Pse askush s’e njeh emrin e kësaj gruaje?
03:03
150,585
Reddit

Komente
 • Agim Agim
  Agim Agim

  Jane fisnik dhe une i njof familje mbrekullushme

 • Deti D
  Deti D

  PO TI JAPE NDONJE MILJON EURO I VELLAJ BEN ALIA QE VODHI ME FATOS NANON DHE NUK E GJETI GJE

 • mimo mimo
  mimo mimo

  Na hanksh mutin ti dhe Zana,pse nuk thua për ato Zanat që babai I Zanes e shokët e babait të Zanes vrane e internuan dhe ka Zana që nuk dine ku kane eshtrat babai,nena e Motra,morr bythe Je që na bën fabula me këtë Zanen

 • Tixhe Basha
  Tixhe Basha

  Ky eshte realitet i barazise sociale permendur kafet e Nexhmie Hoxhes por shikoni sot shumicen e pushtetareve jan verbuar per pasurit e xhepat e tyre turp .

 • Zana Zajmi
  Zana Zajmi

  E çfar do te thuash ti me kte Barcaleta e pse Qeka w vuajtur paska 1 dhom edhe nji guzhin ashtu eshte gjith populli ashtu e ndertoi baba vendin te tjeter skan fare se ja u rrembyen pronat popullit dhe i zune Keta çakej re pse u mallwngjeke ti i zoteri

 • mark spaqi
  mark spaqi

  nuk eshte gjalle ma ramiz alija pushteti i saj ka marr fund kan ardhe tjera rryma dhembi i ri e quan dhembin e vjeter e njejta eshte edhe tek ne ne kosove ata qe ishine ne kohen e begelereve agallareve dhe te kralit kur erdhi TITOJA ne pushtet i debuan ata qe ishin ne epoken e TITOS kur erdhi slloboja i deboj ata qe ishin me sllobon kur erdhi thaqi dhe nato i debuan kurse tash po shiqojm sa ekan kta per me mbajt

 • Memi Mem
  Memi Mem

  Shqiptaret e vertete iken me vapen. Tu rroje sala me vellezerit e tij,mire e keni,hani qep e plumba

 • Zorica Markovic
  Zorica Markovic

  5

 • Al Pacino
  Al Pacino

  Keto jane zonja te verteta o maskarenj kush jane zonja per ju ato qelbesira qe kane vjedhur miliona dhe mendojn me ke do bejne qejf ne darke ose si e thot populli shkerdhehen nuk e kam dashur komunizmin por cfar kini per te thene per kete grua nuk me thoni qe babai i saj kishte edhe gurin edhe arren dhe prap ajo eshte e thjesht si shume shqiptar te ndershem po ju jeni mesuar me te vjedhur po nje dite do tu dalin nga hundet te tera maskarenj te ndyre dhe mos harroni qe ramizi e solli kete demokraci se do kishte vajtur gjaku ne gju te kalit si ne rumani qe caushesku i shtypi me tank apo harruat

 • Dermani Mir
  Dermani Mir

  Shum e bukur kjo

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Po ti je fukara ????? Ti ke me shum se te tjeret ..m miljarder je o

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras

  Beni hellozhe femijeve te krimit shteteror,turp sahan lepiresa

 • Engel Cjapi
  Engel Cjapi

  Kjo zonja ka dal nga skena pse duhet ta njohim te vazhdoj jeten e saj si ti vijn rrethanat ca ka per te ardhur keq ka me mijra qe sven dot as te blejn te tezgat po vene ne plera per te gjetur mbeturina se nga babaj saj e bashke me te tjere jemi ne kete gjendje ne si pushkatuam me gjithe femije si pushkatuan ata kur erdhen ne regjim e ti pamfleti je nje program komunistash I qelbur kujt I vjen keq ta ndihmoj po hidhni syte verdall njeher ne c gjendje jeton populli

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi

  E vertet mos i gezofshin o 🙏

 • bora bora
  bora bora

  Çfar ndryshim ka perime me zarzavate?

  • bora bora
   bora bora

   @Ilirjan Kurti më sqarove flm

  • Ilirjan Kurti
   Ilirjan Kurti

   Zarzavatet i blen te katunari, Perimet te Supermerkati. Ok.

 • Saimir Ferko
  Saimir Ferko

  Keta duhet e ishin zhdukur te gjith neper dhoma gazi si çifutet

 • Dyshi Capi
  Dyshi Capi

  .

