Të armatosur deri “ne dhembe” me 18 baza, Hoxha: U tmerrova, si u goditen vrasesit me pagese
05:46
102,917
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algone.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Mike Siegenthaler
  Mike Siegenthaler

  Dalin nga burgu qe t gjith fal drejtsise te kapur nga Edvin Rama, ta gzoni

 • Ronaldo sulejmani
  Ronaldo sulejmani

  E po' shyqyr nje pun e mir e policise

 • mark spaqi
  mark spaqi

  Haj gjynahi ZOTIT tan kto arme tmira me ra ndore te shtetit

 • Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj

  Ja postekomunistet ku e coine Shqiperine , 30 vjete vrasje korrupsione , ky eshte frutti i ketyre politikaneve shqiptare , cfare presim nga keta lloi duhen bere shembull , me varie ne mese te qytetit kush eshte Kundera shtetit kushdo qofte , i kujtedo krahu i majte apo i djathte qofte , cfare prete nga keta lloi njerezish , jemi ne shekullin e 21 , zgjohuni o popull shqipetare , bolle i lame nenat me lote ne sy , e me shami te zeza. Qe nga 97 e deri tani per karriget e ketyre flliqesirave politikane ,

 • Esti Cesti
  Esti Cesti

  Dhe rreklama e fundit e rilindjes mbas 8 vjetesh kapen nji bande pjesen e dyte Do e shofim mars 2025 ?????? Ishalla jo

 • The Proms
  The Proms

  Kam shume rrespekt per kete elle Klodjana Lala.

 • edmond Konika
  edmond Konika

  duhet te behen zgjedhjet me shpesh qe te shohim pak levizje te shtetit shpresojm mos te hyjn nga 10 e te dalin 100.

 • Taulant Bora
  Taulant Bora

  ke do vrasin keta me kete arsenal te vrisnin politikanet e koruptuar qe i pine gjakun popullit sot e 30 viete do ishin te nderuar por keta kermat vrasin njeri tietrin jane vrases me pages keta do diegur me benxin kjo far e keqe

 • Moijsi Guri
  Moijsi Guri

  Kjo ëashtë puna e policisë për të majtur regjimin aktual,se armë kanë të gjithë shqiptarët për vetmbroitje ,kushtetuta që kemi nuk godet grupet e duhura ,po dhe kap ndonjë grup rastësiahtë ose punon për kapje grupesh për ti vjelë nga parat e pronat,duhet kushtetuta e shpalljes së pavarsiai si për Kosoven që është nji Shqipëria ,se kështu si enveri ,dhe ju bindjet e tijë kini pa fe jeni,kur kemi bazën kushtetutën e shpalljes shpalljes së pavarsiaë nuk krijoim bazë tjetër,dhe gomar të kishit qënë do ta kuptonit,shejtani ruhet nga gomari që e sheh dhe duke pëllitur pëllitur lajmëron njerzit që erdhi shejtani,ujku hedhë sirrë ju vrisni qentë që janë armiqtë e ujkut ,ju zdini ku jeni.

 • Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri

  Qat Snajperin mat rin A ma jepni mua se kam qef me dal me Gjujt

 • George Milano
  George Milano

  Far west per 24 or i mblodhi sali berisha erdhi krimi ne pushtet urdhro. E shiko baza arsenal armesh ne rug te armatosur ne kafe te armatosur ne makina te armatosur edvin krimi po e kryen me devotshmeri shfarosjen e shqiptareve

 • Enton Dalani
  Enton Dalani

  Edvin Kristaq Rama armik i betuar i kombit,dhe evotuat të gjith,ta gëzoni

 • Kiars Xhel
  Kiars Xhel

  kjo eshte demokracia?qat na shiu rat ne bresher.se keni iden sa arm kan fshatrat ne zonen kufitare ne jug.

 • Anton Salvador
  Anton Salvador

  Shume arme te renda spo kuptoj pse kaq terenda? Per te vrar vllezrit e vet,a?

 • Petrit paja
  Petrit paja

  Mos u cuditni. 30 vjet krimi ne mbeshtetje te politikes ekonomike misterioze, oligarkise e zyrtareve te korruptuar qe ka perfshire mbi 70%te shqiptareve. Nje dite mund te perdoreshin kunder tyre per gjemat....

 • Po ku je moj Kenga Labe
  Po ku je moj Kenga Labe

  algone.info/slow/video/pq_SvneFpJeCtWg

 • Pavli Kosta
  Pavli Kosta

  Keto bandat nuk u bene ne nje vjet , c’ka bere 8 vjet ne pushtet ? Perseri ben shoun e vet !

