Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬
06:44
236,145
Reddit
𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Komente
 • Edlira Kaplani
  Edlira Kaplani

  Avash se mos ka ndonji cupe ne keto dite te degjoj te jemen..Sa me pelqen kur flasin kete gjuhe si njihere e nji kohe,😂😂😂

 • Alban Tsela
  Alban Tsela

  Mir ca ok me thua jemi ne shipri sjemi ne angli hahahaaha ... o klod e paske patrijote te cmendur maman hahahah

 • Blendi Topuzi
  Blendi Topuzi

  Qenka mami eger kjo rri ke lopa me mir

 • makfirete nuredini
  makfirete nuredini

  HAHAHA NA KNAQI

 • Fiamma Motta
  Fiamma Motta

  Cke schifoooooooo!!!!!👏

 • Redzep Djokovic
  Redzep Djokovic

  Klodi nana e juvet tepron flet shum sa asht e kujdeshme per vajzen e saj.juvet duhet te lajmrohesh ne perputhje,mos nigjo nanen

 • Thelleza Meminaj
  Thelleza Meminaj

  O Klodi je njesh 👏👏👏

 • Arted Ziu
  Arted Ziu

  Ta çava mallin hahah

 • Ibrahim kaziu pmobile
  Ibrahim kaziu pmobile

  Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol

 • Unknown Number
  Unknown Number

  😂😂😂😂😂😂

 • MIRANDA LULAJ
  MIRANDA LULAJ

  Sa te pa para ,😂😂😂

 • Hatixhe Haka
  Hatixhe Haka

  😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤

 • Fatmir K
  Fatmir K

  Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂

 • Berta Kolami
  Berta Kolami

  Vdiqa 😂😂😂😂

 • Parid Balliu
  Parid Balliu

  Bravo nane

 • Rrem Shtufi
  Rrem Shtufi

  Përshëndetje

 • RuPq
  RuPq

  Μος τσαι😘

 • Erisa Lame
  Erisa Lame

  🙉🙉🙉🍈🍋

 • Sokol Xhafaj
  Sokol Xhafaj

  Ej shum fallco , pse ben sikur nuk e di mami qe po e regjistron

 • Luljeta Gjeloshgjokaj
  Luljeta Gjeloshgjokaj

  Hahaha bravo Sa bukur🧡

 • Denald Hoxha
  Denald Hoxha

  Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet

 • Erdo Tollumi
  Erdo Tollumi

  Ca qefin e semesss 😂

 • Arigona Kasaj
  Arigona Kasaj

  Je e madhe pzz

 • Kanina Albania
  Kanina Albania

  Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

 • Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj

  ok

 • Lord Newpena
  Lord Newpena

  Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

 • Selim Troqe
  Selim Troqe

  Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

 • Arjana Sina
  Arjana Sina

  Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

 • Negi Bulla
  Negi Bulla

  O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

 • Artemisia Rama
  Artemisia Rama

  Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

 • Laura Filaj
  Laura Filaj

  Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

  • Dhurata Hataj
   Dhurata Hataj

   🤣🤣🤣🤣🤣

 • Aseljana Sela
  Aseljana Sela

  Ahahaha

 • Lusi Lusi
  Lusi Lusi

  mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

 • Nikolaos Chindelis
  Nikolaos Chindelis

  O Zot lot fare kjo video🤣

 • Merita fusha
  Merita fusha

  I love both of them 💓mother and daughter

 • Ali Berat
  Ali Berat

  Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

 • Ali Berat
  Ali Berat

  O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

 • Ali Berat
  Ali Berat

  Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

 • Ali Berat
  Ali Berat

  Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

 • Trista
  Trista

  Hahaha

 • Dea Barttolini
  Dea Barttolini

  🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

 • Lolo 82
  Lolo 82

  Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

 • Sara Rizaj
  Sara Rizaj

  O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

  • Myrto liberta
   Myrto liberta

   Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

 • Genta Haxhiu
  Genta Haxhiu

  😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

 • Xhulia Rama
  Xhulia Rama

  Qefin e semes 😂

 • Irini
  Irini

  Turi spinaq 😅😅😅😅

 • Bardha 1
  Bardha 1

  Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

 • TIRONSI !
  TIRONSI !

  Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

 • Mario Yzaj
  Mario Yzaj

  E gjithe kjo biseda ishte dashuri

 • Devil YT
  Devil YT

  Hahah sa gallat

 • Smart Investing
  Smart Investing

  Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

  • Being Pavli
   Being Pavli

   😂😂😂

 • Ummu Shabani
  Ummu Shabani

  A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

 • Shpendi Zhupa
  Shpendi Zhupa

  Bravo 😂😂

 • Shpendi Zhupa
  Shpendi Zhupa

  🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

 • RELI Saureli
  RELI Saureli

  Ghhaaa😂😂😂

 • Bihane Cili
  Bihane Cili

  Cagallate

  • Bihane Cili
   Bihane Cili

   😂😂😂😂

 • Petrit Mejdani
  Petrit Mejdani

  Ri me lopen mire thet mami

 • Engel Cjapi
  Engel Cjapi

  Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza

  Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

 • Albana SNALLA
  Albana SNALLA

  Mua me kenaq theksi I Tyre.

 • donald koroni
  donald koroni

  O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

 • Mariglen Domi
  Mariglen Domi

  Fantastike fare kjo mami ksaj

 • Jonnaa Jonii
  Jonnaa Jonii

  Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

  • Jonnaa Jonii
   Jonnaa Jonii

   @Valter V lol

  • Valter V
   Valter V

   Jonnaaaaa??????????????

 • Marsel Kamolli
  Marsel Kamolli

  Një she je

 • Linda A.
  Linda A.

  Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

  • 1 Albania
   1 Albania

   Berati nuk eshte myzeqe!!! Ca po thua se na cudite. Myzeqeja kap Fierin dhe Lushnjen

  • T Sh
   T Sh

   Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

  • Irini
   Irini

   Tamam ashtu

 • Markel Brahasani
  Markel Brahasani

  Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

 • Grizela Bardhi
  Grizela Bardhi

  Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

  • Grizela Bardhi
   Grizela Bardhi

   E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

 • 1
  1

  Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

 • 2
  2

  Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

 • 2
  2

  Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

 • Debora
  Debora

  I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

 • Atrwihxxhh Giduibdg
  Atrwihxxhh Giduibdg

  Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

 • Albina Rredhi
  Albina Rredhi

  Hahahahahahahha sa me lot

 • Francesko Totti
  Francesko Totti

  Best mama ever for you 💎💎💎💎

 • Puma 1
  Puma 1

  😂😂😂😂😂😂

 • Devi Hoxhaj
  Devi Hoxhaj

  lot shqipe

 • Lorena Salikaj
  Lorena Salikaj

  hhahahahahahahashahaha

 • Angjelina Shteto
  Angjelina Shteto

  Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Shero Avdo
  Shero Avdo

  Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

 • The protector of the truth
  The protector of the truth

  Po lopen ku do e lësh;

 • Medi Damani
  Medi Damani

  Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

  • Irena Andrea
   Irena Andrea

   Po shume e vertete!

 • Medi Damani
  Medi Damani

  Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

 • Mariglen Shenaj
  Mariglen Shenaj

  😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

 • Bleona Luesa
  Bleona Luesa

  Gallat ini per zotin🤣🤣

 • Julia Palluqi
  Julia Palluqi

  😂😂😂 bravo mama

 • Indrit Muraci
  Indrit Muraci

  Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣

 • sava Berat
  sava Berat

  😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂

 • Brunilda Bogdani
  Brunilda Bogdani

  4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.

 • Murati Gentiana
  Murati Gentiana

  😅😅😅🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Hahahahaha hahahahahhaah

 • Klodjana Puska
  Klodjana Puska

  O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur

 • Albaa Albaa
  Albaa Albaa

  Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha

 • Arjan D
  Arjan D

  Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .

 • Emanuela Marko
  Emanuela Marko

  Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂

 • Nila Veizaj
  Nila Veizaj

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Moza Myslymi
  Moza Myslymi

  O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅

 • Blerina Abdii
  Blerina Abdii

  😅😅🥰

 • Malvina Malvina
  Malvina Malvina

  Turi spinaq😂😂😂😂

Faqja Tjeter