 • Flutura Hasa
  Flutura Hasa

  Ne ate kohe me te vertete ishin Shume njerez ne burg me te drejte ose pa te drejte po tani o njerez jemi te gjith ne burg me keq se ne kohe kjo qeveri ja ka kalu hitlerit dhe enverit

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Vajza e ramize alis

  • A V
   A V

   E ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Kur ne e kishim barkun bosh, Kjo Me Pranvera hoxhen thoshte , U ZGJUAN Derrat.

 • Artur Hoxha
  Artur Hoxha

  Çishte ky koment ,paske nostalgji per frmijet ,dhe epoken e realizmit socialist ?

 • Sali Rerza
  Sali Rerza

  Po babsi i saj ka qene komunist njeri me idealei psster si qelibarejo si keta pushtetaret e sotem qe per tu pasuruar bejne gjthcka duke rene nellumin e vjedhjeve te korrupsjonit etjera prandajbehet dallimi midis monizmit dhe kesaj klase te korruptuar ku populli kerkon drejtesi

 • klinton bekaj
  klinton bekaj

  ×××):🖑me vjen keq per kete Zonjen se shum ka sikur babai i saj por tepaktem ajo e paska nje dhom ku e vendos koken po per djemt dhe vajzat qe muren rruget e mergimit a ju vjen keq per ta pa pas shtepi as lek as buk me ngi barkun se le per veshmbathje e ne shi e bor rrugeve qe skan dit token me e shkel ku po e ven kemben e le per tjerat mos pyet hiq

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   @A V ×××):e vertet po parat mis po i rrok myku

  • A V
   A V

   Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shpiperis.I kane parat neper Bankat e Botes. Dhe Kjo video eshte promocion per Komunistet e Felliqur.

 • L. Berishaj
  L. Berishaj

  Akoma jeni nen kamen e komunizmit. Populli Shqipetare jane pleher !!

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):po Shqiptaret kan lind me at ves te keq ashtu se ne Shqipni nga diktatura e ne Kosov nga serbia kshtu qe e kan te trasheguar kete gje nuk eshte befasi

 • Amstel Heineken
  Amstel Heineken

  Wowww sa e Bakur 👌 lum kush e kupton

 • Landy Landy
  Landy Landy

  Jan gjynahet qe ka bere i ati , komunizmi i shkaterroi kundershtaret e tij deri ne brezin e 7

 • Venexianii
  Venexianii

  Nga urdherat e babes ksaj jan vra me qindra te rinje ne kufinje e jan terheq zvarr neper qytete duke i then se kshu perfundojn gjith ata qe kalojn kufirin Thjesht urdher i babes ksaj..... ti kerkoj te falun gjith popullit kjo ok

 • Ludmilla Malaj
  Ludmilla Malaj

  E shkreta, popu sa keq. A te shplaft nje mortje ty, ajo dhe ti bashke qenkeni shtresa vunerabel

 • Fatos Gongo
  Fatos Gongo

  Koministet na i ben te ndershem ik e pirdhu

 • Βαλεντινα Πρι
  Βαλεντινα Πρι

  Ke te drejt zoto Kreshnik keta jan borgjezet shqiptar lum shqiptaret qe i kan

 • Τξξρξ Ξριρξ
  Τξξρξ Ξριρξ

  Respekte për këtë grua.

 • ylberi seferi
  ylberi seferi

  PSE ASKUSH NUK E NJEH EMRIN E KESAJ GRUAJE ,Ç,FAR PYETJE PROVOKUSE SIÇ BENIN HETUSAT NEPER QELIRA ME ARMIQTE E PUSHTETIT ,PSE SJA DIE EMRIN ,KU BANONTE ,KE TAKONTE ,ÇFAR ROBA VISHTE ,ÇFAR HANTE ,ÇFAR FLISTE. ISH SPIUNI I KOHES SE RAMIZIT BENE SHERBESEN E FUNDIT FAMILJES ALIA ..

 • B
  B

  Ndryshoi sistemi dhe nuk kishin me vlere leket e asaj kohe prandaj

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti

  ne OKB majti nje fjalim R Alia ku e pershneten te gjith shtet serioz te tjeret as nuk afrohen to tonet as ke shkallet

 • Prende Marku
  Prende Marku

  E po svjen ma ajo koh e te gjallet enveri ni her e ta shofe ket popull cpo ban e privatizun iliri monika e saliu e marrin ne lulin me veti tu vjedh vodhen florinin vodhen gjirin e lalsit vodhen pregdetin

 • Bajram Cani
  Bajram Cani

  😭😭😭😭✍️

 • mimoza llabani gurra
  mimoza llabani gurra

  Ka punu pa mend Ramizi...Rama sa ja ka ble cunit Shpine e dyte ne Tirone ....ato per pushime e Biznese nuk quhen....... PS ..Hajdute

