“Rama ik “/ Kryeministri i kthehet qytetarit demokrat: Kujdes, nuk ia vlen të biesh për Lulin
00:46
90,602
Reddit
#oranews #rtvora #tirane
Kryeministri Edi Rama,ka vijuar me turin elektoral në Njësinë nr, 2 në Tiranë, ku dhe nuk kanë munguar batutat.
Rama pasi ka respektuar ezanin, është rikthyer përsëri duke mbajtur një fjalim. Në një moment ai ka ngritur kokën nga një qytetar që nga pallati i ka thënë ‘Rama ik”. Kryeministri i është përgjigjur që nuk ik por e ka këshilluar që të ketë kujdes nga patronazhistët, pasi këta të fundit e shikojnë.
Biseda:
Qytetari: “Rama ik”
“Ooooo, ooooo, ore unë nuk ik po kujdes mos biesh ti. Se nuk ia vle të biesh për lulin. Kujdes, kujdes se patronazhistët të shikojnë, aaa.
Hajde futu mrena tani, futu mrena. Bravo, e bëri detyrën, se këta këtë kanë, thonë Rama ik dhe ikin vetë. “- ka thënë Rama.
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • libero professionista
  libero professionista

  Skenar fallso .

 • Roza Roza
  Roza Roza

  Rama je i papare (Rama ik dhe ikin vete ,😄😄😄😄😄😄

 • Andia C
  Andia C

  Ik mo injorant✌✌✌✌✌✌✌✌

 • Ilia Stoja
  Ilia Stoja

  Hahahahaha hahahahaha I pa pare gjigandi

 • File Gjolaj
  File Gjolaj

  O ty traft konseri

 • ferid ajdini
  ferid ajdini

  Rama. Ik

 • vasilika mihali
  vasilika mihali

  😀😀😀👏

 • Mobile Service
  Mobile Service

  Legeni mutit

 • Suzana Pasha
  Suzana Pasha

  Haaaaaa me lot

 • Dardan Berisha
  Dardan Berisha

  Jo Rama ik por duet ti thuet Rama Shoorru? seky eka koken ne Greqi e Bythot ne Serbi.

 • Ersila ceka
  Ersila ceka

  I pa par je o edi rama 100 vjec shkof ishalla

 • Endri Arapaj
  Endri Arapaj

  Thonë Rama ik dhe ikin vet pastaj

 • Fellenxa Mecja
  Fellenxa Mecja

  Haaaaaaaa sa kam qesh hajde homor hajde oo rrofsh sa malet edhe urime fitoren te lumt

 • Tomor Zemblaku
  Tomor Zemblaku

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Bravo signor Presidente EDI RAMA sei GRANDE COMPLIMENTI SEI NUMERO 1 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Tomor Zemblaku
  Tomor Zemblaku

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Arta krasniqi
  Arta krasniqi

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Malvina Nikolli
  Malvina Nikolli

  Je i madh 🤣🤣🤣

 • Blerim Gjabri
  Blerim Gjabri

  Hajaha sa kam qesh eshte i madh hahahahs

 • Kadri Gjoka
  Kadri Gjoka

  Fatkeqsi historike që drejtohemi nga komunistët !?!?!? Duhet t'ja dini pēr nder agjentit tē dyfishtë KIM FILD ... se fara juaj e kuqe nuk do lulēzonte nē shqipëri.

 • Ντινα Κουμε
  Ντινα Κουμε

  😂😂

 • Ervin Xhelo
  Ervin Xhelo

  Hallall bravo

 • Ali Tani
  Ali Tani

  Ahahahhahaha

 • Ladi Toda
  Ladi Toda

  🤣🤣🤣🤣

 • big albania
  big albania

  e pergaditur kto behen populli i han

 • Lenci Le
  Lenci Le

  🤣🤣🤣

 • Irene Orologgio
  Irene Orologgio

  Rama hajde e jo Rama ik

 • Ageljon Mata
  Ageljon Mata

  Amin sa bukur

 • FF KING
  FF KING

  O rama ishalla iken sa me shpejt se na je fundos zorre gjate🖕😈

 • eda Eda
  eda Eda

  Hahaha esht i math

 • Stavros Myrtezai
  Stavros Myrtezai

  Ik ore karagjoz se na cave kavanozin e recelit po mir ja u ben ashtu e do ai popull

