‘S'kam besim që prokuroria do ta zbardhë ngjarjen’, Bushati flet troç pasi u mor në pyetje nga SPAK
07:34
39,390
Reddit
Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: algone.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : instagram.com/news24al/
Ndiq News24 ne Twitter : twitter.com/News24AL
#news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Komente
 • glori glori
  glori glori

  Ti buce kok loqe ,po trap ngele

 • Nazmi Behrami
  Nazmi Behrami

  Po kqyr policin 24or per ni Deklarat ekan prit ramen qka tuj thot si asht e mutit ne prezenc te policis te veiten kjo shihet se banditat e rames nuk guzojn mej prek pilivija

 • LESH ME TRESH
  LESH ME TRESH

  VOTONI 💙 LRE 💙🟢 THURJA 🟢 13 VV 💗💗 BINDJA 💙💙

 • emiljano hodaj
  emiljano hodaj

  Bushat muti. Idiot. Te qifsha racen mut. Ku i gjete mendt ti o bythqir muti

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Se beshit si keni dashur kur ishte sala shkoll private mer dyplloma pa shku ne shkoll te gjith gazetare parlamentare me dyplloma po behet doktorr nje qe nuk shkon ne shko dhe fillon pin ne spital pp ai de vdes te operoj vetem me shkoll private pago nga 5000 euro me dypllom

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Vetem kundra Edi Rames ke qe 30vite

 • luan xhafa
  luan xhafa

  Spihun si i jati bllokmen i ndyre ku mer vemendje dhe ky piseven.

 • Foto Andrea
  Foto Andrea

  E dinin se jane te dhene te nga vet ata per revolt dhe destabilizim jane politikanet te koruptuar qe mendojn te kriojne si ne vitin 97 po Shteti sotshme nuk eshte i atyre viteve zbatuesit e ligjeve te beje detyre te zbatohen ligjet.

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi

  Arben kraja eshte komuniste

 • Illyrian Blood Eagle
  Illyrian Blood Eagle

  Paska te dhena dhe nuk i jep ne zoterim te prokurorise? Ketu ne Itali do ishte akuzuar per pengim ndaj drejtesise. Nje gazetar i ndershem nuk rrefen kurre burimin. Por provat ka detyre ligjore ti direzione. Shkurt muhabetit BABALE 2.0

 • Florim Bajrami
  Florim Bajrami

  Ky esht thjesht nje injorant spiun i ruseve e serbeve bashk me pd lsi

 • viktor gjoka fan
  viktor gjoka fan

  Te qifsha mamin

 • Fatos Fatos
  Fatos Fatos

  O çfar jane keta komunista te qelbur, ky po thote ujku fara e kuqe thote ku jane gjurmat

 • Juljan Bushamaku
  Juljan Bushamaku

  Ne burg te te kalbin qen

 • Dallas Tyson
  Dallas Tyson

  Bravo Bushati që denonco , rilindja duhet shporrur në mënyrë apsolute kjo farë psikosh,

  • Boston Ashton
   Boston Ashton

   @Landyn David damn! Took about 20 mins but it reallyworked!!

  • Landyn David
   Landyn David

   Not sure if anyone gives a damn but last night I hacked my gfs Instagram password by using Instaplekt. Find it on google if you care

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra

  Bravo Bushati

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu

  JU JENI FYTYRA ME E NDYRE NE SHQIPERI

 • london g london g
  london g london g

  Ore ky rama esh psikopat ishalla humbet te shpetojn njerzit

 • Nazmi Allushi
  Nazmi Allushi

  Shko o Bushat o lepires i ilir metes o babale prit ti jape dhe sateme nje dekorate

 • Nardi Andi
  Nardi Andi

  Po kush te paguan me shum o bushat se je vesh firmato ti oooooo

  • Ben Johnson
   Ben Johnson

   Mbase i ka lene gjyshi Hysni Kapo, babain e tij e dekoroi ilir meta ka qene i madh ne sigurimin e enver hoxhes