  • A V
   A V

   😂😂😂

 • Shaban Berisha
  Shaban Berisha

  O kreshnik po 50 vjet kur i shkonte makina me bytha

 • Kujtim Lami
  Kujtim Lami

  Bythlepirs i rames je ti ! Ndersa per zonjen ne fjale kam respekt

 • ali daci
  ali daci

  Mos gjykoni o njerez por kapni thelbin e asaj qe do te thote autori i shkrimit se per te gjykuar e per te share e per te dhene mend jemi te paret ne.Thellohuni dhe gjeni kush eshte morali i ketij shkrimi

  • A V
   A V

   Thelbi i kesaj video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur. Se Kjo Me Pranvera hoxhen né fillim tè demokracis, thoshin per ne popullin, U ZGJUAN derrat.Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis kjo grua.

  • Nazmie Neziri
   Nazmie Neziri

   O na jemi popull naiv, te cmendur mbas partive, sashte problem buk e krip ham, vec te fitojn ps ,buk e krip ham vec te fitojn pd ,buk e krip ham vec te fitojn lsi,,,,une jetoj shuuuuum larg tani behen 11 vite dhe ketu ka patur zgjedhje, dhe as nje her se kam par popullin te dalur neper rruge te bejn fushata elktorale,,,Une kur kam ardhur ishte koha per te votuar per majoren e Mississaugos e cila quhej Hazel McCallion,dhe te gjith votonin per ket grue e mrekullushme me sa di une i kishte ber te 65 vite, dhe pyta, te kursi ,po sa mandate ka fituar kjo grue kaq e vjeter ??dhe mora pergjigjen kjo ashte majore qe 30 vite, dhe gjith njerzit kan votuar pa as nje ezitim per ta, dhe a e din pse?e shef gjith kte mrekulli kjo zonje e ka ndertuar, sepse ky vend ka qene vec fush, dhe kjo majore ,as ka vjedhur vet dhe as ska lejuar te tjert me abuzue (vjedh),DHe populli e ka besimin e syt vec tek kjo zonje e nderuar, poor ,kur ishte puna me shkue ne pun ajo i hipte bicikletes ose shkonte ne autobuz, dhe per 65 vite ajo ka banuar ne pallatin e shtetit ne 3 dhoma e nje guzhin ,dhe kurr ska menduar per te vene pasuri prrallore, sic kan ber zotrit tane qe 32 vite e ktej,as skishte bardigarda as polic ,dhe u pagunte si cdo nenpuns nomal,,dhe gjith vendi dhe rruget e ketij vendi e mbajn emrin e kesaj zonje jo me deshiren e saj , po me deshiren e popullit, desha te them se ne jemi jo popull I zgjuar ne na i marrin mendet me ca fushata elktorale rrenash,,,po kur ti sdhe as nje gje si per pd, ps,lsi duhet te cohet populli e tjau marrin pasuri e ti hedhin ne koshin e plehrave te 3 palt e tjau kallzojn vendin qe as njera nga keta te mos ta bejn te rruges,,pa guxo ktej e te behet sic behet ne Shqiperi, si cohet populli ne demostrata e ne greva,,,hhee skan shanse qeveritaret me ven pasuri sic kan ven qeveritaret tane, se kendon qyqe e zez ne koken e tyre, marr nje shembull, burri im ka punuar 42 vite pune shteti dhe i ka dalur pensioni 145 mij lek te vjetra ndersa ne kanada ska punuar as nje dite dhe kur ka mbushur moshen 65 ja kan dhene pensionin 1250 dollar per cdo muj dhe gjitha ilacet dhe vizitat, dhe eskursijonet si I bejne per qef i ka pa asnje lek dhe te rrin doktoret pronto si keti si qeveritarve, sepse funksinon shteti dhe ligjet e mirfillta, ka shtet dhe I vjen era shtet, eee me dasht edhe atje bahet, po e ka kaplue mafja e gjall vendin ne te gjitha kriht jane te gershetuar nder veti me gjykata me hetusia me prokuria, e kan kaplue vendin mafja e gjaaaalll!!

 • Zamir Tela
  Zamir Tela

  Ca thu mi goce e varfer kjo ajo eshte nikoqire dhe e bo vet pazarin por pasurin ja shton Sajmir Mane

  • A V
   A V

   Bravo

 • gzim atipi
  gzim atipi

  Paska lindur në kohë të gabuar!

  • A V
   A V

   😂😂😂

 • Çerçiz Topulli
  Çerçiz Topulli

  Lexova disa komente por mesa duket shum prej tyre nuk e kanë kuptuar mirë moralin e këtyre rreshtave që Kreshnik Spahiu shkruan !

