Situata e vitit 2021 e permendur ne Kur'an! Çfare po ndodh me njerzimin?
03:27
105,610
Reddit
Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Ass Kicker
  Ass Kicker

  Qysh po don po e interpreton. kto sene ndodhin gjith ama nejse qikjo video esht katastrof.Nuk ka kontekst edhe ka qindra situate qishtu qe kan ndodh. Krejt po komentohet palidhje e po e shpik kontekstin vet.

 • Noelia Lickollari
  Noelia Lickollari

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Besaa Keko
  Besaa Keko

  🙏🙏🙏🙏🙏

 • Met Akhenaten
  Met Akhenaten

  I ngjan shum situates se coronavirusit. I permbledh te gjitha ne nje verset.

 • Jeton
  Jeton

  shumica e kometimeve te ajeteve ne Kuran fisnik i beni ne menyre egzoterike, ja futni KOT, pandemi, uri, humbje pasuri ka pasur edhe ne kohen e shumices se Profeteve a.s sikur ne fillim te shfaqjes te COVID-19, na keni shurdhu duke e fajesuar Kinen shkaku i zullumit ndaj muslimaneve atje, kurse edhe muslimanet i preku, as ne Qabe nuk mundem me shku per haxh, prandaj mos komentoni ajete si vjersha, ALLAHU ESHTE ER RRAHMAN, gjitha zullumet qe na vijne, jane nga vet dorra e njeriut qelllimkeq.

 • Tatjana hysenaj
  Tatjana hysenaj

  O zot mbro njerzit e varfer dhe te ndershem dhe mos e kalofshin testimin e zotit Saliu Edi, Luli likja dhe Mona qe i shikojm qe futen ne kultet fetare duke na i bere te pa kencme situatat atje.Zoti ju tregoft vendin sa me par dhe ua ktheft patkojt nga djelli🙏🙏🙏🙏🙏

 • Bukurie Hafizi
  Bukurie Hafizi

  Zoti na e ka len token,por ne kemi haruar ta punojm ashtu sic duhet.

 • Isa M.
  Isa M.

  Gjikabela

 • Isa M.
  Isa M.

  Kurvavekurvarave

 • Isa M.
  Isa M.

  Allazoti

 • Isa M.
  Isa M.

  Pisethivit

 • Isa M.
  Isa M.

  Muti

 • Isa M.
  Isa M.

  Nisoj sithea

 • Isa M.
  Isa M.

  Javnakuqa

 • ferist tropoja ferist tropoja
  ferist tropoja ferist tropoja

  Zoti qoft me ne na falt çdo gabim na e largoft ket covit me te mira zoti i madh na misheroft me te mirat e veta🤲🙏

 • Valbona Mitrovica
  Valbona Mitrovica

  O ALLAH na jep kurajo dhe durim 🙏

 • Aida Vathi
  Aida Vathi

  Allahu ekber

 • Shefqet Voca
  Shefqet Voca

  Krejt Njerzimi po e din,se po bahet rrokada në shkallt e SOJIT,kush po jet bujk dhe kush gomar,herën e fundit ka ndodhur pak para kohës së Faraonit,të lumt ata që punojn për me rrit SOJIN dhe jetojn me HALLALL,kjo ndodh shum rrallëherë, nuk asht von të VEHDISOHEMI për të ardhmen tonë

 • MAKSI
  MAKSI

  Vetem Allahun kemi ☝🏻❤️

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza

  Tefsirin e ajeteve e bejne dijetaret , dhe ketu nuk jepet asnje reference se nga eshte nxjere ky kuptim i ketij ajeti. Njerezimi ka kaluar neper sprova shekuj me radhe , por lidhur me ndodhite , urtesite dhe dobite dalin pasi ato te kene perfunduar , nderkohe aktualisht bota po perjeton e gjitha te njejten sprove qe u cfaq para nje vit e gjysem afersisht.