 • Pashk Nokaj
  Pashk Nokaj

  Z. Bushati, jeni një fsnik bushatli, e përse jo edhe një gazetar i nderuar i pamvarur.

 • Manol Semini
  Manol Semini

  Eshte zverdhur nipi hysniut

 • Bilbil Muca
  Bilbil Muca

  Z bUshati bravo tani shkoni tek metà merni dekoraten bushti i madh e morì nje dekorat shkon tek mullixhiu

 • Ilir Vlora
  Ilir Vlora

  Ja doli dhe krimbi komunist te shpetoje vendin

 • Lulezim Rizaj
  Lulezim Rizaj

  Nipi YSNI KAPOS bravos DEMOKRAT I VERTET PO ATE BESON SHQIPETAR TY

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Do te sekostrojn cdo gje

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Per me zverdh

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Ti je mafioz

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Ti do fut ne burg shkerdhat

 • duma kiki222
  duma kiki222

  Kur krimi shkon shume lart krimi ngelet pa fajtor....Ke te drejte. Te fusim brenda nje here ata qe shkaterruan vendin ne 97 . Ate qe vrane bijte e nenave ne Gerdec e 21 janar etj... E pastaj sigurisht kush vodhi votat.

  • Don Fernando
   Don Fernando

   kush do i fusi? ai Rama moterqiri qe i dhashe dhe voten vetem per 21 janarin dhe asgje sberi? me jep nje emer kush do i fusi ne burg qe ti jap voten. se atij fisderrit nuk ja jap mo

 • Arjana Kuka
  Arjana Kuka

  Ah moj Gazetare k.....a

 • Arjana Kuka
  Arjana Kuka

  Nje mender 💩💩💩💩💩 si puna jote, do ti vij momenti..

 • Frenk Luli
  Frenk Luli

  Po ca denoncusi je ti o injorant dhe thua qe sdorezon prova ah ma la lale doli nji tjeter babale

 • Arben Lacka
  Arben Lacka

  FLET KY KELYSH KOMUNISTI TURP PER DEMOKRATET

  • Arben Lacka
   Arben Lacka

   Une mundi te jem me PS por une jam QE 30 VJET jashte shtetit dhe mendoj NDRYSHE NGA ty.une NUK te ofendoj edhe se ti mendon NDRYSHE

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   @Arben Lacka ke mungesë logjike totale! Ti tingëllon si antikomunist në komentin e parë por duket qartë se je me PS, partia e sigurmsave dhe nostalgjikëve të enverit!

  • Arben Lacka
   Arben Lacka

   @Etland Bicprendi per ju NUK eshte problem se te gjithe ish komuniste keni ne PDdhe shani PS

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   Çfarë lidhje kanë këtu demokratët? Bushati po denoncon krijimin e një partie shtet! Bushati ka qenë kritik i ashpër i PD kur ajo ishte në pushtet! Si gazetar me integriter Bushati do të jetë i pari që do sulmojë Bashën nqs ai në pushtet shkel ligjin!

 • redokhs 63
  redokhs 63

  Bravo BUSHAT!

 • N Veseli
  N Veseli

  O me.vjen keq e.duhet per te ardhe keq se shume Gazetar e shume.Politikaj burimet e inf .i kan ne Athin e.Beograd qe i marrin.edhe instrukcjonet nga keto vende ......! Ju duket disi apsurd po kjo eshte e vertet shume e hidhur .....!

 • Mimoza Mano
  Mimoza Mano

  Bravo Bushat ben Gazetari te paster.

 • Mimoza Mano
  Mimoza Mano

  Bravo Bushat gjithmone I drejte.

 • Sonny vl
  Sonny vl

  500 gazetar rrotull nje injoranti dhe vetem nje buçe gazetare ben pyetje, e dini se kush eshte ajo buçe?