  • A V
   A V

   Eshte e qarte Nje promovime per Komunistet e felliqur.Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.I kane xhepat plote.

 • Μαιλιντα Μολλαι
  Μαιλιντα Μολλαι

  Kjo ishte gjeja me e bukur qe kam degjuar ne kete vidio . Ju lumte goja eshte shume e vertete . Politikanet sot nuk dine ku ti fusin leket dhe genjeshtrat bashke me leket .

 • King Lion
  King Lion

  Po grat tona si qohen 5 per me ken n pun n oren6 a i ka ba lopa? Se ka kujtu i jati se sistemi i kalbun s kishte me ra kurr si ka kush faj

 • Haxhi Halilaj
  Haxhi Halilaj

  Mirmore kur DO.MBUSHEM.MEND

 • Nataline Prela
  Nataline Prela

  E paskeni perzemer Ramizin me te bine mos harroni se atyre nuk u ka plasur per ne kur benim jeten mizerie qe benim per fajin e tyre . Sa per mua dreqi ja hengert shpirtin asaj me gjith sorollupin e saje zoti jua hupte faren ata kane qene te poseduti nga demonio

  • A V
   A V

   Te lumte goja. Né fillim tè demokracis , U ZGJUAN derrat ,thoshin per ne popullin.

 • Nesti Nini
  Nesti Nini

  Sa bukur e ke thurur kete histori,, po binte shi thot, skishte as cader me vete, oh sa keq, ik more komunist i felliqur., ujku qimen e nderon por zakonin se harron,,,

 • Lili Adamo
  Lili Adamo

  Po' PSE i veri pershtypje kjo grua kreshnik spahiu PSE cilesoj vetem kete dhe nuk i bejne pershtypje shum shum femera Ve te PA green se Zana aliaj dhe PSE nuk e ke Mbeshtetur ti o kreshnik qe te bejne pershtypje vajzae ramizit dhe ata qe Kane barkun bosh mere tu ne shtepine tende

  • A V
   A V

   Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.Dhe Kjo grua kur ne populli e kishim barkun bosh, U ZGJUAN Derrat thoshin Me Pranvera hoxhen dhe kompani.

 • Mary Petsou
  Mary Petsou

  Bukur mesazh Pamflet,, mesazh aktual,, ishallla epoka e mafiozeve me opinga, mbaron me 25 ,, prill,, ,, por kto mafioze fatekeqesisht nk do harrohen asnjeher nga populli dhe nga bota,,, esht turp dhe krim k'to ftyra te dalin ne qeveri,, ďuhet te jemi te rrepte me ta,, shqiperia e shqipetareve✌️🇦🇱

 • Eljona Stroni
  Eljona Stroni

  Ne fakt te gjithe gjakepiresat te gjithe keshtu do i denoje zoti

  • A V
   A V

   Brava Ketu do lahen tè gjitha, né kte jete.

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj

  Hallall moj zonje hallall.

 • Astrit Ahmetaj
  Astrit Ahmetaj

  Bravo Kreshnik

 • Bashkim Karamuca
  Bashkim Karamuca

  Kreshnik je poezi e bukur dhe ralitet i vertet

 • Nikos Kamberis
  Nikos Kamberis

  Eh Enver ku je vetem ti beje derman ketu

  • A V
   A V

   @Tzimis Tzimaras Do tè ISHTE mire tè Shkruaje Shqip o Shqiptare .

  • Tzimis Tzimaras
   Tzimis Tzimaras

   Ο Νικο τη λεσ ρε μάγκα, δεν χαίρεσαι που ζει σε δημοκρατικό καθεστώς

  • A V
   A V

   DERMANI i Enverit ISHTE ,Internim,Persekucion, Dhe per Shume fate keqe Vdekja.

 • Tom Lleshaj
  Tom Lleshaj

  Shum tregim i bukur .Bukur .Nje perl e vertet . Ne nga malsia kemi pas than . Kamona bie per ata qe kan vesh . Nuk i lexova te gjitha opinjonet sepse edhe ato kan xhevahire . I pari e lidhi direkt me Kreshnikun , por Kreshniku me kete ka dhan nje mesazh shum domethenes per ata qe kan logjik ,memorie dhe ndergjegjie .

  • andrea andrea12
   andrea andrea12

   PO per ATA qe HYNE ne vibrime.. PERSE Hesht!!?? Hesht,,, Hesht,, AJO mor Kreshnik.. PERSE nuk denon Aktin e Babait qe LA , ( POPULLIN +ne trashgimnin ,,,e SALIKARAXHICIT+DONGRYKESKRAS META..!! PERSE Hesht , AJO e Rendesishmja e KATOVICES.. !!!??

