Rikthehet Vali Corleone, e vërteta e arrestimit, makina e re dhe jeta plot luks!
463,166
Reddit
Website: www.televizioni7.com
Facebook: facebook.com/televizioni7
Instagram: instagram.com/televizioni7

Komente
 • SHQIPTAR PURO
  SHQIPTAR PURO

  jo paraburgim - parapsiqiatri

 • Musliu Liridon
  Musliu Liridon

  11:43 biren e hunes kshyrne :-)

 • E di Eddi
  E di Eddi

  What issssss it well my friends this is Mercedes Lamborghini panowagon with blinker fluids all the way around specially ordered from dubai the me lekure zhapiku prej down under Australia 🤣

 • LSPubgM1 LSPubgM1
  LSPubgM1 LSPubgM1

  Qikjo 06 666 kodi i dexhallit eshte allah runa

 • 0711 G4sh_1
  0711 G4sh_1

  Qysh ja fut 1001 ps nuk ka o karuc

 • Anxhela Aliu
  Anxhela Aliu

  Mafia ka kriju covidin hajde pall hajde😂😂 ca lidhje ka se fillon emri virusit me "c" dhe emri i atyre mafjosve me "c" psh me "c" fillon dhe Croazia nese flasim ne gjuhen italisht e ca kjo mafja qe fillon me "c" ka kriju virusin qe fillon me ''c'' dhe e ka kriju ne croazia qe fillon me "c" 🤣🤣 tallim lesht me ty o budall Shko mso me fol se sdi akoma krokodilit i thu krrokodaill 😂😂😂

 • Chicago Rolls
  Chicago Rolls

  🇦🇱 Haaahaaa 🇽🇰 Valentino Sei Grande 🇮🇹👍🌏✌

 • Juri Bojka
  Juri Bojka

  Mafia eshte ms-13 ose stret 18 ka shume tjera cosa nostra familja e vogel eshte ne krahasim me msssss

 • Juri Bojka
  Juri Bojka

  Na cliro nga ??Serbia... por ketu te humbin me seconda

 • Juri Bojka
  Juri Bojka

  Shume ka njerz te pasur ne bote por me zemer te madhe bamirsa sod te gjithe e kan jeten e vet hajde ne lugin presheves nese je i fort

 • Darlin (Albanianblood)
  Darlin (Albanianblood)

  Vjen me fol per makinen e re 😂😂 ku kena perfundu 🙈🙊🙉

 • Ergita Behra
  Ergita Behra

  Ky me vertet eshte i qmendur duhet me qu ne psikiatri

 • shy_wolf 01
  shy_wolf 01

  Mos rrej shume se na lodhe

 • Φιλιππος Γκινος
  Φιλιππος Γκινος

  Ore sa vari karin….se ka daluar drogen ku?

 • Rogue Boy
  Rogue Boy

  Ka njerz me dhëmbje shpine dhe ka njerz që përdorin: 🍀🌀💨💭. S'ka me mend!!!!!

 • SOKOLOF
  SOKOLOF

  DUHET GJETUR AI QE JA SHET MALLIN KETIJ ME ROP SHPIE

 • Rihan Ziberi
  Rihan Ziberi

  Ncnc

 • Eri Eri
  Eri Eri

  Dmth uzin e kish per te vrar miza dhe kokainen e ka per macen hajde muhabet hajde

 • Maria Conte
  Maria Conte

  Bravissimo vali sei nr uno .lascia stare i altri che comentano male .perché anno invidia .che sei ricco .un abbraccio da Napoli .sei grande

 • Zima Nzr
  Zima Nzr

  skuzaaaa salute

 • MAKU
  MAKU

  Pasi pash kte video e lash mallin.

 • Apoca Lisse
  Apoca Lisse

  Ky eshte vertet kari lales.

 • MemePro HD
  MemePro HD

  ku e ble mallin ky more

 • Master
  Master

  Jashte Orbite. I mbytur me koka.

 • niddg viiut
  niddg viiut

  4:33 per kto jon trotineta😂❤

 • Afrim Mysliu
  Afrim Mysliu

  Lekur kokodrail

 • sokin jon
  sokin jon

  Kokaine per macen mafiozeee corleone 🤣🤣

 • Oliver Arkoceviq
  Oliver Arkoceviq

  50 mi euro per zinxhir e diamande plus garderopen 5 mi euro ne tota 75 mi euro 😜😜😜😜,50 +5 bajn 55 e jo 75😜😜😜😜

 • giovanni palalaj
  giovanni palalaj

  Ky ka ik per lesh..

