Provojmë SNACK AMERIKANË 🍫 | SEZ 🇦🇱
32:32
119,615
Reddit
Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë.
INSTAGRAM SEZ( Steisi_eleni_officialyt )
instagram.com/p/CB9G7FWqLWe/?igshid=ki13vovmtcsu
TIK TOK ( Steisi_eleni_officialyt )
vm.tiktok.com/ZSVtHp5r/

TIKTOK STEISI:
vm.tiktok.com/ZMeMntw38/
TIKTOK ELENI:
vm.tiktok.com/ZMeMnGAPt/

INSTAGRAM MAMI VALI (valli_kepi8_)
instagram.com/valli_kepi8_?igshid=16zd9no4oqnyt
INSTAGRAM BABY BEATRICE (baby_beatrice_)
instagram.com/baby_beatrice_?igshid=xbwf0hwqt3ii

Shpresojm që video tju l❤️🇦🇱 shihemi në videon e rradhes🎥🇦🇱

Komente
 • Steisi Eleni Zylfo
  Steisi Eleni Zylfo

  Faleminderit shum shum nga zemrat Tona tè vogla per mbeshtetjen qe na Jepni nuk kemi fjale tju falenderojm ❤️🙏🏻 ju duam Shum edhe shpresojm qe nje dit tju takojm te gjithve e tju perqafojm❤️❤️ faleminderit Steisi Eleni

  • Sibora Duka
   Sibora Duka

   😊😊💖💖💖❤❤❤

  • Sali Ajvazi
   Sali Ajvazi

   shpresoj të ndodh sepse kam shum deshir tju takoj me gjith zemër 💕💕

  • Fjoena Mucka
   Fjoena Mucka

   Steisi dhe Eleni jeni te bukura dhe te edukuara👍👍👍💟💟💟

  • Fjoena Mucka
   Fjoena Mucka

   Steisi dhe Eleni jeni vajza sHume te bukura dhe te edukuara👍👍👍👍

  • Rifadije Bajrami
   Rifadije Bajrami

   Faleminderit shum zemrat e mia inshalla se edhe un kom qef me ju teku♡♡🙏🙏🙏❤❤

 • Muarrem Kaca
  Muarrem Kaca

  Jeni shum te mira jam nje fanse e juaj.jam nje mosh me ju

 • DAN13L M3RK0
  DAN13L M3RK0

  Respekte nga Fieri🇦🇱🇦🇱✌️✌️✌️✌️

 • Rrufeja FF
  Rrufeja FF

  Ju lutem mund te provoni snack germany 🇩🇪

 • Besa Makshana
  Besa Makshana

  💝💙❤🥳💝💙❤

 • Rrufeja FF
  Rrufeja FF

  O zot kam ngrene keçap ne gjermani ishte shume djeges o zot

 • luis
  luis

  Jeni si dy yje😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰💫💫💫💫

 • edona gjocaj
  edona gjocaj

  31:2 ramadan 😂 ju dua shume❤😊

 • sara tanushi
  sara tanushi

  Zemrat e mija ju jeni yje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫💫💋💋💋💋💋💋

 • Sali Ajvazi
  Sali Ajvazi

  shum jeni të veqanta per mua ju dua shum🇦🇱🇦🇱🤩🤩

  • Steisi Eleni Zylfo
   Steisi Eleni Zylfo

   Edhe ne 💖💖

 • Emira Shala
  Emira Shala

  Shume te mira jeni ju duaaa❤❤

 • Aida Petanaj
  Aida Petanaj

  Steisi je shume e mire Te puth zemer

 • Sen Çal Kapimi
  Sen Çal Kapimi

  A mund të bëni një video ku të tregoni se si të fillojmë gjithçka në youtube nga zero-ja.Pra si të kemi kanal të sukseshëm...etj💜💜

 • Erina Rexhallari
  Erina Rexhallari

  Kjo video ishte shume e bukure ju dua

 • Ibrahimi Erona
  Ibrahimi Erona

  ju dua shum shum

 • Elizabela._girl_
  Elizabela._girl_

  Cfar eshte vjaz apo djal femija I vogel??