 • Dhimitri Gusho
  Dhimitri Gusho

  Nuk ka qenë ndonjë race e mirë as ajo

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Zonja Alia respect

  • A V
   A V

   Cfar respekti Aman Kto Jane promovime per Komunistet e Felliqur.U Zgjuan Derrat, thoshin per ne popullin,bashke Me Pranvera Hoxhen.Se na katandisen tè varfer Na moren tokat e stergjysherve.Prandaj moren rruget e Botes.

 • sali bollati
  sali bollati

  Trashegimia e gjakut familjar tregon qarte, ne shumicen e rasteve te verteten. Kam pasur rastin te njihem me nenen e saj. z.Shume te Nderuar Semiramis Xhuvani-Alia.Ishim kolege Kimista neFakultetin e Shkencave te Natyres.Nje dite dimri te ftohte duke rene shi i forte; e takoj rruges afer fakultetit z.Semiramin me nje cader te vogel duke hecur per ne fakultet. Ishte shtatezene(ndoshta me ate gruan e sotme). Mbas miremengjesit i them po si moj nuk more nje maqine per tu shoqeruar ne ket kohe me shi te tmershme, me fal edhe shtatezene jeni dhe duhet te mbroheshit(aqe me teper si banuese e bllokut).Ajo me pergjigjet me sinqeritet: se e nuk ndjen keq vehten duke nxituar per te ardhur me kohe ne mesimin per studentat!!.

 • Myki AL
  Myki AL

  E ke gabim nuk jeton ne nje dhome e guzhine por ne pese dhoma dy guzhina dhe dy banja.

  • A V
   A V

   Jane klysha Diktature keta.I ka stervitur Hoxha,se sì tè hiqen sì tè varfer. Milionat Dhe FLORIT i kan neper Bankat e Botes.

 • Landa P
  Landa P

  te shkoje te punoje e te roje si te gjithe ne edhe ne ne diell e ne shi punojme e me ndihmen e zotit jetojme

 • Mihal Kalluci
  Mihal Kalluci

  Zt. Kreshnik te falënderoj për komentin tuaj.Njerzit duhet të vlerësohen ashtu siç janë.Pamvarësisht sistemit ,shumë fëmijë te tyre ishin modest,të afte,dhe korekt,nuk vinin pasuri .Fëmijët e Ramizit kishin edhe genin e Xhuvanëve të shquar për patriotizëm dhe të mënçur.

  • A V
   A V

   @Niki Kassmi i jati nje Diktator i dyte ISHTE.

  • Niki Kassmi
   Niki Kassmi

   Kanë genin e Xhuvanit , se për të jatit largë qoftë

 • jani banani
  jani banani

  po kujt iplas trapi per Zanen e ramizit,PO ata qe ka vrar dhe internuar babi saj kush i njeh?Ky legen qe sot ben gjoja asnjeanesin dikur e kishte Saliu kryetar gjykate,Kur theu qafen dhe iku ne Gjermani u betua se nuk do merej me me politik tek emisjoni A RJAN CANIT,PO qeni kur nesohet me honger mut nuk ndalet mban shpres mos fiton rilindja te kthehette kap ndonje post,

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim Gjuzi

  Ashtu rrugeve le te bredhi tani te laj gjynofet e babit

 • Hali Baku
  Hali Baku

  E vërtet shumë e vertet e krahësoj vajzën e të ndjerit Ramiz Alia me djalin e të ndjerit Haxhi Lleshi ky sot është 85 vjeç jeton ke Tajvani me një gazioniere 38 m katror.Ndërsa sot hajdutët e të dy krave kanë siguruar fëmijët dhe dhëndurët brez pas brezi .

  • Komenti Komenti
   Komenti Komenti

   @A V te kishte flori aq budallaqe me bo kete jete. masnaj e la pas per ca derra

  • A V
   A V

   I ndjeri apo ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Mos i besoni Kto filma .I kane FLORIT tè siguruara né Zvicer..Dhe kur populli kish barkun bosh Kjo bashke Me Pranvera Hoxhen thoshin per ne popullin U ZGJUAN Derrat.

  • andrea andrea12
   andrea andrea12

   @Valentina Tota epokat e lufterave ( historikisht-lindin Burra) .??? Epokat Post,trazitcioni ( lindin CAPACULA).!!!!!

  • Valentina Tota
   Valentina Tota

   Ato nuk kan menduar te sigurojn femijet, sic bejn keta hajdud qe komandojn sot. Nuk di se ata ishin igniorant......e keta jan te zgjuar?

