Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV
14:21
172,347
Reddit
O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho

  -po mua me mban mend -pak nga bytha.😁😆😅

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO

  lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • Hip-Hop AV
  Hip-Hop AV

  Transballkanik😂😂😂

 • irwinkachi
  irwinkachi

  si transballkanik🤣🤣🤣

 • kuishia
  kuishia

  Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

 • Leo frost
  Leo frost

  Diten grek naten shqiptar .

 • anxhela love
  anxhela love

  😅😅😅

 • florian dauti
  florian dauti

  Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

 • Eni Hysa
  Eni Hysa

  Kush e don emrin me pa kete filem

 • LENCI GO
  LENCI GO

  Xheni=EFI PIKOULA

 • Agim Qosja
  Agim Qosja

  I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

 • Mohan
  Mohan

  Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

 • Gerti Demiri
  Gerti Demiri

  Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

 • Neki Agalliu
  Neki Agalliu

  Super

 • albanian gaming
  albanian gaming

  Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

 • Delvina Elektronik
  Delvina Elektronik

  👰🤵sz

 • Fabio Mustafaj
  Fabio Mustafaj

  Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

 • Ledjon Xhambazi
  Ledjon Xhambazi

  Fundi ?

 • Tile Laz
  Tile Laz

  😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

 • Eminem Muzic
  Eminem Muzic

  osa filma grek ka jepin

 • PetalyyBoyy
  PetalyyBoyy

  Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

 • FF BLECK
  FF BLECK

  Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 • Anna anna
  Anna anna

  Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

 • Festim D18
  Festim D18

  ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

 • Erlind Muqullari
  Erlind Muqullari

  Hj

 • BS D E M O N E ' S
  BS D E M O N E ' S

  10:20 haha me lot

 • Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj

  Gallat

 • Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj

  Aman vazhdoeni se eshte gallla

 • Urim Demirxhiu
  Urim Demirxhiu

  Njisha fare😂😂😂😂😂

 • Mateo Rrungo
  Mateo Rrungo

  Ngushellime per ZOTI maci

 • Festim Kupa
  Festim Kupa

  ju lumt #NGOP 😘

 • Adelina Emini
  Adelina Emini

  O profesor po ti luan me goca

 • Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  o cuna adotabeni profesori episodi plot

 • Luciano Hoxha
  Luciano Hoxha

  Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

 • Bruil Konda
  Bruil Konda

  Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

  • LENCI GO
   LENCI GO

   EFI PIKOULA

  • MAYKO
   MAYKO

   Ah sa e kemi kerkuar or mik.

 • Global Tasker
  Global Tasker

  Jeni njesha per zotin

 • Titan AL3X
  Titan AL3X

  Mau😔💔

 • lori lorino
  lori lorino

  Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

 • Muli Ttafa
  Muli Ttafa

  Ka dal

 • Eltjon ł
  Eltjon ł

  o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

 • Serdi Pengili
  Serdi Pengili

  Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

 • Legenda
  Legenda

  Njesha jeni🔥

 • Anastasia Roko
  Anastasia Roko

  🤣🤣😂

 • lori lorino
  lori lorino

  Hallall kshu vazhdoni 👏👏

 • Luis Gaming
  Luis Gaming

  Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

 • Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo

  Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

 • Marçela shehu
  Marçela shehu

  "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

 • Orges Morina
  Orges Morina

  qitni ma shum qisi seriale

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Zorzopi i mutit😂😂

 • Alexander Kbc
  Alexander Kbc

  Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

 • Rig Doko
  Rig Doko

  Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

 • Toni Da
  Toni Da

  Bhoooo lajm i keq,seria fundit

 • MineSam Craft
  MineSam Craft

  jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

 • Denis Stefani
  Denis Stefani

  Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

 • Bajame Banaj
  Bajame Banaj

  O Roz gatos emri i filmit

 • Aldo Cocka
  Aldo Cocka

  Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

 • Via Latina
  Via Latina

  algone.info/slow/video/rKHIsXilmmV5u6M - filmi i rradhes

 • Visi Tirona
  Visi Tirona

  Bravo cunat e ngopit jeni të papar

 • Ermal Kote
  Ermal Kote

  Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

 • Leonard Shehaj
  Leonard Shehaj

  🤣😂keshtu vazhdoni

 • Genci Genci
  Genci Genci

  Si e ka emrin ky filmi

 • Endrjon Cela
  Endrjon Cela

  me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

 • house game
  house game

  Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

 • VideoShqip
  VideoShqip

  Jeni me te miret 👑

 • denis hasa
  denis hasa

  Permbledhjen de e bani?

 • Komentatori Unik
  Komentatori Unik

  Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

 • illyrikum
  illyrikum

  😂😂

 • ERY KING GAMER
  ERY KING GAMER

  Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

 • SUPREME _FF
  SUPREME _FF

  Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

 • FREE FIRE ALBANIA
  FREE FIRE ALBANIA

  Mos aman

 • Anime & Games
  Anime & Games

  Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

 • Denis Mecaj
  Denis Mecaj

  🤣🤣🤣🤣👍👍👍

 • IGLIm
  IGLIm

  Te mban mend pak nga bythet🤣

 • Ana Ana
  Ana Ana

  😜😜😜😜

 • Ana Ana
  Ana Ana

  😂😂😂

 • Gerthart Muho
  Gerthart Muho

  Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

 • Ardenal Ferhati
  Ardenal Ferhati

  Jeni gjiganda

 • Social Girls
  Social Girls

  Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

 • Blue3agl3 Gaming
  Blue3agl3 Gaming

  Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

 • Tony Lika
  Tony Lika

  I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

 • Gucci
  Gucci

  Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

 • Al Ks Mercedes
  Al Ks Mercedes

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Arlind Qokaj
  Arlind Qokaj

  Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

 • Elsi Sel
  Elsi Sel

  Beni prap please

 • PRO iveDevi
  PRO iveDevi

  Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

 • elvis xhelo
  elvis xhelo

  vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

 • Klajdi Hatija
  Klajdi Hatija

  Bravo! Me te miret!

 • stefan gergi
  stefan gergi

  Hahahahaha

 • golem harp
  golem harp

  po pse e fundit o vlla😓

 • muzik 02 ALB
  muzik 02 ALB

  Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

 • andi goxhaj
  andi goxhaj

  Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

 • Klevis Daka
  Klevis Daka

  Kam qesh me lot

 • Shqip TV
  Shqip TV

  Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

 • Arber Syla
  Arber Syla

  😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

 • Mil Rroshi
  Mil Rroshi

  Zoti lopic

 • LoLeander
  LoLeander

  Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco

  me vertet mbaroj?

 • Beso Kuta
  Beso Kuta

  Vana Barba..poli zeksi...

 • Nemesis
  Nemesis

  E paska me pllëmba si TV.