Shpërthen Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel #EXPULS
06:04
274,400
Reddit
#rtvora #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • Gazmend Nimonaj
  Gazmend Nimonaj

  Hey laute meine Videos sind in youtube gazmend hit 2020 und 2021 bitte komitare schreiben danke

 • Elton Sota
  Elton Sota

  As mos e Rruj Fare per Dekorizimin.Ti je ma i miri ne Ballkan e ke than dhe vet. Ngjoj shum kanget e tuja me pelqejn.Respekte

 • TheMRDEVIL94
  TheMRDEVIL94

  Ky paska ik per lesh... futja nje viz tjeter vella!

 • Gazmend Tahiri
  Gazmend Tahiri

  Sdon me than kur je gabel je gabel je shqiptar je shqiptar Ski qa mshef ktu

 • PYRRHUS OF EPIRUS
  PYRRHUS OF EPIRUS

  Na keni car rakun...me gjith keto mut feje..shifni realitetin lereni fet o budallenj.....rracizmi me i madh esht fet..budalliqet e tragjedit me te medhaja ne bot historikisht jan ber ne emer te fes..keshu qe mos hani mut kot..

 • gentian shameti
  gentian shameti

  E ty te ka ok bleta o koqe kandari ,këngëtar ti 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • gmd gmd
  gmd gmd

  Respekt duhet ti ipet çdo njeriut.

 • Mikeb aleq
  Mikeb aleq

  Mandi ti je Legjend Mos Ta nin qka thojn Njerzit.👍🤝

 • Din Sulejmanasi
  Din Sulejmanasi

  E kan serjozisht kta 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Te dekorohesh se kendon muzik tallava ,llumin e muzikes .. Ku kemi arritur qr .

 • Erket Peleshka
  Erket Peleshka

  Ik mooo i Droguar Pleraniku i mutit..

 • Marselin Hitollari
  Marselin Hitollari

  Mandi je me i miri me i njohuri flm per kenget e tua vlla

 • rexhep maxhuni
  rexhep maxhuni

  Respekt

 • Aegina Loukas
  Aegina Loukas

  Do me behet qefi qe te ikesh se tradhetare si ty ka shum dhe shko futi naj viz qe te vish ne vete se te njohe shum mir se kush je😉

 • mxc vargas
  mxc vargas

  Mandi ka dhe gjak shqiptari Esht rom i perzier me shqiptar Esht 100% qe i ka disa paraardhes shqiptar

 • Ermal Anastas
  Ermal Anastas

  Mandi je talent

 • Ledio K
  Ledio K

  Gjynaf shume Po e vertet kio ci thot

 • promachon
  promachon

  magjup i poshter

 • L lilazekthi
  L lilazekthi

  Aman ik

 • Fadil Raci
  Fadil Raci

  Po hajde ne kosove me jetu o njeri mir se vini vlla 🇽🇰❤🇦🇱👍

 • BlackMask
  BlackMask

  Po gabel je o vlla , bon muzik ultra gabelski . Qfar qmimi don me marr ti , per qat lloj muzike qe e bon a ?? Le mos ja qi nanen se tpaska shterr kokaina mos fol palidhje

 • Veton Zhdrella
  Veton Zhdrella

  15 shtatori sosht Binjak o evlad , edhe pse sbesoj nksi prralla t Horoskopit

 • Miro Shkodra
  Miro Shkodra

  Qa me te dekoru ty mor bethqim gabel qe thith kokaine sa mundesh, cfar dekoratet do ti mor bethqir

 • OPERATORE GOOGLE
  OPERATORE GOOGLE

  Je shum i mir

 • Klodi dr
  Klodi dr

  Duket cun i mire kur flet. po prape muzike jevgjish bon . Po shqiptar je plako , hallall

 • Karaman Karamanov
  Karaman Karamanov

  Gipsy kings суперстарт albania my brother джипси 🥇🥇💪💪👏💯🇧🇬🇦🇱✌️

 • Fiks Fare
  Fiks Fare

  Nuk dekorohesh sepse ti zben muzik arti , ti ben muzik tallava .. pa kultur artistike . Adje tani te dekorojm kengetaret talla a dhe kengetaret e dasmave . Mos u bej idiot dhe viktimizohesh me fjalen gabel . Ne shqiperi ska rracizem . Te gjith kemi shok gabel qe i kena si vllezer .

  • SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania

   I vetmi qe ka shkruajt realitetin ketu 👏👏 madje te isha un, as ne studjo nuk do i ftoja kengetar te tille ,.... Qofshin shqiptare ose etnia te tjera.....

 • lis murati
  lis murati

  Mos I thuaj vetes Gabel see je shqiptar dhe mbaje koken lart gjithmon ndjeki rruget tuaa te muzikes 👏👏👏

 • Rafaelo
  Rafaelo

  Ik mor te qifte kina ropt ne pith, do dekorata ti moterqir, artisti ne radhe te pare ka kultur ne vetvete ne familje dhe tek gjithe njerezit qe e rrethojne, jo si ty krye moterqens, ti duhesh fut ne shkolle riedukimi,

 • I'AM
  I'AM

  Ik o rrot kari....futi ne i vize e ne i teke konjak...Jo kengetar te jesh ti po perendi....ti ngelesh gabel e leket si gabel i ke len....sbeheni njerez ju o jevge....i plasi kari Edi Rames e shume vetave si Rama se kush je ti💨💩⚰️

 • Dini NA
  Dini NA

  E urrej racizmin edhe e urrej me permend fjalen gabel apo dicka qe nenqmon dikend cfardo nacioni qe eshte Por veq me ka hy ne mendje a ju bje Kovidi ketyre minoritetev se di pse nuk ndegjoj shum raste?!!

 • The One
  The One

  Si kangtar je i mire, as nuk i duhet kuj se je gabel por edhe pak keq fole ti tu sha Edi Ramen me nane e me babe se turp! Edhe politiken lene menjane se manej bahesh I neveritshem!

 • Manuela Tocilla
  Manuela Tocilla

  Te lumte goja ❣❣se ke te drejte

 • All colors with Maida
  All colors with Maida

  Politika eshte e deshtuar Mandi kshuqe mos prit te te dekoroje politika se do te shkoje koha kot !!

 • Fieri Fieri
  Fieri Fieri

  Respekt per sinqiritetin qe ke...

 • Edis Prifti
  Edis Prifti

  qenka djek truri na ashaashi keti i shkretit 😂😂😂

 • Elvira Sala
  Elvira Sala

  Bravo jo per politik ti ja vlen si kengetar 👍

 • Alban Karaj
  Alban Karaj

  O mandi ti je mbreti shqipris o zemra ta knaq zemren me ate zo qe ke le te thon cka tdojn për ty ti je mbret o lla

 • Kreshnik Bataj
  Kreshnik Bataj

  Bravo je talent por mos u ngatro me politik se humbet vlerat .

 • Ballist
  Ballist

  Qifsha Nanen

 • Foxi Gamer
  Foxi Gamer

  Te lumt jto fjal qe ike fol jan te xhitha me vend

 • Cetaj Besnik
  Cetaj Besnik

  Mandi je i fort bac ska lidhje qka je po je njeri si krejt muziken e ki mat miren

 • Klodian shqipe
  Klodian shqipe

  Ik mor te shkerdhefsha rracen. Cfar artisti je ti mor cop k....! Kur u bo dhe tallavaja art 🤮

 • Is-Haq dhe ALBANI
  Is-Haq dhe ALBANI

  kjo është një ofendim haptazi më keqardhje ky këngëtare është i njohur në kret botën unë nuk kam problem më racën e tij apo ngjyrën e tij ky është pjesë e Shqipërisë andaj duhet ta respektojmë ashtu si vetveten mos u brengos Mandi të uroj shendet dhe suksesë më pëlqente fjala të gjithë do vdesim askush nuk do mbetet këtë botë respect you are part of our community take care of you 👍