  • Komenti Komenti
   Komenti Komenti

   ato ishin patriot e revolucionar keto te sotmit e para lufte zaptus mercenare

 • Rita Muco
  Rita Muco

  Po ikni o populli gjykoni drejte. O Kreshnik mua me vinte keq per tezen tende kur nuk ngjiste dot shkallet e Jo te me vinte keq per ata qe shetitnin me benca ,kur ne mbaronim gjimnazin dhe na conin me detyrim te ndertonim bunkers,me pak buk.Ramizi e beri eksodin se po mos te kishte eksod do hanim njeri tjetrin se Ramizi e dorzoi qeverin me bangen gosh.Shif veten o llafazan

 • bert latifi
  bert latifi

  ..o kreshni e ke humb si xhaferri simiten .... ham ham ham .....si plaku mere....

 • Debian
  Debian

  Cfaj ka femija per gabimet e babait ? Dhe djemte e Enver Hoxhes ishin si kjo kohen e monizmit e punonin si te gjithe te tjere e babai si la pasuri biles ishin djemte me te mire te sjellshem e djem zotni qe spranun favore pse babai tyre ishte presidenti shqiperise ato vite ju flisni kot komentoni kot nga servilat e zarat spiunat qe dolen vitet 90 duke share keto po mos harroni qe keto te pD ishin agjuente hetuesa e servila e spiuna e zara te byrose ose kishin vende pune me te mira se femijet e ktyre qe ishin kupola e byrose nga spiunimet e tyre kshuqe mos gjykoni shani pa njohur mire femijet e byrose.

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Po pse vetem keto profesioni lakmojne keta

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku

  Por,edhe ato nga shumica nuk mund të njiheshin nga për shumë arsye.Por juve Kreshnik mirë e ka

  • Ludmilla Kucuku
   Ludmilla Kucuku

   Mirë e keni

 • Petrika Pleqi
  Petrika Pleqi

  Regjizor Alia beri kete KOMUNISTOKRACI

  • A V
   A V

   Bravo

 • Engjellushe Istrefi
  Engjellushe Istrefi

  Kjo bën diferenca

 • Ahmet Malevija
  Ahmet Malevija

  Kjo asht komitragjike pra hallme ken ashtu e hall me ken keshtu ti deshmove se strjcat i kishte plot e duart e xana sa mos me mujt me mbajte cadren pre bereqetit qe kishte ble po ca i thu dikujt qe s ka ndoshta as cadren me e ble ec n shi e n dill e sdihet aka gja n bark ai e femijet e tij

  • A V
   A V

   BRAVO.Harrojne qe eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Milionat i kan neper Bankat e Botes.

 • It Al
  It Al

  Nuk besohet se Babi diktatori ramiz alia e la pa gja edhe se nuk i la ekonomi i la gjejen me te shtrejt jeten familjen kurse ramizi kur komonizmi Po i vinte fundi vrau ne kufi shum djem nenash

  • A V
   A V

   Bravo

 • Best Things
  Best Things

  Shume domethense qe i bie hajdutet me te medhenj ne shqiperi jan sali berisha dhe ilir meta sa kan pasuruar edhe niperit e mbesat e lere me fmit miliardera dhe genjejn popullin me nje karamele, dhe ata djemt e lagjes qe hanin fara shpresonin te fitonte pd me naj shpres per veten nderkoh pd eshte biznes privat i saliut me drejtor lulin, se kan kuptuar akoma qe jan aty vetem per tu bere akoma me te pa sur vet dhe per te mbrotjur pasurite e tyre nderkoh qe populli vuan nga ekonomia, jan te qarta gjerat hapni syt DUHEN ZHDUKUR SALI BERISHA DHE ILIR META VETEM ATEHER CLIROHET SHQIPERIA. ATA DUAN VETEM TE VIN NE PUSHTET TE BEHEN ME TE PASUR DHE PER TU MBROJTUR NGA KRIMET DHE VJEDHJET E TYRE ! Ata qe zduan te kuptojn skan per ta kuptuar kurr !! Ju rujt zoti te gjitheve !