 • Dalipi Toni
  Dalipi Toni

  😂😂😂😂

 • Dani Elb
  Dani Elb

  😂😂😂😂

 • Haris Grabanica
  Haris Grabanica

  Qar krimineli aeee futu brenda ky i diktaturës është

 • Emi Emi
  Emi Emi

  po ai Del m ballkon si rrum pall na Ben si Garip

 • Laugent Meminaj
  Laugent Meminaj

  Haha i madh Edi ahahahah pjeshk seme ik ha makarona thuaj

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  .haha s tfort

 • Lindita Harapi
  Lindita Harapi

  Je i madh Edi Rama.jo 4 vjet por dhe 40 vjet duhesh lene kryeminister.Ju duam nga shkodra

  • Edmir Peshtani
   Edmir Peshtani

   O vella ne shkoder rama tihaje mutin mandateve

 • fatos manaj
  fatos manaj

  Ore sa para e ke paguar kete pallen qe doli ne ballkon se e bete nje skeme shume te besushme

 • Boyka Barjami
  Boyka Barjami

  Hahaha hahaha i math esh

 • zjarri aka diti-g zjarri aka diti-g
  zjarri aka diti-g zjarri aka diti-g

  Hahahaha

 • Petrika Pleqi
  Petrika Pleqi

  Cmendine KOMUNISTOKRATE

 • Zenel Tanushaj
  Zenel Tanushaj

  😂😂😂

 • Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj

  Je i madh do te votoja vetem per te fortat qe ke ber per keto zgjedhje fitore

 • Claudiu Popescu
  Claudiu Popescu

  Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

 • Fabion Cangu
  Fabion Cangu

  😂😂😂😂

 • juri anderson
  juri anderson

  Sa bukur e ka sajuar dhe nje rgjezor sikur ishte nuk do i shkonte ne mendje kjo lloj skene

 • Roan Roan
  Roan Roan

  Hahahaha e madhe kjjo po pra me qytetari

 • Darius Yanis
  Darius Yanis

  Ha ha ha ha ha ha ha hau kënaqa për zotin humori fort e bëri detyrën do të ketë premtu Luli një vend në ministri Keti ose një zhdukje në det ha ha ha

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja

  Rama ik mos u merzit se ndoshta vje prap

 • Granit Albanais
  Granit Albanais

  Futu mrena bothqir e mbaroi detyren Hahahaha luan kara me gjith ate vk i papam rama prsh nga kosova

 • tit kulla
  tit kulla

  bravo Edi je me i miri te kqive

 • Besi Driza
  Besi Driza

  ky esht gjigand humoristi me i madh ne shqipri 😂😂

 • FORZA MILAN
  FORZA MILAN

  Politika e sotme per te qeshur apo per te qare ? 🤔

  • linda Dedja
   linda Dedja

   Politika e sotme eshte per tu 💩

 • lupo Manaro
  lupo Manaro

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣Je njesh Edo bravo eboni detyren morì 10🤣🤣🤣🤣

  • lupo Manaro
   lupo Manaro

   Sitha rama ik potani. Dot hullesh se rama tepret

 • Aifos Lakita
  Aifos Lakita

  Kur do ndrishoj kjo Shqiperi? Bëjn kumand kreminelat, ajdutët dhe të tjer... shkollouni njërëz...

