Pse duhet te agjeroni! Faktet mahnitese qe duhet t'i dini!
09:15
140,887
Reddit
Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Renis gashi Gashi
  Renis gashi Gashi

  Elhamdulilah💖🌟🤗

 • Liljana Malko
  Liljana Malko

  Per Rregullat Eagjerimit Tecohesh Ne Orarinecaktuar Tehash Ushqime Tefresketa 1goteuje Nefillim Dhe1lutje Ne Gjuhen Ekuranit Ose Amtare Tekeshfjalor Terregullt Tebesh Mire Mevepra Aqsa Mundesh Nedarkete Besh 1lutje1goteuje Neoren Ecaktuar Nukduhet Pishalkol Cigare Dhe Te Hash Ushqim Gjate Dites Duhet Tejapesh Sadaka Telexosh Sure Nga Kurani Madherishem Tevizitoshvendet Eshejta Xhamite Etj Allahuemundesofte Cdomysliman Dhebesimtare Bismilahrrahmanrrahim Lahilaheilallah

  • Liljana Malko
   Liljana Malko

   Jui

 • Liljana Malko
  Liljana Malko

  Jui Largofshl Ilacet

 • Loqka Anne
  Loqka Anne

  Mirdita Hoxhe I nderuar kam parë se ndihmoni shumë familje Zoti te ruajt juve dhe familjen tende Kam një lutje a mundeni me I ndihmu e një familjes së ska mundësi më I ba 3 dhoma e një banjo se ka 3 djem skan ku më fjet kan vetëm 1 dhomë ku flejne të gjith kjo familje janë 5 anëtare pa pun në Podujev me një katund flm

 • Nazmijee Jashari
  Nazmijee Jashari

  zoti ju bekoft 🙏🙏🙏🙏

 • Clirim Maliqaj
  Clirim Maliqaj

  o ti veq pe zgat palidhje po jepe pergjigjen qysh duhet. per qfar arsyje e kena obligim me agjeru, se sen sje tu marr vesh.

 • Jasemina Moli
  Jasemina Moli

  Elhamdulilah. Falenderimi i takon Allahut qe po na mundeson ta agjerojme kete muaj te shenjte.

 • Ilva Hazizi
  Ilva Hazizi

  Argjim te leht per gjith shqiptare kudo Jan zoti ti bekoi 👏🙏🕋🕋

 • Demire Hafisllari
  Demire Hafisllari

  Zoti ia befte barrin atij qe nuk e do Allau i rafte rrufeja ne koke kurse aty qe jane Myslimane iu uroj fat te mbare ne jete poashtu edhe ata qe mbajne Ramamzan zoti ju bekoft🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕋🕋🕋🕋

 • Shqipet4u
  Shqipet4u

  Zoti Ju ndihmoft te varferve te Semureve , e Humanitarve qekjo është Ma kryesore ,, Amin

 • Celsi Xhennetit
  Celsi Xhennetit

  Zoti ja u mundesofte atyre qe nuk agjerojne. Amin🤲🏻☝🏻

 • Sevdije Krasniqi
  Sevdije Krasniqi

  Dhe Zoti e bekoft Hogjen Elvisin Amin☝️🤲🤲🤲

 • Sevdije Krasniqi
  Sevdije Krasniqi

  Allahu naj pranoft kit Agjerim te mujit te shenjt te Ramazanit te bekum Amin☝️🤲🤲🤲

 • Messi ALBANJA
  Messi ALBANJA

  All-llahu ja pranofte argjerimin cdo motre dhe vellezerve musliman/e Amin

 • Drita
  Drita

  AMIN🤲🤲🤲🤲

 • TiTAN Online
  TiTAN Online

  Agjerim te leht o Musliman 🇽🇰🇦🇱

 • Erselia Berziu
  Erselia Berziu

  Bismila rrafmeni rrahim

 • kaltre emira
  kaltre emira

  🌟🌟🌟🌟🌟

 • Lebibe Ziberi
  Lebibe Ziberi

  Amin

 • Albbii 18
  Albbii 18

  Inshalla do ALLAHU na pranohet agjerimi i keti muaji te shenjt amin ALLAHU eshte ☝️

 • LIL BEAST
  LIL BEAST

  Jam e deshperuar qe nuk mundem,isha dhe kam shtuar ilacet,Zoti me falte e me mundesofte ti plotesoj ne dite te mundshme.

 • LIL BEAST
  LIL BEAST

  Muaj te pranueshem dhe te lehte per te gjithe ata qe e agjerojne!

