"Ti po hedh vrer, por mua me vjen keq per ty", vajzat nxjerrin "kthetrat" ne Style Star
178,052
Reddit
Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: facebook.com/abcnews.al/

Instagram: instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: algone.info

Komente
 • Aron Aron
  Aron Aron

  Bo booooo sa arrogante

 • Lekloti Ana
  Lekloti Ana

  Vendimi i mirandes per te dyja vajzat me pelqen pasi eshte e sinqertë

 • Ovveerrr M
  Ovveerrr M

  Duhet ti ndrrohet emri emisionit, nga style star ne “viktimizimi i aldes” 🤦🏻‍♀️ na e shipi jeten, nuk shifet emisioni me komentet pa lidhje qe ben, kopje gjith trendeve dhe asigje origjinale e ben derr derr

 • spahiu spahiu
  spahiu spahiu

  Waaaaaa despines 5 kurse Aldes 3 o sara a i ek syt ne ball apo ne b***th Kurse Despina ma ka shpif sot minuta e 1:36:45 👿🤮🤮🤮

 • M.M M
  M.M M

  shum e keqe je treguar ne gjykimin e aldes dhespina. Gocat ishin yll

 • Kristina Ndoj
  Kristina Ndoj

  Dislike vtm per Nikon🤢🤢🤢pse fshini kom 🥴🥴🥴

 • Fatime Hoti
  Fatime Hoti

  Gjithmon i perseritni musafiret e jurise pse nuk stylist tjere shqiltare psh bile me fame boterore nder ta Valdrin Sahiti etj etj apo jane shume te mdhejn per kete show?!

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • LogoartTherapy
  LogoartTherapy

  Ne fillim me eshte dukur Alda mendjemadhe e qe flet shume por eshte me e mira ne cdo drejtim!! Me Realja dhe vajza me kembe ne toke. 👏💗

 • Alma Veseli
  Alma Veseli

  Alda dhe Dezi tjeter nivel ❤

 • eridak m
  eridak m

  Definitivisht Alda e meriton fitoren e Dejzi e dyta e keto sorrat deshtake ne cdo gje

 • Irma Hanci
  Irma Hanci

  Mascota thot, po mos perdor fjal kur sja di kuptimin

 • Enea Doci
  Enea Doci

  Kjo anisa shum goc flori bravo . Aspak xheloze nshpirt flet drejt gjithmon 🙏🙏

 • Eni Dedej
  Eni Dedej

  E moret nje here Saren ne juri, thame ec se nuk gjeten tjeter, po e moret per here te dyte?! Ajo nuk eshte profesioniste! Eshte influencer njesoj si vajzat konkurrente dhe duket ne koment, qe flet me preferenca personale. Eshte ofenduese per vajzat aty!

 • Enea Doci
  Enea Doci

  💣💣💣💣💣💣💣💣💣🥰🥰❤❤❤

 • Azra arzA
  Azra arzA

  Po kjo Saraa se nuk e "ngjiti" asnjeraa ngaa atyy amann,, Dhespinaa sa egoiste,,

 • Maggi O
  Maggi O

  Oj Dhespina oj dhi oj kulsheder po e poshter spo mundem e duroj kur flet ajo si e kulturume fhuuu👹

 • leart statovci
  leart statovci

  oh jo pedera qe hapni emisjona palidhje

 • DS 77
  DS 77

  Alda Desi mat bukrat bobe kta me tesha te zeza akan qen en gjenaze kush ka vdek 🙈

 • R N
  R N

  alda duhet t jet fituse patjeter . dhespina duhet t shkoj per dubai person shumm ikeq 🤮🤮 alda duhet t jet fituse

  • Alda Mehmetaj
   Alda Mehmetaj

   Shume faleminderit 🙈🥰

 • Silvia J
  Silvia J

  O dhespina te dhefsha emrin. Shko ndrroje o debile ä, ver emer Shqiptar!

