Roped with Olsi - Episode 21 - Meriton Mjekiqi jashtë studios së Gjoni Black
1:13:41
138,725
Reddit
Moderatori që bashkoi gjeneratat e rrepit
Diçka nga Meriton Mjekiqi - bit.ly/rwomeritonmjekiqi
Falenderime për:
Palma NOVA - bit.ly/rwo_palma_nova
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #MeritonMjekiqi #OlsiBylyku #DesignAngle
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALgone dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2021 © All Rights Reserved

Komente
 • LoniGamerTV
  LoniGamerTV

  1:29 miza

 • Ardi Nazifi
  Ardi Nazifi

  MERITON MJEKIQI TRUE LEGENDDD!!!

 • Reada Krasniqi
  Reada Krasniqi

  Ma njeri i dekt si o ky ta neverit krejt pasha familjen

 • Frances Xh
  Frances Xh

  Meriton per mendimin tim, te kam ndjekur me shume vemendje,je i vecante je troç i drejt fare ..me kembe ne toke...ti ben business shoku, je i zgjuar revulocionar dislike per ata qe nuk iu konvenon ti...Keep going 💪

 • firstchanel
  firstchanel

  Batle getinjo&mozik si tha meritoni pajtoheni

 • Edmond Gashi
  Edmond Gashi

  Meriton pasha keit fero osht inspirimi jot hahahahaha

 • boyy boi
  boyy boi

  Shi si bo si gango kot , jo po te bllokoj ate jo po te vij ketu , se kur te shau cllevio e more " o vlla ca te bona pse shan "

 • boyy boi
  boyy boi

  Kam marr rreperat e shqipris fjalen " Kapish " nga ju , ca thot ky , kapish eshte italisht dhe e perdorim ne me tallje rruge " kapish o daku " .

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47

  😂😂😂😂

 • Liridona Sherifi
  Liridona Sherifi

  kush mendon si un le te bej nj like se sju kushton gje dhe se beni me lek nejse si thoni tja bejn stafi olsit kameren e fshehte

 • Kristiana 09
  Kristiana 09

  Ky Meritoni so normal bre, teper i mirrrrre 🤩😍❤️

 • Ani aniani
  Ani aniani

  Merr noizy vllai

 • Anna Ago
  Anna Ago

  Ben njecik si Ermal Mamaqi apo me duket mua .

 • Xhoni Troka
  Xhoni Troka

  Ftooo njeher FINEM mo...

 • Fatime Minolli
  Fatime Minolli

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tani Tani
  Tani Tani

  Bravo Meriton njeri qe i jep mundesi te gjitheve pastaj kush ka prob mes njeri tjerit nuk esht faji i ketij e ka deklaruar cdo kush e ka deren hapur kan qeb si tayna gjiko capital e me rradh Bravo bravo 👏

 • besssi hiijti
  besssi hiijti

  Kush o Moss Della?

 • Aurel Elezi
  Aurel Elezi

  Veq Artinin ke harru me permen Meriton ✌

 • ornela rrustaj
  ornela rrustaj

  ueee ca na lodhi tu shit men ky, po ndrro teme e burr se paske qene i marum per nje interviste

 • Era Alda
  Era Alda

  Ahahahahah sa te lezetshem qe te dy

 • Fatlum Gashi
  Fatlum Gashi

  une prej sotit e pi veq ujin qafe malin

 • 24MrDinamit
  24MrDinamit

  "Pasoshi,pasoshi.....gjuhe serbe..!!! Mjerisht ne nga kosova perdorim shume fjale turke,serbe,arabe...dhunim gjuhe

  • 24MrDinamit
   24MrDinamit

   @Greatman Albo ....mbeturine...!!

  • Greatman Albo
   Greatman Albo

   Mos ha kar se edhe ju e keni pas gjuhen tperzime gjithmon,ne i themi hajgare ju i thoni shaka(turqisht),ne i themi Kollomoq ju i thoni Miser(turqisht),Xhanëm, shum shum fjal tjera turke qe ne nuk i perdorim po shuj mshile gojen ule kryt mos ha mut...

