Shqipja dhe Andi i Përputhen në Trotuar! Ja debati që nxehu gjakrat “E Diell”, 7 Mars 2021
38:16
668,497
Reddit
Rubrika: Edi Manushi
Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente
 • private private
  private private

  po pse te prapambetur,femrat kan perparu vishen kan liri dalin ca dun mo,lajn enet po normal qe do lash moj kare sesht per trashgimi por per pastertin tende rri zhul pra

 • Kujdesim Osmani
  Kujdesim Osmani

  Kushë është ky me kapelën e bardh Ja cifsha tpor tpor

 • Waveruner Al
  Waveruner Al

  Vetem se jam ne emigrim se vet manushi me bledin keni mor burra ju 😂✌️

 • Diana Estrefi
  Diana Estrefi

  Manush e.dëgjove ç'të tha Ana e.përputhen Po filloj ktu me.ju. Janë karrieriste.të frikshme kto. Do ju.zënë.vendin Ju e dini vetë

 • Dije Berdyna
  Dije Berdyna

  SHQIPJA I KA ULE FEMRAT MA SHUME SE TE GJITHA. TANI KA FILLU ME U MBUSH MEND🙄

 • David Vidi
  David Vidi

  Para se te flisni per tema dhe t'boni pordhe sikur jeni perendimor, mesoni me fol me rradhe iher.

 • Arburim Musliu
  Arburim Musliu

  O vllezer e motr nga gjith kta femra paramendoni a do kishte jetu nje femer me familjen e burrit un ta them.kta me 100% kto kan gajlen e famer se shejtanit jo te respektit familjar.

 • Arkitekt LT
  Arkitekt LT

  Shqipja eshte gjithmone e adhurueshme. Meriton poste moderatoreje speciale emisionesh rinore aq sa emisone intervistash. Ka nje energji te vecante, jepini vend moderimi dhe mos e ngacmoni per konkurence sapo nje qenie e brisht shpreh nje mendim. Eshte goce e ndergjegjshme dhe me baza mjaftueshem te shendetshme. Respektoni respektoni respektoni "rendin, rendin si fillim" brenda cdo formati. Tregoni kulture, mos bulizoni.

 • Erisa
  Erisa

  Sa vl jan te gjith aty pervec (dojnes)

 • Edmond Snalla
  Edmond Snalla

  O njerez femnat shqiptare te ken timonin ne dor do i shkelqin djemt shqiptare ore kto thon dhe punt e shpise ti bojm ne gjerat jan te barabarte .bravo shpipja burri duhet te jet burr.

 • Roger Jolla
  Roger Jolla

  O te felliqira smundeni te drejtoni nervat ne nje emisjojn doni edhe te drejtoni nje shtet ose nje biznes puuuuu puuuu arsyeja pse nje femer ne shqiperi nuk drejoton as I gje e shikoni arsyjen👎

 • Agron Perndreca
  Agron Perndreca

  Shqipe o flori je artiste

 • Florije Baruti
  Florije Baruti

  Ma e mira e qeta Algjira super yll ..jo llafazane si ato aty mo Shipen larasken o zot !

 • Besi Myrtaj
  Besi Myrtaj

  Si ka mundsi qe jan ne televizion keto idiote femra. A han vërtet kaq injorante apo e bejn per fam

 • Sani Hylaj
  Sani Hylaj

  po katastrofa me e madhe esht te kesh kesoj lloj fajzash ne familje

 • InstegramSHQIP
  InstegramSHQIP

  U qfar kurvash

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤

  Kjo Dojna sikur do te bej zonjen e zgjuar, I paska ikur ajo embelsia qe e bente shume te vecante!

 • tito gt350
  tito gt350

  O zot ku i keni gjetur ter keto laraska kush do laj ene buri a zot ku ka shkuar bota, ngreu enver ngreu

 • B K
  B K

  They wanna be famous

 • B K
  B K

  Ku po shkon kjo shoqeri mor jaho

 • Diana Estrefi
  Diana Estrefi

  Manush hiqe kët Shqipen se ka me t'a zën vendin ësjtësh.e frikshme

 • Dardan Dardani
  Dardan Dardani

  Lol mnyren si po flasin kto njana per krye tjetres teper shum te drejta kan 😂

 • Gucii64 Bellova
  Gucii64 Bellova

  vetëm për jy të dy shf tjetër joo☝️

 • Gucii64 Bellova
  Gucii64 Bellova

  Andi shqipe dashuri të pastër yll bote

 • alban deda
  alban deda

  nje tuf kurvash ordinere

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Grizhla lejojeni njera tjetren me fol.

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Kujtojne se jane inteligjente por jo!

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Andi punt e shtepise jua ban kujshija,ktyne vajzave t paknaqura

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Klabet dhe ......!

