Ronela Hajati - Shume i mire
03:25
658,711
Reddit
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ShumeIMire
@Ronela Hajati - Shume I mire
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Arrangement : Tull Production
#Ronela #Onima #Shumeimire

Komente
 • nik kastriot
  nik kastriot

  Katastrof, kurvallak e hajt

 • Albana Faslia
  Albana Faslia

  Kete kenge ja kushtoj kryetarit te bashkise.

 • Klevis Xhelaj
  Klevis Xhelaj

  Ca gopi eshte ronela na cmendi

 • Sana Sana
  Sana Sana

  Shyqyr si e nxore tani si mbaroj ramazani se paske pas me ju a prish njerzve argjerimin😊😂

  • Rubin
   Rubin

   Ka 1 muaj qe ka dal

 • Neros Sig
  Neros Sig

  deri ne maldive skam qen po keto tjerat pa merak ndodhin spontanisht lool e bukur kenga sex me epsh

 • hahahaha hahagaha Hakarepi
  hahahaha hahagaha Hakarepi

  Super kenge😊😋😋😂

 • Djemail Memeti
  Djemail Memeti

  facebook.com/groups/272029584453363/🇦🇱

 • Esmeralda Sali
  Esmeralda Sali

  Roni 😍😍😍

 • Vilma Dervishllari
  Vilma Dervishllari

  My favorite 😁

 • E di Eddi
  E di Eddi

  Ornela esht bere si autobus tykac

 • Elena Gallarato
  Elena Gallarato

  The Albanian Britney Spears

 • athina 96
  athina 96

  cfar truuuuuppp🥵🥵🥵🥵🍑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • bisha tirones
  bisha tirones

  Kukull

 • Vjollca Alvora
  Vjollca Alvora

  Nje e cmendur qe e duam qe te gjith 👏👏👏

 • Leon Mrn
  Leon Mrn

  Ironi humb diçka çë ke dasht shum dhe pyet veten vall pse aç shum lot aç shum dhimbje por me te vertet nuk te ka takuar kurr dhe ndien veten sikur dikush te kishte marr me forc nji pjes te trupit tend te shpirtit tend per endrrat e shkatrruara prej iluzioneve dhe kerkon fajtorin por ke frik te pranosh se fajtor je vet ti!!! sepse ke len te hyn ner lekur ne zemer shpirt dikend çë akoma pa e njoftuar veç ka çen e humbur ëndërr e tjeter kujt 😓😓😓😓😓😓😓😓😓 por shpresat nuk fiken endrrat ti endrrojm akoma ne kerkim te nji zonj zonjush shqiptare une bekimi i bekuar nga zoti te dha zemer shpirt por te lutem mos me lendo te lutem sps zoti esht i madh😓😓😓😓😓😓0163 8608894 persh nga düsseldorfi qytet ne gjermani pra zonja dhe zonjusha,💑💑💑✌✌✌

 • Rubin
  Rubin

  Super Bish Ronela si gjithmone 🔥💯🥵

 • Nila Nila
  Nila Nila

  Super seksi femer, me ca kg me teper ne kte klip, dhe super ze!!! Meriton like!!!

 • Andy Dior
  Andy Dior

  Very juicy

 • Telefon Telwfon
  Telefon Telwfon

  Bravo

 • noel noel
  noel noel

  💖💖Super

 • joni kejani
  joni kejani

  Kenge me te keqe Nuk kam degju kurre. Nuk Po komentoj me shume

 • Anisa Balla
  Anisa Balla

  Anisa is not the only option to make the best decisions you can expect to achieve this goal in order to get the most important things to make the decision easier and easier than ever for the future will be able for more time to be done in a few months to get a job to make sure you have to understand the opportunity you want them to be able for more than you might expect from the same process and your family will need more information than they are working together with your business and marketing strategies and strategies for future management to get them through the same level of business owners or companies are doing well with the company that will help you achieve the desired outcome for a long time to be successful in ensuring our customer base has been working together to make the decision for a year or two to a new product in your company before you are you know what you have done before they can be prepared for a long time ago because it's not a business model for my business partners with the company and the company to make sure that they know where they want you in your career goals they want from their work together and working with others who want them back in a few months before the end because of your own company in terms they have done before you are going through the same process as the other companies and other areas where the company will continue working on this issue because it will be ablewith in the best possible solution to your company before they are working together to achieve that we will continue working with your business partners will have their share price and are looking for and offering the opportunity forward looking

  • Rubin
   Rubin

   Wtf

 • Marena Panda
  Marena Panda

  Yll bote!

 • Enxhi Spaho
  Enxhi Spaho

  Ritmi super si vitet 90s 🔥🔥🔥🔥

 • Alesja Sollaku
  Alesja Sollaku

  ku ishe se na kishin munguar shume kenget e tua

 • Lena A
  Lena A

  Enca apo Kallashi ??.. njeren prej tyre e imiton😂😂

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo Ymey

  Ta hengsha loqken

 • Fernando Hernandez
  Fernando Hernandez

  Aquí dejo mi comentario en español 😁🙃🇨🇴🇨🇴💖💅

 • A.M
  A.M

  si i ke marr kilet o ronela se vdica ti shtoj nja 5.