 • Led Kris
  Led Kris

  Aa kur bo ti si nacu na trego ti ne prishtinen qe blloko ti vk. Ik mo thuj shyqyr qe hapet syt e erdhet n’tiron ju e lutu mos me ti thy njeri kockat sa her qe vje knej se ske byth ti me u kap me cunat n’shqipni

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  Mos e ftoni ket peder more neper keso emisione

 • antonio Alonge
  antonio Alonge

  Ca fton gejusha nstudio mor barbon

 • Agron Bujupi
  Agron Bujupi

  O olsi, je king. Ftoje ni her Ardian Bujupi. Pershendetje nga München Germany.

 • Anila Hallunovic
  Anila Hallunovic

  Olsi super😘

 • Mervan Kasami
  Mervan Kasami

  Ftoje Don Xhonin

 • Tefik Shabani
  Tefik Shabani

  E myti gugsimi / grushica 🤮

 • Memiad Kallitheaal
  Memiad Kallitheaal

  🚔👈🖕😎💪

 • Mark Bacaj
  Mark Bacaj

  Brravo Meriton, me pelqen sepse je shum i thjeshte, dhe me zemer shum te madhe..jo si do pedera tjer !!

  • Kryeziuu kryeziuu
   Kryeziuu kryeziuu

   Eh bravo nje cm I mir😂Pr meriton 👑❤️❤️

 • Dorian Sefa
  Dorian Sefa

  Tdhjefsha Meritonin, tveka tra ky nPrishtin sa jam tu e vu un .......

  • Regi Matmuja
   Regi Matmuja

   🤣🤣

 • olti olti
  olti olti

  ato kenget shqiptare me at theksin bastardes te kosoves 🤦🏻‍♂️

 • Ilari Ilari
  Ilari Ilari

  Sa e imiton ermal mamaqin ky olsi... qe shume i sukseseshem kur qe te portokallia... i mori koka ere nga fama qe iku e deshtoj.

  • Tani Tani
   Tani Tani

   @Ilari Ilari po ketu ke te drejte por nuk mund ta quaj deshtim se besoj tek nje person qe pa me shum interesin e vet edhe e la ne rrug me pak fjale e mori ne qaf

  • Ilari Ilari
   Ilari Ilari

   @Tani Tani po budalla pra u be xholi besit ne vend te shihte te ardhmen e tij. Ai te portokallia qe me i sukseshmi la pas dhe aktoret me te sukseseshem aty si florin, gazin etj... pse budallenj jan flori, gazi, ledio e kta qe kan nje jet qe rrin ne portokalli e nuk ikin.

  • Tani Tani
   Tani Tani

   Atje nuk deshtoi por e mori bes kallaku ne qaf 😂😂 se e ka then ne intervist kam ik prej besit edhe e pa qe iku grop por ktu esht me mir se tek klanifornia

 • Conor ufc
  Conor ufc

  Sa here i kap fama dhe ven naj lek kta i futen alkolit me koke....qyyyqa sa vere pi

 • Its _samela
  Its _samela

  Fakkkkk meriton 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👋

 • Avdi fetaj
  Avdi fetaj

  Ngo bre Olso Babaxhan je a

 • Bora Bora
  Bora Bora

  Olsi imitim i shemtuar i Ermal Mamaqit akoma dhe me i shemtuar sa vete Ermali 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Bora Bora
  Bora Bora

  Meriton😍😍😍

 • Natyra Burrniku
  Natyra Burrniku

  A mund dikush te me tregoj se ne cilin program ne telefivor luan

  • Tani Tani
   Tani Tani

   Nuk esht ne tv vetem ne youtube

  • Angjelin Pllumaj
   Angjelin Pllumaj

   Nuk e di en cilin Tv esht un per vete e shof vec ktu en ALgone

 • Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj

  O ilir Metà nepja pashaporten osé do ti jap pashaporten time se un mbaj italiane e meriton te lumt jeni te Mir 🙏