  • niddg viiut
   niddg viiut

   jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸

 • Mafia 0007
  Mafia 0007

  Kingi i elementeve 😂😂😂

 • Enton Mazhiqi
  Enton Mazhiqi

  50k+5k=75k hahahaha 😂

  • sokin jon
   sokin jon

   Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld

 • Almir Voca
  Almir Voca

  Pe bon vali sikur mekan airoplan

 • Loco
  Loco

  Ky brabus ika disa elemente skuza karriket ika lekur krokodajlli thank you skuza

 • Top Chanel
  Top Chanel

  Ani budall ani 1.1mil

 • Erton the best
  Erton the best

  😂😂😂😂😂🤝

 • Erton the best
  Erton the best

  Pernime ti vali ma gerdit pasurin e kerret e te gjitha tmirat materiale. Spo du mej pas ,ma mir fukara qishtu po rri🤔😒

 • Leo Uk
  Leo Uk

  Te paq shpirti ramet, po lopa Qe te koke! E tani ankohen shqipet spo na lshojn vizat!

 • PUPG ALBANIA
  PUPG ALBANIA

  Ik o mashtrus😂😂😂

 • Gang Gang
  Gang Gang

  Ky është shumë inteligjent! Ky duhet te jete nje agjent inteligjent te nje shteti dhe vepron ne KS dhe Shqipëri. Ne këtu " intervista " ky i raporton inteligjencën e mbledhur me këto " budallallëqe " te ti . Me ketë veprim edhe i shmanget takimeve. Nga ku i merr paratë qoftë se eshte i " luajtur"?? Apo edhe diçka tjetër mund te jete

 • The Predator
  The Predator

  13:36 sdon me hi ma fellt se nuk din as vet sa qa po fol 😂😂

  • The Predator
   The Predator

   @bilishu aliss me fal qa lidhje ka ajo qe sa po the me ata qe thash un

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Skuza, King Valentino Corleone ta blen krejt qeverin nese Don.

 • doire aintu
  doire aintu

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 • Buzzy Gaming
  Buzzy Gaming

  Lale , sa e hap thesin ky 😂😂

 • Jr RJ
  Jr RJ

  Veq u futa me lan koment qety Pash familen njerz tregoni qysh kan ftyr qeto tv ks me ftu emsion kesi njeri pa kur far shkolle dije ose plani ju dhjevsha mu emsione bahsk me ket psikopatin dy fjal italisht corleone meglio chiama colgione Shko myti dikun i pa vler pare politikanave ike keto neper tipa si ti qeshtu kan fshe pasurin e ks ata mjer ata njerz qe jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson

  Veq ata droge e kom pas per macen time

  • doire aintu
   doire aintu

   Vali paska mesu me fol omggggg

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson

  Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson

  Mbrenda esht lekir crocodile😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson

  Lekur crocodile

 • Bledi Muca
  Bledi Muca

  300 mije euro e ke o frate jo 1 miljon

 • Bledi Muca
  Bledi Muca

  O Lali ke dhe një 0 para 6_ave

 • mmpj twod
  mmpj twod

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 • Endrit Gurra
  Endrit Gurra

  Nashta si njeri nuk eshte i keq por ne anen tjeter ky eshte per me tu dhimt si njeri gjynah. Keto kerre po vijn prej emirateve jan te bone ndeshje atje po i bijn po i ndreqin e po i shesin😂po gjithsesi kerr i fort

 • Artomela Gjoni
  Artomela Gjoni

  Krokodaill

 • bilinas mini
  bilinas mini

  E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂

  • mmpj twod
   mmpj twod

   Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂

 • Mirsad Kullashi
  Mirsad Kullashi

  Kur dola 8-7 qent u desht mi rahatu thank you huhuhu lot lot 😂 Danger ☢☣ Legjend ++++++

 • Kc Pro
  Kc Pro

  Legjend je Vali hahaha

 • Servet Baftjari
  Servet Baftjari

  Ky asht metëvërtet king. Po Lun koçe me krejt mediumet . Neve na duket budall por na krejt po e simpatizojm kur fol. Punët ika si Z O T R I. dhe ZOTIN eh respekton shum. Besimtar në ZOT 100%.

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   Ta honksha at sy

 • Hi Hey
  Hi Hey

  1.1mio?? Oooo karin ma hangsh une punoj vet te brabus bottrop e ky kerr kushton 380.000 hajd leja atu extra 450.000

 • nai egw eimai !!!
  nai egw eimai !!!

  Vali paska mesu me fol omggggg

 • cuore nerazzurro
  cuore nerazzurro

  An albanian pretending to be italian...

 • Ladina Johnson
  Ladina Johnson

  get him help....