 • Anna
  Anna

  as mua spo me pelqen më kjo alda. pff duket sikur ka shume followers ne insta dhe do bej namin dhe ktu

 • Nadjuska Cela
  Nadjuska Cela

  Vajzat me te reja Sindi dhe Anisa nuk kishin pse qendronin bashke,nese do te ishte bere nje miks me nje nga vajzat e tjera do ishte gare shume e fort. Stil dallohet qarte kush ka sic edhe dallohen qarte shoqerite. Dhespina-Sara & Kiara-Iris eshte pare qe jane shoqe dhe normalisht diferenca behet.( mqs Kiara i permendi Nikos se ne rrjete sociale thuhet se mban me hater dike 😉) . Si “episod” i pare mund te themi qe Style star nuk ishte aty ku duhej dhe shpresoj te vij me mire sezonin tjeter. ✌🏼

 • Fatos Sulo
  Fatos Sulo

  Ça jane keto tituje paj zotin? Vdiqet per pak views! “Kthetrat” ?!😟 jo po putrat

 • Bruna N
  Bruna N

  Kjo me byth jasht me ngjyr lejla jo vetem prepotente, Po veshja komplet disgrace

 • Antoneta Ina
  Antoneta Ina

  Sa idiote kjo dhespina, edhe zerin e ka tmerr.🤮🤮🤮🤮

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 • Laurela Dervishi
  Laurela Dervishi

  Alda shum aty brenda po me kopjojn...me vjen mir qe kam len gjurm te forta aty brenda 🙈😉

 • Aurel Shinko
  Aurel Shinko

  Epo jeshile m ngjyr lejla skisha par noj her dhe te mari vendin e par 😂

 • Tinna U
  Tinna U

  Me nê fund Dhespina e shfaqi veten siq është vertet 🖤 Alda asnjëra aty nuk krahasohet me ty munden vetem xhelozi te t'ken ❤👌🏻

  • Alda Mehmetaj
   Alda Mehmetaj

   Faleminderit shume 🙈💞

 • Jetmira Veseli
  Jetmira Veseli

  Qfar juriste e jurist, tlodht skan ide se qka po vlersojn, kush po ja jep juve ket te drejt me u ul ne ato karrike skeni as 1 vjet Karriere😲

 • P .23
  P .23

  O na cmendet me keto kenget qe skane lidhje fare me ate qe eshte ne studio

 • M. S
  M. S

  Dhespina me ato syte sikur eshte duke dhi gjate gjithe kohes o shtrige! XHELOZE !!!!!

 • troublesomegirl
  troublesomegirl

  pse e keni inat Alden?!!!!

 • troublesomegirl
  troublesomegirl

  Sara Kolami nje katastrofeeee

 • troublesomegirl
  troublesomegirl

  Dhespina ti je nje shtrigene shpifur

 • Bebu ZZ
  Bebu ZZ

  Sa e shpifme Borana 😒😒

 • Mahije Thaqi
  Mahije Thaqi

  Dhespina sa fytyr gogoli 🤮

 • Agather Morgas
  Agather Morgas

  I was suffering from Herpes, i suffered until i meet Dr Osaba on ALgone the great Traditional healer who cured me from herpes virus, for more information You can reach him out on ALgone.

 • Besa Gashi
  Besa Gashi

  Kjo miranda me ka hyr ne qef shum. Ne fillim mu dukej shum person negativ po kjo eshte gallat 😂🌟

 • Gojarta Zulbeari
  Gojarta Zulbeari

  Plasi Dhespina xhelozie per Alden. Ah mi Dhespina kam frikë e do plasësh nga xhelozia.

 • rashigh1
  rashigh1

  Alda me Dejzin yll 😍😍

 • Rudina Halili
  Rudina Halili

  Alda dhe Dezi jane dashuri ❤❤🥰🥰

  • Alda Mehmetaj
   Alda Mehmetaj

   Shume faleminderit 💗

 • Marti Lilo
  Marti Lilo

  sa fallco qesh kjo enxhi kot pa lidhje

 • Elidona Dona
  Elidona Dona

  Ktu pervec kiares asnji nuk vishet bukur pz kisha simpati per borianen po as ajo nk mplq me

 • N.p.l. l
  N.p.l. l

  Vetem veshjet e zezs ishin te bukura .shume te bukura. Ata te tjerat shume te shemtuara. -0 pike

  • troublesomegirl
   troublesomegirl

   eshte e lehte te dukesh bukur me te zeza keshtu qe... Dhespina ka ardhur vetm me te bardha dhe te zeza deri tani...