  • Juni Kulu
   Juni Kulu

   @A.M haha kshu ka qen perhere. Po ne insta i rregullojn fotot

  • A.M
   A.M

   @Juni Kulu hahahahah po kshtu e mbushur marshalla por e ka leshu pak doren kto koht e fundit😂

  • Juni Kulu
   Juni Kulu

   Kjo perhere me kile ka qene hah

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj

  Fire fire Ronela😜💃🏼🔥🔥

 • Maria
  Maria

  She's looking amazing 👌😍

 • Enxhi. q
  Enxhi. q

  Super keng ❤

 • Xhesika Cerri
  Xhesika Cerri

  Ty te shkon vetëm me kënduar rrep kto këng sta kan hijen... Hap ndonjë këng rrep jam fanse jote

 • a room in the moon
  a room in the moon

  ti nuk t len me u merzit

 • Toni Elton
  Toni Elton

  Te fus nje an bythe ronela fluturon nga xhami me imagjinat.

 • Ange La cailloux
  Ange La cailloux

  Wesh la tante de constance ça va ??!!!!!!!!

 • Mus Can
  Mus Can

  Niceee❤️very good song. I dont understand anything😅

 • ervin dushku
  ervin dushku

  E modhe je

 • Jona Kero
  Jona Kero

  Ceshte kjo ..kjo do te behet me pahiri artiste..eshte komplekt skandal..e ka thene mire cani kjo kot fare..llafe me vend.

  • Juni Kulu
   Juni Kulu

   Ou kur ka then cani kshu?

 • ¡KillerWTF XD
  ¡KillerWTF XD

  Esteba descargando un video y me trajo aca xd

 • alison henrique
  alison henrique

  Olha aí galera para ficar melhor para você baixar www.mediafire.com/file/flqp59z4yei9rt5/Tesouro_de_jogos_By_Game_Play_Br_Droid.apk/file

 • The Masturbator
  The Masturbator

  Potangina

 • Takutaku5877 Takutaku58775877
  Takutaku5877 Takutaku58775877

  😂😂😂😂😂 kur u bere dhe ti kengetare ,ti duhet te ishe ber hartimse 🤮🤮🤮

 • Rozana Imeraj
  Rozana Imeraj

  kenge eksituese😅😅😅😅😅😘 ta degjosh me volum ne maximum

 • MM Di
  MM Di

  M..a shum tundet se kendon kegetare pa lidhje fare sikur me i pas hyr gje mren kedon

 • gisi caca
  gisi caca

  Qyqa mi none c thot kjo mo E degjoi mami kete kengen me futi me shapk me la cyryke

 • Kristli Nice
  Kristli Nice

  Je fantastike 💥💥💥💥

 • Amor Amor
  Amor Amor

  👑👑👑👑👑

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Jepi .koronado

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  KENGA ,E. MIR .POR KY MBIEMRI (HAJATI)PAK ,E QUDITSHME 😀

 • Girl and The World
  Girl and The World

  Shum bullicë

  • Skenda 1234
   Skenda 1234

   Lo BULLIC PA BRINA

 • Klodi Xhelali
  Klodi Xhelali

  Shume e bukur kenga Bravo Shume suksese

 • XH H
  XH H

  Ky djali qenka shumë i mirë seriozisht😂😋

 • R N
  R N

  kto kang e fundit qe po i sjell sdi qfar t them veq DESHTIM mas DESHTIMI

 • Or Lando
  Or Lando

  kujdes se e theve hahaha

 • Zemri Agrippa
  Zemri Agrippa

  ach ti kish pas nje 20 kil me pak

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Bukur floket bjond3 zemra 🥰🥰

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja

  Simply magnificent! Nje bravo te madhe goce👌🏻

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha

  Ronela💫👏

 • ady ady
  ady ady

  Ronela pyet djemt per ndonje liber per ndonje poezi. Djemt ahuuu ku di une nga kto. Djemt pyesin Ronelen di me bo naj kong te sukseshme pa seksizem ? Ronela ahhaauu ku di une nga kto 🖕🖕

 • ervelind merdiku
  ervelind merdiku

  Like kush deshiron ta shikoje njeher te vetme Ronelen ne eurovision🥰👍🏻

 • Juni Kulu
  Juni Kulu

  Kenget i ke tbukra po ke harru me ble klikime hah

 • Elena leni
  Elena leni

  Love love love.

 • Halit Skarra
  Halit Skarra

  Po ne hale a ke bo seks!!!!

 • Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha

  Yyyyyy awesome 😂😉😉super me pelqen cmenduria jote 😘ngjajm😘😘😘😘😘

 • h4ck3r007
  h4ck3r007

  E qna prishe ramazanin 🥵🤣🤣

 • Arsim Sylejmani
  Arsim Sylejmani

  E veqant dhe shumë pozitive je ti :::✨✨✨✨✨✨✨✨🎶🎶🎶🎶🎶🎶🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • lkz 2
  lkz 2

  I don't understand a single word but I love her songs

 • Fabiola C
  Fabiola C

  Awww i like it .different

 • Elena
  Elena

  Ndonje perputhas ? 😂😂

 • My Home
  My Home

  Sa e ka bythen 😅😅😋😋😋🤭🤫🤐 ..edhe pak edhe pak 😘🥰

 • bla blu
  bla blu

  Sa te shijon bytha bukur ste shijin kenga 😍

 • Gashi Drita
  Gashi Drita

  Nuk je tu dhez hiq oj Ronel🤷‍♂️ Edhe deshen dil bo skena intime prap asgjë Kshtu qe shume palidhje teper🤑

 • Princes Fjona
  Princes Fjona

  Sa kg do tket shtua kjo Ronela 🙈🙈🙈 Marshalla 😍😍

 • Albana Yzeiri
  Albana Yzeiri

  ✨✨✨✨ like kujt i pelqen Ronela

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi

  Po valla edhe tezja don me kendu nje dit po shumm peshon moj femen

 • Xhn Kmm
  Xhn Kmm

  Se te duam te flasim Nrroje pak Timonin krah kundert na sill ndonje tjeter se na le pa kenge vere tani dhe jo kaq shume sx Brenda. Kur do text mthuaj mua se do ti bej falas seriozisht. RSPK

 • Algerta Isufaj
  Algerta Isufaj

  Ylll kenga bravooooo, kishe kohe Pa nxjer nje keng me ritem te bukur, bravo keshtu vazhdo

 • silva ukaj
  silva ukaj

  🔥🔥🔥👌

 • ROG
  ROG

  Per muzik je unike, Qa trupi o zott ❤❤❤

 • V K
  V K

  Feature me young zerka mungon

 • Xhoi Bare
  Xhoi Bare

  like kush do humbi virgjerine me kete kenge :P

  • Majlinda Gegaj
   Majlinda Gegaj

   Hahahahahaha

 • Bekim Dugolli
  Bekim Dugolli

  Bukur👑

 • spain spain
  spain spain

  Po shyqyr mi ronela se mezi kemi pritur

 • Everta Rapaj
  Everta Rapaj

  Ka me u bo hit veror qe ne prill 💪

 • Feston Gashi
  Feston Gashi

  Ehhh bre qe me ke kall krejt. Ku me dit qka kisha ba veq per ni takim me ty 🔥🔥🔥🔥

 • Seri Sinomati
  Seri Sinomati

  ✨✨☄️☄️🔥🔥

 • Boby Fast
  Boby Fast

  Hahahahahah,per pak,sa s'mu duk si Meghan Trainor me ato flok bjonde,pz hahahahhaahahha

 • mar'
  mar'

  Imagjinoni ta degjoni kte kengen me njerzit e shpis afer , fluturon nga dritarja fishek😂😂

  • Reila Pepaj
   Reila Pepaj

  • mar'
   mar'

   @Reila Pepaj e madhe✌😂

  • Reila Pepaj
   Reila Pepaj

   I/E madh/e kenke😂😂😂

  • mar'
   mar'

   lot😂

 • Erisa Lila
  Erisa Lila

  Je shume femer legjendare

 • Arsi Muca
  Arsi Muca

  Gjithmon me e mira 😍👑🌟🔥

 • Nico Nico
  Nico Nico

  Po ta thejka qeky ritem hëmëm😍😍👌🏻👌🏻

  • Majlinda Gegaj
   Majlinda Gegaj

   Kujdes🤣

 • Jolanda Topalli
  Jolanda Topalli

  Bravo Ronela

 • Maria Gano
  Maria Gano

  Super 🌟🌟🌟🌟

 • Louis L
  Louis L

  Një yll dmth.

 • G B
  G B

  Zerkinjo eshte vetem klip zemra 😂 se mos po na peson ndonje atak kardiak 🤣🤣

 • Katerina Rungo
  Katerina Rungo

  shum e bukur kenga Muzika ngjan afersisht shum me kengen e Don phenonit 'kena pare'

 • klu kla
  klu kla

  Ronela nje kengetare per tu vleresuar vertet ne çfar do lloj aspekti😍. Se kuptoj ca e ca tipe te vetequajtura kengetare ,marin me miljona klikime dhe nje artiste si Ronela shume pak 😒.

 • Agata Irina
  Agata Irina

  Di njeri ku eshte filmuar video?? Vendi super

  • Joana Balliu
   Joana Balliu

   Amadeus palace. Best place ever.

 • klaudio muxhaj
  klaudio muxhaj

  Kjo eshte Ronela 🖤🖤🖤🖤🖤