 • Media Karanxha
  Media Karanxha

  Keni bere nje vidjo shume te bukur / jen is dy princesha 😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👭👭👭👭👭👭👭🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • klea cela
  klea cela

  Hello stejsi eleni

 • SHQIPET ME PLIS
  SHQIPET ME PLIS

  Hi jeni shum te bukura

 • Melinda Ademi
  Melinda Ademi

  Hi ju dua

 • Riki Riki
  Riki Riki

  Shum bukur veq vazhdoni steisi eleni

 • Juleta Letaj
  Juleta Letaj

  Jeni dy motrat me te mira me te lumtura dhe me te gazuara faleminderit qe egzistoni ju dua shummmmmm

 • Juleta Letaj
  Juleta Letaj

  Jeni dy motrat me te mira dhe me te lumtura ju dua shummmmmmmmmm

 • Lena Krasniqi
  Lena Krasniqi

  aty kam qen dje moj Stesi e Eleni video e bukur 🤍

 • Ibadete Dullovi
  Ibadete Dullovi

  Sa shum ju dua steisi dhe eleni🤩🤩🤩 Ju jeni si yjet naten qe ndriqojnë💋💌💘💝💖💗💓💞💕💕💟❣❤🧡💛💚💙💜

 • Jeta Ime
  Jeta Ime

  Jeni shume te Mira deshira ime eshte qe nje dite do ju takoj nje dite

 • kadri armullahu
  kadri armullahu

  sa omel po fol steisi❤

 • erika
  erika

  💞💕💞💕🥈🥈🥈🥈🥈🔮🔮🔮🔮🏅🏅🏅💞💞💕💕🏅😂🥇😴

 • Alejna Seadini
  Alejna Seadini

  Jeni dy person që mi shkélqeni sytë ju dua shumë moj❤❤💋💋

 • Entela Biniqi
  Entela Biniqi

  Stejzi dhe eleni🔐♥️💎🍒

 • Veton Salihu
  Veton Salihu

  Sa te bukura jeni

 • Veton Salihu
  Veton Salihu

  Un e kam sod ditelindjen

 • Ola Sula
  Ola Sula

  💋💋💋❣💋💝💋💝💋💝💋💖💝💖💖💖💔💔

 • marsi sara amar
  marsi sara amar

  stejsi ju dua shum edhe tu eleni ju dua te dyja un e kam emrin sara 🤲🤲

 • Slimee
  Slimee

  shum ju dua me zemrë💓

 • tuana Karafeta
  tuana Karafeta

  Ju dua shum a mundesh ta besh nje video ku hani për 24h me ngjyren blu

  • tuana Karafeta
   tuana Karafeta

   Love you so MOCH 😻😻💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙👑👑👑👑👑🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍒🍒🍒🍒🍒🍓🍓🍓🍓🍒🍒🍒🍒🌷🌷🌷🌷🌸🌸🌹🌻🌼🌹🌻🌼🌸🌺

 • Ilma Madana
  Ilma Madana

  o zot pse jeni kaq te mira nuk di se ctju them .....sikur 100 here ti shikoj videot e juaja nuk merzitem nuk e di se pse jeni kaq te bukura e kaq te edukuara....ju dua shum por deshira ime me e madhe ishte tju takoja mir po qe nuk ju takova dottttt shpresoj qe kur te ktheheni heren tjeter ne shqiperi tju takoj..... ju dua shumeeeeeeeee STEISI ELENI AND BEBI BEA

  • Ilma Madana
   Ilma Madana

   @Steisi Eleni Zylfo dhe une ju perqafoj pa mase tre motrat me te mira qe ekzistojne

  • Steisi Eleni Zylfo
   Steisi Eleni Zylfo

   Faleminderit te perqafojm 💖💖💖

 • Miri Hajdari
  Miri Hajdari

  Jeni shume te mira ju dua shume

  • Steisi Eleni Zylfo
   Steisi Eleni Zylfo

   💖💖💖

  • Miri Hajdari
   Miri Hajdari

   ❤️❤️

 • Saiti Meleke
  Saiti Meleke

  Ju a nuk agjeroni

 • Miri Hajdari
  Miri Hajdari

  Jeni shume te mira❤️❤️💜

 • aida prendi
  aida prendi

  No vabeeee voi siete andati nel Conad vicino a casa miaaaaa io abito sopra la gelateria Joy😳😳

