Selo Rezili - Episodi 2 | NGOP.TV
10:48
98,635
Reddit
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • FF_ Jozi
  FF_ Jozi

  Dolen leket e ps 5 😅😂🤣

 • Autochtonus Albania
  Autochtonus Albania

  jeni tpapar

 • Tan Zaimi
  Tan Zaimi

  Zër be!Pz😂

 • Mondi Lame
  Mondi Lame

  Shqipet e marr 😂😂😂 lot nga syt 😂😂😂

 • Llambro Rufiani
  Llambro Rufiani

  Ahahahahahahahaha

 • xhevi alb
  xhevi alb

  Me te mirët

 • Ardian Llupo
  Ardian Llupo

  Ore nje pyetje kam : ju e keni zerin origjinal keshtu apo te modifikuar. Me dhisni se qeshuri bravo. Nuk e dija qe ju ishit te Kafshet e egra jeni te forte ne zera dhe batuta.

 • Qemal Ismail
  Qemal Ismail

  Ju jeni me te miret pa piken e dyshimit respekt per ju

 • Skerdi Lagji
  Skerdi Lagji

  😂😂😂

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni

  kush je ti o bir kurve🤣🤣🤣

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni

  lozem hellbaniaz se i vura flaken lokalit

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Ahhahaahahahahhaahahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Hahahaahahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Selushiiiii bibilushiiiiiii

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Ahhaahahahahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Hahaahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Ahahhaahahahahahahah

 • andrew 466544
  andrew 466544

  Kalaa malakaaa eskasa apta geliaaaaaaa mpesaaaaa ,😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱

 • Erti Hysa
  Erti Hysa

  Selua😂😂

 • Ersi Sultafa
  Ersi Sultafa

  Hb forever

 • lulo ferhataj
  lulo ferhataj

  Hhhaaa jeni gjiganda

 • Stresi Sresi
  Stresi Sresi

  Vk nuk esht ashtu kenga

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho

  Te dhashe nje dhe t'i ngjita qurret ne mur!😅🤣😂

 • ShqipShow
  ShqipShow

  Looottt

 • A U S T R A L I A L - G A N G ever
  A U S T R A L I A L - G A N G ever

  Ajo ce dua vrromen te me haj djersen e ka len histori dermani na lumi vlores muaa po ce çe dua aaa te me haj djersen a mua te hejt a I vrar e car thua hajujk hajujk 😂😂😂

 • Franch Lato
  Franch Lato

  Betohu. Pzë😂😂😂😂😂

 • Leonard Prenga
  Leonard Prenga

  Lot NGOPI sidomos episoded me Selon

 • Entoni Shemshedini
  Entoni Shemshedini

  O njeshaàaa jeni fantasti oreeeee

 • Mond Mondi
  Mond Mondi

  Iken euroy

 • Mond Mondi
  Mond Mondi

  Haahhahhaahaahahhhahqhqhqhqhqgqhahqyyyqqgqhqhqhqh

 • Mani _lyrics
  Mani _lyrics

  te lutem nese je njeri i mir🤴👍 me be nje subcribe kanalit tim sepse nje dite mund te behesh miliarder👍👍

  • A U S T R A L I A L - G A N G ever
   A U S T R A L I A L - G A N G ever

   Po PSE u hapen depot aa

 • K1ng Aldo
  K1ng Aldo

  nabajna levizjeee 🤣🤣🤣🤣

  • K1ng Aldo
   K1ng Aldo

   @Mani _lyrics ska shans

  • Mani _lyrics
   Mani _lyrics

   te lutem nese je njeri i mir🤴👍 me be nje subcribe kanalit tim sepse nje dite mund te behesh miliarderna

 • Luciano Fasko
  Luciano Fasko

  Hahaahhahahaha

 • Christian Kongjini
  Christian Kongjini

  Selo fucking Rezili

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip Tv

  LOZEM HALLBENIAZ mua tani

 • ertiggfgd
  ertiggfgd

  Sa bukur kendonin hahahahaha

 • explore everything
  explore everything

  Ju jeni lot ropt

 • albi Haxhi
  albi Haxhi

  ore juu nga kenaqet ! duam sa me shume video!

 • scarface 1758 sc
  scarface 1758 sc

  A do ket me rdr 2 ?

 • Kevin Kurani
  Kevin Kurani

  Ore sy Selua sa i famshem eshte bere tek Ngop 😂😂

 • xhulia names
  xhulia names

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Muli Ttafa
  Muli Ttafa

  Vinz geng🦁❤

 • Johny Albania
  Johny Albania

  Hahahha tpapam jeni . Ik ore ik gangster pulash

 • Llambri Madhi
  Llambri Madhi

  Kshu vazhdoni se na kenaqet

 • Bubis Bubs
  Bubis Bubs

  Si e ka emrin filmi i vertet

  • Sotiris Mitros
   Sotiris Mitros

   Mitsos o rezilis

 • TINO FrCity
  TINO FrCity

  Hahaha lozem hellbanianz 😂😂

 • Fredi Kodraliu
  Fredi Kodraliu

  Kam qene ne burg Per vrasje? S'kam paguar dritat 😂😂😂

 • Rosela Shaholli
  Rosela Shaholli

  Jeni super

 • Menti Çela
  Menti Çela

  Jeni 1-sha respekte

 • GD Kaci
  GD Kaci

  Ja dhjeu mustaqet Selo Rezilit

 • FF karderri
  FF karderri

  selo rezili

 • FF karderri
  FF karderri

  kur del filmi te ri

 • Visi Tirona
  Visi Tirona

  Jeni të papar rrespekte nga Anglia

  • Altin Qosja
   Altin Qosja

   😂😂😂

  • Altin Qosja
   Altin Qosja

   Na bo na i leter

 • Blerina Karadaku
  Blerina Karadaku

  na hapet syte

 • _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _

  O ju do me shkaterroni fare 🤣🤣🤣🤣

 • FF Ledjo
  FF Ledjo

  ec negopi jeni me te miret Respekte!!!✓✓

 • Explore Albanian
  Explore Albanian

  Shqipet e Marr 😎

 • Lionel Duro
  Lionel Duro

  Like dhe ju bekofte zoti 🙏 🙏

  • ENOSUPER PRO PRO
   ENOSUPER PRO PRO

   dhe ty

  • Fabian Roci
   Fabian Roci

   edhe ty zoti te ruajt familjen

 • Klaudio Bossi
  Klaudio Bossi

  3

 • Rol3x Veri
  Rol3x Veri

  Super💥💥💥💥💥🍻

 • Silvjo Silvjo
  Silvjo Silvjo

  2

 • Chupapi Mùnýaño
  Chupapi Mùnýaño

  i pari

Faqja Tjeter