Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
188,339
Reddit
O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Ana Ana
  Ana Ana

  😂🤣🤣🤣

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo Ymey

  O vella nje bluz me selon

 • Geraldo Geraldo
  Geraldo Geraldo

  hahahahaha 🤣🤣🤣 Baba Selim

 • Sofiana Shkembi
  Sofiana Shkembi

  Specidjana 🤣🤣

 • Pamela Ibraj
  Pamela Ibraj

  Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

 • Armanda Alikaj
  Armanda Alikaj

  Deka me lot😂😂😂😂😂

 • Gero B&W
  Gero B&W

  po Specidjana 🤣🤣🤣

 • Fatjon Muho
  Fatjon Muho

  8:15 hahahahah jeni te medhenj

 • Arsen Skenderaj
  Arsen Skenderaj

  Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

 • Santi Bejko
  Santi Bejko

  0:22😂😂😂 lot fare

 • Naruto Albania videos
  Naruto Albania videos

  Profesori i bije me dor😂😂😂

 • Arben Prenga
  Arben Prenga

  Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

 • Donald Cani
  Donald Cani

  si e ka emrin ky filmi

 • Olsi Kume
  Olsi Kume

  Bravo

 • ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj

  Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

 • hacker dragons
  hacker dragons

  2:25 hahahahahahahahahaha

 • Darlen Manellari
  Darlen Manellari

  Shumë bukur

 • Ervin Spaholli12
  Ervin Spaholli12

  grkkskskr

 • Gezim Myrtaj
  Gezim Myrtaj

  O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

 • Gabriel
  Gabriel

  Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

 • Sara Duci
  Sara Duci

  Ahaha lajk

 • Gerti albania
  Gerti albania

  Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

 • Relik Kotso
  Relik Kotso

  Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes

  Hahahaaahhahaaah

 • Zona Black
  Zona Black

  9:37 boll se e theve lott🤣🤣

 • Arxhes Berisha
  Arxhes Berisha

  3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • MIMOZA
  MIMOZA

  Suusss😂😂😂

 • Miri Metolli
  Miri Metolli

  9:11 ,🤣

 • Petrit Pali
  Petrit Pali

  Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

 • Σigma
  Σigma

  2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

 • Mariglen Nurce
  Mariglen Nurce

  Si e ka emrin filmi

 • Borana Jaçaj
  Borana Jaçaj

  Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

 • Ismail Kukes
  Ismail Kukes

  Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

 • Lucky You
  Lucky You

  Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Santi Bejko
   Santi Bejko

   Murgu 😂😂

 • Mohan
  Mohan

  E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

 • Paulo Shkarpa
  Paulo Shkarpa

  💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

 • Rand Sesi
  Rand Sesi

  8:10 parakalo çik 😂😂😂

 • B A
  B A

  5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

 • Elvis Loli
  Elvis Loli

  Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

 • Ronaldo Zogu
  Ronaldo Zogu

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Ledjon Shera
  Ledjon Shera

  O profesor ma ze me dor ahah ahah

 • Vlore Velçe
  Vlore Velçe

  Ekzemplar

 • Tile Laz
  Tile Laz

  Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

 • DON XHONI 6677
  DON XHONI 6677

  Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

 • Natasha Cela
  Natasha Cela

  Ben nje vidjo tjet

 • xristos keramitzis
  xristos keramitzis

  Pjesa e dyte kur fillon???

 • Mateo BoSi
  Mateo BoSi

  Bos jepi pije drokon

 • gamen tv
  gamen tv

  2shin 🤣🤣

 • Eran 007
  Eran 007

  Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

 • GENA
  GENA

  sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

 • GENA
  GENA

  ahahhaha. te medhenj jeni

 • Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah

  Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

 • Paulo Shkarpa
  Paulo Shkarpa

  Paulo shkarpa Ju do shume

 • Muhamet Spahijaj
  Muhamet Spahijaj

  Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

 • Komentatori Unik
  Komentatori Unik

  Specidjana me Specidiskun 🤪

 • who am i
  who am i

  specidianaa ahahahahahahhahah

 • ERALD 007
  ERALD 007

  Hahahaha

 • Ergi Bodini
  Ergi Bodini

  P.o. ky osht sa. Gallat

 • Gerard Germani
  Gerard Germani

  Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

 • [ALB] *JoKeR*
  [ALB] *JoKeR*

  Si e ka emrin filmi

 • AA CRIMINAL
  AA CRIMINAL

  2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

 • FF serveti
  FF serveti

  6:55-7:25 Lot

  • HellBanians
   HellBanians

   Po pjesa me e mire

 • Amarildo Jaupi
  Amarildo Jaupi

  O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

 • Adrijan Sulejmani
  Adrijan Sulejmani

  The best man✌🏽

 • Game 4R4
  Game 4R4

  Uuuiuuuiii Selua

 • Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
  Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya

  Selua is back ❤️👍

 • Andrea Lusha
  Andrea Lusha

  Boni filmin e plot

 • Andrea Lusha
  Andrea Lusha

  Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

 • Boss Boyy
  Boss Boyy

  Hahaha do na cahet sovaja

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Hahahah

 • Ela Lee
  Ela Lee

  😂😂😂

 • david jese
  david jese

  Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

 • kevin cani
  kevin cani

  Po 2 kur de dali

 • david jese
  david jese

  SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

 • R M
  R M

  👑👑👑👑👑👑👑

 • Isi Kuci
  Isi Kuci

  6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣

 • FF ubejdi 189
  FF ubejdi 189

  Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Elson Miraka
  Elson Miraka

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha

 • nikolin abazi
  nikolin abazi

  kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu

 • Lazaj Tv KANALI 2
  Lazaj Tv KANALI 2

  O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Seonila Gjolena
  Seonila Gjolena

  U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Erind Jahaj
   Erind Jahaj

   Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪

 • Terenc Mihaj
  Terenc Mihaj

  😊😂😂😂

 • Terenc Mihaj
  Terenc Mihaj

  Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”

 • Sara Fuga
  Sara Fuga

  Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot

  • Erind Jahaj
   Erind Jahaj

   Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜

 • Lusjan Shehu
  Lusjan Shehu

  Lol 😆 🤣 😂 😹

 • Saul Muca
  Saul Muca

  Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅

 • Another unknoWn
  Another unknoWn

  Ore Qazim Hyseni 🤣

 • Tila Geni
  Tila Geni

  Selua murgu

 • Bushi Seitaj
  Bushi Seitaj

  Baba selim 😂😂😂😂😂

 • Benadio Guzja
  Benadio Guzja

  2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂

 • Aledio Seleni
  Aledio Seleni

  Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote

 • ylber luli
  ylber luli

  AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss

 • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  0:46 me pelqen si budallente

  • Lazaj Tv KANALI 2
   Lazaj Tv KANALI 2

   Popo si budallenj

 • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  0

 • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  0.46 me pelqen si budalenj

  • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
   LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

   G

 • Johny Albania
  Johny Albania

  Jeni njeshaaa

 • Jurgen Beqiri
  Jurgen Beqiri

  Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav

 • Iljant Cenolli
  Iljant Cenolli

  Harrove te besh ate apellasin 😂😂

 • denis luke
  denis luke

  Shkolla siri shapllo 😂😂😂