Ronela Hajati - Aventura
1,654,632
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/Aventura
Listen and watch the latest song from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Aventura
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Beat by: Marko Polo
Arrangement: Tull Production

Komente
 • Wuri Yuwono
  Wuri Yuwono

  1M 🔓 2M 🔒 3M 🔒 4M 🔒 5M 🔒 💪💪

 • Fitim Kuci
  Fitim Kuci

  ❤❤❤

 • Roksi
  Roksi

  She's so thicc

 • Gezim DAPI
  Gezim DAPI

  Shqiperia ne epoken e tallavese

 • Xeni Hasni
  Xeni Hasni

  Shum kenge e bukur qenka

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥

 • Babaroga
  Babaroga

  Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!

 • Ervini Hasani
  Ervini Hasani

  Sa shum keng e bukur

 • Ervini Hasani
  Ervini Hasani

  Shum kenge e bukur

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu

  O çfar sexy je o Nela

 • Ersa Borici
  Ersa Borici

  Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Super flakë 🔥🔥

 • Klementino Rrexhepii
  Klementino Rrexhepii

  Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH

 • Bella Poarch
  Bella Poarch

  love you

 • spiro Thanasi
  spiro Thanasi

  kellire

 • spiro Thanasi
  spiro Thanasi

  baxhell

 • 🦋Kledisa _Lyric🦋
  🦋Kledisa _Lyric🦋

  2:08

 • CISCO POLO
  CISCO POLO

  I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili

  😍😍😍

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili

  🎶🎶🎶🎶🎶

 • anony mous
  anony mous

  diva🤩♥️

 • Flori Sinani
  Flori Sinani

  Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙

 • Jtree Sams
  Jtree Sams

  divaaaaa

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄

 • The Best
  The Best

  Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️

 • White Angel
  White Angel

  Keng VK🤮

 • Esmeralda Hoxhaj
  Esmeralda Hoxhaj

  Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...

 • Phil Official
  Phil Official

  Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.

 • Nela Nelitsa
  Nela Nelitsa

  Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥

 • nik kastriot
  nik kastriot

  Katastrof femer

 • Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE

  Oifo

 • Ana Karenina
  Ana Karenina

  Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃

 • Korben Boombastik
  Korben Boombastik

  🎶🔥🎶

 • Flori Sinani
  Flori Sinani

  💙💙💙💙💙💙 i love youooo

 • alessio Trolese
  alessio Trolese

  You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤

 • Vini Telo
  Vini Telo

  Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini

  Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏

 • Rammo Ommar
  Rammo Ommar

  Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • claudio mece
  claudio mece

  Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼

 • Jetoj Per nje arsye
  Jetoj Per nje arsye

  Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru

 • Tai Tai
  Tai Tai

  Ca bombe esht kjo

 • Lisandra Hazizi
  Lisandra Hazizi

  A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA

 • Just Me
  Just Me

  Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet

 • Megi Kociu
  Megi Kociu

  100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥

 • D'Juan Stanziola
  D'Juan Stanziola

  Potrancona esa jajajaja

 • FF Joel
  FF Joel

  a ke nai mendje sonte?🤤

 • Shqiptari i vuajtur
  Shqiptari i vuajtur

  boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp

 • Angelin Guraj
  Angelin Guraj

  Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku

 • Pamela Leka
  Pamela Leka

  1m in 1week

 • Mona Doci
  Mona Doci

  Divëëë..👏👏👑👑👑

 • Anjeza Rukaj
  Anjeza Rukaj

  Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!

  • rajan rajan
   rajan rajan

   🙏🏻

 • Esc Shadow!
  Esc Shadow!

  Eurovision is waiting for you Queen 😁

 • Leo France
  Leo France

  💥👌💥👌💥

 • Wuri Yuwono
  Wuri Yuwono

  1M. Woohoo...congrats...!!!

 • Ola Sula
  Ola Sula

  Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥

 • Bledi Mustafarai
  Bledi Mustafarai

  Ik moj kukumjacke

 • Era Smus
  Era Smus

  Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe

 • VALENTINA BUCI
  VALENTINA BUCI

  Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥

 • Ida Hysa
  Ida Hysa

  💥💥💥

 • Roberto
  Roberto

  O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂

 • Dario Haka
  Dario Haka

  🔥🥵🔥

 • Dario Haka
  Dario Haka

  Albanian Barbie 😍💖💝

 • Dario Haka
  Dario Haka

  Artiste me plot kuptimin e fjales 😍👑❤

 • Dario Haka
  Dario Haka

  Hitmakerse je 😍🤪🔥

 • Dario Haka
  Dario Haka

  Me e mira je. 🔥

 • Arsi Muca
  Arsi Muca

  🔥🔥🔥

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Alx Shkodrani
  Alx Shkodrani

  Si mund ti lash veshet me ato thoj??