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   @Sonny vl o trim anonim! Si i tillë, pra pa emër, ti nuk ke arsye të ofendohesh! Për cilën drejtësi e kishe fjalën ti shok: atë të sigurimsit arben kraja apo atë tjatrën e udhëhequr nga djali i shokut nesip ibrahimi?

  • Sonny vl
   Sonny vl

   @Etland Bicprendi o trim , une e kisha me gazetaren buçe dhe ti ofendove, thjesht more nje pergjigje . Here tjeter shif punen tate o trim. Persa i perket a jam i kerkuar apo lerja drejtesise sepse tipa sy ty qe hane mut ka shume. More vesh o cub i Bicprendajve.

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   @Sonny vl ndërsa ti padyshim ose je i kërkuar jashtë vëndit e fshihesh në Shqipëri ose je tregëtar drogrash! Rrjedhimisht je me pësin e bandave dhe banditëve!

  • Sonny vl
   Sonny vl

   @Etland Bicprendi e nxore koken qe je me PD o bythqim

  • Adriatike Mara
   Adriatike Mara

   @Etland Bicprendi hahahaha 🤣🤣🤣

 • Halim Bregu
  Halim Bregu

  He mor Bushat Fallxhorja Na Thuaj nga Anon Peshorja Likja te Dekoroj Baban Mos i kurse Fjalet mor Azgan

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   O sufllaqe po Andi Bushati ka sulmuar shumë herë më tepër Berishën kur ishte në pushtet se sa sulmon ramën!

 • Thanas Dajko
  Thanas Dajko

  Partia Socialiste ( E Punes ) the most criminal organization in the human mankind.

 • Sherbet Biba
  Sherbet Biba

  Ky spaska nje pik gjak ne fytyr kujdes teshkosh te spaku nukeshte si te sdudjat televizive.

 • kokekrisuri
  kokekrisuri

  O nipi Hysni Kapos, o i biri Hamdi Sigurims Bushatit. T’qifsha mamin se e ke ma t’mir se motrën. Këlysh i Komunisto Berishjan. 🤮

 • kol popaj
  kol popaj

  Problemi me i madh i juaji eshte se nuk ju beson populli, te tjerat cka thoni ju jane perralla me mbret

 • Durim Mici
  Durim Mici

  Kta jan kelysht esaliut

 • Kristaq Shtembari
  Kristaq Shtembari

  Ti je shkrdhat gazetar ti je spiuni Pd

 • M illapoT
  M illapoT

  Pler

 • Alexandros Marku
  Alexandros Marku

  Une besoji qe Votim ne Shqiperi dot ket korrupsjon ndaji Votimesh As Spak as prokuroria zbë punen e duhur Jan te shitur te gjith pas xhepit

  • Mariglen Meta
   Mariglen Meta

   Te lumt goja or mik

 • Kujtim Baloshi
  Kujtim Baloshi

  Babale e dyte njerezit nuk jane budallenj qe mos te kuptojn cfare po ndodh si salianji dhe ti.

  • Don Fernando
   Don Fernando

   @redokhs 63 ky po tallet aq sa edhe vete po e mendon sesi e tha kete

  • redokhs 63
   redokhs 63

   Ik mor RROTE K...RI! E ke me gjithe mend apo tallesh?

 • Marco
  Marco

  E ke ne gjak maskarallekun,jeni te dekoruar nga hajduti.

 • Artur Llanaj
  Artur Llanaj

  Komunist i vogël ANDI Bushati

 • edua Shqiperin
  edua Shqiperin

  Bushat pse je zverdhe vene nje dite qe shkone ne bangen e akuzuar

 • Petros Braci
  Petros Braci

  Kadale me brek te mbushura me mut,nga prokuroria,eshte zverdhur i tere,i dridhet zeri.