 • LIL BEAST
  LIL BEAST

  Falenderimi i takon vetem Allahut te Madheruar!

 • Seriali Me Fal
  Seriali Me Fal

  Urime Muaji I Shenjte I Ramazanit , Te Gjithe Muslimaneve ♥️Nje Muaj Sa Me Te Mbare Zoti Te Shoerbleft O Elvis Naçi ♥️♥️

 • fatime fatime
  fatime fatime

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • avdulli video
  avdulli video

  Allahu ju bekoft o Agjerus dalsh faqe bardh para Allahut teala

 • fatime fatime
  fatime fatime

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • avdulli video
  avdulli video

  Elhamdulilah Allahu qe na muunson me agjeru Ramazan InshaAllah Allahu na mbuloft me meshiren e tij e na mbrojt nga para mbrapa djathtas majtas posht nalt na ruajt Allahu te Mos na leshoj toka e na ruajt nga shejtani I mallkuar Amin ya Rabilalemin

 • EDI Edlira
  EDI Edlira

  Elhamdulilah

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku

  🤲🤲🤲🤲👐🧕🧕

 • The Eagle
  The Eagle

  Do behemi inshallah prej njerzve te mir qe ta forcojm imanin Ton per Ramazan dhe mas Ramazanit

 • Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 2021

  Zoti I pranoft te gjith myslimanet we argjirojn e kalofshin sa me leht bekoj o zot te gjith myslimanet

 • Vasiliki Plaka
  Vasiliki Plaka

  Zoti na i Pranoft Argjerimin me plot 🇦🇱..Amin..

 • Toni Corleone
  Toni Corleone

  Zoti ja u pranoftë te gjithve agjerimin vllazen musliman ♥️🙏♥️

 • Sevdail Bajra
  Sevdail Bajra

  ALLAHU JU SHPERBLEFT

 • SAFET REXHEPI
  SAFET REXHEPI

  o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 ### numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI

 • SAFET REXHEPI
  SAFET REXHEPI

  o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 ### numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI

 • OLTI RACI
  OLTI RACI

  Ju uroj Ramazanin ishalla ju pranon agjerimin 🤲🤲💕

 • Sife Sife
  Sife Sife

  Amine o zotë për të gjithë aminë

 • adelinagilli
  adelinagilli

  Per te gjith ata se agjerojn urime dhe kalofshi si ma se mir dhe zoti kabull ju baft .

 • Merita Cemurati
  Merita Cemurati

  Allahu na ndimofte ne kete muaj te bekuar agjerim te mbare dy femijve te mi zoti ju a pranofte mua dhe atyre inshalla pacim vec te mira nte bote dhe ne boten tjeter amin Elehamdylyla☝️☝️🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲

 • Aisheh Ismailaj
  Aisheh Ismailaj

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Silvana Ajredini
  Silvana Ajredini

  ☝️🤲🙏😍🙏🤲🤲🤲☝️☝️👨‍👩‍👧‍👦🕋🕌

 • Bes Endis
  Bes Endis

  Sa e bukur qe besojm Zotin 1 🤲ALLAH MOS NA LARGO NGA MESHIRA JOTE 🤲❤️

 • Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu

  Allahu na E pranoftë agjerimin 🤲🤲🤲

 • Deshira Seiti
  Deshira Seiti

  Agjerim te lehte dhe zoti e pranofte per te gjithe myslimanet shendet te plote

 • Ola Vlora
  Ola Vlora

  Allau I meshiroft te gjith besimtaret mysliman Allau e pranoft argjerimin tuaj ❤️ ju uroi argjerim te mbar

 • Sevdije Canaj
  Sevdije Canaj

  🤲🤲🤲Zoti na dhasht durim

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj

  SELAM ALEJKUM AMIN ZOTI NA PRANOFT LUTJET NE MUAIN E SHEJNET TE RAMAZANIT ☝☝☝

 • Y Bl
  Y Bl

  Zoti i Madhërishë i ruajt Shqiptarët Ortodoks, Shqiptarët Katolik e Shqiptarët Musliman ne mbarë Boten dhe iruajt të gjith njerzit tjerë paqedashës në mbarë Boten.O Zot i madhērishëm falna Paqe në mbarë boten .AMIN.

