Rati ft. Anila Mimani - Kam me tprit (Official Video) | Prod. MB Music
1,208,434
Reddit
Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Muma \u0026 Mbmusic
Video: ND Film Pro
Make Up: Rozana Cepele
Special thanks: Royal Palace Besjon

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

Follow Rati on:
►Instagram: instagram.com/ratioriginal/

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: instagram.com/anila_miman...

Follow Muma on:
►Instagram: instagram.com/mumaofficial/

Follow ND Film Pro on:
►Instagram: instagram.com/ndfilmpro/

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4vyLOh...
iTunes: music.apple.com/us/album/kam-...

Komente
 • Une Ajo
  Une Ajo

  Me ne fund nje keng e duhur per ta degjuar me familjen ...se ngelem Duke degjuar perpara nese thon ndonje budallik se po' se degjove te vjen shapka pas koke pa' kuptu 😜😜

  • Brunilda Nuhu
   Brunilda Nuhu

   Qqq

  • Tamara Peci
   Tamara Peci

   0182u8wjhrwwhqk2ow92hfwh

  • Blerina Vrapi
   Blerina Vrapi

   😅😂😂😂😂🙈🙈 e syt xixa aaaaaaah fishekzjarreee 🤣🤣🤣🤣

  • Une Ajo
   Une Ajo

   @Lida Lida Ata te Perputhen si kuptova ndonjeher un ....vajten per njohje apo per tu ber kengetar 🤔😜😂 po Mesa po shoh paskan shkuar per tu ber kengetar ....vitin tjeter do vej edhe un te Perputhen te behem kengetare u pa' puna ..😜😜😜😜

  • Lida Lida
   Lida Lida

   @Une Ajo mbase se beson ne momentin qe degjova kengen kisha te te njejtin mendim si juve per zotin dhe kur e lexova thash uaaa..po shyqyr degjuam nje keng te hajrit na kish mar malli ti shohim kengetaret e vertet na mbyten kengetaret e perputheve.

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon

  So beautiful combination💎💎

 • Geok Blacker
  Geok Blacker

  Ziaaaaaaar ❤️❤️❤️🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • Miro Miri
  Miro Miri

  💃🕺🦅❤🇦🇱❤🦅💃🕺

 • Alblend
  Alblend

  SUPERrrrrrrrrrrr t'gjitha ...!! 🇦🇱❤️🙏

 • Mirela Pershqefni
  Mirela Pershqefni

  Qetsim shpirti kjo kenge nje bravo per te dy 😍😍

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku

  O sa e bukur konge me te knoq shpirtin ❤❤❤❤💙💙💙💙💙🌹🌹🌹🌹

 • Ajshe celina Hoxha
  Ajshe celina Hoxha

  Shum bukur keng respekt nga Rumani🇦🇱🇷🇴

 • Bct Mlr
  Bct Mlr

  Saluti da Verona Bravoooo 🥰😍😘

 • Lorenc Dervishi
  Lorenc Dervishi

  🔥🔥🔥🔥Super kenge

 • eva plasa
  eva plasa

  Sa e bukur na kthehu sh vite pas 💚🦋Suksese !!!

 • Elona Qejvanaj
  Elona Qejvanaj

  Super keng ,,si te gjitha anila❤️❤️❤️❤️rati

 • Rexhina Salla
  Rexhina Salla

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟

 • Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин

  Доброго дня.

 • vittoria marku
  vittoria marku

  Like subito zemra ju knofte ❤❤

 • Ale Alesja
  Ale Alesja

  nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞

 • Anduena Duqeja
  Anduena Duqeja

  Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn

 • Albano Baleno
  Albano Baleno

  Shume e bukur

 • Merrushe Perteshi
  Merrushe Perteshi

  ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥

 • bleona sula
  bleona sula

  A e din kush ku ndodhet ky lokali?

