Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
50,380
Reddit
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Ona T
  Ona T

  Ardit Gjebrea🤣

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Selushoooo

 • Black Tiger
  Black Tiger

  Te shkerdheva ngazellimin 😂😂😂

 • BABA ALBANiAN
  BABA ALBANiAN

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Seldi Hatia
  Seldi Hatia

  O djema jeni te pa par kam shum koh qe ju ndjek. Bravoo😊

 • Nero Azzurro
  Nero Azzurro

  Gahahahahah lott😂😂 bravo u qoft👏👏 mos ju ndani selos se esht mekje 🤣🤣

 • erald sh
  erald sh

  Cajupin duhet ta njohim te gjithe. ja dhe nje poezi tjeter e tij: DASHURIA E mban mënd, moj Marë, dashurin' e parë? Njeri nuk e gjegji, se jeshmë te vegji. Unë pa ty s'rrojë, vij' e të kërkojë; tl pa mua s'rroje, vij' e me kërkoje. Në lule me erë putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nënë ftua. Një ditë, të dyza losnim mbylla-syza: U fshyem pa dukur Cinë të besoj taninë, perëndin' a dashurinë? Perëndi në këte jetë është dashuria vetë. ------ Bukuria jote, leshërat e tua posi pëndë korbi, të gjata mbi thua,ballëtë si diell, faqetë si mollë,qafa jot' e gjatë, mesi yt i hollë,sisëtë si shegë, dhëmbët si thëlpënjë,buzët si burbuqe, sytë si gështënjë, dora si dëborë, fjala jote mjaltë, kurmi yt i derdhur, shtati yt i naltë; gjithë më kënaqin, të tëra t'i dua, po zëmëra jote u bë gur për mua! ----- Pika-pika bie shiu dhe dëbora flokë-flokë, vetëtin e fryn veriu, breshëri kërcet mi tokë! Le të fryjë er' e ftohtë, s'ka ç'më bën dimëri mua: Dashuria më mban ngrohtë, se pushtoj atë që dua. Kur fryn era me tallas, kur bie dëbor' e shi, sa flë njeriu me gas, kur ka mikenë në gji! - Poezi nga Andon Z. Çajupi

 • Barjame Gaba
  Barjame Gaba

  Selua e ka allall

 • ANT GLOCKER
  ANT GLOCKER

  Tja shrish njier

 • ANT GLOCKER
  ANT GLOCKER

  Free firen

 • Kupe Orest
  Kupe Orest

  5:44 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Henri Henri
  Henri Henri

  😂😂😂😂😂🔥🔥🔥

 • illyrikum
  illyrikum

  😂

 • Elidona Qeta
  Elidona Qeta

  Ah hahaha hahaha 😂😂

 • Kd Kleo
  Kd Kleo

  5:45 lottt🤣🤣🤣🤣

 • Albanian Boss
  Albanian Boss

  Super serial

 • Αλέξανδρος RKO
  Αλέξανδρος RKO

  Kurbani Kurvari hahahahaha o zot vdiqja 😂😂😂😂

 • Xhevo Bushaj
  Xhevo Bushaj

  5:45 do hap ff hahahah

 • ching ching
  ching ching

  Oh car gallate 🤣🤣

 • FF BRUDA
  FF BRUDA

  do lozim bashk apo te hap free fire ahhahahahahah lot

 • Futboll 24
  Futboll 24

  Ika te luja free firee.ahhahahah lot lot

 • Fiks Fare
  Fiks Fare

  Ky ajer kto gur ai muti qenit aty hahaahahhaa ..bjer leket se te qjva ript ta shkerrlleva ngazellimin aty hahaahahahahahahahahahah ua ua ua lot

 • Autochtonus Albania
  Autochtonus Albania

  shala dybek tia shtrish njiher jeni super

 • Indrit sullaj
  Indrit sullaj

  Me shume piacere 🤣

 • Juli Juli
  Juli Juli

  pse keni hedhur perseritjen🤔

 • tika
  tika

  Di ndonjeri si quhet filmi greqisht?