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  S jeni t afta sepse naten e bani ne pabe,diskuteka etj.

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Ju per pase 1 te dashtun ok por qe t krijoni familje???

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Po ju te gjitha aty jeni t perkedhelura,t llastume e te terbume

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Blla blla.

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Ti s njeh rralle po leni me fol me rralle me rralle e bate emisionin lamsh.

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Po kush t ka ftu aty n emidion?

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Sa mire paske hanger moj Shqipe po cili burr t pranon ty me tan kete rrebelim.Avash avash ma me edukate,je vullkan .

 • topi Topi
  topi Topi

  Shqipja ,respekt per shqipen esht e drejt ndjen e thot ..respekt per kte femer

 • Eleana Dervishaj
  Eleana Dervishaj

  O zot i madh

 • L. Nallba
  L. Nallba

  Woow seriozisht e kishte kjo sorra Keloleshi qe shprehet ne menyre vulgare ne emision qe transmetohet per familjaret??!!! Cfare degradimiiiiiii

 • L. Nallba
  L. Nallba

  Ca lararskash qe jane..Bledi c’kerkon aty??!! Ato skane intelekt aspak..woow..kush ia jep te drejten e fjales ne TV, kuuush?!?!?!

 • sindi
  sindi

  e ndjej dhimbjen e ksaj dojnes😭💀

 • sindi
  sindi

  llafi m i bkr i gjith emisjonit: mos prediko nji gje q nk e ben❤🤝

 • Kamez Kamez
  Kamez Kamez

  24:00 lot ... 😂😂😂

 • Kamez Kamez
  Kamez Kamez

  Perendesha i ka ngel ne goj ksaj kengtares 😂

 • Anxhi Senja
  Anxhi Senja

  Kush eshte ajo injorantja me kurore qe nk e njef njeri po e ka hunden me lart se vipa te vertet . Kemb kryq ne tv gurlll wtf you ignorance is almost funny 😂

 • emy eeeツ
  emy eeeツ

  Emision pa vlera fare

 • AL BL
  AL BL

  37:00 Mire e ka pas Sokrati, kush e ka kuptu Ai ka desht te thot se kurr femra dhe mashkulli nuk mundet te jen njesoj sespe edhe Zoti nuk i krijoj njesoj!!

 • Ballas 363
  Ballas 363

  Po ce boni si bler se meret vesh car flisni

 • Art Ari
  Art Ari

  O Zot ku ka ardhur gjendja e Top Chanel-it. Te mbush emisionet me mbeturina si soji i Anes dhe Shqipes 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Stela
  Stela

  Se per cfare arsye e mbani akoma Shqipen verdall nje zot e di

 • sabjan ff
  sabjan ff

  Niki je vari karse

 • Cute Era
  Cute Era

  Brravo Shqipe kto tjerat qe hiqen si feministe jan me te ndyra dhe jan te parat qe ja duan te keqen femrave tjera te pakten shqipja ti thot gjerat ne fytyre e jo si kto macet qe hiqen si te ndershme

 • Nadia Cela
  Nadia Cela

  Pervec atij gazatarit qr tallet me keto debile asnje nuk vle aty

 • KOZETA ISMAILI
  KOZETA ISMAILI

  Bravo Bledi

 • zebra finch
  zebra finch

  O cu kenaqem 😂 (perralle nga e kaluara)

 • TARAbosHi p9
  TARAbosHi p9

  Gango me dosje i cili filozof e cila filozofe

 • no no
  no no

  Ore kjo theoloqiniqiki,,ça mutin e ka emrin kjo rri me këmb hapur ti hale,,po shurrën e bën dot në këmb ti??kurr skeni për të pasur barazi gjinore,,kur vet e thoni për disa gjëra kto Jan pun burrash!!??

 • Mirash Kola
  Mirash Kola

  Dava kurvash i thon ksai

 • hello world
  hello world

  Ju femrat e tjera me falni per kete koment seksist! Por femrat dine te nisin gjithca por nuk perfundojne dot asgje! Gjithe rremujen aty e krijuan ato dhe jane femra te njohura prezupozet me integritet etj dhe nuk po i japin zgjidhje!

 • Daniel TV
  Daniel TV

  Me duket sikur po shoh nje emison pornografi ....Turp ca eshte ky diskutim dhe nje fjalor skandaloz..turp tju vij njerz vk te felliqur

 • Jeta Bu
  Jeta Bu

  A ka mundesi ta dim cmimin e fasules????? Jeni bere sikur te ishit ne treg, jon ne TV 👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼

 • Alekos Hysi
  Alekos Hysi

  Shqipe degjo dhe te tjeret jo vetem ti flet ti i shajeme shum kur ishe ne perputhjen ti i beje lemsh dhe tani ti degjohesh prapcfar llafazane je moj shqipe mjer ai qe dote mar ty ¿???????