 • Hili Kristi
  Hili Kristi

  Kjo dhespina neperke e gjalle o zot tmerr 🤮🤮🤮

 • Just Me
  Just Me

  Miranda je e goditur dhe me shume probleme te thella mendore. Do kishe nderuar psikiatrine me ate mendje psiqike qe ke.

 • N. I.
  N. I.

  Alda eshte shume fake

 • shella shella
  shella shella

  Moj me ben veshet apo Dhespina i tha ksaj Anises je e trash😶😶

 • Rinesa Morina
  Rinesa Morina

  Alda yll je💕💕💕💕

 • N. I.
  N. I.

  Dhespina dhe Iris merituan te fitonin

 • Eleni Demce
  Eleni Demce

  o despinaqi o te rente kolera me gjith sara kolamin te dyjave

 • Angelax
  Angelax

  Me pelqente shum si emision por pas kesaj nate aha u binda qe cdo emision nuk ka asgje te drejte.grupi i Sindit dhe Anises me qellim ishte krijuar te dilnin,madje pa e pare nuk e diskutova qe dikush nga ato do largohej,edhe ju lutem prinderve qe mos rrisin femije si dhespina ne dukje kaq te mire dhe te embel por plot me zili dhe xhelozi!!negativitet 🤢

 • vini
  vini

  🤣

 • vini
  vini

  3

 • vini
  vini

  3

 • vini
  vini

  3

 • vini
  vini

 • bella bellaa
  bella bellaa

  enxhi ta shpif shum vajz e shpifur me goj te madhe

 • kiara xhakoni
  kiara xhakoni

  ALDA😍

 • Ferdeske Nikaj
  Ferdeske Nikaj

  Dhespina me ka pelqyer gjithmone per stilin dhe sjelljen e saj gjithashtu por sot ja uli vetes vlerat me ate sjellje xhelozie ndaj Aldes paska qenë thëngjill i mbuluar kjo Dhespina

 • Adhurim Teodori
  Adhurim Teodori

  Uaaa ca neperke kjo Dhespëjna🐍

 • Bali Ajet
  Bali Ajet

  Miranda me e mira 1

 • Lorena Çela
  Lorena Çela

  Miranda shume e mire ♥️♥️♥️♥️

 • shella shella
  shella shella

  Ca e ka ktenperformanc ky Niko mos t lent mendja se esht gjo e mad he

 • Florida Merhadi
  Florida Merhadi

  O dhespina oj sorrrr 🤮🤮

  • enkeleda abazi
   enkeleda abazi

   Ke shume të drejte ashtu eshte dhespina nje sorre na e shpifi 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Gena Greca
  Gena Greca

  o zot sa bukur je dukur cdo nate por sonte shkelqen kiara yll bravo sa stil qe ke⭐️⭐️⭐️

 • Kristina F
  Kristina F

  Alda je me e mira 🤩🤩 Nese nuk e fiton ti cdo gje eshte fake!

  • Alda Mehmetaj
   Alda Mehmetaj

   Faleminderit shume 😘💕

 • Sara Nurellari
  Sara Nurellari

  Dhespina💖 Irisi

 • Mila Morph
  Mila Morph

  Jam vetem un apo e vuri re dikush tj si e ben 2 Sara 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 o zot se Di dmth

  • Den Isa
   Den Isa

   E vura re dhe une Sa palidhje

 • Ella Ella
  Ella Ella

  Juria prezsntuesja Pa pik kimie Pa le kto zhabat e tjera 🤮

 • Ida
  Ida

  Ca e ka niko saren

  • Emi Vrapi
   Emi Vrapi

   @Ida Jo po thash se nuk e dije 😛🤣 bej shaka se di ne fakt po mirren vesh me njeri tjetrin si shume kto 🤣🤣