 • Marsela Hoxha
  Marsela Hoxha

  Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰

 • Vjollca Tafa
  Vjollca Tafa

  Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  ju lumt 👌👌👌👌👌

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  qfar zani

 • Maltina Bela
  Maltina Bela

  💖💖💖💖

 • Gazagrando Lika
  Gazagrando Lika

  Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …

 • aurel Shani
  aurel Shani

  Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?

 • Mimoza Martini
  Mimoza Martini

  😍😍😍😍😍😍🤍🤍

 • Bianca Boca
  Bianca Boca

  Love from Romania 🇹🇩

 • Englantina Toska
  Englantina Toska

  Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰

 • Avdije Puka
  Avdije Puka

  Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese

 • benny aliaj
  benny aliaj

  Ju lumte goja

 • ROYAL PALACE BESJONI
  ROYAL PALACE BESJONI

  YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .

 • eioshen boboi
  eioshen boboi

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 • Marjol Shahu
  Marjol Shahu

  Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte

 • John Mayr
  John Mayr

  Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!

  • eioshen boboi
   eioshen boboi

   Bravo shum embel 👍🏻

 • oiuet souiu
  oiuet souiu

  Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku

  Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤

 • matilda Lila
  matilda Lila

  👌👌👌🔥🔥🔥

  • oiuet souiu
   oiuet souiu

   Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 • Pashke Vathaj
  Pashke Vathaj

  Shum bukur 😂🤣

 • Trendafil I kuq
  Trendafil I kuq

  Ku ndodhet kjo ndertesa ?

  • ROYAL PALACE BESJONI
   ROYAL PALACE BESJONI

   NE KOPLIK MALESI E MADHE

 • leti repere
  leti repere

  zjarrrr na knoqet me ket kong 💙

 • Geraldina25 25w
  Geraldina25 25w

  O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal

 • David Delaj
  David Delaj

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 • sehhi vooty
  sehhi vooty

  Amazing video man

 • Ruzhdi Gjana
  Ruzhdi Gjana

  Kenge fantastike!!gjithmone bashkepunim I frutshem Rati&Anila SPEKTAKULARE 👏👏👏

 • Elona Dine
  Elona Dine

  👏👏👏👏👏

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   👍👍 bravo

 • Paris
  Paris

  Super 🥰

 • Fatbardha Mema
  Fatbardha Mema

  Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha

  Ju lumte

 • Sofiana Kushi
  Sofiana Kushi

  Bravo shum embel 👍🏻

 • foopyu nooui
  foopyu nooui

  Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • foopyu nooui
   foopyu nooui

   Lumt

 • Negi Ushe
  Negi Ushe

  Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 • Stella stellina
  Stella stellina

  Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 • Efi Krtl
  Efi Krtl

  Sa bukur kjo kenga 🥰🥰 Ku esht ky vend kaq i mrekullueshem ♥️

  • Laureta Rexha
   Laureta Rexha

   Rruges Shkoder - Koplik .

 • Samanta Berisa
  Samanta Berisa

  👏👏💃

 • john gotti
  john gotti

  kombinim fantastik, zeri brilant, muzika fantastike, teksti me popullor nuk behet me, bravo

 • Eldri Kalesha
  Eldri Kalesha

  🤗😘👍

 • Eldri Kalesha
  Eldri Kalesha

  👍👍 bravo

 • Solo Comps
  Solo Comps

  Ropt a osht besjoni ky 😂🔥🔥🔥🔥

 • Mirela So
  Mirela So

  Anila asht talent 👏👏👏

 • Aida Salla
  Aida Salla

  Super keng 👌😍

 • Lorenc Ruko
  Lorenc Ruko

  Fantastike 👌👌👌

 • Matilda Cela
  Matilda Cela

 • Amanda Topi
  Amanda Topi

  ❤💣💣

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu

  ka lezet kto Jane konge jo kto qe bojne tani pa lidhje fare

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka

  Lumt

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka

  Bravo ju limtu

 • Bolia Fops
  Bolia Fops

  New Besjoni Koplik Malesi e madhe.bravoooo

 • Anita Cela
  Anita Cela

  Jeni te mrekullushem, super 👏👏

 • Xheraldo Velaj
  Xheraldo Velaj

  Super si gjithmon jeni artista sukseseeeee 👏👏👏

  • Sel sofia Murrizi
   Sel sofia Murrizi

   @Xheraldo Velaj asgjë i dashur thjesht ashtu e vura per momentin

  • Xheraldo Velaj
   Xheraldo Velaj

   @Sel sofia Murrizi ca ka per te qeshur ?