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi

  O allahu im,ti krijove shpirtin tim dhe ti me ben te vdes,ne doren tende eshte jeta dhe vdekja ime ,nese me jep jet me meshiro e nese me ben te vdes me fal mua,allahu allahu rabila ushriku bihi shej a,lusim allahun qe te na nxjerr nga kjo sprov,

 • dashnia per Allahun video
  dashnia per Allahun video

  La haule ve la kuete ila bila SubhanAllah vebihamdike SubhanAllahil il adhim EstagfirAllah ve teube ilahi Amin ya Rabilalemin Allahu na rujt prej gjdo tkeqe InshaAllah Allahu na mbuloft me meshiren e tij e na mbrojt nga para mbrapa djathtas majtas posht nalt na ruajt Allahu te Mos na leshoj toka e na ruajt nga shejtani I mallkuar Amin ya Rabilalemin Elhamdulilah Allahu Ekber mashalla SubhanAllah EstagfirAllah

 • Nit Kadrijaj
  Nit Kadrijaj

  Subdimi dhe Lavderimi i takon Allahut Ska ndryshim e as force perveq me lejen E Tij

 • Nita YouTube
  Nita YouTube

  Kjo Video meriton me miliona leiks, Allahu na rujt te gjithve!!!

 • DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJA

  BISMILAHI RAHMAN'S RAHIM. 0 Allah i MADHERISHEM te lutem mjau prit reziqet e belate 4 femijeve te mij.Jepju paqe shendet,begali e lumturi,bekoj me femije e familje te bekuar.AMIN ALLAH, FALENDERIMI TE TAKON TY ALLAH.🤲🤲🤲🤲

 • Albaa Albaa
  Albaa Albaa

  ZOTI I MADH NA NDIHMO PER HIR TE FEMIJEVE NDIHMO GJITH NJERZIMIN TE PERULEMI OZOT I MADHERISHEM

 • The Virus
  The Virus

  Kerkun nuk jeni me spjegimin e ktij ajeti sepse komenti i tij osht krejt ndryshe

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani

  Allahu eshre nje

 • Dorina Vokrri
  Dorina Vokrri

  Zoti na ndimofte,na ruajte tgjithve inshAllah,O Zot na fal na bej fat e rrisk 🤲

 • Julia Alb
  Julia Alb

  Gjithmone kur ndodhe dicka thone Zoti na sprovon!!! Zoti nuk ja don t keqen njerzimit ai eshte gjithe dashuri po fetaret qorra e bajn edhe zotin kriminel !!

 • Lorikoka Lorikoka
  Lorikoka Lorikoka

  Elhamdulilah

 • Ali Samadraxha
  Ali Samadraxha

  amin

 • Buqe Rama
  Buqe Rama

  Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin

 • Buqe Rama
  Buqe Rama

  Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin

 • ismail gurra
  ismail gurra

  SubhanAllah

 • Marius Greca
  Marius Greca

  Lai la il ahlla muhamed resurmllah

 • Mirela Lela
  Mirela Lela

  E zotit u beft i qofshim fale te larte madherishmit allah 🤲🤲🤲

 • Lirie Hoxha
  Lirie Hoxha

  Allahu Ekber ☝☝☝☝☝

 • LIL BEAST
  LIL BEAST

  Elhamdulilah prej Allahut,na dhente durim ne kete sprove dhe na largofte te keqen.

  • Brunilda Deliallisi
   Brunilda Deliallisi

   O zot na ndihmo

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi

  O zot mbroi njerzit e varfer !

 • Irena Rama
  Irena Rama

  Amin inshallah 🤲 shpresat vetem tek ty i kam o Allahu i madh

 • Enkelejda Byku
  Enkelejda Byku

  Ellhamdullilah 🤲 Allahu Ekber 🤲

 • BabaJaro K
  BabaJaro K

  Uria ka qen gjithmon dhe do jet pjes e botes ska te bej asgje me uri dhe pandemi zoti i madherishem ka kriju 7 shkall Gjithesi mendoni ju se aj eshte aq i lig sa te Testoj nje rob te dobet qe eka krijuar vet sesht kriju bota para 2000 vjete por me shekuj e shekuj kshtu qe mos postoni vetem me te ndegjuar sepse gjynafet i merni vet Skapen kto gjera skam nevoj per replik

  • MiRi23
   MiRi23

   @BabaJaro K Normal qe e di.

  • BabaJaro K
   BabaJaro K

   @MiRi23 shum logjike eshte aj ka kriju gjith kit univers dhe ti mendon se para se te lind robi tij aj se di se si sillet aj apo qfar kame ndodh a ? Pff

  • MiRi23
   MiRi23

   Si mendon Zoti se sprovon askend?

