TIKA - MY HUANA
02:34
2,673,321
Reddit
🎋 Stream "MY HUANA" 🌿
tika.lnk.to/myhuana
Follow TIKA on...
IG: smarturl.it/TIKA-IG
YT: smarturl.it/TIKA-Sub
#TIKA #MYHUANA
© & ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente
 • Florian Berisha
  Florian Berisha

  2021 hala ngohet

 • Gilo Cela
  Gilo Cela

  Respekte

 • Pranvera Salihi
  Pranvera Salihi

  Super hit

 • Enea Begaj
  Enea Begaj

  se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana

 • Lori Lindraku
  Lori Lindraku

  Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes

 • Aidaa
  Aidaa

  0:12 zeri si i ledianes🤣🤣🤣

 • Brunilda Lami
  Brunilda Lami

  sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿

 • Don Roi
  Don Roi

  🐇🐇🐇🐇🐇💚💚

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini

  🙏🙏😚😚😚😚😘😘

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini

  Edhe vet e bukur

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini

  Mu umpelqen kega shum e mir

 • Amelia Fierzi
  Amelia Fierzi

  Gjuujj

 • KLODIANA ÇOBAJ
  KLODIANA ÇOBAJ

  ⭐⭐

 • Selim Bytyçi
  Selim Bytyçi

  Tika je e shkelqyer

 • Marie Muca
  Marie Muca

  Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee

 • Gabriela Bajaziti
  Gabriela Bajaziti

  Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene

 • Fetie Lami
  Fetie Lami

  Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini

  Love 😍😍😘😙😙

 • ketjona kyçyku
  ketjona kyçyku

  Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll

 • Kristine R
  Kristine R

  Love this song.. 💗🇦🇱

 • Albanian Warrior
  Albanian Warrior

  Bravo qe kopjon poni si trendafil😂

 • Kevi Kuka
  Kevi Kuka

  Je yll Tiki😘😘😘😘

 • Rodgi Mcklaren
  Rodgi Mcklaren

  I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️

 • Suela Demiri
  Suela Demiri

  Super kenge suksese 💋💖💗

 • Sara
  Sara

  Jes beautiful song

 • Arsen Belba
  Arsen Belba

  algone.info/slow/video/qaPCuJeqbIGfq4E

 • Ari S Ana
  Ari S Ana

  this song is a vibe💣

 • muller vogel magdalena
  muller vogel magdalena

  shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️

 • alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earth

  Nice 👍🏻

 • Klea Veshi
  Klea Veshi

  se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja

 • lyrics_h
  lyrics_h

  Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare

 • 2Fresh
  2Fresh

  *pure talent!*

  • Ortesia Tabaku
   Ortesia Tabaku

   pur e talent

 • Anila Gega
  Anila Gega

  algone.info/slow/video/nW7I2WaOs32gt5c

 • yll limani16
  yll limani16

  🙈❣🙈

 • Klaudia Buthi
  Klaudia Buthi

  Mir

 • Andrada Roxana
  Andrada Roxana

  From Romania🇷🇴❤ro

 • Anxhela Manga
  Anxhela Manga

  😇😁

 • Info Tv
  Info Tv

  Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!

 • Arsen Bajrami
  Arsen Bajrami

  Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍

 • Fatos Balliu
  Fatos Balliu

  Bravo shume here e degjoj 😘😘

 • R M
  R M

  Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤

 • eXtreme Official
  eXtreme Official

  😘

 • Burbuqe Peqini
  Burbuqe Peqini

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😍😙😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😋😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰🥰😍😍

 • Berisha Berisha
  Berisha Berisha

  wooooow 😱😱😱😱😱

 • claudio mece
  claudio mece

  i ke shkatru njerizit a e din brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • claudio mece
  claudio mece

  Sa ma shume do pishhh o moter 🦍🦍🦍 kshu e ka jeta 🥴😵🤯

 • Sadete Meta
  Sadete Meta

  😘😘😘😘

 • akil maliqi
  akil maliqi

  kenge ebukur tika bravo zeri mahnit suksese tika bravo💥💥❤

 • Elisa Ibra
  Elisa Ibra

  Shum talent ke edhe heroina Eshte keng Shum e bukur

 • Eltjon Toshi
  Eltjon Toshi

  Ak 47 tjap une po nk eshte zgjidhje ak 47 ta,shif ndnj alternative zgjidhjeje tjeter ,,,

 • Lac Ser
  Lac Ser

  Tika je nje kenketare shum e mire💋💋💋💋💋💋🙋🤗😍

 • Timba Goku
  Timba Goku

  Dobra, dobra 😊🤙 i pesma grmi 😁

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Kjo tika shume zerin e bukur