  • Sel sofia Murrizi
   Sel sofia Murrizi

   😂

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE

  👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱

 • yaliso gioouy
  yaliso gioouy

  Na kenaqet me ket melodi dhe super text,ju lumte zjarrrrrrrrrrrrrr!!

 • Tiana Loca
  Tiana Loca

  Bravo🎉🎉🎉👍🏻

 • Almeda Tolgahan Efehan
  Almeda Tolgahan Efehan

  KAM ME T'PRIT Teksti👇 Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë.. Unë ty kam me t'prit Rati: Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: E sa të du po duket ashiqare...po ashiqare E unë me kaq nuk kam për t'a lon e...nuk kam për t'a lon e Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare...e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me të prit Krejt shoqninë kam me të thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: Sytë e t'u kur i pashë unë e dija...unë e dija Zemra ime nuk është më e imja...s'është më e imja Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare....e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë

  • yaliso gioouy
   yaliso gioouy

   😍

 • Anita
  Anita

  Zera te embel

 • Bruno Bru
  Bruno Bru

  Kengetare njishe

 • Bujaras Kodër Bujaras
  Bujaras Kodër Bujaras

  💚👑👑

 • D V
  D V

  Kapo lavoro complimenti

 • Paola Bellantonio
  Paola Bellantonio

  Bravissimi mi portate coraggio

 • Skifteri London
  Skifteri London

  Keta jan artist suksese

 • Njomza A
  Njomza A

  Shum bukur 🥰

 • Nevila Vogli
  Nevila Vogli

  Sensuale

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza

  Zeri melodioz na kanaqi shpirtin!

 • Agjenci Udhetimi
  Agjenci Udhetimi

  O ju lumt goja te dyve, o zot na knaqet me kengen ca zerash qe kane bilbila jane e qajne kengen , edhe duam prp duet nga ju

 • Marsida Llapi
  Marsida Llapi

  Anila cfare zani te bukur e te ambel te qeteson shpirti 👏👏 just beautiful amazing

 • Aida Corka
  Aida Corka

  E kam mare djalin me te mire Ai me do shum

 • Alketa Pajaj
  Alketa Pajaj

  😍

  • Greta Myrtollari
   Greta Myrtollari

   Super Anila

 • Braund Cakmashi
  Braund Cakmashi

  Sa bukur Hiti ketij viti dy zera te embel dhe relaks veshi..Ju lumte goja..❤💙

 • Megi Vuciterni
  Megi Vuciterni

  🧡🧡🧡🌹🌹🌹🌹🌹

 • Dyshi
  Dyshi

  Sa keng e bukur plot jete dhe embelsi...super fare 👌👌💥💥💣💣💣💣

 • Violeta ruka
  Violeta ruka

  Je e embel si bakllava ju lumte goja❤💥

 • Artan Plaku
  Artan Plaku

  Bravo 👏👏👏

 • Mateo Hallajbej
  Mateo Hallajbej

  Ikuhaaaaa

 • Ervis Tartori
  Ervis Tartori

  Shum e bukur sidomos anila mimani me zerin e embelm

 • Vana Balla
  Vana Balla

  Super na knaqet zemren o gjiganda te kenges

 • The real Elsa
  The real Elsa

  Anila Mimani 😍 zeri yt relax Te ishte bashkepunim me Altin Sulkun do dilte super por gjithesesi Congrats 🎉🥰

 • Justi Ina
  Justi Ina

  Sa e bukur kenga Dhe vidio 👏👏👏👏👏

 • Loreta Lori
  Loreta Lori

  Beautiful song anila dhe rati the best 🤗🤗🤗

Faqja Tjeter