  • tika
   tika

   @Simon Benamou flm bro

  • Simon Benamou
   Simon Benamou

   mitsos o rezilis

 • Arber Syla
  Arber Syla

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂SUPER

 • Nesti Kociu
  Nesti Kociu

  Ahahahahhaah plac ne vend ahhhaah

 • TRANKSI YT
  TRANKSI YT

  Me kete selon eshte fiks per te nxjerur vidjo

 • live video
  live video

  Bjer leket ktu se ta shkerdheva ngazellimin 😂😂😂😂

 • Neros Sig
  Neros Sig

  kandari dru ahahhaha jam trim djal i hedhur pak usta ne t zgjedhur buzqesh me te tera mjafton tju haj vëra,,,,, Cajupi

 • Fiks Fare
  Fiks Fare

  Ahahahahahha libri rames kurbani dhe 3 vellimet e lulit dhe nje liber i tripallovskit

 • Fiks Fare
  Fiks Fare

  Haahahahahaha selo i pa vdekshem per Zotin . Uroj qe serit e selos te jen si 100 vitrinat , pa fund hahahaahhaaa

 • ERGI TV
  ERGI TV

  Postoni ndonje episode te ri

 • Dritan Baça
  Dritan Baça

  Hahahaha ore lot🤣🤣🤣🤣 kurvari

 • ShqipShow
  ShqipShow

  Ket film e keni qa eshte LOT😂😂😂

 • andi N
  andi N

  “Grua moj mu prish kandari, nuk eshte me ai i pari” Andon Zako Çajupi

 • fuck all
  fuck all

  Hahahah do kisha deshir tju ftoja ne nje takim 4 minutsh 🤣🤣🤣

  • Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto

   Keta po bareise dry ve😁😀

 • Ardit K
  Ardit K

  Elhaid Cufja hahahahaha

 • Alex Tech
  Alex Tech

  Kandari Dru

 • Pajtim Hajdaraj
  Pajtim Hajdaraj

  Hahahahha daddy , po ato 3 vellimet e lulit perle perle

  • Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto

   Lidre takes😂😂😂

 • Islam Lloga
  Islam Lloga

  Me keto selon jeni shum te mir

  • Edison Çobo
   Edison Çobo

   @EL CALL OF DUTY jan I njejti tip ndai ngaterrohet 😂😂

  • Edison Çobo
   Edison Çobo

   @EL CALL OF DUTY jo skam nga tr

  • Islam Lloga
   Islam Lloga

   @Marsela Popshini jo selo po ngup qe i dublon o ma i miri 😂😂😂

  • Islam Lloga
   Islam Lloga

   @Edison Çobo edi po me episodet qe imitojn selon jan lot fare

  • Islam Lloga
   Islam Lloga

   Po me selon jan lot fare

 • Anxheloss Official
  Anxheloss Official

  😂😂😂😂😂

 • Enver Sehitaj
  Enver Sehitaj

  Niqe selooo

 • FF CHAPO
  FF CHAPO

  Do lozim bashk apo te hap Fri Fajerin UN 😂😂😂

  • Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto

   44444

  • Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto

   What's the square not spoke to

  • Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto

   Po qese me lote

 • elidon seferi
  elidon seferi

  Selami rezili💥💥

 • Visi Tirona
  Visi Tirona

  Hahahahaha sa të papam jan

 • leo games
  leo games

  Kush thot e pash vidjon i pari ,i hyft k@ri 😂

  • Vic Haslli
   Vic Haslli

   Amin ,ti e the i pari te hyft

  • Tan Zaimi
   Tan Zaimi

   😂😂😂😂

 • Mikel Miki
  Mikel Miki

  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

  • Eriselda Ahmetaj
   Eriselda Ahmetaj

   Te qeshur me lot ,lot lot.🤣🤣🤣🤣🤣

 • Andi Mucka
  Andi Mucka

  Waw

 • FF CHAPO
  FF CHAPO

  JENI TE PAPAR VEC KSHU VAZHDONI

 • Klement Refitaj
  Klement Refitaj

  Superrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • Adisa Crafts
  Adisa Crafts

  First

 • Lajdi Lajdi
  Lajdi Lajdi

  1

 • Klend Jashtoksori
  Klend Jashtoksori

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥SELAMIU🤣🤣

 • Vinny Free fire
  Vinny Free fire

  Hahahaha 1

Faqja Tjeter