Roped with Olsi - Episode 25 - Melisa Lleshi: Përputhen më mohoi dashurinë e jetës
853,135
Reddit
Melisa Lleshi flet për herë të parë dhe ekskluzivisht në Roped With Olsi për marrëdhënien e saj me Andi Shehun

Diçka nga Melisa - bit.ly/rwo_melisalleshi

Falenderime për:
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci

Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!


Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit

Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio \u0026 DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU

"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALgone dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.

2021 © All Rights Reserved

Komente
 • Alda Koci
  Alda Koci

  Bravo Melisush ledjana esht fallco te lumt je yll 💕💕❤️💕💕

 • 24h.finem.
  24h.finem.

  Finemin pls

 • A A
  A A

  Melisa bukuroshe e qeshura jote me shton jeten esht shum ngjitse.

 • kiAfsa Jashallari
  kiAfsa Jashallari

  Sa bukur ne fund😍

 • edison dule
  edison dule

  meli je yll fare

 • tayna fan
  tayna fan

  melis super

 • Anduena Sefgjini
  Anduena Sefgjini

  hahahahahaha

 • SlimShady Eminem
  SlimShady Eminem

  Ndryshoja titullin o plak veje permbledje e perputhen se i shkon me shum

 • Lize Genci
  Lize Genci

  Ke femer me te poshter si puna jote e me fallce si ti po ty merr ne qafe

 • FF REDIONI
  FF REDIONI

  Jam varikars e kuptkni ju qa varikarsi jam

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci

  Nk vinte jo po e gjeta anen me nje mikun tim te përbashkët (miku i përbashkët andi) 😜

 • fatbardha Ndou
  fatbardha Ndou

  Kush i thot melises esht fallco jeni ju fallco😛😛😛😛😝😝💩💩

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola sema

  Noizy-n

 • Xhevahir ahmeti
  Xhevahir ahmeti

  melisa Lleshi ❤❤❤

 • Lubjan Haruni
  Lubjan Haruni

  Olsi je shume cun i mire vlla po me kete te qeshuren ahaa se kuptoj pse qesh me dhune mor burr

 • Ela dani
  Ela dani

  aman se je shume e peshtire , edhe kur hap gojen ta shpif me ate lloj te folure , te duket vetja sikur ke kap majat. thjesht na kujto BBF e para 15 viteve pfffff

 • Nelia
  Nelia

  Te kush kanal jepet ky emisuoni

 • XxsidonixX
  XxsidonixX

  “Per koken e vllaut unë do dal nga studio” Ju kujtohen kto fjalët?😂

 • Emidiana Gjana
  Emidiana Gjana

  Ahhahahahaa melisa paska votu po kuj ja dha voten melisa

 • milka lajthi
  milka lajthi

  Olsi nje kopje shume e shemtuar e Ermal Mamaqit me kto te qeshurat pa lidhje🤮

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Be Be
  Be Be

  A me lejon andi te prek cunat tjer hahahaah Andi te la me ja prek koqett Fationittt , e atdheutt bythen 😂 e jo ste len me I prek tjert o a ke fuqi ti 🥳

  • Melina Blue
   Melina Blue

   Nuk kan qen te lidhur athere mduket

 • Be Be
  Be Be

  Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Dhe edyta Shqipeee Zoti te dhent edhe 200 Vite jet . Njeri me te drejt nuk kam par . !! Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • fatiola koleci
  fatiola koleci

  Shum fake me duket ky olsi 😏nuk ben fare per kte rol te prezantuesit ! Edhe kur qesh qesh shum falso sikur po e shtyjn te qeshi! Edhe mjaft me ato duarkrotitje mrapa kamrave se na cmendet

 • a. i000
  a. i000

  Po ti moj ruspie beje si e dashurume me Fatjonin dhe me Mevlanim tani lidhesh me kte 2 qind lekshin

 • Kei Kei
  Kei Kei

  Kjo ashte ma e mira ma e zgjuara ma e perkryera ,qysh se ka shkuar puna me marre mendimet e Melises vaj medet ,kjo eshte tamam qfare ka thane Sindi si heq as nje pike .Kjo vetem sex di te bej ,asgje tjeter .

