Report TV -PD humb zgjedhjet, zhgënjehen simpatizantët, boshatisin selinë blu
00:31
23,265
Reddit
#reportTV #lajmeshqip #lajme
Ditën e zgjedhjeve të rinjtë demokratë mbushën selinë blu ku ovacionet dhe thirrjet për fitore edhe nga vetë Basha nuk munguan (edhe pse procesi i numërimit nuk kish nisur), sot selia blu ka një tjetër pamje.

Komente
 • e n
  e n

  O sa keq qe po me vjen sa gjynaf po mos harroni sa te keni sali serbin ne krye keq I keni punet nuk e beson me askush stilin tuaj ju keni mbaru krejt

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot

  Reformohuni eshte koha qe ne Shqiperi te jete pluralizem real dhe jo pushtete familjare nga Fariu te Klevisi nga iliri te monika.

 • blue beach
  blue beach

  Zot sa gjynah 😂

 • Tirane Durres
  Tirane Durres

  NGELET MBAS BERIHAJES TE SALIUT DHE ILIRIT BUDALLENJT SHERRXHINJ

 • Tirane Durres
  Tirane Durres

  Po ngelet duke u.cjerrur e.duke pllitur Rama. IK RAMA IK HANI MUTIN TUAJ.TASHI NJEREZ TE PA DIJTUR E INJORANTA

 • Sumorfosou 55
  Sumorfosou 55

  Joo seliaaa bluuu saliuuu bluuuu edi Rama komandanti joneeee

 • suela shehaj
  suela shehaj

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Apollo Beats
  Apollo Beats

  Ik lulush se na ke rrujt karin ta dhash voten me gjith shpirt po ti smeriton asigjo vrk

 • Dhiogjen Zhylati
  Dhiogjen Zhylati

  Parti interesash vetjake ska qen per shqiptaret 30 vite akoma vuajm se ndryshe nuk përkthehet kjo mizerabel

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore

  Luli pyeti pak simpatzanet e tu se pse po hidherohen se pardije u the qe ku esht arsyja qe po gezoheni dhe u the pa dyshim per ndryshimin e madh we u zhduk kjo qeverri po i bere hesapet pa anxhi o lluli mjeri ti beje doreheqjen me gjith ilir floririn

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj

  KU JE ORE TI MBLODHE ME VETE MAC DGE KUC KU JE BASHAAAAAA.

 • Geni Gwni
  Geni Gwni

  Yyyyyyyyyyyy

 • Tik Tak
  Tik Tak

  Xhironi gomat kush punon fiton

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno

  .....mjafton qe PD ka nje kryetar qe shkelqen ne skuqjen e vezeve dhe specave me gjize. Kush tjeter do ishte me I afte se Basha. ? Tani do filloje te beje byrek me spinaq. .....ohohoooo do kenaqeni. Pas dy vitesh do filloje te gatuaje fasule me pasterma. .. ! Cfare doni me Ju apo......?

 • cak noris
  cak noris

  Zhdukni lulezim karin se skini gje ne vij prap ne 2025 karin do hani tani e hengret pak sa krau po heren tjeter do tu a fusim sa kemba

 • cak noris
  cak noris

  Hahahaha e moret karin prap per se 3 ti u qifsha ropt e kurves

 • Gozilla Aud
  Gozilla Aud

  Po lulushi ca do boj tani apo do iki ne holland te meret me moll

 • Nana Braushi
  Nana Braushi

  Kaq ishte dasma,mbaroi....

 • IlluminuimAge
  IlluminuimAge

  Pse merziteni rama ju do njelloj dhe juve se eshte burre shteti me ideal po ka te meta plot por duhet te ndani dy gjera rama si lider dhe rama si individ jane dy gjera te ndryshme a ka njeri perfekt pervec zotit?

 • Foti Sula
  Foti Sula

  oooooooo cpaten keat mo?se te djelen thoni mbarove rama mbarove,po ku shkoji gjidh aji intuzjazem qe e prisnin bashen neper rethe qe basha mallengjehej nga pritja?e moret prasin tani?te pakten lyejni me vaj qe mos ju dhembi shume kur ta fusni ne bythen tuaj,dhe berrtisni prap rama mbarove mabarove rama!!!

  • Nana Braushi
   Nana Braushi

   Se kishin vene diganin ne zjarr,duke pritur peshkun.Por peshku nik erdhi kurre.....

 • Lili Adamo
  Lili Adamo

  Zgjedhjet u vodhen nga dhunuesit qe u liruan Pak dite para zgjedhjeve dhe ne mbeshtetjen te ambasadoret mbeten neper zyrat dhe u lumturuan qe fitojkjo parti e krimit ambasadoret dhunuan psikologjike opoziten Duke Mbeshtetur teresisht magjorances kjo eshte fitorja o PS ne mbeshtetjen teresisht nga ambasadorja Yuri Kim

  • Nana Braushi
   Nana Braushi

   Nuk keni aspak te drejte,une demokrate jam,per mendimin tim duhet te behen ndryshime rrenjesore brenda partise,sepse populli eshte zgjuar,nuk eshte ai i viteve te meparshme,kur ka qeverisur sala,dhe drejtoi lulin pastaj,u ka ikur koha ketyre,ka shume njerez te denje brenda partise demok.te dale njeri dhe te drejtoj kete parti.....