  • Ida
   Ida

   @Emi Vrapi Hahahahahahhahaha ate e di po thash mos e ka ndonje gje tjt😂😂

  • Emi Vrapi
   Emi Vrapi

   Sorr

 • Dona Dona
  Dona Dona

  Sara voton shoqen dhespinen 5 😂😂😂🧄

 • Angela Angelaa
  Angela Angelaa

  Sa e shemtuar qe je moj Dhespina , me vin keq qe kishe veshur dhe Iris sot . Cdo minute te emisionit kam thene shume faleminderit qe nuk kam afer nje person si ti ,imagiino e jep kete ndjesi nga tv ,nga afer do jete e pamundur te rrish . Mjere ata qe te kane afer ,mjere . Ska lidhje me piket ,se ky emision eshte ska rendesi kush humbi e kush fitoi se nuk po humbet kush mundesine e jetes ,eshte thjesht nje emision . Po ju moj te mjera si Dhespina dilni e percillni gjithe keto gjera te shemtuara , beni sikur pale ca dini ,sikur kush jeni . Jeni nje 0 ,ndoshta dhe me pak . Shohin shapkat ja bejne muu ,edhe pyesin shapka quhen e ,se mos jam gabim ? Po kush kujtoni se jeni ,apo ca kujtoni se dini ? Jeni shume te uleta ,shume te keqija ,negative , te shemtuara . Dhe ky eshte mendimi im i sinqerte ,meqe po flisni gjithe sinqeritet 👍

 • Samile Mazreku
  Samile Mazreku

  Alda je nje zero idijote tinzare

 • Griselda Grisi
  Griselda Grisi

  Niko ti ke lindur per tu kthyer hahahhah Miranda eshte e madhe! Sepse niko eshte gay 🤣

 • Xheneta Mustafa
  Xheneta Mustafa

  Palidhje veshje pa para sdo i veshja kto..spaskan lidhje me mod

 • Mafa's Channel
  Mafa's Channel

  Wooow Dhespina me ate - 1, shum shum veprim i ulet.

 • Samile Mazreku
  Samile Mazreku

  Hahahahahah o zott boriana si vajza engjit po e vogel goglejka hahahah

 • mary sk
  mary sk

  Aty esht vetem nje femer me klas dhe ajo esht Dhespina. Me duket i vajti ne maje te hundes me ato cupulinkat roze qe jan veshur si amballazh bombonesh neon e ju duket vetja se kan stil. Albanoskat klasike qe bucasin neper pallatet e Tironkes u mblodhen ne ky emisjon. Shpresoj se Dhespina te vleresohet nga Produkcjoni e te kete nje emisjon me keshilla mode, te mesoje Shqiptaret se si te vishen femerore, me stil dhe sexy.

  • Viturie Shuli
   Viturie Shuli

   👏👏

  • Den Isa
   Den Isa

   @mary sk Ashtu stili jam dhe une ,por programi eshte ndryshe..Une e kam pare qe ne fillim emision ndaj dhe i njof...

  • mary sk
   mary sk

   @Den Isa mbase ke te drejte sedi.. Nuk I njoh cupat por dhespina duket se esht zonje dhe e kuptoj sh mir mentalitetin e stilit te saj se esht shum afer timit. Dhe me then te drejten esht nje stil shum I respektushem ne cdo fushe dhe ne jeten e perdicme. I thjesht, I paster, femeror. Personalisht me kete lloj stili dhe aure mar cdo dite komplimemtet me te mira. E sygjeroj ne ter femrat pavaresisht moshes ta ndjekin stilin casual chick ne jeten e perdicme. Dhe mbi te gjitha sygjeroj mos kopjojne keto lloj komportamentesh sepse I ulin vleren vetes dhe esht shum gjynah te shikosh femra te bukura me kete lloj komportamenti.

  • Den Isa
   Den Isa

   Mua Alda me ka pelqyer shume ,por ne kete puntate Dhespina kishte shume te drejte ,nuk eshte stil te vishesh vetem neon dreqi e marte ,nuk jemi profesioniste te modes po as injorante fare ne kete pjese....E zeza eshte e vetmja ngjyre qe sdel kurre nga moda ,ndersa ngjyrat vetem veres jane trend ,2 muaj trend pastaj fshi bythen me ngjyra(mfal per shprehjen)... Alda me pelqen dhe shume ,por ne çdo puntate me duket njesoj vetem nga ngjyrat ..Alda eshte konkurrente shume e forte por Dhespina kishte te drejte edhe pse u duk si inat personal.. Si 1 nder te preferuarat e mia ,nuk me pelqeu fare Alda as Dezi ... Per mua le ta fitoje kush te doje,prape se prape ky emision eshte me hile,me hater ,ka padrejtesi ,edhe pse emisioni me pelqen shume fare ,nuk dua te lodh gishtat duke bere tifo ,se nuk na degjon askush..Notat jepen me hater....