 • Skender Nela
  Skender Nela

  Namazi im kurbani im jeta im per ty o ZOT .

 • Gezim Allaraj
  Gezim Allaraj

  COVID> CO-VIA-D , grupi i ndjekesve te rruges se Darvinit ,imuniteti i tufes ,lufta per egzistence e gjallesave( njerezve),seleksionimi i me te dobeve a nuk ka dicka nga ateistet ?

 • Lut Luti
  Lut Luti

  O allah na rujt femit e nip e mbesa e dhon pak lumturi se ne e kalum pak mosh si mos mo keq dhe ne koh ton me rraxion e kena hoger buken dhe that po tani vershtir te rit ne jemi te mjaftushem amin

 • Zeli K
  Zeli K

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini

  Alles Ist Vie es ist?

 • Shukri Elezi 2021
  Shukri Elezi 2021

  SubhanAllah

 • ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI

  MASEVERTE

 • Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini

  Nur Ver erlebt?hat kan?Alles?

 • Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini

  Narbeit?

 • Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini

  Aba ver glaubt?

 • Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini

  Alles ?

 • Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini

  Ja das kan er?

 • derotif nomtrah
  derotif nomtrah

  ajet =alien jashte toksor hhahaahahahah thoti ai ishte ne shqip zoti thot ,thoti ai qe thot hahahahaah shqip po kurani KUR? + ANI PERGJIGJE SHQIP A PO JO TESTOJME FILLOZOFI HAHAHHAAHAH MOR ELVIS A KE EMRIN MUSLIMANT TI ? JO

  • Rexha Drita
   Rexha Drita

   @Arben Lutfiu Drejt shkrimi im është besimi ne te madhin Zot, qe është nji 1 dhe i vetem, Ai është me i larti me i madhi Allahu Ekber

  • Rexha Drita
   Rexha Drita

   @Arben Lutfiu ok ok ne rregull

  • Arben Lutfiu
   Arben Lutfiu

   @Rexha DritaQë ta kuptosh një shkrim e nderuar, duhet të jetë e mirëshkruar. Në të kundërtën s'kuptohet 😊

  • Rexha Drita
   Rexha Drita

   @Arben Lutfiu Nuk ka rendesi drejt shkrimi i nderuar Arben! E rendesishme eshte ta kuptosh!

  • Arben Lutfiu
   Arben Lutfiu

   se pari meso drejtshkrimin se skuptohesh fare ☺

 • Besnik Sinanaj
  Besnik Sinanaj

  Kush nuk e pranon ket do te deshperohet por ai qe nuk e din ket do te deshperohet edhe per shum sende tjera sepse ai Kur'an nuk lexon i cili jep përgjigje edhe per ceshtje te tjera te tij

 • Zhaneta Dervishi
  Zhaneta Dervishi

  O Allah mbeshtetemi te ti ☝️☝️☝️🤲🤲🤲

 • Almi Almi
  Almi Almi

  RAMAZANI FILLON ME 13 PRILL INSHALLAH E PRESIM LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ☝️📿🤲🕋🕌🕌

 • Almi Almi
  Almi Almi

  THUAJ 15 HERË DHE GJITH DITEN VELLA DHE MOTER JU BEGATOFT I LUMI ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM 🕌📿🤲🕋☝️☝️

 • Almi Almi
  Almi Almi

  PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH 🕌📿☝️🕋🤲

 • Ola Ola
  Ola Ola

  Allah na mbro na jep durim qetesi te jemi te forte 🤲

 • Artida Sala
  Artida Sala

  🤲🤲🤲🤲

 • Davi Sebi
  Davi Sebi

  Amin

 • Hans Shqipe
  Hans Shqipe

  Zoti na ka te xhithve ne duar respekt i madhi Elvis

 • Feride Cukovci
  Feride Cukovci

  Elhamdulilah

 • Sevdail Bajra
  Sevdail Bajra

  ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

 • Kujtim Bushati
  Kujtim Bushati

  Elhamdulilah Allahu na meshiroft me sprova te lehta Amin

 • Darker Than Black
  Darker Than Black

  Alhamdulillah

 • Besmir Koçia
  Besmir Koçia

  Vallë, a nuk shohin ata se çdo vit, një herë ose dy herë vihen në sprovë, e megjithatë, përsëri, as nuk pendohen as nuk këshillohen. ( 9:126)

  • Ass Kicker
   Ass Kicker

   @Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha WTF?91 % besojn ne Islam.The fuck was that?

  • Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha

   Po e drejte madje 70% e popullsisë nuk besojnë as ne djall as ne Allah as ne xhinse asgje

 • hevzi rustemi
  hevzi rustemi

  ALLAHU EKBER 🕋🕋

 • Mereme Terziu
  Mereme Terziu

  ELHAMNËRLA O ZOT TE TY KEMI SHPRES DHE TE QOFSHIM FAL AMIN

  • Lisa Müller
   Lisa Müller

   Elhamdulilah moter

 • Shërbëtori Mëshirëplotit
  Shërbëtori Mëshirëplotit

  Kini durim, Allahu është me durimtarët, Ai i do durimtarët dhe i përkrah.

 • Altin Senica
  Altin Senica

  O allah na ndihmo te lutemi

 • Andi Shehu
  Andi Shehu

  🤲La ilahe il All'Llah🤲 Zoti im i fuqi-plote te lutem na bej nga durimtaret, te lutem na bej nga ata te cilet i udhezon ne rrugen e drejte dhe te ndriçuar, te lutem Zot na fal dhe na bej nga njerezit qe i begaton ne kete dynja dhe ne tjetren, Zoti im te lutem fali familjet tona dhe njezit tan te dashur dhe na bej nga banoret e xhenentit amiin🤲🙏

 • Genève Suisse
  Genève Suisse

  Zoti eshte i gjithemeshirshem,fuqiplote nje dhe nje i vetmi,i pafundmi!Nuk mendoj qe korona virus eshte sprove e Zotit por e hedhur nga njeriu,sepse njeriu te ben keq e te ben te vuash, por zoti nuk te ben keq kurre.Te qofshim fale o Allahu jone!

  • Sunflower 15
   Sunflower 15

   @Adea Mehmeti fiks .....

  • Adea Mehmeti
   Adea Mehmeti

   Por pa lejen e Zotit asgje nuk ndodhe ne kete bote!!

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Elhamdulilah falemderimi i takon All-llahut per secilen ceshtje

 • A I
  A I

  O Zot na jep durim ne sprove Allahu eshte me durimtaret Zoti ju shperblefte inshallah ❤️

 • Mirela Reka
  Mirela Reka

  Elhamdulilah ☝🏻 Allahu i di ma mir punt e veta 🕌💓

 • sara samadraxha
  sara samadraxha

  Inshaalla me durim doekalojm me mbrojtjen e zotit

 • itali italia
  itali italia

  ELHAMDULILA JARABILALEMIN AMIN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • fatjon januzi
  fatjon januzi

  O Allah na na hedh aq sa te bajme

 • Kristina Mustafaj
  Kristina Mustafaj

  Allahu Ekber

 • Mir Selmanaj
  Mir Selmanaj

  o allah na jep kurajo e durim

  • Hatixhe Nexhipi
   Hatixhe Nexhipi

   Elhamdulilah fuqija e atij qofte mos na dhente sa ka se si mbajme dot Amin

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ

  Subhanallah Allahu eshte 1☝❤

 • koli rapaj
  koli rapaj

  Elhamdulilah o Allah fuqi plote na ruaj o Allah Allahu Ekber ❤

 • A B
  A B

  Inshaallah,edhe kete sprove te covid-19 e kalojme dhe i kthehemi jetes sone qe kishim me leje e allahut inshaallah, AMIN!

  • MiRi23
   MiRi23

   @PM PM Po Po shtrohet pyetja a do mbaroje ndonjehere

  • PM PM
   PM PM

   @MiRi23 eshte axhenda 2020 - 2030 ky eshte vetem fillimi ne 2025 do dale nje virus i ri i quajtur SPARS i cili do zgjase deri ne 2028 sic e shikon eshte i gjithi plan per reduktimin e popullsise boterore po njerezit jane ne gjume dhe se dine kete fakt

  • BRANDON LEE
   BRANDON LEE

   @MiRi23 eshte axhenda 2020 - 2030

  • MiRi23
   MiRi23

   @1.618 Nuk e di askusb sa do zgjase!