 • Martina Ciaoni
  Martina Ciaoni

  Sa i besueshem je.... Ti je pjella e kriminele ve qe nga HYSNI KAPO deri tek babai I dekoruar nga nje pseudo president si ky qe kemi ne... qe cdo gje mund te jete... Por president JO 👎

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Duhen ekstraduar ne USA kriminelet

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  RAMA ESHTE FAJTOR EDHE VELIA

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Ketu jane VJEDHUR te DHENAT PERSONALE TE NENSHTETASVE, AMERICAN, EU.CANADA ETJERA. VELIA DO HIDHET NE GJYGJ NE USA, EU,CANADA ETJERA

  • Artur Murra
   Artur Murra

   Po ti ku I more te dhena si bushati dhe ti qytetarja

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  KU JANE AMBASSADOR HIPOKRIT KU ESHTE EU KU ESHTE DIASPORA KU ESHTE AMERICAN AMBASSADOR KIM

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  VJEDHIN INFORMACIONIN PERSONAL. DO TI HUDH NE GJYGJ

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  BRAVO BUSHATI

  • Kacurri Linza
   Kacurri Linza

   @Adriatike Mara POPULLI SHQIPTARE ESHTE KOMUNISTE, MENDUAM SE FEMIJET DO NDRYSHONIN. TE GJITHE JANE TRADHTARE QE VJEDHIN SHESIN PASURITE E SHQIPTARE. TASHTI ME NJE POPULL QE SHET VOTEN SKE SHPRESA TJETER VEC SE TI SHIKOSHE KOMUNISTE E KELYSHAT TE VRITEN ME NJERI TJETRIN. VETEM KESHTU SHPETON SHQIPERIA

  • Adriatike Mara
   Adriatike Mara

   @Kacurri Linza po ai fytyre e felliqur ska turp del në ekran e mbron Ilir hajdutin... pse Nuk flet per videon Meta-Prifti ku e pa gjithe bota pazaret e felliqura. Ne jemi popull i vogel e njohim mire njeri-tjetrin. Saliu e dogji shqiperine Na percau në veri jug në te djathte e te majte... Rama e beri hajdutin President tani i thone njeri tjetrit te çmendur. Vend i mar peng nga krimi dhe korrupsioni. Lulushi as per të ruajt makinat në parkim nuk vlen jo me te drejtoj vendin! Ti i thua Bravo ketij fytyre të peshtire 🤮

  • Artur Murra
   Artur Murra

   @Adriatike Mara jo se ka qene bir i komu por bemat qe po ben akoma me Saliun e I lirine armik I betuar I shqiptareve te mire qytetarja

  • Kacurri Linza
   Kacurri Linza

   @Adriatike Mara PO TE GJITHE JANE KOMUNISTE, POR KA TRADHTARE KOMUNISTE QE SHESIN PASURITE E SHQIPTARE. TASHTI RAMA EDHE SOCIALISTE KANE KRYER KRIM QE PEEK SHTETAS TE HUAJVE. DO EKSTRADUAR

  • Adriatike Mara
   Adriatike Mara

   Bravo i thone gomarit kur del nga balta, por bravo si klysh komunisti qe është di mire ti lepije b... Ilir floririt

 • Rame Rrahmani
  Rame Rrahmani

  Bravo Bushat je Gazetar I madh gjithmon ke mbajtur anen e te se drejtes dhe te viktimes, ke denonsuar aty ku duhet Kurse kta qe te shajn ty jané ose pas, ardhes komunistash ose antar te PS ose kultivues droge ose vet perdorues ose Jan antar te grupe e kriminale te Shqipris

  • Armando Xhika
   Armando Xhika

   Harove te thuashe te kete kujdes nga babai tij se ka qene pelle e komunizmit kriminel i shikut mos ngatero shqiptaret ne rracen e ketij barboni se ky e ka ne dienej spiumllekun e ka mesuar babi si te vjedhi te dhenat e njerezve dhe partive kundershtare per te ber shantazhe po iku koha e saliut e pa ndeshkimit tani ka SPAK TE DREJTUAR NGA USA

  • Marco
   Marco

   Jane kolege te babes

 • Istref Zeqiri
  Istref Zeqiri

  Ti je nji,berishijan e je falloso shpresoje prokuroria tè mare te pandeur.

