Ronela Hajati - Prologue
03:09
539,382
Reddit
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente
 • AE Vicky
  AE Vicky

  Super🔥❤🙌

 • Zeqa Mazreku
  Zeqa Mazreku

  The queen

 • Tiiijoo KTR
  Tiiijoo KTR

  prologue 😂 as vet se din qka i bje .. fadass bit**

 • Erda Tasholli
  Erda Tasholli

  💎💎💎

 • ema elena
  ema elena

  BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰

 • Igli Krasniqi
  Igli Krasniqi

  Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??

 • AM13 AM13
  AM13 AM13

  >>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Mehmet Hassani
  Mehmet Hassani

  jzpz mkxvj hzp jspapz

  • Mehmet Hassani
   Mehmet Hassani

   lllllllllllllllllll

  • Mehmet Hassani
   Mehmet Hassani

   Mkxjoanl

 • Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi

  Ronela next level

 • Arber sejdiu
  Arber sejdiu

  mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem

  • Juni Kulu
   Juni Kulu

   Ato i blejn klikimet

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari

  im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari

  i love so much this song😍❤️

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari

  can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari

  Best song❤️

 • Mirela Troshku
  Mirela Troshku

  O eldaaaa🤣🤣🤣

  • Elda Brahollari
   Elda Brahollari

   @Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️

  • Mirela Troshku
   Mirela Troshku

   @Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌

  • Elda Brahollari
   Elda Brahollari

   @Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂

  • Mirela Troshku
   Mirela Troshku

   O elda flasim edhe whatssApp

  • Mirela Troshku
   Mirela Troshku

   @Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰

 • Vera Imka
  Vera Imka

  Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘

 • Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha

  The queen 🌟

 • Albania Show
  Albania Show

  Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤

 • Stesi Daci
  Stesi Daci

  😍😍

 • nikolina simani
  nikolina simani

  🤍🤍🤍

 • Para Laçi
  Para Laçi

  Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir

 • Kosov Ks
  Kosov Ks

  👏👏👏

 • lule lulee
  lule lulee

  Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡

 • Un Eti
  Un Eti

  Dafina te paska inspiru me Rreina!

 • Joana Haxhiu
  Joana Haxhiu

  Pse kaq e mbulume . Se le burri😂

 • Din Sulejmanasi
  Din Sulejmanasi

  Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎

 • Alesia Dani
  Alesia Dani

  DafinaZ.'s vibe but far from her...

 • danoTAROT
  danoTAROT

  U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻

 • Living Albania
  Living Albania

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • kida ndoca
  kida ndoca

  PERLË!

 • Ibrahim Ibrahim.hoxha
  Ibrahim Ibrahim.hoxha

  😰

 • Billie Elish
  Billie Elish

  ckm.ronela

 • aida hasani
  aida hasani

  She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn

 • Endi Gjyla
  Endi Gjyla

  Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥

 • Polixeny Z
  Polixeny Z

  algone.info/slow/video/cJDMrax7bqaEzHU

 • MM Di
  MM Di

  Femer kafsh je

 • Song Tv
  Song Tv

  Are you in some type of cult darling

 • Milica Stanković
  Milica Stanković

  Translation pls 😭😭

 • 0.Mazreku
  0.Mazreku

  finally 😍🔥🔥🔥

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Lop

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Budall

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Ojloooopo

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Ojlop eke hup s4mm ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Ojloppp

 • ledion shehu
  ledion shehu

  Lopagjall

 • makaveli 10
  makaveli 10

  Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit

 • Aleksandra Resuli
  Aleksandra Resuli

  🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Univers Unik
  Univers Unik

  Nuk ke lidhje me muzik

 • 邱南妮
  邱南妮

  - Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS

 • TikTok Shorts
  TikTok Shorts

  THE QUEEN IS BACK

 • Leo Goga
  Leo Goga

  mos bli shikime

  • Leo Goga
   Leo Goga

   @GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu

  • GD Kaci
   GD Kaci

   142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?

 • Money Music Entertainment
  Money Music Entertainment

  💖💓💗💙💚

 • Reisul Prenga
  Reisul Prenga

  U fiksova 🎊🎊🎊🎊

 • Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha

  Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍

 • Sara Dyrmishi
  Sara Dyrmishi

  Welcome 💕. Ronela

 • spain spain
  spain spain

  Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty

 • A
  A

  Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥

 • Jeta 1
  Jeta 1

  Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓

 • Rejdi Gjergji
  Rejdi Gjergji

  The queen is back ❤😍😘

 • Ledina S
  Ledina S

  Shyqyr u ktheve😭

 • Entela Shehu
  Entela Shehu

  Sa bukur paska bo dhe ket si perher

 • Elsa
  Elsa

  Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!

 • My files
  My files

  Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!

 • Luka
  Luka

  When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭

 • Sir Me
  Sir Me

  RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT

 • maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj

  Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚

 • Zana Dauti
  Zana Dauti

  Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤

 • ELONA HOXHA
  ELONA HOXHA

  Pa lidhje🤐

 • Amy Ha
  Amy Ha

  GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA

 • Kevin Alarcón nieto
  Kevin Alarcón nieto

  Llegó la doña uff respect from 🇪🇦

 • Rudina Agolli
  Rudina Agolli

  Perrle

 • Anxhela Meta
  Anxhela Meta

  The best 🥇🥇🏅🏅🤩

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci

  E pasken myt me komente 😂

 • petada illovah
  petada illovah

  Ronela the star ⭐️

 • hanife duraku
  hanife duraku

  Je me e mira #Rron ❤️

 • Gisi Sulejmani
  Gisi Sulejmani

  Nxire sa me shume vido te tjera je ylle

 • Louis L
  Louis L

  Skena e kafesë = ART

 • din h
  din h

  Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!

 • Ana Kacinari
  Ana Kacinari

  🔥🔥🔥

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•

  SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO

 • Roberta Gjugjaj
  Roberta Gjugjaj

 • Katil Bey
  Katil Bey

  Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)

 • eclipse tos
  eclipse tos

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Pamela Leka
  Pamela Leka

  Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?

  • Matilde Mara
   Matilde Mara

   Eshte spanjole

 • krisitna caca
  krisitna caca

  ❤️❤️❤️❤️

 • loredana ogici
  loredana ogici

  O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗

 • Valdete Abazi
  Valdete Abazi

  The queen is back 👑👑

 • Greta
  Greta

  Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍

 • Juni Kulu
  Juni Kulu

  Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.

 • Marsin Niça
  Marsin Niça

  Amazing Song. Go girlll

 • Yo Yo
  Yo Yo

  Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️

Faqja Tjeter
carpool
02:45
113 mijë