 • Donaldi Ahmetlli
  Donaldi Ahmetlli

  Largohe se jemi ne kohe pandemie ka rene kornavirus 25 04 2021 ehte virus i ri larghuni sa me shpejt eshte shume i rrezikshem

 • MARKU PASKUALINO
  MARKU PASKUALINO

  RAMA MBAROVE RAMA MBAROVE bertisnit te dielen ,keshtu eshte kur bertet para kohe.

 • Koli Petrolium
  Koli Petrolium

  Nuk ka me shance te fitoj PD se nuk esht me kryetari i vrasjeve dhe i vjedhvje si gjirhmon qe e ka bere esht gjyna per ata qe menduan ta votoni PD

 • Dani Elb
  Dani Elb

  Fitore PS

 • Max Muster
  Max Muster

  Gjynah per popullin qe u besuan ketyre votat

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj

  Duan pun pa ber gje do i bente luli drejtora te gjith po mos u merzt se do i punesoj ketej e tutje ti mbushin dhemballt pulave keni pun te gjith,,,,, palacot

 • Nada Bts
  Nada Bts

  Mos te zhgenjehen fare.. PD nuk do fitoje kurre nqs nuk heqin njehere e pergjithmone Saliun dhe gjithe kalbesirat e tjera ne rradhet e PD. Sali Berisha eshte karte e djegur dhe te gjithe e dine pse. Edhe Luli pas ngjarjes se 21 janarit eshte karte e djegur dhe ai. Nqs partia demokratike nuk riformohet dhe rigjenerohet me njerez te ditur e me moral nuk do te fitoje kurre.

  • MARKU PASKUALINO
   MARKU PASKUALINO

   Si mund te rigjenerohet kjo parti kur aty ben ligjin edhe dhendri i Saliut dhe i biri? Si mund te regjenerohet kjo parti qe bashkepunon me njerzit me te ndyre qe vuajne per pushtet e kujtojne se eshte 1996 akoma.

 • Flora Gusha
  Flora Gusha

  POPULLI ESHTE URRAGAN ESHTE FUQI INTELIGJENCE POPULLI TE JEP RESTON. ASNJE NUK ESHTE I MUNDUR nga fitorja e tjetrit te gjithe bashke ti themi STPO POLITIKES SE VJETER TE URREJTJES PERCMIMIT VELLAVRASJES. MOTRA DHE VELLEZER MIQ KUDO BASHKE DORA E SHTRIRE ESHTE BASHKEPUNIM DASHURI E MIRESI PER GJITHE SHQIPTARET STPOP POLITIKES SE PAPERGJEGJSHME TE LULEZIM BASHES E SALI E ILIR METES PRANIMI i ZGJEDHJEVE ESHTE GJESTI ME I NDERSHEM TE GJITHE BASHKE TE MAJTE E TE DJATHTE PER NJE SHQIPERI MODERNE NE BE.🇦🇱

  • Foti Sula
   Foti Sula

   bravo shoku me mire ska ku te shkoje me.te gjidh shqiptaret duhet te bashkohen.mjafte me me politika percarse!!!

 • juliano M Tv
  juliano M Tv

  Po kjo nje seli e bragtisur eshte ktu e 8 vite....Luli ku je? dil Behu burr se kryeminister kur!

 • RR 31
  RR 31

  Fitore Rama

 • Edi Elezi
  Edi Elezi

  🤣🤣🤣🤣🤣 Gjysma ishin per vende pune te degjeneruar

  • Edi Elezi
   Edi Elezi

   @abc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣edhe ate se bejne dot

  • abc
   abc

   Tani mund te shesin farà ne hyrjet e stadiumeve edhe kjo pune eshte

  • Edi Elezi
   Edi Elezi

   @Clay L 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Clay L
   Clay L

   Ahaha, Kopilat dembele te Byrektores se Shqup-it, qe mbushen internetin me Fake News kunder Rames, kan ngele me gisht ne goje... tani as ate cope byreku se marrin me, lene mo pune ne administraten e shtetit😂

  • Edi Elezi
   Edi Elezi

   @fatmir gjini meso shqip o loqe tregu 🤣🤣🤣🤣🤣 ore ne oren 6 edi rama feston merr lulushii dhe motren tate dhe bejini nje gojore si thu e meriton

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  𝒢𝒶𝒷𝒾𝓂𝒾 𝐵𝑒𝓇𝒾𝓈𝒽è𝓈 𝓉𝑒 𝓀𝒾𝓈𝒽𝓉𝑒 𝓋𝓇𝒶𝓇 𝐵𝒶𝓈𝒽𝑒𝓃 𝒹𝒽𝑒 𝒿𝑜 (𝒪𝐿𝐿𝒟𝒜𝒮𝐻𝐼𝒩🙏😢)..

  • Nazmi Beno
   Nazmi Beno

   Ke folur fjalen me me vend qe eshte thene keto dite fushate. Bravo. Por me mire qe nuk e vrau sepse nuk ka kush skuq veze dhe speca me gjize ne PD

 • Yuri Yuri
  Yuri Yuri

  💯💜💜💜💜💜Normale ishte e vdekme ai muhabet 💯💜💜💜💜💜po shikoje pak o Njerez ne selin e PD hy kjo me bluz te kuqee 🤣🤣🤣e tmerroj Lulin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣duhet ti shkojm ti japim Ngushellimin e Humbjes se po na pret tek Selia 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜💜💜

 • LUANI SHQIPTAR
  LUANI SHQIPTAR

  Ikni o e keqja me e madhe keni krime shume ndaj ketij populli hala i keni duart te lara me gjake

Faqja Tjeter