 • Alim Gega
  Alim Gega

  Mbase zoti mi pranon lutjet per djalin e vetem

  • Armando Zeqaj
   Armando Zeqaj

   Amin InshAllah 🤲🏻

 • Alim Gega
  Alim Gega

  Zoti me falte se nuk mund te argjiroj dot po zotit i lutem nat per nat sa de ylli par lart ne qiell dhe them ahllla po nuk e thash nuk mund te fle gjum rehat

 • Leda Leda
  Leda Leda

  Agjerim te leht e te pranuar per te gjith 🤲🏻🤲🏻

 • kapucino free
  kapucino free

  Allahu the shperbleft she agjerim te leht

 • globi.islam✅
  globi.islam✅

  Allahu na e pranoft agjërimin të gjithë agjëruesve! Amin Ya Rabb ☝

 • A I
  A I

  Amin inshallah

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni

  Te lumt goja onjeri sa bukur ekomenton miresit e kuranit

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni

  Edrejt namazi eshte pastertla e zemres nuk te lejon me bo gabime zotit u qofshim fal

 • Beca Beca
  Beca Beca

  ELHAMDULILA 🕋🤲🤲🤲🤲🤲

 • Anna Melai
  Anna Melai

  Pershendetje vellezer e motra😊sapo jam futur ne fene muslimane dhe ka shume gjera qe nuk i di, prisha padashje agjerimin.. a mund ta vazhdoj diten tjeter e me rradhe si zakonisht? Do me behej qejfi nese dikush ben reply❤🤲

  • Anna Melai
   Anna Melai

   @Armando Zeqaj Amin❤🤲Shume faleminderit, eshte hera ime e pare, shpresoj ta bej sic duhet🥰 Allahu ta shperblefte

  • Armando Zeqaj
   Armando Zeqaj

   Selam Alejkum moter, nese e ke prishur padashje agjerimi nuk prishet dhe po mund te vazhdosh e te agjerosh diten tjeter e te tjerat me rradhe si zakonisht. Allahu ta pranofte agjerimin dhe lutjet e tua!

 • sara h
  sara h

  Amin ,Amin Amin🤲🤲🤲

 • sara h
  sara h

  Urime muajne Shejt te Ramazanit, muaj i durimit dhe meshires,Allahu naj mundesoft te bejm me shum adhurime e Allahu nai pranoft lutjet Amin ☝️☝️☝️🤲🤲🤲

 • Feta Tafciu
  Feta Tafciu

  ZOTI NA NDIMOFT GJITH MUSLIMANT👍💐

 • Aferdita Shkoza
  Aferdita Shkoza

  Allahu meshiruesi meshirberesi.ju ndimofte dhe nje agjerim sa me i lehte

 • Esma Bajrami
  Esma Bajrami

  a eshte e lejushme te maje nje fmi 10 vjece agjerime dhe sa ore mundete ta maje

 • Drenusha Fangu
  Drenusha Fangu

  Urime. Muaji. I. Bekuar. Allahu. Ua. Lehtsoft. Agjerimin

 • Ani Staroves
  Ani Staroves

  Amin.

 • Majlinda Jashari
  Majlinda Jashari

  🙏🙏🙏

 • THE KINGDOM OF KOSOVA
  THE KINGDOM OF KOSOVA

  Faleminderit Allahut - Zoti im qe me zgjodhe ne mesin e myslimaneve dhe besimtareve te besimit shejnt islam☪️👑🇽🇰💎🤲🙏🌐✔

 • Aida Vathi
  Aida Vathi

  Elhamdulilah 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻

 • Naile Igrishta
  Naile Igrishta

  Amin 🤲☝️ Elhamdulilah Amin 🤲

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani

  Allahu na e pranoft Agjerimin Muaj te mbar e te leht 🤲🤲

 • Xhoana Tasha
  Xhoana Tasha

  Allahu na pranoft agjerimin .

 • Besimtar Musliman
  Besimtar Musliman

  Allahu na e pranofte Agjerimin Vllezer dhe Motra Musliman/e. 🕋🕌🤲🏻☝🏻

  • Liljana Malko
   Liljana Malko

   Agjerim Te Mbare Myslimaneve Ne Gjithe Boten Lahilaheilallah Allahu Jupranofte

 • A.R.M.Y
  A.R.M.Y

  Allahu na pranoft lutjet Amin 🙏🙏🙏

  • A.R.M.Y
   A.R.M.Y

   @ulber abdiu Ska gje , gjith ashtu edhe juve Zoti u ruajt flm

  • ulber abdiu
   ulber abdiu

   @A.R.M.Y ska gjè na fal per respektin Zoti u ruajt

  • A.R.M.Y
   A.R.M.Y

   Faleminderit qe me treguat 🙂

  • ulber abdiu
   ulber abdiu

   me fal per keshillen keto duar jan te duas per muslimanet

  • ulber abdiu
   ulber abdiu

   beni lutje me keto duar🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️e jo me ato