 • Savina Allajbej
  Savina Allajbej

  Ftohe nje her fineminn 😍

 • Toni Bisha
  Toni Bisha

  Rrobqiiiiiirrrrrrrr mashkulllllll

 • Albozz
  Albozz

  Meritoni I karit😂

 • Ciro Di Marzio
  Ciro Di Marzio

  Me zor e permendi Noizyn dhe Stresin kur foli per rreperat e vjeter, duhet tja kujtonte Olsi ... uo meriton ngoj a pe don

 • FF S.T
  FF S.T

  kur te nxerrj klanifornia

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Olso mos pi ma o shejtan dolen syt nga veni 🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥

 • FF S.T
  FF S.T

  bravo o olso

 • Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie

  Koha e Homosapiensave, Sapiens ngelen vetem homo hahahahahaha perla e dites :p

 • Amarildo Marra
  Amarildo Marra

  Shumm loje bukur kjo fundite

 • advv xdigital
  advv xdigital

  O g mund te kishe vendos nje pjes te ndonje kenge rrep te noizyt jo keng dashurie😉mos mbaj me hater tjert,,

 • Max Xx
  Max Xx

  I ka sqaru botiii sa genjen jqr

 • M.H
  M.H

  Sa her qesh Olsi, gjak nga veshet.

  • Ivan Ciglar
   Ivan Ciglar

   Ik o kare

 • Çlirim Ferizi
  Çlirim Ferizi

  Ftoje noizyn ta rrit audiencen

 • Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe Skenderbe

  Olsi shum fallse je

 • OMG
  OMG

  Noizy

 • Elfons elfons
  Elfons elfons

  Ooo balerini

 • Klevis Kaltani
  Klevis Kaltani

  Gjiganddd

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy- n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • Fatjon OTR
  Fatjon OTR

  MERITON SA PI PAGUN REPERAT ME SHAH NOIZY TQIFSHA FTYREN

 • geri porja
  geri porja

  UROJ TI LEXOSH KTO MESAZHE OLSOOOOO E TJA COJSH FMIJES SI MESAZH

 • geri porja
  geri porja

  TA KULLOVA SHPIRTIT QE TI DISH NESER PASMESER ME I FOL FMIJES SI PRIND E JO SI PSIKOPAT

 • geri porja
  geri porja

  TI FLET GJUHEN E PSIKOPATAVE KLLUFO E SKE ASIGJO TKULLUME PREJ SHPIRTIT NJERIUT

 • geri porja
  geri porja

  KI KUJDES KUR FLET PER PUNEN E TJETRIT

 • geri porja
  geri porja

  KUJDES PUNEN E KUJT MERR NEPER GOJE SE NDAHESH NHABITAT QE TVOTOSH KURBANAT E NJANI TJETRIT

 • geri porja
  geri porja

  KUJDES SE PO TE HUMBET VRULLI BELBEZUSH

 • geri porja
  geri porja

  KULLOJE MHB SE NFUN NDAHET SHKAPA KA SHEQERI VOGELUSH.

 • geri porja
  geri porja

  LOOOOL.SHAH MAT.QE NGA NEANDERTALI ROBI KA GJET LOJE ME MYT TKEQEN QE JU USHQY SI DONNKISHOTI ME ULLINJTE E ERES. KALITE TFOLMEN MERITON SE 1 DITE KE ME I FOL TMADHIT ZOT E SKE ME DIT CA LOJE ME FOL NPERJETESI

 • Angela Bianca
  Angela Bianca

  Olsi every 5 minutes: ABSOLUTISHT 😄

  • Angela Bianca
   Angela Bianca

   @People Are Awesome ABSOLUTISHT 😄

  • People Are Awesome
   People Are Awesome

   Bora ja merr ne kthese per ate pune 😂

 • X ANONIM
  X ANONIM

  Mos na detyroni me ja u ndalu Prishtinen 🤣😂

 • Angelax
  Angelax

  Olsi po te lutem per here te 100 mjaft qeshe kot si budalla se nuk e ben me funny emesionin kur qesh vet.please per te miren e vesheve tane!