  • aida prendi
   aida prendi

   Se volete mi potete trovare sopra alla gelateria Joy fate uno video plssssssss

 • Fabjon Ndoja
  Fabjon Ndoja

  Sa vjece jeni Stejzi

 • Elinaa Berisha
  Elinaa Berisha

  Jeni shum të bukura kur të qitni video mua me vjen shum po shum mir fill i kqyri videot e juva ju dua pa fund steis Eleni jeni shum të bukura❤️❤️🥰🥰🥰🥰❤️❤️

 • Arza Dina
  Arza Dina

  Menxi pres te shikoj vidon tuaj te rradhez jeni yotuberet me te mira shqiptare ju dua shume familja zylfo

 • Ismail 88
  Ismail 88

  Steisi është shum e bukur ❤💋

 • Erleta Salihu
  Erleta Salihu

  L

 • Luftetaret Mace
  Luftetaret Mace

  Un e kam emrin Stesi njesoj si ajo vetem pa j

 • Havie Daci
  Havie Daci

  Ckemi Steisi ❤Eleni jeni nje nga vlogerat me te bukura ne bote te amo ❤❤❤🥰🥰❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤🥰🥰❤

 • Ganimete Merovci
  Ganimete Merovci

  Shumë bukur me kini pëlqyej të 4 dhe bebi❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Ruzhdi Bajrami
  Ruzhdi Bajrami

  jeni shum te mira por steisi ben me hile

 • Perparim Fier
  Perparim Fier

  Ju sua shume jemi shume te bukura

 • Rifadije Bajrami
  Rifadije Bajrami

  Shum te mira jeni ju dua,un quhem saranda bajrami nga kosova por kur i shikoj videot e tua shum mpelqejn.I lowe you somach💜💜💜💙💜🙏🙏🙏🙏

 • Baton Vala
  Baton Vala

  Jeni shume te mira💋💋❤❤

 • alvis nanu
  alvis nanu

  nga cili qytet i Shqipeise jeni

  • Lyric Albania
   Lyric Albania

   jetojn ne itali

 • artur numanaj
  artur numanaj

  Ku jetoni e di qe na anerik po ca vendi

 • Naim Gashi
  Naim Gashi

  Jeni shum te mira Ju dua shum shum

 • Nadiasalliu
  Nadiasalliu

  Jeni 2 yje aq te mira sa nuk pershkruheni dot.

 • adopt me!
  adopt me!

  am so happy i favorits chips 2 real frist sorry i love chips

 • tayna
  tayna

  ♥️♥️

 • Sarah Mehmeti
  Sarah Mehmeti

  Shum po shum te mira jeni 🌷por nese nuk e keni bezdi a mund tju pyes a agjeroni ju? Nese po me behet qejfi shuum sepse edhe un jam muslimane dhe agjeroj.

 • HOLIGAN GAMING
  HOLIGAN GAMING

  tkeqen e babit mish me buk 😂😂😂😂😂😂njilloj me babin tim😂🤣😂🤣😂😂😂

 • Agnesa Ademi
  Agnesa Ademi

  😍😙❤❤❤❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💙💜💙

 • blerina Alla
  blerina Alla

  Jeni nje familje shume e mire 🥰

 • Rinir Bajraktari
  Rinir Bajraktari

  Jeni familje e mrekullueshme ishalla zoti ju ruan nga çdo e keqe i love family zylfo💖💖💖💖💖

 • Hatixhei Bekteshi
  Hatixhei Bekteshi

  Faleminderi shum si po e shoh edhe ju e doni fejen islame

 • Gjon Deda
  Gjon Deda

  ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😍

 • Gjon Deda
  Gjon Deda

  Ju dua shum vi voglio bene ma potete venire in firenze dhe dua tju takoj ma kur te kryn Corona edhe un do te shkoj ne shipni

 • Klara Koni
  Klara Koni

  Jeni shum te mira😘😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

 • S A L I M
  S A L I M

  😍😍😍❤💗💗❤

 • paulina uka
  paulina uka

  Shum te bukura dhe shum vajza pozitive ❤❤❤jemi takuar bashke 🥰🥰

 • Queen xz
  Queen xz

  💕💕

 • izabela mikena aris isufi
  izabela mikena aris isufi

  Ju falemderoj per like ce me beni jeni shum te bukura edhe te mira ❤❤❤❤❤❤ pse nuk pervoni nje video qe te pervoni greke FOOD do e doja shum

 • Elmira Rustemi
  Elmira Rustemi

  Ju jeni aq shum t bukura dhe jeni shumë shumë të ëmbëla ju dua shum të fyeva😊😊❤💘💞

 • Elham Abdurrahmani.
  Elham Abdurrahmani.