 • BESA
  BESA

  Ky ka te drejtë kur thote qe ca Kane me shume se une ata që Kane marre Dekorata si Ylli Baka, Jul Deda, Zamina, Ciljeta e ca jane me radhe... 😂😂

 • Mariglen Kallmi
  Mariglen Kallmi

  Nuk ka rendesi ngjyra ata tregojn fytyrat e tyre te pista po ti je gjigant mandi nishtulla forever respekte

 • danqi Luan
  danqi Luan

  BRAVO MANDI JE VLLAO JONE JE.. SHQIPITARE

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni

  Hajt mos vrit mendjen se nje dit do dekorohesh

 • Sead Jasari
  Sead Jasari

  Respekt

 • Supertoni
  Supertoni

  Respekte për Mandin!

 • Arjan Alivodaj
  Arjan Alivodaj

  Mandi o djal i lindur ne lagje te varfera si te gjith ne , je shqiptar dhe nuk ke pse e nenvlereson vehten sepse i ke bere nje emer te madh vehtes tende dhe komunitetit rom,Mos u merzit se zoti te ka beku me gjitha te mirat dhe ke arritur majat,Cdo sakrifice qe ke bere ,ke marre me shum se askush tjeter,Nese kerkon fame nga politika ose nga njerzit qe te shfrytezojn imazhin tend harroje ,Disa jane perfitues dhe mundohen te te vjedhin djersen por ty ta ka pri zoti mbare dhe kurr mos harro se je njeri si gjith te tjeret...respekte nga Chef Arjani

 • Kreshnik kryeziu
  Kreshnik kryeziu

  Mandi ti je Gabeli jon edhe te dojna qysh je edhe qka je ❤❤❤

 • Korab Mena
  Korab Mena

  Ti je njeriu me i sinqert ne bote o Mandi🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 • 34kmi ks549
  34kmi ks549

  Ky moderator krejt budall ish

 • Jonny Anderson
  Jonny Anderson

  Mandi mo pral tu isijan rom i ma ladza i me sa isijom rom

 • Jonny Anderson
  Jonny Anderson

  Vacer romanes ma dara ko chibane

 • Enes Rizi
  Enes Rizi

  Njeriun e Drejt Zoti☝️Nuk e Humb kurr . Edhe ty Mandi ne qofse sta din askush por ta din I Madhi Zot dhe fansat e tu anemban botës, sepse para zoti kur dote dalim ska dallim Ngjyre jemi Barabart ⚖💫

 • London london
  London london

  Mandi je shqiptar dhe je ropi I adhahut xhele Shane mos e vri mendjen ca thon njerzit ke adhahun per cdo gje

 • C Evans
  C Evans

  Oh Mandi spari dua te pershendes! Jam nje Shqiptar nga kosova dhe te uroj shum dashuri. Ti je Shqiptar dhe ashtu siq don ti duam te respektojm. Mvjen keq qe ndihesh kshtu dhe koleget e tu qe nuk te kan vlersuar. Ti nuk je gabel dhe dua qe ti si njeri dhe krejt ata qe identifkohen si gabel qe mos te perdorin ket fjal. Termi Roma-Shqiptar apo Ashakali Shqiptar ose Vetem Shqiptar. Te japim fund ksaj fjal ofenduse siq esht fjala Gabel. Ti je nje talent. Kenget e tua dhe gjith kolegeve te tu qe kendojn tallava ndegjohen ne gjith Shqiptarine. Talenti juaj duhet te vlersohet sepse na sjell vetem gezime me kenget e tua. Te respektoj dhe te dua pa fund. Mos e ndalo kurr kengen o Legjendar!

 • Enkelejda Hina
  Enkelejda Hina

  Ti je i dekoruar nga zoti..