 • Gocetirone
  Gocetirone

  Shume e bukur

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

  • Edjon Kreka
   Edjon Kreka

   😍😍😍

 • umejra veseli
  umejra veseli

  Bravo

 • Fatlum Uksmajli
  Fatlum Uksmajli

  Hahah

 • Mehmet Osmanaj
  Mehmet Osmanaj

  Aaaa😍😇🤑🥳🤩🤤😴😪

 • ESTER MEHMETAJ
  ESTER MEHMETAJ

  ❤️

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

 • Haka Bulliqi
  Haka Bulliqi

  Hahahahahahahaha

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • AKBeatz
  AKBeatz

  Wenn selbst dieser Song in Deutschland ankommt und ich mega geil finde!

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

 • ramadan kekereshi
  ramadan kekereshi

  7u6t

 • milot Selmani
  milot Selmani

  Bravo

 • Adelina Coka
  Adelina Coka

  Kjo kenga meriton me shum klikime!

 • arjelarjelarjela arjel123
  arjelarjelarjela arjel123

  Bravo👏👏👏👏👏

 • Lusila Lusila
  Lusila Lusila

  🤍🤍

 • Cosa Nostra
  Cosa Nostra

  Hajde e pim ni biggy 💨

 • Amelia Rosela goga
  Amelia Rosela goga

  Bukur zemra

 • Inara Avdyli
  Inara Avdyli

  💥❤

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

 • OP D I B R A N I
  OP D I B R A N I

  Yll esht kjo keng

 • Arnesa Canolli
  Arnesa Canolli

  Riad

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  Like my coment

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  I love

 • djellza tika
  djellza tika

  Love 😍

 • djellza tika
  djellza tika

  Love tika❤

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info2VVUETfaFAs

 • djellza tika
  djellza tika

  Love you

 • djellza tika
  djellza tika

  Love

 • djellza tika
  djellza tika

  700 komente kom me ti ba 😘se je yll😍

 • djellza tika
  djellza tika

  Te dua😘

 • djellza tika
  djellza tika

  This music is beatiful😘

 • djellza tika
  djellza tika

  You are my idoll

 • djellza tika
  djellza tika

  I love you tika😘😘😘😘😘

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • Enxhi Xhelili
  Enxhi Xhelili

  I like

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info2VVUETfaFAs

 • Kanita Beqiri
  Kanita Beqiri

  🥰🥰😻

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

 • Dorian Buçiza
  Dorian Buçiza

  Albania songs always beautiful 🤩

 • brati_linda
  brati_linda

  🥺🫀

 • EI EI
  EI EI

  👎🏿🤢🤮

 • Marin Zani
  Marin Zani

  😚😚😚😚😚😚🎂🍵🍵🍵🍵🍵🍵

 • geri6943
  geri6943

  Here e para qe e degjoj rastesisht Tika por kendon shum bukur ka per te qen hiti i veres kjo kenge .bravo 👏

  • Amira
   Amira

   @Fabi Ola tem falsh 40 vjet I kam dhe ty nuk ka c'te intereson dhe mos fol ti per mamin tim shihe mamin tend

  • Fabi Ola
   Fabi Ola

   @Amira shko bej çiçin t keqen teta se jot eme spaska kohe te te edukoje per se mbari

  • Fabi Ola
   Fabi Ola

   Kete mendova dhe un. Hiti i veres 🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️

  • Amira
   Amira

   @Fetie Lami ?

  • Fetie Lami
   Fetie Lami

   ()4-5_____________&______________

 • Murat Malluta
  Murat Malluta

  Ja vlen ta degjosh ,, skam fjal per kete Keng

 • Only mobile 07
  Only mobile 07

  Me plotkuptimin e fjales kengetare Shpresoj te vazhdoj keshu Keng fiksim,qe do qendroj gjat si hit Suksese

 • Marin Zani
  Marin Zani

  Ayqgajga😀🖒🖒🖒🖒🖒🌷🌷🌷💖💖💖💖😘😘😘😘🍵🍵🍰🌖🌙

  • Marin Zani
   Marin Zani

   Egsgeec😙😙😙😙😙😙😙❤❤❤🏢❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Big Boss good
  Big Boss good

  👍👍👍👍👍👈👈👈👈😉

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Sub kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/a465unuJn5J4oqc

 • Big Boss good
  Big Boss good

  Was ist wau 👍👍👍👍👍👍👍

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   Kanali ime iri ermes eleusina

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info2VVUETfaFAs