  Ju duam shum

 • Sander Alia
  Sander Alia

  Jeni shum shum te bukura😇😇😇😇😇

 • alesia kryeziu
  alesia kryeziu

  🤩🥰

 • Florian Cani
  Florian Cani

  Jeni me te mirat ne bote😇😇

 • Era Kameri
  Era Kameri

  Shum e bukur vidoja jam kënaqur shum shum duke e shikuar 😍😍😍

 • Lilijana Aliu
  Lilijana Aliu

  Ej stesi dhe eleni kam nje idea nese deshironi the beni ate challenge qe eshte me tik tok me letern higjenike nje got siper saj dhe disa ushqime I vedosni ju letra higjenike terhiqet nga vetja dhe aty Ku kepute ate ushqim do the hani shpersoj tju pelqel dhe ta keni pare ju perqafoj fort.

 • Daila Dailaaa
  Daila Dailaaa

  Une fal

 • Daila Dailaaa
  Daila Dailaaa

  ❤👶❤ i love you!❤❤❤❤❤❤

 • Kleopatra KL
  Kleopatra KL

  sa mir vajza qe keni mesuar gjuhen tuaj prq youtube ju kw ndihmuar shum

  • Steisi Eleni Zylfo
   Steisi Eleni Zylfo

   Faleminderit 💖💖💖

 • Arjana Berisha
  Arjana Berisha

  Ju dua shumë

 • Fjona Elezi
  Fjona Elezi

  😗😗

 • Ersida Reci
  Ersida Reci

  Love you💕💕💕💕

 • Armando Dedej
  Armando Dedej

  Kujdes se mos helmoeni 😍🥰😇Ishalla ju ruan zoti te gjithve njerezve 😘😋😋

  • Rrufeja FF
   Rrufeja FF

   @Steisi Eleni Zylfo ju dua fort

  • Rrufeja FF
   Rrufeja FF

   @Steisi Eleni Zylfo jeni shume te mira

  • Armando Dedej
   Armando Dedej

   Jo mi goce ishalla 😘flm per respektin

  • Steisi Eleni Zylfo
   Steisi Eleni Zylfo

   Jo ishalla mo 😅😅😅.... faleminderit shum

 • Rinir Bajraktari
  Rinir Bajraktari

  Jeni shumë te bukura ju dua shumë nga fancja juaj i love you 💖💖🏆🏆

 • Diola Muharremi
  Diola Muharremi

  Ju dua

 • klavia Hila
  klavia Hila

  Motrat me te bukurat ne bote Ly❤😘

 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri

  Kane motër te vogël kto?

 • Lusika Ina xhoni
  Lusika Ina xhoni

  Jeni shume te mira steisi eleni ❤ siete le migliore di questo programa ❤

 • Jeta Zeqiri
  Jeta Zeqiri

  Je te dyja shume te mira , me falni shume sepse e kam pare videon me vone se kisha diss provime por ju dua shume te dyjave qofshi te lumtura ❤❤

 • Xhesika Maci
  Xhesika Maci

  Haha sa bukurrr u kenaqaa♥️♥️♥️♥️

 • Eralda Merovci
  Eralda Merovci

  Soo cutee🥰🥰🥰👼🏽👼🏽👼🏽📌📌

 • Manjola Ndreshaj
  Manjola Ndreshaj

  U duuaaaa😍♥️

 • jun_end_ir
  jun_end_ir

  Reeses jane Anglez jo amerikan

 • Daslina Hyseni
  Daslina Hyseni

  Steisi eleni jeni me te mirat

 • Sara Bajraktari
  Sara Bajraktari

  Ju dua shum ❤❤💋💋

 • Arbresha Rexhepi
  Arbresha Rexhepi

  Love you girls!❣

 • Welcome to my chanel
  Welcome to my chanel

  Cilet snack ishin me te mire Amerike Shqiperie Kine

  • Welcome to my chanel
   Welcome to my chanel

   Heren tjeter provoni snack gjermane

  • Welcome to my chanel
   Welcome to my chanel

   Faleminderit shum per replay ju dua qe te 5-tët jeni te mrekullueshem

  • Steisi Eleni Zylfo
   Steisi Eleni Zylfo

   Shqiptare💖

Faqja Tjeter