 • Edison Janak
  Edison Janak

  Ok në qoftë marem shembullin që je gabel ok po je gabel Shqipërie. Si dhe Italia ka gabelet e vet me Pashaport italiane po quhen gabel italian ok edhe ti je gabel po je shqiptare kio zdo të thot je vetëm gabel po gabeli ka një ardhie vëllai mos vri mendjen jem gjithë njesoj

 • Shqiponja Blu
  Shqiponja Blu

  ik o plak futi naj cigare hashash tjeter

 • Ermin Azo
  Ermin Azo

  Nuk eshte nevoja te te dekoroje shteti je ti vetja qe dekoron veten dhe ne shqiptaret qe te dekorojme ty.dhe mos e quaj veten Gabel se ti je shqiptar si te gjithe shqiptaret dhe mos e ruaj hic per politikanet.respekt per ty se je krenaria dhe Ambassadori i gjithe shqiptareve.po te te kisha ketu afer do te puthja dhe do te te shtrengoja fort

 • Eros Marini
  Eros Marini

  Hahahahhahahahhaha 🤦‍♂️

 • ALB Beast
  ALB Beast

  O mand respekte po 200mij jan jevgj n shqipri jo gjys milioni , te behen sa t duan shqiprin se marin dot se jeni minoritete tek e fundit dhe 2 milion te ishit prap ju blihet vota me lek e do e humbnit gjithsesi. Prandaj mos bej kercenime kot

 • Marjon Rama
  Marjon Rama

  👑👑👑👑🎳🎳🎳🎳

 • Ady Ametowski
  Ady Ametowski

  Mandi jek San ❤️❤️❤️

 • Zaian Belluno
  Zaian Belluno

  O mandi ka shum rom si puna jote qe kendojn dhe jan te adhuruar nga publiku por ti je kengetar i degjeneruar drogogesh ne lokal bohesh tap .. dhe pastaj nuk e ke zonin tenor ..si rrema prandaj mos te rrej menja

 • Hilaj Rovena
  Hilaj Rovena

  Je me i mir ne bote 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • melina nasi
  melina nasi

  Mandi kerko te drejtat e Tua ne cdo menyre leri llafet e te thon cte duan

 • xhoni xhoni
  xhoni xhoni

  O mandi ,,,po fletë taman ,,,,ylli baka dhe valbona mema janë 0 në krahasim me ty ,,,,,po kto dunë kuçkat ,,,,,të lumt se mirë jua bënë ,,,,,plerat ,

 • Lusi Koni
  Lusi Koni

  Gabel ...o shpir ...te marr un per burre vetem eja ti ... 😘la tua voce unica arriva dentro al cuore

  • Bujar Emini
   Bujar Emini

   😂😂😂Dashke burr ti e

 • PapaTili Tiliontop
  PapaTili Tiliontop

  Politika esht e quajtur nga njerzimi qe esht kurv. Mos ofendo e paragjuko njerzit e tu se me ata jemi rritur edhe per ne jan njesoj si ne, por edhe me te mir. Thirri trurit rrot kari.

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta Hakani

  Ti mos e ca b fare ti je 1 je talent

 • Dema Patrik
  Dema Patrik

  Hec bajo mut i fliqt

 • berti deda
  berti deda

  Or vlla je I pa arritshem pz

 • Muhamet Zejnullahu
  Muhamet Zejnullahu

  Respekt mandi

 • Rufat Dushku
  Rufat Dushku

  Haha je i modh jevgji dhe gabel thot

 • Orjana Roshniku
  Orjana Roshniku

  Bravo Mandi asnjëher nuk duhet t'a ulim veten as nga racizmi dhe nga askush tjetër ..me kokën lart gjithmon ...sa mir qe këngët e tua i dëgjojnë nëpër makina qofshin edhe vipat bravo 👍👍👍

 • I fix for u
  I fix for u

  Je vonuar nisu edhe merr dhe te tjeret me vete... Ca paske bo ti mer kar,, dashke dekorime