 • Klaidi Ballas
  Klaidi Ballas

  Thot shifni politikanet e sotme dhe femit e tyre se pse Nese do kishte vjeth lek nga populli ramiz aliaj ajo sot nuk do ecte me kemb por me limuzim

 • Best Things
  Best Things

  Bravo !!! i ke thene te gjitha me kete 👍🏻

 • Leonard Mucaj
  Leonard Mucaj

  Njerzit që skan Pune te han mute

  • Nina Kalluci
   Nina Kalluci

   😃

 • markela Tsailaki
  markela Tsailaki

  Mendojase lufta e klasave duhet te Mish perfunduar ne, 90 por fatkeqesisht na e kujton perseri my alabaku. Ndoshta ajo ZANA nuk ka asnje faj, per krimet e babajit, sic nuk kishin mijra femij te perskutuarish, interrnuar e bashke me ta dhe ne te tjeret, we e provuam ne kurrizin tone. Ata kishin pushtetin politik dhe Tani bijt e Tyre ate ekonomik. Ipokrizia qendron se gjoja e shake regjimin komunis, kriptokomunistet, ja ku Jane shembujt e gjalle, Ruci, S Braho, S Gjinushi S Berisha E Rama I Gjoni e me dhjetra te tjere. Ata we do Benin ndryshimin si ty palaco nuk skelnin dote mbi kockat e baballareve te Tyre, prandaj dosjet nuk u happen kurre, per kete kishe mundesi te made dhe ti si z, k KLD po se bere kurre e provove dhe me part por sot ku je? Ju jeni si fara e hidhesit we nuk zhduket kurre

 • Erald Preka
  Erald Preka

  Po gjithqka si kemi sot, eshte peshqesh nga ramizi, ai e manipuloj demokracin dhe vuri do si saliu gjoja demokrat me tez partie te punes ne gjep.

  • Mboon Risa
   Mboon Risa

   Nuk them se ishte engjell po nuk mund te thuash se Ramizi e zgjodhi Saliun.Kur gjithe veriu dhe shume te tjere e zgjodhi dhe e shihnin sikur ishte perendia.E keqja jone eshte si nje film egjyptjan qe thoshte ( nuk genjej po zbukuroj) Nje i semure qe te sherohet ne radhe te pare duhet te pranoj qe eshte i semure

  • A V
   A V

   BRAVO. Ramizi nje Dictator i dyte ISHTE.

 • Selman Arifi
  Selman Arifi

  Kush je tash e jo kush ke qen me nje koh para.

 • Romeo Qerama
  Romeo Qerama

  Kjo do te thote se vellai e kalen pa gje se floririn qe vodhen me baben ne 88 Kure vajten nju work dhe pse cuni ndryshoj mbiemrin na trego nje cik

  • A V
   A V

   BRAVO I bon gjyshi i han klyshi.

 • Elvis Belshi
  Elvis Belshi

  Pordh me rigon.. pjelket e atyre die jane edhe sot.. kte e din dhe pulat e lagjes se Spartak Ngjeles. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Blue Sea
  Blue Sea

  Me se e vertete, Zana eshte zonje e vertete dhe I ka shoqet e rrala, bashke me Te shoqin jane fisnik brez pas brezi. Fisnik e zonje nuk Te ben leku o milet injoramtqe nuk lini njeri pa share mire Jua ben sal, like me soje e sorrollop

  • florian selmani
   florian selmani

   QQàaaaàaaaaa

 • Luiza Konica
  Luiza Konica

  As na intereson fare emri i saj.Ashtu sikur dhe asaj si interson emri i jonë.

  • Daily Things
   Daily Things

   Kap thelbin o trushperlare

  • A V
   A V

   Brava.Talleshin me popullin dikur.U Zgjuan Derrat thoshin.Dhe pikerisht keta femijet e byros.

 • Leo Leo
  Leo Leo

  Klysh I ramizit je o klyshi spahiu

  • A V
   A V

   BRAVO.Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.

 • Pashk Nokaj
  Pashk Nokaj

  Nuk dua ta intimidoj zonjën në fjalë.Ata,ustallarët e marksizmit nuk besoj që ndonjëri prej tyre ti ketë lënë në atë gjendje fëmijët e tij.Deri në Kubë janë strehuar,dhe sot na qënkën për bukën e gojës.Të gjithë duhet të dalin para drejtësisë ndërkombëtare.Kjo është nostalgjia jote Kreshnik për komunizmin e aktorët e asaj kohe të cilën me sa duket e ke shijuar mjaft, dhe tash ju bën skica.

  • A V
   A V

   Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.Byroja i ka stervitur mire se sì tè hiqen sì tè varfer . milionat i kane né Bankat e Botes.

