • nora ll
  nora ll

  identik zanin si tgentes kur u kan e re me ta knaq veshin

 • Liku Liku
  Liku Liku

  🤍🤍🤍🤍🤍🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Dounya Kemouche
  Dounya Kemouche

  Which language is this !!❤😍

  • jjkmn
   jjkmn

   its albanian

 • sara toskaj
  sara toskaj

  qele ti yemren qelee veq ni here n'jet a mke dasht najhere a gjith je kon fake super keng suksese

 • armando albania
  armando albania

  Super kenge super melodi sjell miresi tingulli qe nxjerr jo si ana lleshi zhurmuese

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Tiken do degjojme edhe international me besoni

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Shume vajze e bukur e rujte zoti edhe ju lutem klikone sa me shume

 • Arbon Ahmeti
  Arbon Ahmeti

  Qele be qele 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💋💋❤️

 • unesa uersa
  unesa uersa

  tika eshte nje kengetare e mire

 • Angela Spaho
  Angela Spaho

  😋😍😍😍😍😍😍 shum bukur jete vtm vazhdoo

 • Reginaa♉
  Reginaa♉

  3kenge qe i ke be i ke ber super je ylll

 • damn gal
  damn gal

  Mos kendo me rep Kjo te shkon me shume

 • Jeton Kadriu
  Jeton Kadriu

  Qele zemren qele🎻🥰😘

 • Jacopo Sertolli
  Jacopo Sertolli

  Beautiful

 • Qazim Berisha
  Qazim Berisha

  Kjo vajza meriton sukes sa me te lartë ❤👌👌 Edhe zerin e qart edhe kenga my huana e mire Te lumte tika super talent 🔥🔥

 • Ilir Pepa
  Ilir Pepa

  Ti je me e mira kendon shume bukur

 • Arben Bellaqa
  Arben Bellaqa

  SA ZERIN E BUKUR 🥵

 • AKIL LYRICS
  AKIL LYRICS

  1 milly

 • CISCO POLO
  CISCO POLO

  🇦🇱 TIKA 🇦🇱 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti

  Super keng 🔥

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s......plliz!

 • din h
  din h

  Sherim shpirti kjo kenge ..👏👏

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s....plliz

 • Alma Isufi
  Alma Isufi

  J adooooreee❤️❤️❤️.Qele ti zemren an me ke dashur ndonjehere ,me pelqen shume 🥰

 • Klevis Klevis
  Klevis Klevis

  😘😘😘😉

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s....plliz

 • Suna Shini
  Suna Shini

  Me pelqen kjo fryma aziatike 👁️👁️

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s....plliz

 • Hana Qeli
  Hana Qeli

  🥰

 • Astrit Krasniqi
  Astrit Krasniqi

  As bukur kendon dhe vishesh

 • Kristina Chriss
  Kristina Chriss

  Kjo kenge duhet te ket shm klikime nese ska ater do cmendem sepse esht teeeeper e bukur ‼️✅

  • Bedi bed
   Bedi bed

   E vertet . Sh Ze i bukur 🌷

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s....plliz!

 • der wer du nicht bist
  der wer du nicht bist

  😘😘

 • DJELLZA A
  DJELLZA A

  Super muzika sukseseee ♥️😘

 • Bedi bed
  Bedi bed

  My Batery 1%📵 Tu nigju kongen Vec kur shkoj 5% Nuk donte me u fik bre vlla 😍😂 TIKA 💣💥🌷🌷

  • ana bekteshi
   ana bekteshi

   from 1 to 5 real quick😍

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s...plliz!

 • Diversant
  Diversant

  Teksti... Shto uje, shto miell!

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech

  Bravo të qoftë për këtë këngën ❤️

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s...plliz

 • Lona Rrasa
  Lona Rrasa

  Shume kenge e bukur 😍zeri owww

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s....plliz!

 • FF ULTIMO
  FF ULTIMO

  Cdo keng qe ti ben esht super.

  • Diversant
   Diversant

   pse ca ka bo tjeter? himnin e flamurit?

  • Bera Rush
   Bera Rush

   @Blerine Misini po

  • Blerine Misini
   Blerine Misini

   @Bera Rush .

  • FF ULTIMO
   FF ULTIMO

   @ana bekteshi ok te kuptova . Te pyeta ti ke insta

  • ana bekteshi
   ana bekteshi

   @FF ULTIMO po aty i kam pare videot

 • Rigelsa_Rigi🔥
  Rigelsa_Rigi🔥

  Yll si gjithmonee💜💜💜💜🌟🌟❤❤❤❤

 • ❤❤❤❤❤
  ❤❤❤❤❤

  Ma Mira❤❤❤

 • Era Selimaj
  Era Selimaj

  Awww kjo muzika🥰

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s...plliz

 • Jeton Mexhuani
  Jeton Mexhuani

  Bukur

 • Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj

  I like it se kom beso 😂

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona

  Shm e bkr

 • Aurora
  Aurora

  Sa e Bukur❤️🥺

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s...plliz

 • Aferdita Demiri
  Aferdita Demiri

  @Mevlsnshabaa @Ledjana Prenga e gjoni veten

 • Virhan Vahran
  Virhan Vahran

  Tikaaaa...,😍😍😍😘

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s.....plliz

 • Klenajd Sulo
  Klenajd Sulo

  me pelqen shume kenga bravo

 • Mina Anim
  Mina Anim

  Ia more frymen AUTOTUNE it

  • Mina Anim
   Mina Anim

   @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 dmth nga jot em ngaqe njihje njohurit e mia muzikore se ajo tpaska mesu mir me iu sul njerezve kot pa lidhje.

  • ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
   ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

   @Mina Anim nga satome

  • Mina Anim
   Mina Anim

   @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 Nga me njeh mua nga jot em apo yt at ?

  • ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
   ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

   O zot professionistia e muzikes po flet🤦🏻‍♀️

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  He po me duhet me te klick u 50 here ne dite

 • tysoni Gaming
  tysoni Gaming

  ey qika e mixhes t cenes flutra me nofken (TIKA)

 • Alisa Thaqi
  Alisa Thaqi

  Duna me ik🥶

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me ben s....plliz

 • Hirija Zekir
  Hirija Zekir

  Zdi pse mu dok si Melinda Ademi. Shum këng e mir. Skoka bajat me ngu.👍🏼

 • Esmeralda Fetaj
  Esmeralda Fetaj

  💯💯💯💯🥰🥰🥰❤❤💯

 • Lyrics Girl
  Lyrics Girl

  Just ... talented💡💞😍

  • *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›

   Me Ben s...plliz

 • Adi Misini
  Adi Misini

  Suksese