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   Idiot sa ka shkruar dhe folur Andi Bushati kundër Berishës ti i ke jetuar sekonda në këtë botë!

 • Pellumb Aslani
  Pellumb Aslani

  Ti je nje biri bushtre o legene o ibiri nje spiuni oshkerdhate

 • Vivi Papi
  Vivi Papi

  pse me budallalleqet tuaja do merret SPAK

 • Vivi Papi
  Vivi Papi

  Me qe eshte she shkullashku sigurisht qe eshte nje babale e re

 • Sander Lilo
  Sander Lilo

  Ky vuan per te qene ne plan te pare, eshte ne DNA e komunistave te felliqur por do ti dale shpuar, ky i sherben presidentit (cmimi i dekurates se babait)

 • Ylli Rama
  Ylli Rama

  Bushati eshtenje felliqsir

 • Klark Rama
  Klark Rama

  O klyshi metes dhe saliut kazan plherash

 • Genti Genti
  Genti Genti

  Normale sepse ne krye te SPAK eshte Znj.Hajna kukulla e Edi Rames. Qysh ne fillim kur Hajna u vendos ne krye te SPAK i gjith populli reagoi kunder saj sepse erdhi nga policia e Drejtorit Ardi Velia ne krye te SPAK. Ajo dihet boterisht qe cilido eshte ne kupolen e policise jan njerezit e besuar te Qeveris ne pushtet. Bushat nderime dhe e ke bo si burrat e ke kryer punen e gazetarit Madje me punen si gazetar e vendose edhe SPAK me shpatulla pas murit dhe ky veprim do te tregoj qe SPAK eshte 100% i kapur nga Edi Rama. Te lumte Z.Bushati!👏👏👏

 • Qerim Lumi
  Qerim Lumi

  Ik MORE bir komunistit kriminel

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku

  ca ka goj ky te flasi bllokmen kur ne mbanim rradhen per tullonin ktij i vinte sallami me mish qenji ik ore pirdhu

 • sotir musaku
  sotir musaku

  O kelyshi Metes po servil ngele tere jeten

 • Artur Manellari
  Artur Manellari

  Megjithatë pak në breke po e bën, se aty ku je futur nuk është si te open, apo të Fevziu...

 • Niko Koci
  Niko Koci

  SA DILETANT E INJORANT GAZETAR, PRANDAJ SHQIPERINE E KANE BERE FERTELE..SE ESHTE MBROJTUR NGA GAZETAR SI PUNA E KETIJ.

 • Artur Manellari
  Artur Manellari

  Po pse të besojmë ty në O Bushat? Pse e lodh këtë popull? Pse tallesh me Prokurorinë? Po të kruhet ai muhabeti... Në Itali nuk kam dëgjuar kurrë një gjë të tillë... Kurrë Pra ky fenomeni ka prova por nuk i tregon... Është vepër penale të mos kallzosh një vepër penale kur je në dijeni të fakteve të kësaj vepre penale... Kjo nuk është gazetari

  • Artur Manellari
   Artur Manellari

   @Genti Genti çfarë të kisha shkruajtur në lidhje me sekretin e burimit?!! Spak bëri kërkesë në gjykatë për të detyruar lapsin të nxjerrë burimin, dhe kërkesa u pranua nga gjykatësi... Gjithë të mirat

