Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:19
4,615,635
Reddit
❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente
 • Grisi Suda
  Grisi Suda

  Tayna je yll I botes ata qe te thone je e shumtuar mos u merzit te lutem

 • Rajmonda
  Rajmonda

  Tayna queen❤❤🥀

 • Sefedin Emiri
  Sefedin Emiri

  tayna ka ka ra pi sistemit diqka spo ngohet mo🤣

 • Gjovani Mashaj
  Gjovani Mashaj

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Tirana Music Channel
  Tirana Music Channel

  algone.info/slow/video/spDavY6XrHmEp6M Mozzik & Tayna - Robt ti qifsha 2021

 • Fatlume Shehu
  Fatlume Shehu

  Jam fansja jote ma e zjarrt veq me qet kang e kishe dhi ne ta

 • hen ko
  hen ko

  ky zeri florit ne fillim qr me te tremb me mir mos me pas fol ic, me ate ze te ngjirur

 • Mirella Buce
  Mirella Buce

  Flori zeri jot dritheron zemren time

 • M A
  M A

  Das erste Lied von Tanya was ich nicht Mag😭

 • Natural Born
  Natural Born

  that flute bro is fakt ap

 • Entela Bicja
  Entela Bicja

  This song melt me🥺❤❤

  • hen ko
   hen ko

   Anita💖 Tajna tani ✍🏻✍🏻✍🏻🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

 • Samsung's Galaxy
  Samsung's Galaxy

  O yll🤗

 • ANNA Arnavut bay vassalı
  ANNA Arnavut bay vassalı

  Tayna so cool Baby😘😍🤩

 • tayna My chocholate
  tayna My chocholate

  SUPER KENGE 😍

 • Massimo Remis
  Massimo Remis

  I love Cricket Albania 🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Best Music
  Best Music

  algone.info/slow/video/pW2ZynucjaCq0H0

 • Marsela Hyseni
  Marsela Hyseni

  Flori mbetet Flori👏

 • Ema Muhaxheri
  Ema Muhaxheri

  Stop one min Tayna , Flori this is hot song i like that im your big fans tayna😀😀

 • Floriana Hoxha
  Floriana Hoxha

  Edhe pse skena guxu me qe bashk prap kemi jetu une pa ty ti pa mu😍😍😍

 • Sabina Hoxha
  Sabina Hoxha

  Love tayna zemra ime

 • Doris Kipti
  Doris Kipti

  I love you tayna Yll je❤❤❤❤🧸🧸🧸❤🙈👑👑👑

 • Elena Çuçka
  Elena Çuçka

  Bravo super keng

 • Elena Çuçka
  Elena Çuçka

  😉

 • it's all over dear
  it's all over dear

  Zeri e ketij mashkulli per zotin eshte dadhuri 👌👌👌

 • Arjanaalfredi Arjana
  Arjanaalfredi Arjana

  Anita💖 Tajna tani ✍🏻✍🏻✍🏻🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

 • Andrea
  Andrea

  Bravo Cricket i bashkpunim shume i bukur edhe resultati fantastik.....pershendetje nga Greqia

 • Greta Zeqiraj
  Greta Zeqiraj

  Ai

 • Jola Seit
  Jola Seit

  Bravo Flori je shumeee i mire se bashku me Taynen 😍😘

 • Ejlison Allmeta
  Ejlison Allmeta

  😙

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku

  Flori ben muzik me lidhje e ne gjuhen shqipe total

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   👌👌👌💯💯❤❤

 • Кролевецький Меломан
  Кролевецький Меломан

  🇺🇦

 • Mimi A
  Mimi A

  🤮🤮🤮🤮

 • Rudina Hoxha
  Rudina Hoxha

  Kush eshte fans i Taynes like 👇

 • Lussi Goga
  Lussi Goga

  Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.

 • Fatjona Hodaj
  Fatjona Hodaj

  Tayna queen

 • Magdalena Vechiu
  Magdalena Vechiu

  Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Fidana H
  Fidana H

  Si ma bon jeten pa mu

 • Bi Bee
  Bi Bee

  Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir

 • Tayna
  Tayna

  I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤

 • Bella 123
  Bella 123

  Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔

  • Cassie
   Cassie

   Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 • Lila Avdullahi
  Lila Avdullahi

  Oj loqk skom ni ksi muzike të mir

  • Cassie
   Cassie

   Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • merita ferati
  merita ferati

  b7sg7

 • Henriett Nèmeth
  Henriett Nèmeth

  👌👌👌💯💯❤❤

 • Erzen ZE1
  Erzen ZE1

  Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • erkida mhilli
  erkida mhilli

  Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Ինչպես Ինչպես
  Ինչպես Ինչպես

  غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

  • Adas Dzw
   Adas Dzw

   انا من دزاير نسمع الالبان خخخخ

 • always winning
  always winning

  TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

 • LEART R
  LEART R

  O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   ...♡...