 • TheAlbanianLanguage
  TheAlbanianLanguage

  Ku ishe? me asi ven. Ca bone? Asigjo. Ktyre i mungon minimalja, edukata e te folurit. Nuk i len njeri tjetrit.

 • Alekos Hysi
  Alekos Hysi

  Posic flasin ato vaza jan tesakta shqiperianuk eshte per te bere kurre dhe eshte fjale e saket ka shum njerez teprapambetur nga llogjika per mirkuptime vetem vjedhin dhe shesin ??????

 • dren krasniqi
  dren krasniqi

  Ka hup tradita e rendit t fjales n shqipni t pakten n kosov e maqedoni osht rendi ne. Oda mu ndegju ma i vjetri po edhe shoqri n jet t perditshme njo fol tjert e ngojn ktu spo di a jon maxhup a ashkali a Rome njerz gabel

 • Agron Sula
  Agron Sula

  Vk

 • Alekos Hysi
  Alekos Hysi

  Ka shum meshkuj qebejne gjerashum te keqia qe jan ne vendet e huaja bejne gjera te ulta ne atobuz gacmojne femera shqipetaret nuk jan per te berekurr jam pa ndjenja njerezore

 • North Beast
  North Beast

  Kta jan ma varikarsat period

 • Aranit Bala
  Aranit Bala

  Meritoje rrogen! E goditur. Ca njerez thjesht rrijne kot ne studio

 • Martin.lushnjari Martin.lushnjari
  Martin.lushnjari Martin.lushnjari

  Kush esht ajo nen edhe ai bab qe do ta shthuri fmin e vet...por kto vajza jan drrejt shthurjes sepse kush esht ai mashkull qe i mban kto ose a jan kto femra per familje te edukojn fmijt e tyre

 • Ron Mollaj
  Ron Mollaj

  Po pjatat the pantallonat i lajne makinat o goca. Nuk ju behen thonjte dhe duart pis me. lat nam. Pyeti nenat tuaja tju trgojn sa keq e kan kaluar bashkejetesejn ne familje. Ju keni kohe plot te merri me Instagram, facebook qe te gjeni ndonje te dashur kur burri ste hyn me ne pune.

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku io

  Nje miljarde

 • xhoni cela22
  xhoni cela22

  Ku do qe tshkoj kjo shqipja vetem sherr do si nuk foli njeher si njer

 • cristal
  cristal

  Bravo Bledi Mane

 • spain spain
  spain spain

  1:06 kjo nuk di ti mesoj permendesh 10 fjali per 1 jave?

 • Erika Varfi
  Erika Varfi

  Turp oj shqipe cfare je duke thene se der dje ankoheshe qe babi te ndiqte me taksi, dhe tani thua qe ka qen dominant

 • fieri 007
  fieri 007

  Bordelloooooooo esht ber vk

 • Mrs
  Mrs

  Where did you gather all these people to give opinions None of them on any intellectual level

 • Mrs
  Mrs

  Who is this girl with feathers on her head . Grow up , vulgarity is neither feminine nor masculine Get off your high horse and stop being so offensive and judgmental You act like the people you’re criticizing

 • Mrs
  Mrs

  What a hypocrite Shqipe is , she’s the first to put other women down and offend them

 • Mboon Risa
  Mboon Risa

  Flasin vetem per te drejtat e femres por per te drejtat e meshkujve kur do flasim ??? Jam ne nje fare moshe dhe ne shumicen e jetes time ne Shqiperi vetem burra te friksuar nga grate kam pare, qe nga gjysherit ,xhajallaret, dajat, vlezerit etj etj.....Sa ishin te pa martuar xhajallaret shkonin mire me njeri tjetrin, sa u martuan u bene armiq prej grave.Kurse babai im qe e mbanin per nje njeri i veshtire para nenes time qe dukej si e shenjte ishte pule. Nuk e ngrinte zerin asnjehere po nuk te fliste me jave te tera per te denuar. Flisni per maskilizem por nuk eshte e vertete po te shihni rreth e rrotull ne thellesi dhe jo ne siperfaqe eshte e kunderta. Boll me viktimizim.

 • Revolution International Production
  Revolution International Production

  Te gjitha ju qe llomotisni aty qe jetoni ne nje vend te prapambetur. Aq shume ju jan privuar te drejtat sa ne jeten tuaj nuk keni kapur nje pune me dore. A ju doni nje k... ballit.

 • Albania Albaniaa
  Albania Albaniaa

  Skandal asgje smorem vesh o sa bertasin

 • Aida Franceska
  Aida Franceska

  Kush e ka Llapen me te gjate 🙉

 • Lani Qorri
  Lani Qorri

  Skanë turp flasin pa radhë të gjith përnjëherësh.Debati ngjason me një zënke qenësh,kush mund të ulëras më shumë.