 • Kozeta Benga
  Kozeta Benga

  Bismilahi Rahmani Rahim Allahu na e pranofte Amin

 • Lut Luti
  Lut Luti

  Nji muaj mbar per gjith argjeruseve muslimaneve dhe na e pranoft lutjet mekatet dhe na e letoft sa me te leht na i boft cdo dit te muajt amin amin

 • ZIA KING
  ZIA KING

  Amin Amin

 • Xhemile Haziri
  Xhemile Haziri

  1

  • ulber abdiu
   ulber abdiu

   @Vule Fingo Amin Amin jarabi

  • Vule Fingo
   Vule Fingo

   Zoti ja pranofte te gjitheve muslimanve agjerim te lehte inshalla ..

 • Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi

  Ahllau ju letesoft argjerimin Amin

 • rildi koci
  rildi koci

  agjerim te lehte zoti jua pranoft

 • Ergys 2021
  Ergys 2021

  Elhamdulilah të gjitha Falenderimet i takojn Atij dhe vetëm tek Ai i kemi shpresat në këtë Muaj shumë të begatë.Do Zoti jua pranoftë këtë Agjërim ashtu siç po Agjëroj unë tani “Unë do Agjëroj, Agjëro edhe ti”🤲🏻🤲🏻🤲🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤️❤️❤️😍😍😍

  • ulber abdiu
   ulber abdiu

   Zoti u a pranoft axherim sa ma te leht dhe na ruaj nga zjari i xhehenemit e ne boten tjeter te perhershme na ben prej banoteve te xhenetit firdues Amin Amin Amin🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️😄😄❤❤💖💖🌷🌷🌷

 • Drin Oloco
  Drin Oloco

  Allahu jauv pranoft kejt lutjet në ketë muaj te shejntë e juav lehtsoftë argjerimin vellezer e motra❤️✌🏻

 • Ajmone Kelmendi
  Ajmone Kelmendi

  AMIN JARABIL TE GJITH MUSLIMANVE NA LETSOF AGJERIMIN E NAJEP MIRESI NE KET BOT DHE BOTEN TJETER

 • Edison Hyseni
  Edison Hyseni

  ALLAHU NA E PRANOFTE AGJËRIMIN

 • jfa H
  jfa H

  Muaj te Begate te gjithe Mislimaneve ne kete muaj te Shenjte Allahu na e pranofte Agjerimi AMIN!

 • ][*ErA_JiMiN*][
  ][*ErA_JiMiN*][

  Gezuar ramazanin te gjithve une nisa te argjeroj dhe jam 13 vjece dhe jam shum besimtare .❤❤❤

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐🙌🙌

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻✨✨💖

 • Besart Sula
  Besart Sula

  Allahu na e pranoft argjerimin

 • Migena Xhaji
  Migena Xhaji

  Skam agjëruar ndonjë here, doja te argjeroja kete radhe por nuk di rregullat e agjërimit, Zoti na i befte kabull🙏🙏☝️

  • Leda Elezi
   Leda Elezi

   Edhe per mua ishte hera e pare kyt vit ,por ta garantoj se gjithçka eshte besimi e nuk po e ndjej fare .Faleminderit Zotit kemi gjithçka e pse mos ta bajme.

 • Luis Sinaj
  Luis Sinaj

  Allahu jua pranofte argjerimin🤲🙏

  • Ymer Balla
   Ymer Balla

   0 gezuar vitin e ri gezime

 • Suzana Lurdhi
  Suzana Lurdhi

  Elhamdulilah

 • Florida Fejzaj
  Florida Fejzaj

  Elhamdulilah qofte nje muaj i mbar e me miresi e begati per te gjithe

 • H A
  H A

  A mundet edhe qish tu falemi per ato qe sdin hap mas hapi qish mu fal

 • Sindis Memeti
  Sindis Memeti

  Amin jarabi

 • Lindita Poci
  Lindita Poci

  Nje muaj te mbare te gjitheve myslimanet Amin 🙏🙏

 • Curi Piro
  Curi Piro

  Agjerim te lehte me shen

Faqja Tjeter
WE FINALLY MET.
4:08
1,6 mln