Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
09:58
226,474
Reddit
O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Ariii Idrizi
  Ariii Idrizi

  🤣🤣🤣🤣

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho

  -Na ler rehat, oh! -ta ngroh!

 • Omer Kodra
  Omer Kodra

  😂😂😂😂😂😂 selami kolonja

 • Ravi Balla
  Ravi Balla

  E keno qa

 • Muli Ttafa
  Muli Ttafa

  Fmft

 • xristos keramitzis
  xristos keramitzis

  Jasu re sulooooo.

 • JOKER_M M
  JOKER_M M

  Po manoli si tha ta niq jeten ta kaloj apo ta niqi e te na kaloj

 • Redion Zeneli
  Redion Zeneli

  Hera par qe po i shoh po mshem barku nga e qeshura se kisha koh te gjat pa qeshur

 • Julian Tusha
  Julian Tusha

  Ahahhahahahahabahahahahahhahahahhha

 • Andi albania03
  Andi albania03

  😂😂😂😂😂

 • Roniold Shena
  Roniold Shena

  Episodin e dyte te profesorit se keni nxjer nga i pari te i treti 😄 s'ua mer te dytin

 • A 007
  A 007

  😂😂😂😂lot prof 😂😂😂

 • Aldion Azizaj
  Aldion Azizaj

  😆😆😆😆😆

 • Roni Xhafaj
  Roni Xhafaj

  😁😁😂😂😁😁😂 jeni me te miret

 • FF. COBRA
  FF. COBRA

  A do dali episodi 5 apo vk

 • Awesomaxel Playz
  Awesomaxel Playz

  Nxjerreni tjetren o byrazer pash zotin

 • Gerald Leka
  Gerald Leka

  Ore kur do dal pjesa tjeter ? Se jeni vonuar shume .

 • Joel Lila
  Joel Lila

  Do ta nxirni episodin tjeter se dit per dite po kontrolloj

 • Fatmir Kolndreu
  Fatmir Kolndreu

  KUr do e hidheni pjesen e 4

 • ff mafia
  ff mafia

  Po do ta hidhni ate pjesen 4

 • FF BANDITI
  FF BANDITI

  Na keni ca koken me kto reklamat

 • Andi Mucka
  Andi Mucka

  Na cat karin nxireni ep 4

 • Orest Jahaj
  Orest Jahaj

  EPISODI 4 KUR DO DALI

 • Diti B
  Diti B

  Ku eshte episodi 2

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Na dergoni tjetr vidjo

 • gamen tv
  gamen tv

  4 plizz

 • Leonardo Caccia
  Leonardo Caccia

  😂😂

 • El Capedan
  El Capedan

  Do doja vazhdimin e profesorit ose te ngjajshem si kjo video

 • M82B
  M82B

  1:41 😂😂😂

 • Γκαμπριελ Λιλα
  Γκαμπριελ Λιλα

  Filma qreke ne translate shqiptare qenkan me te bukra haha

 • Griseld Derstilagriseld
  Griseld Derstilagriseld

  Kush je ti more bir kurve

 • Griseld Derstilagriseld
  Griseld Derstilagriseld

  Plak plak po e ka flak

 • Gimi Mbrice
  Gimi Mbrice

  Pse spo hidhni me pjes

 • Genti Pro
  Genti Pro

  Ju lutem pjesen 4 jeni njisha

 • Islam Lloga
  Islam Lloga

  Ju lutem kur del episodi 4 ju lutem

 • Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah

  He kur do dali episodi 4

 • Florin Ferollari
  Florin Ferollari

  4 kur del

 • Olivjo Cocka
  Olivjo Cocka

  Ajo gruaja i ngjitet si morr burrit

 • adi kolaveri
  adi kolaveri

  o bobe nxjerre pra 4tren

 • Andre Sand
  Andre Sand

  Kur del 4?

 • Show bizz ALB
  Show bizz ALB

  ahhahahaha

 • Saimir Muhaxhiri
  Saimir Muhaxhiri

  Komedi greke... 😛😛😛. Me sotirin

 • Ana Shehu
  Ana Shehu

  Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar

  • Feliks Pazi
   Feliks Pazi

   🤣🤣🤣🤣

 • Free Copies
  Free Copies

  Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem

 • Visi Tirona
  Visi Tirona

  Boni shum video me ket profesorin eshte gallat

 • Beast X
  Beast X

  7:12 Nusja Lavdoshit

  • Beast X
   Beast X

   @Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 😆

  • Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha

   Kush me thiri mua

 • simona Ote
  simona Ote

  Sa bukur 😙😙😙😙😙😙

 • Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi

  Po pres të shoh Sorajën herës tjetër! Kur do t'a postoni?

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Hahaahah oooo seloooooo

 • Syl Llugaliu
  Syl Llugaliu

  Hej qitene apet nje epizod te njojt si kjo

 • Ronaldo Zogu
  Ronaldo Zogu

  😂😂😂😂😂

 • Komentatori Unik
  Komentatori Unik

  Q**je ne plazh 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Komentatori Unik
  Komentatori Unik

  Ilac kundra stresit jeni ngopi

 • Mr. Lyrics 》
  Mr. Lyrics 》

  HIDHENI PJESEN E 4

 • Artur Gaxha
  Artur Gaxha

  Edhe nje LLapim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

 • Klit Elponoria
  Klit Elponoria

  Selami kolonja i pa pare

 • Klit Elponoria
  Klit Elponoria

  1 20ce boll e ke

 • Klit Elponoria
  Klit Elponoria

  Na eshte bere si telenovele kjo shtojeni serite 3seri ne jave Ngop jeni me te miret Humor tamam

 • Juli Juli
  Juli Juli

  na lodhet po dubloni me shum selon ca ju kushton ba ba ba

 • Football itzSpH
  Football itzSpH

  9:10 ahahhahahahaha lottttt 😂😂😂😂

 • Ê Ŕ Ğ Į
  Ê Ŕ Ğ Į

  Qiteni sa ma shpejt episodin tjeter

 • FF ANI
  FF ANI

  sot ne dark part 4

 • cimi mehaj
  cimi mehaj

  si e ka titullin ky filmi dhe ku mu d ta gjem dhe emri i aktorit ?