 • Bruno Bru
  Bruno Bru

  Ky Hoxha na ka qa karin kokrre mafjozit si kinii fytyr enxirrni ktu

 • Jimmy Viking
  Jimmy Viking

  O Enver ngjallu dhe nje here! U trash koka nga mishi duke ngren si qent,dhe droga qe pin i ben trima..dhe normal qe e shkrepin

 • Eriseld Mazreku
  Eriseld Mazreku

  Tani i pèrdor krimi shtetèror

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  O tani ja qive motrën fare O burr i dheut. Ku ikën për të nxjerr kto konkluzione tek fallxhoret e Fierit ha ha ha ha. Hajde hajde O të keqen se të gjitha do të ndreqen ha ha ha

 • Huhuhu Heheehehhe
  Huhuhu Heheehehhe

  E po ju se ka fain rama ,,,,,dhe per keto ai punen po e ben shikoni ujqrit e vjeter

 • Marios Hafesllari
  Marios Hafesllari

  ,,,,,,,Murat Rame Benca ,,,Po te jete nevoja per kombin ne I dorzojme vete, armet,,,,,,,,Abedin mbaj shenim,,,,,,

 • Elion Kollcaku
  Elion Kollcaku

  Po shteti mlolli vetem hekra se ato mrena vitit dalin prap e ce ndrishoi asi gjo armet i blen prap ato o shoku

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti

  jan votimet e bojn pak pun

  • icim Lajm
   icim Lajm

   No

 • Klevist Lleshi
  Klevist Lleshi

  Ore nga kta fisheket e 7 ,65 te vegjel ku do gjejme😉

  • Klevist Lleshi
   Klevist Lleshi

   @Eva Evisa ti nuk me the moshen apo sekret

  • Klevist Lleshi
   Klevist Lleshi

   @Eva Evisa 🤗 vlora?😉

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   Jam vendi peshkaqënit

  • Klevist Lleshi
   Klevist Lleshi

   @Eva Evisapo nga fieri po ti.un 27

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   Sa vjeç Je

 • Vision
  Vision

  Bravo Policija❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Barut Flaka
  Barut Flaka

  Keto jane bandat e saliut dhe like floririt

 • Tosy Gjeta
  Tosy Gjeta

  Ne shqiperi kan arem i math e i vogel

  • ForumKV
   ForumKV

   @Eva Evisa i math e perdorte Naim Frasheri. Mati, ajo krahina e shqiperise se veriut do te thote po njesoj. i Math, nga vjen dhe emri i Maqedonise bile. e Madhja.

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   i madh. Jo i math. Ha ha ha

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli

  O kare mylle gojen o buce gazekare

 • Claudiu Popescu
  Claudiu Popescu

  Ho vetem ne tir po do ber ne te gjith shqiperin

 • Agim Allaraj
  Agim Allaraj

  E vertet Agronvu wifsha robt hajdutve🖕🖕🖕🖕

 • Agim Allaraj
  Agim Allaraj

  Vec ligji i Ahet Zogut e ban shtetin e lumtur se keta politikan qe kemi se keta hajdud qe kemi duhet me va qi nan moter gru goc e ca kan per fis dhe me u sekustru pasurin

 • Aqif Pilafi
  Aqif Pilafi

  I kapi tani para zgjedhjeve se ka frik se mos i han koken zotit rama Se deri tani i linte te lir

  • Artur Murra
   Artur Murra

   Mos je I fbise?sa mire ne se e do vetten,familjen shoqerine shqiptare qytetarja

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata

  Po punojne bravo rilindja

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   Ha ha ha hallallë

 • Jul Pluk
  Jul Pluk

  em

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Respekt per RENEAN 👍👍👍👍👍 Dhe Respekt per Prokurorin e guximshem qe e ben ket sukses te madh.. Aj Prokuror qe do ti shfaros kta flliqsira, dot behet nje HERO i gjalle.. I UROJ Prokurorit shuuuum sukses dhe Zoti e bekoft at Prokuror dhe gjith Shoket e punes se tij 👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱.. Ju lumte Zoti Prokuror 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Kastriot Doda
   Kastriot Doda

   Po' tani kapin grupet e pd qe mos te Ken fuqi mbeshtetje ne zgjedhje ! Po' i ke grupet e ps ato si kapin se i duhen edit pastaj i kap PD kto te ps e nzier kto tjert ! Mafia me è madhe esht me prokuror me politican e me shefa komisariati ata Jan mafiozt me te medhenj vetem se mbajn kollare

  • Dik Diku
   Dik Diku

   Ca ube me gjith keto kapje akoma i besoni genjshtrat e rames po behet propagande per vota dhe ky kok tuli tan hoxha pergezon rilindjen seme saliun ka ber sherr te lagja vet degjojeni orakullin se parashikon gjerat bravo rilindja hijena nona jan per tradhetira

 • J H
  J H

  EDI RAMA TE VDEKTE FAMILJA. Ca tka bo ky popull qe po i bon te gjitha tzezat pse o te qr nuk vendos harmoni mes popullit?