 • Elona Osmani
  Elona Osmani

  😘😘🍑🥰

 • Aida SEFULLAJ
  Aida SEFULLAJ

  Po ti qe kur hyre ke hy me planifikim mi, i hodhe fundin...njeri fallco

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Nadia Gjoni
  Nadia Gjoni

  Kur permendi detajin e vogel mu kujtua ajo skena me fatjonin😓😖😒

  • Nadia Gjoni
   Nadia Gjoni

   @HUMOR & INFO po patjeter do te bej edhe like

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • E di Eddi
  E di Eddi

  O olsi vish nje pale corape se na I shpife me ato kembet si donje plake

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Elena Hekurani
  Elena Hekurani

  Ik mi zhgarravin femer Olsa tka ndar nga dashuria jetes,a Olsa te tha sharanuku me Fationin puthe te shiko kush luan apo renko me Atdheun e rrokullisu ne mullar me byrazerin e ketij kaqolit qe ke tani

 • Emilio Ramo
  Emilio Ramo

  Doli baxhella

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Fitore F
  Fitore F

  Kur edhe ti merr guximin ti thuash dikujt fallco moj Melisa, ty te mungon nje tattoo ne ball me shkrimin: Made in China 🇨🇳!!! Ti pamjen e ke si gabele dhe me kto flokt e kuqe fiks ashtu dukesh si ato qe punojn ke ajo shtepia me drita te kuqe😉😀 awww si bejshe aty qe ste flet mami per akuzat e fatjonit 😂😂😂 mir i ferkove krejt djemt morre nfund ket qe flet sikur jeton me zor 😂😂

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Egzona Berisha
  Egzona Berisha

  Dhe kjo qe thot per te tjeret fake.. e ti valle cfar ishee ??? Ndoshta nuk ishe fare hahahahah

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Paloma Gici
  Paloma Gici

  Melisa. Bravo

 • No pain No glory
  No pain No glory

  Me e peshtira, Tea lule para ksaj

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Aurora Likollari
  Aurora Likollari

  Sapo degjova melisen, kur tregoi per daljen e Teas me Andin, jam fut ke episodet e para.. Melisa dukej qarte qe kishte me Andin dicka ftyra e tregonte shum..

 • Sueba Suebabacova
  Sueba Suebabacova

  Keni ftyr me dal edhe ne TV Pikaaaa qe sju bieeeee

 • jessy reed
  jessy reed

  Qr ca pytje do pranoj kjo taynen ti ske buk me honger o femer tallavaje

 • Shpresa Sefaj
  Shpresa Sefaj

  Po ti nuk ishe fallco 🤣🤣🤣🤣

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Naim Kica
  Naim Kica

  Ik moj shko laje fytyren se ti po ta doje dashjrine e jetes tende te beheshe grua dhe te thoje ne emisiom un nuk rri ketu sepse e dua Andin por te pelqenin Followersat. Ska faj Olsa

 • Shpresa Sefaj
  Shpresa Sefaj

  Se ti nuk ishe fallco aty ehhh

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Elton Daily
  Elton Daily

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Visskle Visskle
  Visskle Visskle

  Pse sti qi ropt nonjeri njer e mire o te qifsha ca te permban

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Begu Begu
  Begu Begu

  Sa gazetare i pa formume

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Julio “Bro Gaming” Pre
  Julio “Bro Gaming” Pre

  Ai qe genjen slen qa pa ba kot skan thane

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • simona
  simona

  Ca mashtrus kjo o zot po mami jot eshte me super se ty moj po thuaj doja te nxjra fatjoni e keq flet per mamin kjo edhe per babin nje pyetej kisha per babin tend a ndihet kranar ai me ty me gjith ato xheste we ke ber edhe me ato vidiklipet e dua we e ke nxjer () jasha apo ska gje

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • simona
  simona

  O olsi mir kjo k... qe eshte fallso po ti mo vlla ca ke qe qesh fallco🙄

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • simona
  simona

  Ik moj barbone femer e ult duke pas te dashurin aty ne emisjon u zhgaravisje me te gjith legen shife vete si ke yr ne perputhje si ato pulat e lagme femer k...v

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • jessy reed
  jessy reed

  Sa men ka imi ka kjo qe ku ka rrit njerzimi

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • FORUMI SHQIPTAR
  FORUMI SHQIPTAR

  Mut i kuq..