 • Ladina Johnson
  Ladina Johnson

  CORONA GOT TRANSMITTED TO MILAN BECAUSE OF FASHION WEEK NOT BECOZ OF... WHATEVER IT IS THAT HE SAID LOL

  • Ladina Johnson
   Ladina Johnson

   GET HIM HELP

 • Mateo Mezini
  Mateo Mezini

  Vid vid vid 🕊🕊🕊🕊

 • Lent Legenda
  Lent Legenda

  ju e keshni veq ky babika e ka kerrin 1 miljon euro 😜

 • Kuksian Kuks
  Kuksian Kuks

  Ore okj asht budall po leket ka i mer ky qe blen ket dhe shpin e sene thera a di gjo kush leket ka i mer se sti fal kush

 • About Football
  About Football

  Kqyrja laminatin 5€ metri katror

 • Reis Crybsi
  Reis Crybsi

  Prralla

 • Toni Shehu
  Toni Shehu

  Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱

 • Arber Haliti
  Arber Haliti

  Baba osht corleone e kam idoll i madh je vlla

 • rreper shqiptar
  rreper shqiptar

  Falenderoj Allahun qe ment i kam nven

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos

  Po nuk keni turp qe jepni intervist me kte lugat oj Kosov ..kaq rehat jeni ? .mashalla ......👎👎👎

 • Blenffi YT
  Blenffi YT

  Ta honksha at sy

 • Amoo King
  Amoo King

  Eh lesh kari be Hahahahaha

 • Ildi Breezy
  Ildi Breezy

  “If you broke and clownin' a millionaire, the joke is on you” - J. Cole

  • Muzikë Shqip
   Muzikë Shqip

   Nice reference, ama n'fakt ka pare ky far budalle (prindt i ka t'pasun)

  • Edge tiling
   Edge tiling

   Not with us.

 • alban
  alban

  Pse i japin hapsire ketyre pederav Kobres e Valit, qe i nukun vetllat e i qelin gjyksat me zingjir pfff

 • Dhimitri Nexha
  Dhimitri Nexha

  yea elementet e globit me te rrezikshme ne planet,salut for kingun krokodaill👑🌍🔥

 • aurora rakipi
  aurora rakipi

  Cmban kjo bote pupupu ,ky eshte komplet i semure psiqik

 • Supreme Style
  Supreme Style

  Accesories tha i kom rreth 50 mij tha garderob tha normal ka shpija ntrenerka rreth 5000€ total tha 75mij hec e mos ja qi ropt me kup si thi

 • Kevin Mevin
  Kevin Mevin

  Astakfirulah Allahu na falj gjynahet dhe na udhzon se punt keq ikena valah 🥺

 • Ferdi ferdi
  Ferdi ferdi

  Qytet tjeter I kines japane🤔🤔 A ty kina......

 • Ferdi ferdi
  Ferdi ferdi

  Shum I varfen je permrena o bish

 • Naser Maksuti
  Naser Maksuti

  Me rendsi paske trefaz edhe monofaz. I pash shtekerat😁😁

 • Hhh Nnn
  Hhh Nnn

  What you do for living ?

 • Gent Iliri
  Gent Iliri

  king vali 👑

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 • Albin Thaqi
  Albin Thaqi

  pasha familen legend o

 • Jona Aliu
  Jona Aliu

  666 numrat ma te rrezikshem ne glob 😂😂

 • Esmeralda Sykja
  Esmeralda Sykja

  Si u bo i pasun ky .... ka i vin patet ..

 • Dionis Kurti
  Dionis Kurti

  ore lejeni ket kokloqen se ky ska qene, seshte e sdo te jete mire po ajo perla qe prezanton ne fillim si e ka emrin?

  • Veron Stafai
   Veron Stafai

   Festa qoqaj

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

  • Kuksian Kuks
   Kuksian Kuks

   Ore paret pra ka i mer kjo me cudit meken budalla ske pare

 • Driton Memeti
  Driton Memeti

  Kingdom old house 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🐄🐃🐂🐂

 • ALEKSANDER 7
  ALEKSANDER 7

  Hahahahha ky mduket se tall rakun me mediat se ska mundsi per zotin. komedi e gjalll 😂😂😂😂.

 • Lara Laurel flower
  Lara Laurel flower

  Ky bën kshu apo esht vet ? Kjo esht pytja ...

 • Steffi A
  Steffi A

  😂😂😂😂 lopa qe koke

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Ky eshte viq se emri I fillon me v

 • Ela Bardha
  Ela Bardha

  Ta paska lshu botoci i buzve ket her ma dobet i paske hyhyhy

 • SnEaX Niki
  SnEaX Niki

  Gjinja buk spo kan me hanger a ky felmat me guma 35 mi evro

 • The Infinite Tryhard
  The Infinite Tryhard

  Per ari dimond 50,000 dhe trenerkat dhe patikat tej ne 5,000 total 75

 • Fixxie Hartmann
  Fixxie Hartmann

  Nr 666.. numri i bishes. Shejtanit. A ka pun me ty val? Po kembet e baphometit per bothe tpaskan dal 🤣

 • stefany winston
  stefany winston

  T7 ta pshursha kete program palidhje

 • Lksk Jssjue
  Lksk Jssjue

  Ky qeka nona 😂😂i cmen adrenalin hahahaahhaahhahah hip hip hip

Faqja Tjeter
Gold AG - Plumbi
3:25
351 mijë