Regjizori i Portokallisë Akuzohet për VJEDHJE .......
03:01
5,296
Reddit
Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni per gjithcka. Faleminderit qe na ndiqni!

Komente
 • Fato Veliu
  Fato Veliu

  Abc ja eshte

 • #shorts #butterfly #technology#by#Rilond #Risto
  #shorts #butterfly #technology#by#Rilond #Risto

  KY le leshnja KS CA probleme

 • Kena Hoxha
  Kena Hoxha

  Në cilin Tv është ky emision "Kosherja"??

  • Flora Kovaci
   Flora Kovaci

   Ne abc

 • Luljeta Bejleri
  Luljeta Bejleri

  Kosherja është shumë shumë e bukur Regjizori më i aftë bravo

 • Bela Pasho
  Bela Pasho

  Hahaha

 • Klevis Agalliu
  Klevis Agalliu

  Deri die o rezart veleshkoo i lepiheshe altin bashes o zorraxhi,kurse tani vjell vrer barbon

Faqja Tjeter