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Mafa's Channel
  Mafa's Channel

  Uau, nje mashtruese qe hiqet si viktime, zbulon nje mashtruese tjeter (Ledjanen) dhe gjykon nje mashtruese tjeter. Uau kulmi pafytyresise

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Agron Hoti
  Agron Hoti

  Ledjana esht e bukur nuk esht fallxo

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Besiana Limani
  Besiana Limani

  Pse u prekje nga Fationi...Kur nderkohe ti paske qene e dashuruar me Andin...Ik miiii katunare M...

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Ela Hysa
  Ela Hysa

  Vetem Fationi ta hoq masken po ti bej si viktim 🤮🤮🤮tani te duket vetja siku kush je nuk don as bashkpunim me Taina

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri

  Po shuuum Djal i Mir Andii ,zerioz i nDalur ,o Melisa Ruje Andin si syyt e Ty moj MelisaAAAA

 • Perputhen Live
  Perputhen Live

  Llum 🤮🤮🤮🤮

 • Gentjan Meta
  Gentjan Meta

  Nderro kolltukun o ols djali se po dukesh shum skomod je tu reshqit perher

 • Gona GoRoNo
  Gona GoRoNo

  Olsi kjo karrike e jotja katastrof sun rrish rahat

 • Rose's and Violets
  Rose's and Violets

  O zot Melisa thote ledjana eshte fake ky eshte fundi I botes sinqerisht

 • Lisara Ahmetaj
  Lisara Ahmetaj

  😂😂😂

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • elena elena
  elena elena

  S'ishe askushi, te mori Olsa te beri te famshme, te nxorri edhe nga emisjoni me ceremoni, te ftoi edhe te prezantoje kur Bora ishte semure, po merr miliona klikime fale fames qe te dha ajo, dhe si ja shperblen ti? Olsa mund te kete 1001 te keqija, por ju jeni ca copa mishi mosmirenjohes dhe mashtrues, qe vetem te shani te tjeret dini se s'jeni mesuar te mbani pergjegjesi per veprimet tuaja

 • elena elena
  elena elena

  Si ben Melisa sikur hyri ne Perputhen per Andin.. harroi kjo qe ja hodhi fundin Fatjonit, u zgerry mas mullarit me Mevlanin, u shtri ne makine me Atdheun etj etj. Njerez pa pike karakteri

 • Neti Hamdiu
  Neti Hamdiu

  Po pse beni komente ofenduese po shifet qart qe Melisa e do me shpirt Andin, fajin e ka Olsa ajo idiotja qe nuk i len te jen real ta tregoin kend e duan e kend jo

 • Maida's Channel
  Maida's Channel

  Pershendetje 🤍 Une quhem Maida & jam kid youtuber 🌸💖 Ju ftoj tme ndiqni 🥰🥰 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍

 • famous star
  famous star

  Bla bla bla🤮🤮🤮

 • Carpe dieme
  Carpe dieme

  Olsi, kursej ato qeshme epileptike, se na e shpife

 • Carpe dieme
  Carpe dieme

  Melisa, artikulimi jot te le per te deshiruar. Je shum fshatare e trrash.

 • Rinesa !
  Rinesa !

  Ohh moj melisa qe mir e pat fationi, po ti deshe ta luash rolin e viktimes duke e permend babin dhe mamin per te dal sa ma e besushme tek publiku. Dhe na budall qe tbesum ty. Mos mendo qe te beson tash ty dikush, se e tregove ftyren e vertet. Dhe nuk te perket ty te flasesh per tjer kur niher veten nuk e ke pa se qfare je.🤦‍♀️ DMTH FAKE!!!

 • elena elena
  elena elena

  Ufff mooooo i paska mohu Olsa dashurine kesaj.. po qe te zhgerryhesh me Fatjonin, Atdheun, Mevlanin etj etj kush te detyroi? Ju jeni te gjithe kokrrat e mashtuesve dhe justifikoheni duke permendur Olsen 🤮🤮🤮

 • CLOWN YT
  CLOWN YT

  Root uith Olsi🤣

 • anxhela love
  anxhela love

  🤩🤩🤩🤩🤩

 • Paola paola
  Paola paola

  Aktore me diplom 🙄

 • Blejsi Marku
  Blejsi Marku

  shqipja skip

 • Viss Bregu
  Viss Bregu

  Nuk e di pse ju duket njerezve kaq shum normale, qe kta njerez te genjejne publikun duke bere kto “reality show” , te perfitojne pervec fames dhe para dhe njerezit prap i mbeshtesin. Eshte normale se mua sme duket?!