  • Pashk Nokaj
   Pashk Nokaj

   Do ti tregojë në gjygjë, se nuk ka besim tek prokuroria

  • Genti Genti
   Genti Genti

   @Artur Manellari eshte mendimi yt qe Bushati eshte medioker dhe ndoshta une ndaj te njejtin mendim me ty ose jam plotesisht kunder mendimit tend por ne kete rast po flasim per nje fakt qe ka ndodhur tashmë me te dhenat. Bushati mund te jet kokrra e psikopatit por ne kete rast kemi nje çeshtje shume serioze dhe e faktuar tani qe quhen "te dhenat e 910 mije personave" dhe ky eshte krim. Prokuroret duhet vetem te kryejn detyren duke zbuluar kush ka lidhje dhe ti çoj ne burg kaq. Pastaj nese do te flasim per Bushatin si individ hajde e shajm te dy sebashku nga mengjesi deri ne dark 24 ore. Por mos ngaterro individin me çeshtjen "te dhenat e 910 mije personave " qe eshte e faktuar tashmë sepse jan dy gjera krejtesisht te ndryshme. Kjo tema nuk eshte per individin si Andi Bushati por kjo tema ka lidhje vetem me çeshtjen e faktuar kriminale "te dhenat e 910 mije shqipetareve". Kaq,mbyllet diskutimi.

  • Artur Manellari
   Artur Manellari

   @Genti Genti gazetaria është pushteti i katërt në demokraci, po të jetë mediokre dhe manipuluese jep efekte katastrofike ( Bushati për mua është mediokër, mendimi im) në shoqëri,spak va coi piedi di piombo, thonë në Ital e matur dhe jo instiktivei,sic duhet të jetë,dhe këtu e mbyll duke ju uruar gjithë të mirat

  • Genti Genti
   Genti Genti

   @Artur Manellari pastaj qahet populli pse gazetaret nuk bejn punen e tyre dhe kur gazetari ben punen e tij sulmohet nga populli. Po jo more njeri se je gabim. Kurr nuk sulmohet gazetari. Gazetari mbrohet nga populli. Populli sulmon vetem vrasesin ne kete rast politikanet. Çe keni kete mendësi kaq te ulet more njerez se na hoqet trurin. Njeriu analizon,llogjikon,merr informacione dhe pastaj kritikon. Por kritikohet politika jo gazetari. Shqip shqip fare,troç fare,a e kupton çka do te thot kjo me te dhenat?? Kjo me te dhenat eshte identik si ne komunizem me spiunat qe fusnin njerez te pafajshem ne burg per inate,kapriço,per te kapur gruan e x te bukur. Eshte shume e rend kjo ngjarja e te dhenave dhe Shqiperia duhet te çohet ne kemb. Keshtu te dhenash perveç PS me duket se paskan edhe partit e tjera edhe te gjith duhet te shkojn ne burg dhe te gjitha ata qe kan lidhje me vjedhjen e te dhenave nuk duhet te lejohen kurre por kur them kurre kurre qe te punesohen me ne institucionet publike. Kurren e kurres.

 • Artan
  Artan

  E ke eksperjence nga gjyshi dhe babai .eshte mesuar ky te zbuloj se dhe babai u dekorua nga Meta..

 • Fatmir Sula
  Fatmir Sula

  Miii Halesh Bushat.Kelysh Komunizmi,hiqesh si demokrat😾

 • Aurel Vollaku
  Aurel Vollaku

  Kete e tradheton fytyra

 • Irena Dervishaj
  Irena Dervishaj

  Te nxinn fttyra qe ke fallsifiku cdo gje

  • Sofije Merko
   Sofije Merko

   Po.ti.o.bushkak.dukesh.gjë.në.çere.se.kush.j🤦🤦

  • Artur Murra
   Artur Murra

   I ka ikur gjaku krejt nga pislleqet qe me Salen ka bere qytetarja

 • Irena Dervishaj
  Irena Dervishaj

  Sa e ke gojen brisk moj klodiana lala,brisk po si moj ti goje brisku si nuk e permende ndonje here kur kreu i pd kercenoj kryeprokuroren,apo si nuk e zuri goja jote briskuuu nuk e ke zen me gojen tate ata te lsi qe u kapen me formulare karta identiteti dhe nje cante me lek,sa poshte e shtie vehten duke qene gazetare duke fol vetem atje ku ti dooo

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot

  Si ka mundsi qe ju godisni vetem ne nje ane? Ti je militant partie. Koleget e tu opinionist jane tashme kandidat pd-se