  • Arjan Sherifaj
   Arjan Sherifaj

   Sotiris mustakas

 • the daltons Brothers
  the daltons Brothers

  Kush je ti o bir kurve Jam manoli Axaxaxa me lot 🤣🤣🤣🤣

 • ST PRESORI
  ST PRESORI

  Pjesen tjeterr duam nr

 • Sara Duci
  Sara Duci

  Sa lajk per ngopin

 • Mimoza Marku
  Mimoza Marku

  Hahahahahahahaha

 • The World
  The World

  i befsha naften 🤣🤣🤣🤣

 • BM FARAON
  BM FARAON

  😂😂😂lot I beni keto gjera ep 4 po doli flak fare😂😂😂

 • Kristi
  Kristi

  plak plak po e ka flak 😂😂😂🤣🤣

 • Klaudio Bossi
  Klaudio Bossi

  Lottttttt🤣🤣🤣🤣

 • Orsida Veseli
  Orsida Veseli

  Oh ta ngroh.. ta ngroh dhe ty 😂

 • Marçela shehu
  Marçela shehu

  "aman te keqen semos na e sjell ketu se eshte tavolina tër bar" 😁

 • Alban fier
  Alban fier

  Bjer lekt e parafangos mos m ca shum trapin 😂😂🤣

 • Alban fier
  Alban fier

  Hahahahaha jeni me t miret

 • ballist ballist
  ballist ballist

  Ngop osht me gallat lot 😂😂😂

 • house game
  house game

  7:26 Tek filmi i vertet thot "Mos ma drejto mua gishtin se di te te them ku ta fushes".Ta kishit rregulluar me mire kte.

  • Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela

   @AVZI Ο ροζ γατοσ Macja roze

  • AVZI
   AVZI

   A edin si quhet filmi

 • Social Girls
  Social Girls

  Murgu me pelqeu shume. Por edhe Profesori duket shume mire. Me besoni apo jo, mezi pres serine e rradhes. Mire kjo, po e late aty ku do kthehej ne shkolle. Çfare do i thone nxenesit? Çfare do i thote drejtori 😂. Ky me duket vuan nga sindrona e 2 personaliteteve dhe cfare ka bere naten nuk mban mend asgje.

 • xbeci169 beci
  xbeci169 beci

  Shum te fort jeni

 • Petrit Pali
  Petrit Pali

  Jeni te pa pare sa me shum vidio me keto plz

 • Armando Vebiu
  Armando Vebiu

  Selami Kolonja 🤣🤣🤣

  • Ardit Çika
   Ardit Çika

   o ta ngro ta ngro dhe ty ahahahah sa lot

 • Arjan Hysa
  Arjan Hysa

  Shpejt nxirrni dhe pjesn e katert

 • Florjon Ormenaj
  Florjon Ormenaj

  Ahahahahahah lot

 • alby boy
  alby boy

  😂😂😂😂😂

 • GENA
  GENA

  jeni me te miret o vllezer.

 • Σigma
  Σigma

  0:24 Si titullohet muzika?

  • Σigma
   Σigma

   Kane kaluar 24 vite nga '97, te paska mbetur ora shume mbrapa.

  • LoLeander
   LoLeander

   Darude - Sandstorm

 • Samuel Plaku
  Samuel Plaku

  Mos harro te besh like & subskrajt

 • Agron SH
  Agron SH

  super eshte kur do nxirret episodi i 4

 • Algert Avdo
  Algert Avdo

  Jeni me te miret.. hallall

 • Lucky You
  Lucky You

  Po e presim si serialet turke 😂😂 syt notification po na rrin 😂😂 NUMBER ONE NGOP TV 🤘

 • Ronaldo Kuci
  Ronaldo Kuci

  Episidin 4 te selos do jet me I bukur me zi pres kur te dal jeni te madh Ngop tv

 • Santos Aleksandros
  Santos Aleksandros

  Si e ka emrin ky serjali?

  • PUBG ALBANIA 24 7
   PUBG ALBANIA 24 7

   Me beje subscribe. Ju nuk me doni fare .

 • Borana Jaçaj
  Borana Jaçaj

  NGOP jeni kryevepër. Ju duaa.

 • Devi Hoxhaj
  Devi Hoxhaj

  ore ky presor selua paska qen karderr i madh

 • Santos Aleksandros
  Santos Aleksandros

  Legjenda jeni🤣🤣🤣

 • Exclusive
  Exclusive

  Qirje ne plazh full opsion 😂😂😂😂

 • Anon Nymus
  Anon Nymus

  Kto me profesorin po thyejn rekord per lodd beni sa me shum 😂😂😂

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Hahaha 😂😄 Shum papar dergo ndonje tjetr

 • DAJA 22
  DAJA 22

  Me zi po pres pjesen tjt

 • Intro Tv
  Intro Tv

  Nxirri i cik mo shpejt pjesen pla

Faqja Tjeter