Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
03:27
1,409,276
Reddit
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Komente
 • Vin Van
  Vin Van

  Spo I merr 2 million klikime

 • Vin Van
  Vin Van

  Super🥰

 • djalingatropoja
  djalingatropoja

  Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

 • Kristian Tuci
  Kristian Tuci

  Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

 • M4RKO
  M4RKO

  Teksti ?😂

 • Removed from YouTube
  Removed from YouTube

  algone.info/slow/video/pqibvJ6DbZuIo6c

 • TROPOJAN NT
  TROPOJAN NT

  💯

 • Genève Suisse
  Genève Suisse

  *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

 • Gzim Spj
  Gzim Spj

  🇦🇱🇦🇱

 • Elvis Hidaj
  Elvis Hidaj

  Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

 • Skiner Elezi
  Skiner Elezi

  E psh gje gjuje edhe ike me vrap

 • Aur la Pirate
  Aur la Pirate

  une dinguerie se son !!!!

 • Aur la Pirate
  Aur la Pirate

  une dinguerie se son !!!!

 • Skiner Elezi
  Skiner Elezi

  Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

 • Kled Aliaj
  Kled Aliaj

  Wallahi kong e pordht or shok

 • Toni Kid
  Toni Kid

  Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

 • Bylis For ever
  Bylis For ever

  E para dukeshe shume i Vogel perpara atije Zezakut ne reper, e dyta fjalori i flliqte e treta kurva, kurva , kurva e katërta ata çunat qe ke afer se kane hiçe aberin per muzik( përveç zezakeve)

 • FF SOKOL
  FF SOKOL

  KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

 • Cllevio
  Cllevio

  Ku je pra

 • Engji Rmn
  Engji Rmn

  🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

 • Dodaj Robert
  Dodaj Robert

  Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

 • Andy Hoda
  Andy Hoda

  You Re a legend Strsi both of you

 • Xhevrie Buci
  Xhevrie Buci

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

  • Vin Van
   Vin Van

   Ça ke

 • Florian Sinani
  Florian Sinani

  O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

 • Fier Fier
  Fier Fier

  Bos lali me shok

 • Bad boy
  Bad boy

  BB4LIFE🤘❤

 • Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu

  Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

 • Nakos Stefanakos
  Nakos Stefanakos

  Bravo stresi✌

 • private g
  private g

  viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

 • Klajdi Daci
  Klajdi Daci

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • Ish 0115
  Ish 0115

  🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

 • Vin Van
  Vin Van

  Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

 • LT Jacober
  LT Jacober

  Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

 • Albbi GB
  Albbi GB

  keng barbonash

 • Toni Gura
  Toni Gura

  Super kenge vec vazhdoni

 • inax cr
  inax cr

  Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

 • Renato Canaj
  Renato Canaj

  Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

 • tralala tralala
  tralala tralala

  Du er så fuckin smuk 👀

 • this is fan page the best music song
  this is fan page the best music song

  Ça karin o kjo kong ropqime

 • StrixxGaming
  StrixxGaming

  BadBoy4Life

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

 • Adrian Klos
  Adrian Klos

  Vari karsa

 • riki pro
  riki pro

  O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

 • Stesi Kola
  Stesi Kola

  Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

 • FF BADBOY
  FF BADBOY

  Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

 • TheRealABD Scuza
  TheRealABD Scuza

  C BIZ good voice

 • Christian Shatro
  Christian Shatro

  This is littt😜😜💥🔥

 • stresi tayna stresi'tayna
  stresi tayna stresi'tayna

  1.1milion shikime🤑🤑🤑

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi

  Ec bet boj

 • Albaniaa Durrsi
  Albaniaa Durrsi

  Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

 • AJ Lala
  AJ Lala

  Ke hum si lul basha

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Bravo. Te. Lumte

  • Ballaban Koka
   Ballaban Koka

   Eshte. Kar ai. Tjetri

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  O. Bosi. Si. Kar. Je

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

  • Ballaban Koka
   Ballaban Koka

   Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Fareeeeee

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Pse nuk. I. Xhvesheeee

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Me. Burr. Ti. Je.

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Te. Lumte

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Bravo. Kar

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

 • GRE
  GRE

  Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

 • Best Things
  Best Things

  Shiitt 🤮

 • Best Things
  Best Things

  He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

 • yutube 2021
  yutube 2021

  Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

 • Fation Omeri
  Fation Omeri

  Super keng bro

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

 • Bani 86
  Bani 86

  🔥🔥👍🏼

 • LORD OfWar
  LORD OfWar

  101% FAKE music..

 • Kazaz Kavaja
  Kazaz Kavaja

  Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

 • e.b e.b
  e.b e.b

  Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

 • Coming Soon
  Coming Soon

  Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

 • Pineal Gland
  Pineal Gland

  C B I Z 💥🚀

 • Benita Cotterill
  Benita Cotterill

  🥰💞🔥🔥

 • anxhela malaj
  anxhela malaj

  Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

 • Juli Zagradi
  Juli Zagradi

  Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

 • Xhemal Dumi
  Xhemal Dumi

  Rama ki

 • e. guberja
  e. guberja

  Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

 • MP Power
  MP Power

  All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

 • Durim Rexhepi
  Durim Rexhepi

  🔥🔥🔥

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj

  Nahengsh rakun

 • You You
  You You

  o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

 • ST BRUDA
  ST BRUDA

  1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️

 • Erald Qosja
  Erald Qosja

  Te qifsha kengen tende ...keng kari ...sipas kenges po tbej komentin varikars ...nuk doli i keng pa sharje

 • bujar gashi
  bujar gashi

  Spoti mir stresi zonin si me shti me zor me knu pak ma eger u dasht me knu e veshjen kombinimi i stilit edhe i spotit jo shum npershtatje musik nritma tngadalshem

 • Juggernaut World
  Juggernaut World

  Gazi views, unless everyone in dudes country watched it lol

 • Noizy
  Noizy

  2:44 stresi is high😂😂😂

 • H I T M E N G A M I N G
  H I T M E N G A M I N G

  Kush bon subscribe ta konfirmoj me like zoti ja boft mbar kush bon subscribe 👐

 • Μιχαλης Μετσο
  Μιχαλης Μετσο

  Stresi Fenomeno

 • stresi tayna stresi'tayna
  stresi tayna stresi'tayna

  ☺☺☺☺☺☺☺

 • FF_ K4N1BALI
  FF_ K4N1BALI

  SHIFNI VIDEON TIM FF SOKOL 1 VS 3 algone.info/slow/video/hqe41J6BgXSgk2g ESHTE SUPER

 • tony spahiu
  tony spahiu

  Dmth Po Te pelqeni kete kenge jeni Te gjith Te mbaruare skandal turpe

 • Ervis Official
  Ervis Official

  Pa pik lidhje, dobet shum mundsi per me dal kong e fort por dobt si material beati

 • JustHere
  JustHere

  what language is this

  • ermes eleusina
   ermes eleusina

   algone.info/slow/video/iq2cz4WBpYKIuqM

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  Qka o kjo kong palidhje

 • Ronaldo
  Ronaldo

  1 java hala nuk ka shku 1 milion🤣🤣

 • Αλκετα Τσουκα
  Αλκετα Τσουκα

  Po ik ore karagjoz cfare esht kjo keshtu na trregon bolet e putana Le name Po per Ata femije qe shikojne kete nuk Mendon turp

 • Konti Kita
  Konti Kita

  Ku I kam ato tipa qe kur vjen pjesa e c biz e heqin 🤣🤣🤣🤣🤣

Faqja Tjeter
Skalti - Örlog
02:01
10 mijë