 • Sindi Sinani
  Sindi Sinani

  Ols te lutem fto Ana LLeshin

 • Matilda Kolaci
  Matilda Kolaci

  O Melisa o drit ti è shkelqen vendin

 • Futo Escobar
  Futo Escobar

  Olsi mos qesh kot ndonjeher se dukesh si gomar ok ta them per te mire

 • Matilda Kolaci
  Matilda Kolaci

  Edhe 100 por per gjyshen shkojn pa fund sepse gjyshja eshte nene😘😘👏👏👏👏💋💕😇😘🤩😍🥰🥳🥳🥳🥳🥳

 • Online Offline
  Online Offline

  Diarre 😩

 • Toto M
  Toto M

  Ti as te gishti vogel i kembes taynes nuk i vje oj melisa

 • Aleksandra Preka
  Aleksandra Preka

  Fatjoni"left the chat"😑😏🙂😂

 • Idajet Hithi
  Idajet Hithi

  Fto Edi Ramen puntaten tjt 😂

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili

  kjo esht si harixheshke..

 • Pak nga te gjitha
  Pak nga te gjitha

  Mi ka mar emrin qenit biles dhe rracen

 • Olsa Gashi
  Olsa Gashi

  Nuk eshte Ledjana fake keshtu qe hesht

 • Km Mm
  Km Mm

  Prit se tani e ka radhen Lediana me keq se Tea do ta pesoje

 • najfi bushi
  najfi bushi

  pse bon sikur qesh ky olsi !?😖

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h

  Kshu e pyete ti si u ndjeve kur andi u deklarua me tean pyete po kur u puthshe me fatjonin😁🤣🤣

 • Lil D
  Lil D

  Sa her e kan rreh ket te 3 qr 😂😂

 • Aferdita Kurti
  Aferdita Kurti

  U be kjo me fol per ledjanen. Kjo e ka te shkrujrme ne balle qe eshte mashtruese. Nuk di si u ngaterru ai budallai me kte tallavane.femer pa pike klasi. Kjo si arixheshke. Me vje per te vjelle kur e shoh.

 • athina karra
  athina karra

  Po lereni MELISEN TE BEJ JETEN E SAJ ME ANDIN PSE SHANI PSE KENI INAT? TE PAKTEN E THA SHKURTE DHE BUKUR DHE LA SHUM PER TE KUPTUAR QE NE FILLIM KA HYRE PER ANDIN POR OLSA KORUPSIONJA NUK E LINTE JA NXIVEN JETEN DERI SA DOLI NGA AI EMISION ME SHUM INTRIGA MELISSA ZEMER JETE TE LUMTUR YLLI ME ANDIN E MOS E CANI TRAPIN FARE SE CA THOJNE KOMENTET E NJEREZVE SE SHQIPTARET E KAN ZAKON TE SHAJN PA PARE NE SHTEPI TE TYRE CARE PLERASH MUND TE KEN URIME ZEMER JETO DASHURINE E JETES TENDE SE JENI TE DY SI SHPIRTIN DENG TJA BEJ KOMSHIA 🥰🥰🥰🥰

 • Kasandra Kapurani
  Kasandra Kapurani

  Perse vetem duar trokisni na cmendettt

 • Perputhen news
  Perputhen news

  O njerez a nuk e kuptoni qe i ka detyruar Olsa per te ber te gjith sherret e te gjitha takimet edhe te gjitha roleet...Melisa e tha qe un desha me dal ne takim me Andin po sme lane se i kan then cdo ti qe nderhyn mes andit dhe teas se ngaqe ishin cifti me i ndjekur edhe kishte hall Olsa se mos i ulej SHIKUESHMERIA..skagje se i dolen te palarat Olses..turp te kete qe i ben kto gjera dhe sidomos me te rinjte...Mashtruese....

 • Val Gjoni
  Val Gjoni

  Veq pak kjo flet per Ledjanen asht fake? Por kjo a nuk ke fake deri tash? Hmm hypocrite i swear. 🤮

 • Cerr Verr
  Cerr Verr

  Prz ma e zgjuar ska ku shkon se kjo po ju e njohet tek perputhen edhe se nalni marrshin per me ba pip ke melisa rrini me kam ne tok te gjith

 • donii doniii
  donii doniii

  Sa t'mil

Faqja Tjeter