✅Sekreti i byrekut me qumësht që ndahet petë-petë.🤤[Eng Sub]
07:25
149,435
Reddit
Byrek me qumesht,nje recete e thjeshte qe nuk deshton kurre.👌
Perberesit:
1.4 liter qumesht
5 veze
150 gr gjalp
1 luge kripe
2 luge vaj
900 gr peta te thata.
Faleminderit qe na ndiqni!😊
Per me shume video abonohuni ne kanalin tone duke bere SUBSCRIBE.
Nese ju pelqejne videot tona ju lutem LIKE & SHARE.
SUBSCRIBE FOR MORE VIDEOS.
ALgone: algone.info/glo/Ze8RNUiYHcrLYhNLW75Itw?view_as=subscriber
Me ndiqni dhe ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK.
Instagram
instagram.com/saraja_kitchen/
Facebook:
m.facebook.com/sarajakitchen
#patate #potatoes #gatime #kuzhina

Komente
 • Emilia Emi
  Emilia Emi

  Pse disslike

 • Etleva Zeneli
  Etleva Zeneli

  Te lumshun duart , e ke qare!

 • Sulltane Zeqiri
  Sulltane Zeqiri

  Bravo,te,lumshin,duarte,dhe,per,pastertin,,,qenke,nikoqire,,me,Merak,,

 • Naime Firi
  Naime Firi

  Te lumshin duart e bera sme doli keshtu

 • Ranci Ranci
  Ranci Ranci

  Te lumshin duart❤❤

 • Hasimi Imrane
  Hasimi Imrane

  Durt te lumshin aban me peta te bleme se sdi mej ba petat vet se kurr sona pa ksi pite shume mir u doka

  • Enver Gashi
   Enver Gashi

   L5789tyi9g5

 • piccola fiorella
  piccola fiorella

  Eeh çna shtive Nepsin me kte byrek...mka marr malli shume

 • Klea Vataj
  Klea Vataj

  Te lumshin duart

 • adelinagilli
  adelinagilli

  Mir shu.m .vetem nuk me pelwen se durt shum zhyten ne wumsht

 • Xhiljola Shala
  Xhiljola Shala

  Sa mè pèlqen shumeeeeeeeee

 • Mimoza Llastica
  Mimoza Llastica

  Edhe mami im keshtu e ben, nuk i afrohet gje aromes se byrekut me qumesht, shqiperia mesme e perdor shume

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  MRDi♥ ksAT

 • Edmonda Hamati
  Edmonda Hamati

  Mami e qan byreku me qumesht

 • Ελευθερια Φιλιπποπουλου
  Ελευθερια Φιλιπποπουλου

  girl

 • Anila Gega
  Anila Gega

  algone.info/slow/video/qmnXv4-kZqlok3U

 • Shkurte Mar
  Shkurte Mar

  Ju lutem pse nuk e keni ber vidion duke pergatitur petat

  • Suela Sui
   Suela Sui

   Jane pete te gatshme i gjen ne dyqan ushqimor

 • Rudina Rrasa
  Rudina Rrasa

  👍👌💞

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj

  Duar arte 😍👌👏

 • Ornela Bushi
  Ornela Bushi

  A nje pako peta me 1.4 l qumesht apo dy pako ? Flm

 • Evelina Lile
  Evelina Lile

  E sakte dhe une keshtu e bej me lagjen e peteve dhe dalin te ndara yll se disave u behet si te pandara e si pastice te lumte ...une me pete te pjekura e bej dhe me fasule vetem te zjera pa salc e me lengun e tyre lag petet vaj ulliri dhe ne dy pete hedh fasule me dore te shperndara shum e shishjme del dhe i themi petanik si nga korca por dhe me mish ose pule e bejm

 • Lindita Ndoj
  Lindita Ndoj

  Super e ke bere.Te lumshin duart 👏⚘

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Faleminderit 🤗

 • Esmeralda Manko
  Esmeralda Manko

  Te lumte dora zoti te bekofte

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Faleminderit, dhe ty te bekoftë familjarisht. 🤗😊

 • Maria Maria
  Maria Maria

  te lumshin duart super duket

  • Shpresa Zguri
   Shpresa Zguri

   Sa pako peta duhen per kete mase

 • Vera Musliu
  Vera Musliu

  te lumshin durt aki instagram

  • Vera Musliu
   Vera Musliu

   flm nese ki koh lexo tkom shkrujt ne instagram

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Faleminderit! Po, Saraja Kitchen eshte emri.

 • Xheni Vlogs
  Xheni Vlogs

  Un kisha byrek me vez dhe qumesht per dreke 😊

 • Mira Xhaferaj
  Mira Xhaferaj

  Të lumëshin duart 💝 po un i bëj vet petët dhe i pjekë vet të soba e drurit respekte 💝🌹💝 bravooooo

 • Erjon Topllari
  Erjon Topllari

  shum e mire te lumshin duart 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😋😋😋😋😋

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Faleminderit ☺️

 • Flutra Tusha
  Flutra Tusha

  Te lumshin duret

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Eshte i kripur.

  • arbi beka
   arbi beka

   @Saraja kitchen /Gatime të thjeshta. ky byrek del i kripur apo i embel?

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Eshte byrek me qumesht, smund te kete gje tjeter brenda.

  • Filize Bajrami
   Filize Bajrami

   Num me pelqejka se e that pasnje gj (djath. Spinaq )

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Faleminderit ☺️

 • Mimoza Mavromati
  Mimoza Mavromati

  Te lumshin duart shume bukur

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Faleminderit ☺️

 • Urgel Rasidi
  Urgel Rasidi

  Une I shti edhe nji peciv😜!!

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Ahh ok.😊

  • besim curri
   besim curri

   @Saraja kitchen /Gatime të thjeshta. pluhur per pjekje eshte peciva

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   Ca eshte peciv??

 • Salja Zeciri
  Salja Zeciri

  ❤❤❤❤

  • Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.
   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.

   🥰🥰

Faqja Tjeter