 • Flora Qitaj
  Flora Qitaj

  Ore zotni ca do methan me kte e ka kullot mir ate koh po kur u bane komunist ne ide se njiher ishe demokrat apo nga fryn era edhe po ik pash zotin ti megjith zanat e zanushatnjerxmzit skan buk me hanger

 • Niku Leka
  Niku Leka

  Nje gje skuptova per çfar behet fjale tani duhet ta bojm politikane apo cfar 🤔

  • Niku Leka
   Niku Leka

   Por dhe kjo goca e ramizit ska fytyr qe te dal e te shesi men dhe ajo sjellje esht me e pakta qe ben sepse babai vet dhe dhe shoket e tij vran e shkatrun shum familje intelektuale

  • Best Things
   Best Things

   Thot qe hajdutet me te medhenj ne shqiperi jan sali berisha dhe ilir meta sa kan pasuruar edhe niperit e mbesat e lere me fmit miliardera dhe genjejn popullin me nje karamele, dhe ata djemt e lagjes qe hanin fara shpresonin te fitonte pd me naj shpres per veten nderkoh pd eshte biznes privat i saliut me drejtor lulin, se kan kuptuar akoma qe jan aty vetem per ty bere te pa sur dhe per te mbrotjur pasurite e tyre nderkoh qe populli vuan nga ekonomia, jan te qarta gjerat hapni syt DUHEN ZHDUKUR SALI BERISHA DHE ILIR META VETEM ATEHER CLIROHET SHQIPERIA. ata qe zduan te kuptojn skan per ta kuptuar kurr !! Ju rujt zoti te gjitheve !

 • Roze Dell
  Roze Dell

  Po dhe ti ashtu je , e ngrihte bythen dhe Ike , de s’ more karigene , dhe po i jepe gojese , si ato grate e liga

 • Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi

  Xhdo mbjellesh dhe me ne fund ashtu dot koresh , pleqt e kan then , fjal me vend 😀

  • A V
   A V

   😂😂😂

 • Ariana Kore
  Ariana Kore

  Kete i thuaj edi droges bastard

 • Viktor Nikai
  Viktor Nikai

  Keshtu qe çdo gje paguhet ne kete bote......askush s'ka marre asgje me vete...ne boten tjeter

  • A V
   A V

   Bravo

 • Viktor Nikai
  Viktor Nikai

  "Thone te vjetrit"bota eshte me rrota

  • A V
   A V

   Ketu do lahen tè gjitha.

  • Avdulla Ramadani
   Avdulla Ramadani

   Bota rshte rot her un her tjetri bje r ngritesh nuk ka perjet sysht as gje te sigurt per vetem qe je njeri idergjegjshem dhe i devotshem te gjitha jan kaluse

 • Fadil Ramadani
  Fadil Ramadani

  Zoti Kreshnik sot shqiperia i ka 2 Milon Emigrant e Demokraci ne koen e Ramiz Alis nuk kishte emigrant

  • esat ftoji
   esat ftoji

   or fadil ti po na shkruan per emigracionin dhe nuk shkrujte per mencurine e dhe cfar roli luan kjo zonje , ti thjeste the koha e demokracise eshte me e mire se ajo e komunizmit ,,,ket gje e dine bufi ,kaq

  • Fadil Ramadani
   Fadil Ramadani

   ESAT Ftoi si Mendoni ju a esht nenqmim me Apo urrejtje me Per Zonjen ne si shkruajm per te

  • esat ftoji
   esat ftoji

   po re palle po ashtu eshte si thua ti .. kesaj thenje nxirrni kuptimin lere emigrimin. emigrim te paligjshem ka gjithe bota .por emigrim te ligjeshm shum pak e kane ,dhe shqiperia kurre nuk e ka pas

 • Kujdesi Mica
  Kujdesi Mica

  O kreshnik pse ty te njohin Shqiptaret ty sepse je hajdut

 • Ingrid5 Ingrid
  Ingrid5 Ingrid

  Mos ja fut pordhes se djali i Ramizit ka banke ne Paris . Mos bej propagande

 • Ingrid5 Ingrid
  Ingrid5 Ingrid

  Mos ja fut pordhes se djali i Ramizit ka banke ne Paris . Mos bej propagande

 • Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa

  E pastaj, kur Zana pinte qumesht dallendysheje shume moshatare te saj dergjeshin ne burgje e ne kampe internimi. E te mos harrojme qe per to kishte firmosur Ramiz Aliaj e Kristaq Rama. Bota eshte e rrumbullaket. Aktori i madhe Italian Toto' thoshte: Ogni volta per uno non fa male a nessuno.

  • A V
   A V

   Bravo.E verteta eshte,se Nuk Jane tè varfer

 • Fatbardha Shkirat
  Fatbardha Shkirat

  E vhdo te rhuash me kete gje ,agjeze more zoteri ?

 • Angjelo Lumi
  Angjelo Lumi

  Ajo cfare me irriton esht se keta hajdutrit miljoner te politikes se sotme kane guximin te na ka kujtojne herepashere sistemin e kaluar nderkohe qe na kane bere xhemen ne keto 30 vite. Keta duhen shtypur si asfalti.

Faqja Tjeter