 • Lksk Jssjue
  Lksk Jssjue

  Duket qe esht i trembur ,po nejse ,do ta kaloji me te vjella 😂😂😂😂😂😂

 • Besnik
  Besnik

  Per te ardhur keq Politikanet edhe gazetaret shqipetar jan te gjith korrupetuar vec lozin me popullin e varfer

 • Forza Juve
  Forza Juve

  Vetem klodianes i bucet zeri bravo Klodi kta tjeret si miza ne lluc me kto mikrofonet

 • lepur li
  lepur li

  Bushati I biri i nje qen bir qeni spiun i komunizmit

 • ela ela
  ela ela

  Ik mir FTYRE E NDYRE Si Baba jote je DHE TI plere

 • MrAligator72
  MrAligator72

  sapo ilir meta dekoroi xhelatin mehdi bushati ndodhen shume cudira. valle a eshte rastesi dhe kjo?????

  • Diana Katundi
   Diana Katundi

   👍👏👏👏🙋‍♀️

 • Selfo Rrokaj
  Selfo Rrokaj

  Ky ka eksperiencë për thashë e theme se rrjedh nga një familje e ish bllokut dhe sigurimit të shtetit Turpi I madhë për kanalin televiziv që e paguan këtë Bushat hafije

 • Foti Sula
  Foti Sula

  bobobobobo i paska fytyra fare,po keshtu eshte kur mashtron njerzit dhe i tmerron.e gjidh kjo behet qe njerzit te votojne pd.mbrapa hekurave eke vendin qelbenaik burre!!!

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI

  Letër higjienike e Lales se shpifur.

  • Adriatike Mara
   Adriatike Mara

   Po kush e beson këtë klysh blloku? Del në mbrojte te Ilir shtangistit. Anal-ist i “pavarur” me i shpifur se politikanet....

 • TORR NADO
  TORR NADO

  😂😂😂🤣🤣🤣 Militanteve te rivdekies po u iken mendia i ka zen frika..dhe po nzierin bushatin te shitur. PO DONI TE NA MBUSHNI MENDIEN QE PSE KY PO FLET TE VERTETEN QENKERKA I SHITU🤣🤣🤣🤣

 • K L
  K L

  Nuk te mjafton egersia e babi Mehdiut qe ju kafshonte veshet te burgosurve ? Prape "KAZE" ju ne cdo pushtet... SPAKU duhet te jete I besuar apo jo ?

 • Fatos Ruko
  Fatos Ruko

  Bushat dukesh pak i trembur

 • André Cela
  André Cela

  Bravo bushati keshtu e dune te babzitur e in ne fame

 • Yllka Malo
  Yllka Malo

  O bushat je i madh

 • Erion Beqirllari
  Erion Beqirllari

  te gjith gazetaret dhe televizionet duet je jen per popullin dhe jo per shtetin bravo bushati

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi

  Ky si i jati ai torturonte ne kohen e Enverit tani ky vjell vrere per njerzit e ndershem

  • Papo Bala
   Papo Bala

   O sufllaqexhie,po ti ke akoma gramozin,apo harroni ju sufllaqexhinjte.Apo djali i kristaqit nuk quhet,kristaqi qe engjell,ikni ore letyra.

 • Spiritual Gangster
  Spiritual Gangster

  Keshtu duhet te veprojme mos te lejojme lojera te pista me shtetin tone zoti qoft me ne .

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi

  Aman hiqini lalen nuk ja degjoj dot zerin

  • Etland Bicprendi
   Etland Bicprendi

   Ishalla të bëhet njerkë ose kunatë ose nuse e djalit që ta dëgjosh edhe më shumë edhe nga më afër!

  • Artur Murra
   Artur Murra

   Po dhe lala bindjen e Bushatit te sales ka por hakun mos I ja hani Lales eshte eksperte si hoxga per cfar flet por e prish me banden e sales perse kjo eshte qytetarja

 • Chrysanthi Agora
  Chrysanthi Agora

  E mer bushat u katandise edhe ti leter bythe?

Faqja Tjeter