 • Klodi Beka
  Klodi Beka

  Pidhropshh

 • Bujar Salihu
  Bujar Salihu

  ftoje nojzyn o olsi kush esht per ta ftu nojzyn gjith shenone nojzy

  • Ani aniani
   Ani aniani

   Noizy

  • kristjola sema
   kristjola sema

   Noizy

 • Ajni Ajni_Albania
  Ajni Ajni_Albania

  cika bum

 • king Boy
  king Boy

  Fto s4Mm

 • gg gg
  gg gg

  Un e di qe e meriton me ta iq ftyren meriton dita dites po afron do shihmi live ne o bon bon

 • Angela Córdoba
  Angela Córdoba

  Meritoni, Papi 🖤🤫,

 • KEJSI
  KEJSI

  Ftoje Kapon,Finemin Ever B,Donin dhe Solon po si ftove kto nuk e shoh me emisionin edhe Yll Limanin ftoje

  • Abra Cadabra
   Abra Cadabra

   Edhe motrat libohova

  • Bled Elezi
   Bled Elezi

   Edhe 2pac Harrove

 • Pablo Pablos
  Pablo Pablos

  Finemmmmmm soloooooooooooo

 • DeaDP00L
  DeaDP00L

  O Olso ti mezor e pret te merkuren me duket se vetem ne emision munesh me pi vere .😂😂

  • Kristaq Bubeqi
   Kristaq Bubeqi

   😂😂😂😂

 • Shqiperia Qeduam
  Shqiperia Qeduam

  Meritoni like Noizy comment

  • kristjola sema
   kristjola sema

   Noizy

 • altin duzha
  altin duzha

  😘😘😘😘

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Do te them nje gje meriton po ka vajza te komenti

  • ÅŁB MÅFÏÅ
   ÅŁB MÅFÏÅ

   @kristjola sema yes

  • Asi Asi
   Asi Asi

   @kristjola sema ene un

  • kristjola sema
   kristjola sema

   @ÅŁB MÅFÏÅ that's never gonna change.

  • ÅŁB MÅFÏÅ
   ÅŁB MÅFÏÅ

   @kristjola sema otr 4 life

  • kristjola sema
   kristjola sema

   Une goc jam po nuk e kam problem

 • Shqiperia Qeduam
  Shqiperia Qeduam

  Meritoni shum hai 🥰😍

 • Naile Tahiri
  Naile Tahiri

  Si genjen 🤮🤮🤮

  • ÅŁB MÅFÏÅ
   ÅŁB MÅFÏÅ

   Ka nj jav qe ka ikur nga mendorja

 • FF FENIX
  FF FENIX

  💯💯💯💯🧡🧡👑👑👑👑

 • Nikela ND
  Nikela ND

  Edhe Don Xhoni mungon ktu 💪😎🖤

  • Asi Asi
   Asi Asi

   poo

  • Nikela ND
   Nikela ND

   @hana koka 🥺

  • hana koka
   hana koka

   Po pra 🥰

  • matolale
   matolale

   Hahahhahaahaha

 • MBIZZ
  MBIZZ

  Meritoni apo Noizy ?

  • rafaela seferi
   rafaela seferi

   NOIZYYYY

  • *SUPREME* 〽
   *SUPREME* 〽

   Noizy

  • Kico Karaj
   Kico Karaj

   @David Prenga po zmr po vec ik amon

  • David Prenga
   David Prenga

   @Kico Karaj eha phhh sbohesh mo ti

  • Kico Karaj
   Kico Karaj

   @David Prenga e di kush eshte mbreti vetem ti amon vec ik vec ti je vec ti

 • Plat1
  Plat1

  a je bree normal bree eeeejj

 • Kl3jdi
  Kl3jdi

  Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaa

Faqja Tjeter
FC LATTA - Episodi 8
41:00
309 mijë
DON XHONI - MAFFIA
02:49
4,6 mln
Teşkilat 7. Bölüm
2:14:49
787 mijë
Masumiyet 8. Bölüm
2:17:15
1,7 mln