 • YOXH YOXH
  YOXH YOXH

  Ta qifsha familjen o Edi

 • Robin Hood
  Robin Hood

  Ca ishte ky humor? 🤦🏼‍♂️

 • Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSIT

  Rama ik ik ik ik ik ik ik ik yyyyyyyyyy ne hale te gomarve shtet kriminelash shtet rrugecerish qeveri e droges e kanabisit e 10001 te zezave

 • Leo Leo
  Leo Leo

  Shqiptar tpa ditur po umashtron krimineli ne cdo ane eju qeshni me dinakrin e Edi krimit

 • 19 98
  19 98

  🤣🤣🤣je i Madh Edo🇦🇱🤣🤣🤣

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova

  🤣🤣🤣🤣

 • Aranit Bala
  Aranit Bala

  Haha dele hesapi qeshin..kujdes se patronazhistet te shikojne thote..fiksojini keto "batuta" se do kthehen ne boomerang o popull i dhjere

 • Partizan
  Partizan

  12

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur

  Po kush e shiti turpin ta blesh ti si i ofendon njerezit turp te vij pef.

 • Biba Rakip
  Biba Rakip

  Jahahahahahahahahahaha aktor je pz

 • Bled.S Oldschool
  Bled.S Oldschool

  Hahahaha si bluz brothers paska vone dhe syzet ne shpi....ik futu mrena tani hahhaahhaha

 • Andi Ng
  Andi Ng

  Ha ha...dy batuta Ha ha i madh

 • hekuran gjoka
  hekuran gjoka

  ik o byth qir thuj jo rama byth qir o prostitut rrugash

 • Marinela Kreste
  Marinela Kreste

  Haa i madh je 🤩 Gjigand😊

 • Valerio Frattarola
  Valerio Frattarola

  O paliacoIk

 • Arsoto Galaxy
  Arsoto Galaxy

  Rama ik

 • Luli Osmani
  Luli Osmani

  O keni 3 vjete me RAMA IK PO TALLET DHE GOMARI ME JU QE E DIN QE NUK IKEN

 • Ergest Fezaj
  Ergest Fezaj

  Po prandaj shqioeria shkon rrumpall sepse njerzit thon rama ik dhe ikin vet po qudia me e madhe esht se kurr ne jeten tende nuk ke fituar kolltuk pa gjak shqiptari te derdhur kjo esht fatkeqesi me e madhe e popullit ton akoma zjerdhien me fjalet e batutat e tua gjynaf I madh per popullin ton te shkret ju jeni per alkatraz me pd me ps me.lsi.

  • Aral Tosku
   Aral Tosku

   👍

  • SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania

   👍

 • Erwin zins
  Erwin zins

  Bravo Edi njish je

  • alesio braushi
   alesio braushi

   Edi ti meriton vertet te behesh Mret jei papar Zoti trujt me gjith familjen Amin

  • Marjana Aleksi
   Marjana Aleksi

   Te vtafte zoti more qe tallesh me postin e kryeministrit e populli si delet te vjen mbrapa po te vij dita qe do thiash ckam ber te gjitha do ti vjellesh😥🕋🤲

 • Ona Ona
  Ona Ona

  A Cje bere mir shiko si e kercenon kujdes a ti ke ikur nga trut ik se na le ne mjerim ik ik ik

  • rage mp3
   rage mp3

   Po iku rama do vijë saliu .. e pështymë para 8 vite tash ta lëpimë ..

 • Vali Vukaj
  Vali Vukaj

  Ca skenari hahahahha

 • Q. isufi
  Q. isufi

  Qysh keshin Si budall ncnc .Hala nuk Jan vetdisu qe qifti i Rames e kan shkatrru vendin krejt .E shkojn e votojn apet

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata

  E fort kjo un nuk hiki kujdes se do bish ti 😉

 • Tori Zhilli
  Tori Zhilli

  Si aktor je 1 . Por si burr je pederast

 • Ardian Lasko
  Ardian Lasko

  Djali bone figur muti cdeshe mor cun, megjithate ska problem se ju te pds kaq keni. Forca EDO 🇦🇱👍

 • Arben Mema
  Arben Mema

  Po humde zgjedhjet direkt ne vend te ndjerit Koço Devole te portokallia,boooo edhe kete e sajove 🤦🏻‍♂️😂😂

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela

  O po kanë fajt ata që të votojnë more Legen. Turp për ty çfarë paraqitje pupupupu

 • no name jo emër
  no name jo emër

  Ti do ikesh ore pidh motre me 25 prill qe te shpetojne shqiptaret nga komunizmi✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 • Megijona Nikolli
  Megijona Nikolli

  Hahaaaaa😅😅

 • BeyondTheHorizon
  BeyondTheHorizon

  Rama ikk se boll na i ke qa drrasat tash tete vjet.