  • Artur Murra
   Artur Murra

   @J H sharia,poshterimi nuk te shpetojne,por mobilizimi,pra ndergjegjesimi I shoqerise e shpeton vendin nga cibanet e "demokracise" qytetarja

  • J H
   J H

   @Cappo Cappoo fiks shok...nje Shqiperi aq e vogel me kaq shum pasuri qe i vjedhin kta qe as me pastru halete sdo i coja rracqirat

  • Cappo Cappoo
   Cappo Cappoo

   @J H o shoku kto jane lojna te rana nuk i marr vesht ,por e kisha fjalen per krimnileat e gangserat qe vrasin e presin per leke me pak fjale jena popull shume i lodhun dhe per kte perfitojne politikant

  • bukaniku ab
   bukaniku ab

   @Cappo Cappoo po jan nji hale te gjith,, ky palloshii rama mbyll nji tv o gazet qe mendon ( i din ata lidhjet me njeri tjetrin se aq esht tirana) pallosh saliu mbyll nji gazet o tv nga krahin tjeter,,, ska zgjidhjeme kta jo

  • J H
   J H

   @Cappo Cappoo populli me qene cfare te doje. 110 milion euro se donte me mbyll tv qe jane me realitetin kush do i paguj? Ai osht tja qish ca ka femra ne familje me ja cvarros ca ka varros

 • Riki Riricardo
  Riki Riricardo

  Rroft edi rama

 • tit kulla
  tit kulla

  O Tano shim mos kan gjet thiken e klevio serbiano se ai flet gjith diten per bazat🤣🤣🤣

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   @dadi las wegas ;)

  • dadi las wegas
   dadi las wegas

   🤣🤣🤣🤣

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   Më kujtohet nastradini që dëgjoi një çift duke then: O zëmra ime.. Në syt e tu shoh botën! I tha nastradini po gomarin tim e sheh dot se më ka humbur. Ja kshu e puna e këtij tanit ha ha ha

  • Mercedes Benz
   Mercedes Benz

   Hahaha me lot po' qeshi

 • Erion Biti
  Erion Biti

  Sa te kalojn votimet prap jasht..

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Vini ligjin me vrasje se keshtu skini gje ne torbe

  • Bukrie Hoxha
   Bukrie Hoxha

   Ckuteka lala mo j qamile

 • Franco Roberto
  Franco Roberto

  Krimi i organizuar Një idiot injorant flet përralla dhe broçkulla Krimi i organizuar duhet eleminuar duke filluar me qeveritarët kriminel

 • Gjergj Frroku
  Gjergj Frroku

  Muzik

 • Agron Racaku
  Agron Racaku

  Kush te fut ne BE me kete kriminalita eshte e pa besueshm 2.000 banor...

  • autoktonus 2
   autoktonus 2

   Mos beso të gjitha gjërat që dëgjon nuk ka lidhje me be

  • Vehbi Palushi
   Vehbi Palushi

   Te gji

 • Agron Racaku
  Agron Racaku

  I fusni ne Burge dhe idhni celsat poshte.

  • mark spaqi
   mark spaqi

   Mi rrofsh bolet agron

  • Fred Muca
   Fred Muca

   Ku posht posht jestikut 🤣🤣🤣🤣

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   @Niko Brada ha ha ;)

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   Ha ha ha. Ua fusni çelsat në. B. Thuaj më mirëë

 • Αγγελικη κρητικα
  Αγγελικη κρητικα

  Po do Qeveria i kap me qere Brovo bravo se po ikin djemt e nonave me zi i riten me papare Iku Dheshe pastroni policin Se na ngelen lotet ne sy

  • Boss Alba
   Boss Alba

   @Αγγελικη κρητικα hahaha Po te them te drejten nuk ishte shoqa e vajzez Po djali un kam mbi 10 shoqeri dhe 200 puntor dhe nga ajo Qe me dherrasin te gjith bosi albanes djali e vuri emrin boss alba Po te jap dhjesht nji kofidenc po ti cne emrin greqisht ???