 • Griselda Grisi
  Griselda Grisi

  Kur u bo sara per juri o zot ! Nese nuk fiton ALDA dhe fiton njera nga kto greqistet jeni emision i deshtuar .

 • Enri Zotaj
  Enri Zotaj

  O dhespina dhelpra na e shpife 🤮🤮🤮

 • Samile Mazreku
  Samile Mazreku

  Dhespina je nje dinake qysh ne fillim te kam vrejte plakushe dinakr

 • Amela Lema
  Amela Lema

  O enxhi te lutem mos fol,te mban goja ere sh😩🤮

 • Griselda Grisi
  Griselda Grisi

  Kjo irisa vetem stil nuk ka apo me mij cdo gje. Dhespina eshte shoqe ngushte me sara kolamin. Sara kolami eshte si moter per niko komanin e keshti te gjith me mik ne shqiperi uroj ta fitoj bjondja Alda

 • Roland Landi
  Roland Landi

  Wa more zot I madh sa te varfëra në mendimet për te zhvilluar koreografitë e vajzave 😱😱😱🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Jehona Asani
  Jehona Asani

  dhespina duhet urgjent tr kontrollohet ne psikolog ka vrer ta pakontrolluar brenda vetes qe e shfaqe edhe ne pamje :(

 • Kuzhina Ime
  Kuzhina Ime

  Moj Dhespina, sa zili , sa smir ke , se di dmth

 • Mila Morph
  Mila Morph

  Sa e ndjejne konkurrencen e aldes keto 😌

 • GottaZoom
  GottaZoom

  Alda,Engji dhe Borjana jane te preferuarat e mija👌👌👌

 • GottaZoom
  GottaZoom

  Shume xheloze kjo Dhespina .Nuk me pelqen fare. Kujdes kur flet per Alden sepse eshte shume me larte se ty.

 • Ana Hasani
  Ana Hasani

  O njerez a e kuptoni qe tema eshte editorial apo ca...Ne editorial jane gjera te cmendura te cuditshme per syrin e njeriut pra duhet te godase kur e shikon. Te vetmet qe ishin brenda temes plus kishin ardhur fiks 2021 ishin Alda dhe Dezi te cilat meritonin te fitonin. Vajza qe vishet gjithmone me te zeze aka ZEZPINA beri gjykime te padrejta dhe u tregua shume negative. Sjellja e aldes eshte teresisht e justifikueshme se te gjithe ashtu do reagonim kur derdh tere ate mund e ne fund gjykohesh per inat personal. Sara kolami bff-ja Zezpines vendim i gabuar nga produksioni per te qene pjese e jurise, qe ketu publikut i lindin dyshime qe programi nuk ka meritokraci.

  • Eda Doci
   Eda Doci

   👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

  • Ferdeske Nikaj
   Ferdeske Nikaj

   Ana Hasani jam dakort me mendimin tend

 • Lum Berisha
  Lum Berisha

  Dhespina 🥵🥵🥵

 • Era Veseli
  Era Veseli

  Dhespina eshte kot hiqeni patjeter

 • Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit

  Ca jane keto katundare

 • Jonisa
  Jonisa

  Niko si gorille me ate veshjen😂😂

 • 1k Subscribers before august 😳
  1k Subscribers before august 😳

  1:30:00 my favourites 🥴

 • Nensi Rustemi
  Nensi Rustemi

  Dhespina e sakte dhe REALISTE. Dhe jo dhelper si Alda mos ja fusni kot. Alda esht ajo qe ben engjellin po esht super gore 😒 Aaah kur mori vesh me pak-personale Kur mori vesh me shume- skam gje me Irisin LOT

 • Lejla Mansaku
  Lejla Mansaku

  A lodhesh qe I mban veshur keto ,,,shume te renda,,,do te dalin djerse miranda,,

Faqja Tjeter
2TON - AKTORE
2:38
6 mln