  • Edmir Peshtani
   Edmir Peshtani

   Amin te lumte goja

 • Bledar Mehmeti
  Bledar Mehmeti

  Rama ik

 • Klajd klajd
  Klajd klajd

  Hahahahahahahahahahahaha Lot pz je i pa pam per tall k.... Me kta lloj kshu 😂😂😂😂😂

 • xhulja xhulja
  xhulja xhulja

  🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍

 • krisald bobo
  krisald bobo

  ahahahhahaha me lot te dhjefsha portokallin😅😅

 • omer hebibi
  omer hebibi

  Rama ik

 • Lupo 89
  Lupo 89

  Po si ske turp more legen, ti duhet te varesh. i thua qytetarit kujdes se patronazhisti te shikon. Ptu rrace muti.

 • Pranvera Kikrri
  Pranvera Kikrri

  Rama mos utall me popullin por paguaj ndertusit e termetit ne kavaj se kan kater muaj pa mar rrogat se i ke cuar njerzit né katasteof

 • A A
  A A

  Ropt atyre qe e duartrokasin, servila komunizmit, asnje ndryshim me Enver Hoxhen. RAMA IK 🖕👎

 • People Are Awesome
  People Are Awesome

  Ky mezi pret sa del ndonjeri dhe thote : Rama ik ,se ska cthote.Madje i paguan ti thone Rama ik 😂

  • Cool Smiti
   Cool Smiti

   Komunista mo, PS = SINALOA KARTEL

  • Klajd klajd
   Klajd klajd

   Po' pz ai don me tall k... Me. Kta kshu 😂😂😂

 • Burhan Kashami
  Burhan Kashami

  Bo bo ,paska ik fare.Paska mbaru !!

 • Stelio Kuci
  Stelio Kuci

  Votoni ppsh akoma votoni diktaturen votoni mashtrusat ka vajt per lesh mavria

 • F D
  F D

  Ropt atyre qe durtrokasin kot

  • Granit Albanais
   Granit Albanais

   Ropt ty ku ti kesh qe shan per politik vllezrit tu o tru shperlar e vari kar

  • F D
   F D

   @Gert Enkelanas po pikerisht se eshte turp per ate turme njerzish qe ne vend te ikin nga mbledhja e ketij karagjozit te indinjuar me ate qe ben ky me qytetarin duartrokasin. Dhe te njejten gje do thoja edhe nese do e bente basha kete gje apo nai tjter. Po nejse se e di qe aty dominon injoranca dhe une vet jam larguar nga ty sepse skishte me shprese

  • Gert Enkelanas
   Gert Enkelanas

   @F D po është turp mo vlla ku jemi katandisur po e vrasi njëri tjetrin për këta plehra që na kan shkatruar 30 vjet ku gjysma e këti populli ka ikur jasht 🤦‍♂️ po këta militant janë që kanë shitur veten dhe dinjitetin për një cop rrogë 😑

  • F D
   F D

   @Gert Enkelanas nk shaj se mbroj pd apo ndonje parti tjter por si ka mundesi qe gjith ajo tuf me njerez ju vjen per t duartokitur me kryeministrin sikur jan ne nje sall me aktor humori🤮

  • F D
   F D

   @Illyria Illyria jo shok skam inat por me vjen keq qe qeshni me fatin tuaj dhe rrini te merzitur kur shihni teater vertet.

Faqja Tjeter
He officially quit
12:30
2,4 mln