  • Shpetim Muci
   Shpetim Muci

   Ayy. PËR në Shqipëri nuk duhet të flasësh me mire. Shqipëria u carmatos që kur qeveriste SALIU. Që U carmatos depot e ushtrisë të shtetit. As me një vent në botë nuk ka ndodhur që populli hyri nëpër depot e ushtarake të Shqipërisë dhe U lëshua populli sikur merrnin ndo një diçka për të grene ushqim. ( SI në vitin 1991 që psap populli hapi depot e ushqimeve e gjithçka le qe kishte në Shqipëri qe me djersën e popullit u dertuan u shkatërruan të njëjtit persona kanë dhënë urdhër që të kapen depot ushqimore etj ) dhe depot E ARMATIMIT ky grup është dhe sot është i me fuqishëm ( SI në ushqimore vodhi populli qe U shkatërrua gjithçka që U dertuan me djersën e popullit sepse populli aq pak pagushe ditë e punës sa rronte se svdist dot. U carmatos gjithë fabrika industri llojlloj makineri në çdo qytet të Shqipërisë qe na la sistemi i komunizmit të shokut ish kryeminister i popullit komunist RAMIS ALIA.) u ndërtua për 40 vite. USHKERRUAN PËR 4 VITE GJITHÇKA SHQIPËRIA RRËSHQITI NË UMNEHERE MORI FUND U CARMATOS SHQIPËRIA NGA GJITHÇKA.) Po ky grup esht fuqizuar aq fort sa kush person që i jepet një post punë që ka një karrige bëhen të korruptuar me shpejtësi marramendshme rritje ekonominë. Prania është më mirë mos llafosesh mos shkruash diçka. Psh. Ofendime kurr kurrë sepse për një fjale përfundon jeta e çdo kujt. Sepse ( AI grup është që ju shkrojta me lart komandojnë popullin prej 30 vitesh rresht. Nuk është e lehtë të shkruash një emër e organizatori i populli te Shqipërisë. OOOOOOOO popull thirrni mendjes mos shkruani diçka që zduhet SHKROJTUR. Sepse organizatori e dinë një pjesë e madhe kush janë. Sa për disa shqiptarë shkruajnë ti ARRESTOSH t futesh ne burg. Kaq kollaj është jo jo jo jo. Shqipëria as ka PATUR shtet dhe dretesi. DHE NUK DO KËTË DRETESI AS NJË HERË JA KU ESHTE KRYEMINISTËR EDI RAMA APO PD LSI. NUK DO KËTË LIGJ QË TË XJERRIN QË KËTË ORGANIZATOR I 30 VITE qe te arrestojnë jo jo jo jo OOO popull nuk do ketë kurrë dretesi do një herë në Shqipëri as. SPAK AS GJYKATA TJETËR as SHBA BE nuk kanë forcë që të thotë që të fillojë arrestime nuk ka forcë njeri ne bote qe te arrestojnë organizatorët kurr kurrë kurrë kurrë. Vetëm që të japi urdhër SHBA që të ikin organizatorët pe Shqipërisë për arrestime nuk do ketë. ( AS kjo ambasadorë SHBA nuk do beje diçka kokrente siç kanë ERDHUR ambasadorët ashtu janë tallur me popullin. Vetëm një ambasador i SHBA që i kudeshtovi SALI BERISHËN IKU AI KËSHTU DO IKIN DHE KËTO 4 VITE NUK DO KËTË ARRESTIME NË ORGANIZATORËT SEPSE JANË aq të fortë sa nuk japin dot urdhër për arrestime

  • Αγγελικη κρητικα
   Αγγελικη κρητικα

   @Boss Alba Eshte shoqia e vajzes Kishte deshir te vinte emrin O BOSS

  • Boss Alba
   Boss Alba

   Po shoku Po thjesht nji batut Nga ajo Qe kishe emrin ne greqisht

  • Artur Murra
   Artur Murra

   @Boss Alba shprehu shqip pra qarte qytetrja

 • Besa Bes
  Besa Bes

  O Rama nje her ndodhe e keqjia te ruet zoti

  • Artur Murra
   Artur Murra

   Akma nuk eshte c'rrenjosur pabesia dhe pse ke simbolin si percaktues I urrejtjes ndaj shqiptareve tere gabojnee por ta nxjerrim nga Balta qe te shpetoj e shoqerise t'i bashkohet per te mire qytetarja

  • Kim, Gaxha
   Kim, Gaxha

   Kur ke radhen ti ,,o ,Hoxha, .se shummm ke zgjatur, 💃🔫

  • Nush96
   Nush96

   ne tsemes tshkoj

 • Loku Loku
  Loku Loku

  Rama ik ik ik

 • Daily Things
  Daily Things

  Tan gjiza

 • Adrian Sances
  Adrian Sances

  na cat karin me kto titujt eee si u goditen vrasesit me pagese kot pa lidhje

Faqja Tjeter