  • 1.618
   1.618

   Nuk do të kthehet ajo që ishte. Prova, testi vazhdon deri në 2030. Na ndiqni! Paqe

 • Selime Bylyku
  Selime Bylyku

  O ZOT MBESHTETEM TE TY MESHIRA E ZOTIT QOFTE ME NE NA BEJ NGA NJEREZIT QE FALIN NAMAZIN QE TE JEMI TE XHENETIT

  • bahtir gashi
   bahtir gashi

   @American Hp hungry engine o vlla qka m vete bash mu nuk e di qe na ka fal allahi tjeter sen se di

  • American Hp hungry engine
   American Hp hungry engine

   @bahtir gashi pse ne kur lindim diten e par t jetes sone a kuptojm qe jemi lindur ?

  • Katerina Bica
   Katerina Bica

   Amin🙏🙏

  • derotif nomtrah
   derotif nomtrah

   e sa vete tu kthun ty prej xheneti e te thane se jane ne xhenet

  • bahtir gashi
   bahtir gashi

   Amin

 • Albanian Bass
  Albanian Bass

  Univerziteti i Testimeve Jetesore: Njeriu i Pare nuke e ka kaluare Testine ne Univerzitetin e Xhenetit Femra e pare nuke i ka ndihmuare Partnerit te vete nuke e ka kaluare Testin Femit e Pare gjithashtu nuke e kane kaluare Testin Pasardhesite Tyre nuke e kane kaluare Testin Disa nga Profetet nuke e kane kaluare Testin Miliona njerez nuke do ta kalojne Testin Shejtani e ka kalle Testin Kafshet nuke kane Test Pra jane shume pake nga Krijesat e Zotit qe e kalojne Testine e drejtohen ne Xhenet Kena njerez qe nuke dojne te bejn Test Po e pyese une Veteveten a do ta Kaloje une Testin dhe ne Fund Zoti i Madheruare do te na i ndane Notat e Testit ne Ahiret.

  • MiRi23
   MiRi23

   @BabaJaro K Atij qe SI ka arrit Islami ata do ti gjykon Zoti ashtu si do ai vetë.

  • Sunflower 15
   Sunflower 15

   @BabaJaro K un mendoj se po te keshe zotin perpara cdo gjo kapercehet ,edhe 2000vjet perpara qe thote zonja .....eshte nji force e pa' imagjinushme ,🙏🙏🙏

  • BabaJaro K
   BabaJaro K

   Testi yt n varet nga zemra qe ke nga Asgje tjeter para 2000 vitev kan egzistu njerzt por jo namazet dmth zoti qenka i dobt per mi mbush me dituri roberit e vet qysh ather Sipas jush ? Dhe gjith ata njerz para 2000 vjet paskan xhehnemin sepse zoti sju ka dhan dije ta njofin allahun a aq te dober e paraqitni ju ate ?

 • Marsela Shoti
  Marsela Shoti

  La ilahe il Allah,O Allah forcoi zemrat tona ne fene tende 🤲🤲♥️♥️

  • Katerina Bica
   Katerina Bica

   Amin 🙏🙏🙏🙏🙏

  • Nafa Nafa
   Nafa Nafa

   AMIN INSHALLAH

  • Rexha Drita
   Rexha Drita

   Amin 🤲

  • Mira Mira
   Mira Mira

   AMIN INSHAALLAH ☝️🤲

  • Ana Ana
   Ana Ana

   All-llahumme Amin Ja Rabbijj

 • Desi Myrteza
  Desi Myrteza

  Allahu Ekber

 • shake Kuqi
  shake Kuqi

  Oallah mos largo nga mshira jote

 • mahmudie pupa
  mahmudie pupa

  Zot na jep kurajo😞

 • alesja sallaku
  alesja sallaku

 • Armando Veli
  Armando Veli

  Elhamdulilah per cdo gje Allahut.. Kjo dynja per tu sprovuar eshte Allahu na forcofte ne sprovat tona dhe ma befte prej banorve te Xhenetit

  • Artenisa Dedja
   Artenisa Dedja

   Amin amin

  • Aral Tosku
   Aral Tosku

   Amin inshalla

 • Sara Zela
  Sara Zela

  Allahu eshte i madhe

 • Islam-Peace
  Islam-Peace

  Allahu Ekber

Faqja Tjeter
Hercai 61. Bölüm
2:19:30
2 mln
Hercai 61. Bölüm
2:19:30
2 mln