 • Florina Muho
  Florina Muho

  🤩

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • XhoniXhek Fiku
  XhoniXhek Fiku

  Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

 • Magdalena V.D.
  Magdalena V.D.

  🎶🎶🥰🥰🎶🎶

 • Anisa Alii
  Anisa Alii

  Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • Filiz Öncü
  Filiz Öncü

  😍❤️❤️🌹💥💥

 • Eni Sulaj
  Eni Sulaj

  Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 • Tayna_finem_donxhon_princi1 My favourite singer
  Tayna_finem_donxhon_princi1 My favourite singer

  Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi Isufaj

  Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  • Klea Baci
   Klea Baci

   Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • ANNA Arnavut bay vassalı
  ANNA Arnavut bay vassalı

  algone.info/slow/video/sqK8kpmDs2qIxZs

 • ANNA Arnavut bay vassalı
  ANNA Arnavut bay vassalı

  TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 • Shpetim Lushi
  Shpetim Lushi

  ...♡...

 • Elife Sherifi
  Elife Sherifi

  Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 • Melek Mobile
  Melek Mobile

  Hit🔥

 • Melek Mobile
  Melek Mobile

  Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Melek Mobile
  Melek Mobile

  Wow

 • Shqiponja Bogiqi
  Shqiponja Bogiqi

  Qit naj keng me te bukur vetem vet

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Anila Thaci
  Anila Thaci

  Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   QWX

 • Vaide Ahmetaj
  Vaide Ahmetaj

  Zeri embel flori

 • Xanadu Color
  Xanadu Color

  We missed Florii😍😍😍

 • Tuana Xheladini
  Tuana Xheladini

  ma te miret jeni

 • Dee99n
  Dee99n

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  • Florian Hysa
   Florian Hysa

   Hahahaha

 • Adas Dzw
  Adas Dzw

  Love u tayna from algeria 🇩🇿

 • Esther Bumann Hänni
  Esther Bumann Hänni

  du bist di schonzte fon der welt

 • Bardhyl Dyrnjaja
  Bardhyl Dyrnjaja

  Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 • No Name
  No Name

  🇦🇱

 • Xixa TV
  Xixa TV

  Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 • Klea Sulaj
  Klea Sulaj

  Tayna Magdalena Flori???????

 • Esmerald Elezi
  Esmerald Elezi

  Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  • Esmerald Elezi
   Esmerald Elezi

   Mbehet qefi 😁

  • Elife Sherifi
   Elife Sherifi

   Edhe une :P

 • Huanito Buci
  Huanito Buci

  Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 • X__X __X__5 HD
  X__X __X__5 HD

  QWX

 • Horse Power
  Horse Power

  Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • viktoriarama
  viktoriarama

  Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 • laura
  laura

  Like kush do taynen

 • Frances Xh
  Frances Xh

  Bukur Flori..

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 • Rifat Rufa
  Rifat Rufa

  Jom myt tu pi per ni dashni

 • Rishav kumar
  Rishav kumar

  Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 • Aneri Bala
  Aneri Bala

  Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  • bardhyli77
   bardhyli77

   Vetem ti

 • Bjorna Draci
  Bjorna Draci

  ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  • Melina Visa
   Melina Visa

   😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

 • Mangekyou Sharingan
  Mangekyou Sharingan

  6/10

 • Rinesa Beqiri
  Rinesa Beqiri

  🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 • Helan Guru
  Helan Guru

  Alle Songs bis jetzt Baba

 • ar. linda
  ar. linda

  please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 • Yllka Mustafa
  Yllka Mustafa

  YLBETËShYIIKA

 • Yllka Mustafa
  Yllka Mustafa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Saranda Jaha - Hasani
  Saranda Jaha - Hasani

  Flori✨

 • Eljana Buci
  Eljana Buci

  me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 • alket moli
  alket moli

  Uau ka dal shume e bukur kenga

 • lyrics songs
  lyrics songs

  Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

Faqja Tjeter
Kida - Drunk
03:23
15 mln
2TON - KAMPION
2:35
501 mijë