Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
04:08
923,866
Reddit
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
 • Bere KSMS
  Bere KSMS

  Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

 • Bleona Rexha
  Bleona Rexha

  rrnofsh 100 vjet

 • Hazbije Salihi
  Hazbije Salihi

  Prindrit Mih Pass 😭

 • Hazbije Salihi
  Hazbije Salihi

  Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Luani Luani
  Luani Luani

  Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni

  Bravo shyrete shum keng bukur

 • Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj

  Ufff sa e mir ♥️😢😢

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 • Kendro Presley
  Kendro Presley

  Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

 • Riema last
  Riema last

  Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 • Fehime Tahiri
  Fehime Tahiri

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zejd Osmani
  Zejd Osmani

  Haha

 • geni ineg
  geni ineg

  😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • adn bra
  adn bra

  Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻

  Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Rasema Maljoki
  Rasema Maljoki

  Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

  • Rasema Maljoki
   Rasema Maljoki

   Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

 • Ibadete zalam
  Ibadete zalam

  me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

 • Emi Sava
  Emi Sava

  🥺🥺🥺🥺

 • Selvane Kryeziu
  Selvane Kryeziu

  😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Selvane Kryeziu
  Selvane Kryeziu

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • ADELINA HOXHA
  ADELINA HOXHA

  O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

 • Mimoza Gjediku
  Mimoza Gjediku

  Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

 • Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi

  E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 • Paul Mccartney
  Paul Mccartney

  Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

 • cavidan vatansever
  cavidan vatansever

  Ne kadar guzel yorum 👍

 • Arsim Balaj
  Arsim Balaj

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

 • Azemine kozhani
  Azemine kozhani

  Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

 • Aslan sali
  Aslan sali

  Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

 • Dion Kurti
  Dion Kurti

  Oh oh madhethtija të pret!

 • Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska

  😔😢😪😭

 • Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska

  Bravo 👏🎤🎼

 • hajrie Kelmendi
  hajrie Kelmendi

  Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi

  Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Arta Prendi
  Arta Prendi

  👏👏🙏🙏💫💫💥💥

 • Ardiana Krasniqi
  Ardiana Krasniqi

  ❤❤❤❤❤❤🤲

 • Lule Zefi
  Lule Zefi

  Bravo 👏❤️

 • Adisa Bytyqi
  Adisa Bytyqi

  Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

 • Davida Qarku
  Davida Qarku

  O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

 • Xhuli Topalli
  Xhuli Topalli

  😢😢💖

 • Mehmed Boss
  Mehmed Boss

  Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

 • Ilkaa's world
  Ilkaa's world

  *respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

 • Riku Kokoneshi
  Riku Kokoneshi

  Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

 • Bukurije Memedi
  Bukurije Memedi

  Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

 • Bukurije Memedi
  Bukurije Memedi

  Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

 • Gen ny
  Gen ny

  17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

  • Dona Dona
   Dona Dona

   Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

 • Happy ila
  Happy ila

  Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

 • Joanna
  Joanna

  Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

 • Anita Seciri
  Anita Seciri

  algone.info/slow/video/a4rWzWuupGlqqnU

 • Anita Seciri
  Anita Seciri

  Helooo

 • Eriona Hoxha
  Eriona Hoxha

  Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

 • genti genti
  genti genti

  Te lumt goja

  • Joanna
   Joanna

   O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Gjakova 20
  Gjakova 20

  Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

 • Hane Gjoka
  Hane Gjoka

  O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

 • Miriana Kraja
  Miriana Kraja

  Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

 • Christi Ortega
  Christi Ortega

  1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 • Gentonis Ukaj
  Gentonis Ukaj

  Amin

 • Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti

  suksese ju dua

 • Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji

  Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • shkelzen guraziu
  shkelzen guraziu

  Tlumt me kengen ma tmir per momentin

 • Enver Imeri
  Enver Imeri

  Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

  • Arberita Spahiu
   Arberita Spahiu

   Dkdndjd

  • Syzana Berisha
   Syzana Berisha

   😭😭😭😭😭😭🤲

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu

  Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

 • Endi Sllamniku
  Endi Sllamniku

  Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

 • Lerdona Krasniqi
  Lerdona Krasniqi

  Te lumt ylli I muzikes

 • Marjeta Delijaj
  Marjeta Delijaj

  O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Shqipe Abdullahu
  Shqipe Abdullahu

  Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

 • Deliza Rukolli
  Deliza Rukolli

  Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

 • R R
  R R

  Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

 • nijuo joing
  nijuo joing

  femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

 • ar ujkaj
  ar ujkaj

  O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

 • Martine Kola
  Martine Kola

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Erena Nezaj
  Erena Nezaj

  ❤❤❤❤

 • Merem Shabani
  Merem Shabani

  Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

  • nijuo joing
   nijuo joing

   Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

 • Ardian Mustali
  Ardian Mustali

  O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

 • iam_lina_93
  iam_lina_93

  Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰

 • Elisa Shabani
  Elisa Shabani

  ❤️❤️❤️❤️

 • Vera Uka
  Vera Uka

  Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️

 • senni bgon
  senni bgon

  Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰

 • Jaku Azem
  Jaku Azem

  Allahi mi rujt prindit e mi 🌎🌎ELHAMDULILAH

 • Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ
  Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ

  Zot fal një me madhe

 • Valentina Caka
  Valentina Caka

  😢

  • senni bgon
   senni bgon

   ☝️☝️☝️🥰😍

 • Xhemal Ceka
  Xhemal Ceka

  27/04/2021 ❤️❤️❤️💔

 • Pashke Shtufaj
  Pashke Shtufaj

  Bravo ooo Shyret se me Prind nuk krasohet kerkush ata qe ikan i rujt zoti e ata qe nuk i kan zoti i shperbleft me Parajz Amin

 • Anjeza Pepkolaj
  Anjeza Pepkolaj

  Bab e Nan si dielli e hane sa do doja dhe nji here me e perqafu Babin tem sa do doja

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku

  Te knof zemra kanga shum e dhimshme 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mali sharit Shkollafillore
  Mali sharit Shkollafillore

  Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

 • G C
  G C

  Kush i ben dislike kesaj kenge,nuk ka lindur nga nena.

 • Resmije Kokaqi
  Resmije Kokaqi

  Nuk ka asnjë dashuri me të vërtetë se nena qe te jep 😔♥️💖♥️💖😔🤩😍😍🤩👩

 • OUTIKO
  OUTIKO

  Gadime

 • Ina Mangia
  Ina Mangia

  SAI CREATURA FACCIAMO TUTTI PARTE DI UN ORCHESTRA OGNUNO UNO STRUMENTO DIVERSO E OGNUNO È SPECIALE PER IL SUO DI SUONO SPECIALE TUTTO SUO MA INSIEME DIVENIAMO ORCHESTRA 🖐🖐🖐🖐🖐😊👏

 • Anna Stone
  Anna Stone

  Te lumt goja 💫 Prindrit jan Te pa zenevdsushem ❤️❤️ Lum kush I ka 🙏🏻 Kurr nuk mund Te va kthejm prindrve sakrificat e tyre per ne 🥲!! Jetofshin 100000 vjet prindrit 🙏🏻!

 • Zyrafete Mulaj
  Zyrafete Mulaj

  Shume respekt per ty kto keng kaq te bukura te urojm shendet e gjithmon e Lumtur 👍

 • Dimitra Xoxha
  Dimitra Xoxha

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐je zonje e madhe ❤️❤️❤️❤️

 • Klementina Onuzi
  Klementina Onuzi

  DASHURI PA FUNDNKEMI PER PRINDERIT ❤❤

 • Zuri Veseli
  Zuri Veseli

  ☝️☝️☝️🥰😍

 • Zuri Veseli
  Zuri Veseli

  🥺🥺🥺🥺 allaji❤❤❤🤲🤲🤲☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

 • Bali Ajet
  Bali Ajet

  😢😢😢

 • Halb Mensch Halb Ausländer
  Halb Mensch Halb Ausländer

  Bestimmt hohe Produktionskosten

 • Xhejlane Maliqi
  Xhejlane Maliqi

  ❤️❤️❤️💕💕💕💕🤣😭💯

 • suat limani
  suat limani

  Flm

 • Bekim Gashi
  Bekim Gashi

  O zot krejt e vertet

Faqja Tjeter