 • Arbenore Cocaj
  Arbenore Cocaj

  Debati i lodht🤕femra edhe ne gjith boten nuk asht e barabart e le me ne shqiptari 🧐

 • Amarilda Mhilli
  Amarilda Mhilli

  Bravo Dojna😘Shqipja bravo qe lufton per te drejten dhe Per Perandoreshen🥰

 • Shaze Metaj
  Shaze Metaj

  Si rri andi ketu si kur ka dhjere💩 n'ne vete🤮👎🏽

 • lili demollari
  lili demollari

  Esht bere kjo Shqipja si Artan Hoxha gjitholloge jep opinion per cdo gje

 • A U S T R A L I A L - G A N G ever
  A U S T R A L I A L - G A N G ever

  Yyyy

 • Unik 1
  Unik 1

  Shiqoni vajza qe ankoheni turp me ju ardh normal se vjaza i lan hala ent pse kush dashte me ti la burri a se edhe ju jeni bo qysh ju konvenon kur ju konvenon me u bo si te europes boheni a kir sju konvenon thuni jo more na shqiptart jemi ma te moralshem kemi tradita kemi rrespekt po leni kto sene pash zotin trusni nshpi e boni punt se ju po doni lepurush mi ngre per vesh mjer ata djem qe ju marrin juve Edhe diqka shummm ama shum kisha pas qef me ardh qaty ne emision veq per me jau mshel gojen njo ka njo 🤐

 • Katerina Hyko
  Katerina Hyko

  Perfundimisht ju sdini te diskutoni . Po ziheni e flisni te ter njeheresh . E njejta gje ndodh pothuajse ne cdo emision. Po flisni me me radh se na plasettt 😠🤦‍♀️😠

 • Jo Na
  Jo Na

  Maskilizmi vazhdon ke shum nena nese e doni faqen per nenat ne fb qe thone po cmendem doktorri me tha qe e kam vajz e jo djal sepse burri e do djal apo njerzit e burrit thone edhe nese mund te gaboj eco

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  Cdo gje esht ne balanc. Maskilizmi i shfrenuar sjell ne padrejtsi si per shembull shitja e femres si placke. Kurse feminizmi ekstrem sjell problemet e veta, shfrenimi i femres e kthyer ne dicka qe mohon edhe rolin e saj si nene. Nena eshte shum e rrendesishme ne shoqeri. Pra kjo balance duhet te egzistoje. Keto femrat si kleo-niki jan me komplekse ngaqe i ka len i dashuri dhe jan kthyer ne "armiq" te burrave". Na lini rehat me keto, mos na tregoni femrat evropiane se evropa ka problemet e veta me kete pune. e para e punes nuk po pjell me njeri dhe do mbushet gjith bota me evgjit dhe arab, dhe ju e dini shum mire rolin e femres ne keto shoqeri... do ju veshin me carcaf dhe do ju fusin shkopin tek koka... kjo do ndodhi nese ju femrat "perendimore" nuk pillni femij por doni te merrni rrolin e burrit, pra do zhduket civilizimi evropian dhe do zevendesohet me ate arabo-islamik sic po ndodh edhe ne evrope, sepse femrat "feministe" jan lodhur me rrolin e tyre si nene edhe duan te bejne vetem qejf.. ja ky eshte feminizmi i shfrenuar. Tha dukush se feminizmi eshte nje fenomen qe shfaqet ne momentet FUNDORE te nje civilizimi, pak a shume e drejte. ka ndodhur ne te gjithe civilizimet e zhdukura, edhe Roma kaloi ne nje perjudhe feminizmi ne vitet e fundit para shkaterrimit.

 • alissa
  alissa

  E vetmja gje qe mora vesh ktu ishte kur ky me kapele ( ja harroj emrin) i tha shqipes shqiponje😂

 • Loco Loco
  Loco Loco

  Duke diskutuar per te drejtat e femres , dhe femrat aty zihen me njera tjetren🤣🤣

 • Ana ANNA
  Ana ANNA

  Njerez pa etike👎

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania

  Sa vajzë gjigande eshte Dojna në mendime në sjellje e shume gjëra ! Shoresojme na njeh fati me një vajze si kjo sepse krysisht nga Dojna e shikoj kete pjese !

 • Bahtije Mehmeti
  Bahtije Mehmeti

  O bobo po zhurma ktu hajde kuptoje kush flet dhe Kush e mbaron ska rregulla 🙄🙄🙄🙄 🤮🤮🤮🤮

 • chiara Asso
  chiara Asso

  Boooo kjo histerika Shqipe u zhduk nga ekrani tani e moret prap.Ptuuuu debile

Faqja Tjeter