 • Tina Florentinaa
  Tina Florentinaa

  Je shum i mir mandi ❤

 • Ilir Gjinaj
  Ilir Gjinaj

  Ti lekuren e ke te zez po shpirtin e ke te bardh ti je tu fol si burr 100 vjeq

 • sasa sasa
  sasa sasa

  Eshtë turpi i madhe të nënvlersohet origjina e njerihut, stop racizmit ndaj diferences çfardo qoft rasti. Vertet më bëri me lot dhe më emocionoj shumë sepse nuk arrij ta kuptoj urrejtjen ndaj diferencës, jemi njerëz të gjithë dhe duhet të shuhet ky lloj mentaliteti.

 • Robert Xhezairaj
  Robert Xhezairaj

  normale ik ne orgjin o ne bullgari ose ne egjypt gabeli mbetet gabel

 • Albert Grande
  Albert Grande

  bravo vlla tlumt ska gabel e magjup krejt kemi ghak e mish tdon vllavi edhe pse jam katolik

 • Albert Grande
  Albert Grande

  qa ban si pidh ti kar une jam katolik poo mandi nishtulla asht ylli jon broo mos merr shum turr ok mandi vazhdo bro kurr moss e kthe koken mbrapa se une dhash respekt te njerzt po nuk ma pranun fejen

 • Mirela Misku
  Mirela Misku

  Grandeee Mandii...

 • Princi Vejsiu
  Princi Vejsiu

  Hik mor kar i trash

 • edi qato
  edi qato

  Te dekorohesh nga presidenti?? Tallavaja nuk dekorohet se nuk eshte muzike shqiptare, kurse Ylli kendon si kendon po kendon kendon kenge shqiptare. Pastaj ti uleret, nuk kendon.

 • Adi Alexa
  Adi Alexa

  E ka bo bari filozof mandin e nishtulles

 • Bobi Man
  Bobi Man

  Po ik o bole ik ne arabi atje ku ke origjinen, rrot k.. po qa ke ba ti per shqiprin me dekoru ty

 • Gjin Xyke
  Gjin Xyke

  Vertet je Gabele Por kam patur nje dashnore gabele njerz jeni dhe ju

 • Erick Behari
  Erick Behari

  na plasi 🥒

 • Alban Deda
  Alban Deda

  Shko mer mledh kanoce

 • Spark
  Spark

  Gabel është, por është artist - dhe duhet të shikohet si të gjithë artistat e tjerë. Gabel, por jan Shqiptarë, e dunë vendin si ne të tjerët.

 • Ridvan Belhuli
  Ridvan Belhuli

  Mandi eshte kengtare top de top mériton shperblime se eshte kengtari ma I mire ne ballkon 🙋👍💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Mimoza Jolldashi
  Mimoza Jolldashi

  Sa i vertete qe eshte.

 • Ola Nikolli
  Ola Nikolli

  Bravo mandi ke fol fjal me vend Po thuj ti leganat si politikant e ata qe ju shkojn nga pas per interes jan njelloj,nuk kan seder.ty bravo te qoft fjale me vend 👏👏

 • Dj Setti
  Dj Setti

  mandiiiiiiiiiiiiiiii je gjigant vllau jem, a ata si te thuan ty gabel ata jan te varfer ne zemer e shpirt, per ata me vjen gjynah se skan nji pik mend. ne fund fare ca problemi ka te jesh gabel, mos jemi ne shqiptaret ma te mir se gabelt ose tjeret, te gjith nji mut jemi.

 • ILLYRIAN KINGDOM
  ILLYRIAN KINGDOM

  Qfare Flet Ky Budalla Basha Te Fitoj???!!!! Hajduti Dhe Tradhetari Nr.2 Nr. 1 Berisha

 • Arben Luli
  Arben Luli

  Bravo çuno, je shum i ri per dekorata, mos e çaj trapin, kno shit noi disk e me rregull e ke ti. Futi nji tralala e ne rregull je ti.

Faqja Tjeter