 • Game_ Day8
  Game_ Day8

  ❤️‍🔥

 • The epiphany of rulers
  The epiphany of rulers

  Ronela per EUROVISION, te lutem zgjidheni cause she s bomb🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj

  Ronela per ne eurovision!!! ;) Kush eshte me mua?? 👇

  • bubitibu bu
   bubitibu bu

   no

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili

  Kenge super 🤩🤩🤩🤩

 • ANNA ELVANA RIRA
  ANNA ELVANA RIRA

  E dua, sa e cmendur esht 😍😍 FLAKEEE

 • Ervis Meca
  Ervis Meca

  3 min kenga 30 min duke lexu komentet as se dgjova fare ca the jeni bo si te perputhen

 • Eva Dushaj
  Eva Dushaj

  😍😍😍💖💖💖💖

 • Deljona Zeneli
  Deljona Zeneli

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • leonard metallari
  leonard metallari

  Karabuqe

 • sandri fuqi
  sandri fuqi

  💥💥💥💥

 • Aleks Palokaj
  Aleks Palokaj

  Kjo qe lexonte libra 🥵

 • Ana ANNA
  Ana ANNA

  E ke myt

 • beba_ote34
  beba_ote34

  Jo spo ma nin o plak😝

 • Marieta Beti
  Marieta Beti

  Super kenge flak👌

 • Charli Fandom
  Charli Fandom

  Super song 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Flora
  Flora

  E sapo dale nga psikiatria

 • Mirko Durres
  Mirko Durres

  Nuk e di dmth si ka munci q nuk klikohen kenget e roneles,kur i ngjon kudo,madje edhe neper zgara i vejn 😂 se di si vlersohen ca shurra e kjo jo dmth

 • creator SK
  creator SK

  🙋‍♂️👍

 • Xhuljan Hulio
  Xhuljan Hulio

  Turp tkesh🤣

 • NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!

  Super je

 • Fabi Harshini
  Fabi Harshini

  Kjo eshte shtrig e embel 🤩🤩

  • QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪

   algone.info/slow/video/gHy2yqKtqqOMqJs

 • Elena
  Elena

  Hajde hajdeee ose kg eshte kjo🤯

  • QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪

   algone.info/slow/video/gHy2yqKtqqOMqJs

 • ESC 2020
  ESC 2020

  Eurovision 2022??

  • QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪

   algone.info/slow/video/gHy2yqKtqqOMqJs

 • Inglimona Zyberi
  Inglimona Zyberi

  Wooowww si githmon😊

  • QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪

   algone.info/slow/video/gHy2yqKtqqOMqJs

 • beba_ote34
  beba_ote34

  Ronela 💜

  • QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪

   algone.info/slow/video/gHy2yqKtqqOMqJs

 • Lyricss Songss
  Lyricss Songss

  bukur Ronela😻😘😘😘😘

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0

  Ronela she’s star ⭐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • QKSH NEWS ♪
   QKSH NEWS ♪

   algone.info/slow/video/gHy2yqKtqqOMqJs

 • MsTironce
  MsTironce

  Fiksim kenga 🥵 Ronela 🔝 💯

 • doire aintu
  doire aintu

  Ja hangsha zemren Roneless ♥️😘

 • JACK LONDON
  JACK LONDON

  Do te kap policia per mosperputhje teksi me melodin, 🙄🙄🙄 . Seriozisht ,,,,,me ter mend kjo esh keng I qr ca behet...

 • Aquila 0692041815
  Aquila 0692041815

  Bravo o Tropojane

 • Zaim HOXHAJ
  Zaim HOXHAJ

  Hahaaaaaa 😜😂😂😂 A ke naj menie sonte ?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😜😜😜 Çdo sonte,aty është mendja ska ku shkoj tjetër 😜😂😂👌

  • doire aintu
   doire aintu

   Je shum lart ronela

Faqja Tjeter