Prishja e banesave në Ksamil, flet banori
38,817
Reddit


Follow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALgone Channel HERE: algone.info/glo/XdF...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • Dritan Delibashi
  Dritan Delibashi

  Bravo.

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot

  Nga na ke dale ti nga fieri ne ksamil?

 • Parid Kruci
  Parid Kruci

  Mir jaban rama uban nertimet paplan

 • Beqir Fetishaj
  Beqir Fetishaj

  Popo fiks fare votoini prap car t futme i keni bo vetes votoni prap meshnet votuesve 😲😲😅😅😅

 • Fredi Proga
  Fredi Proga

  VIRUSI ME I RREZIKSHEM I SHQIPERISE ESHTE VIRUSI SERBOGREKORUS PS,PD,LSI KETA BASTARDE,HAJDUTE,KRIMINELE,INJORANTE,KANIBALE,TRADHETARE,KANE SHKATERRUAR KANE VRARE KANE PERDHUNUAR SHQIPERINE DHE CDO SHQIPTARE DHE KANE PERZENE NE KETO 30 VJET 2,5 MILJON SHQIPTARE PO VAZHDOI KY VIRUS SHQIPTARET ZHDUKEN SI KOMB DHE KOMSHIJNTE KENAQEN ME ZHDUKJEN E POPULLSISE SHQIPTARE QE TE MAARRIN TOKEN ME TE PASUR NE BOTE SHQIPERINE.

 • Alfred Ndoi
  Alfred Ndoi

  Mir ju ka ber te mesoheni me ligje dhe jo rrumpall ligj dhe fund

 • Niko Brada
  Niko Brada

  Makina targa Grece Po edhe policia

 • Πετρος Μιτο
  Πετρος Μιτο

  Po si spranon njeri qe banesa pa leje

 • Luli Osmani
  Luli Osmani

  Dakort shko e fol me fakte e prova Dhd jo mr fjale

 • Taulant Bora
  Taulant Bora

  ku i gjetet pronat keni lene tokat neper fshatra dhe i jeni versulur detit dhe doni te mirni toka akoma te prishen te gjitha dhe atyre politikanve

 • Ardiana Taka
  Ardiana Taka

  Si i beni prishjet e ndertesave nje jo nje po ??? MASKARENJ !!!

 • Selman Arifi
  Selman Arifi

  Shkau ne Maqedonij prishte shtepiat e Shqiptarve .Shqiptare ne Maqedoni ishin ne pron te vete po i forti fiton .Jo i drejti i drejti humb .Kur shkon te presesh Lisa shikon at te drejtin ta presesh e jo at.te shtremun.Kjo.asht turp pas 20 vitesh tju prishen ndertimet ku ka qen shteti ma para ti ndaloj ndertimet.Shum qitetar posedojn leje ndertim po.tash jan te pa vleshem .Ku gjindemi ne kohen e Enverit .Jan dhan Leje te fallcifimkuar si qe bante Shkau ne Maqedonij me Shqiptaret.Po shqiprija asht mbi 100 vite Shtet ende si kan zbatu Ligjet e Urbanizmit.Deri sa nuk e ke shtepin ne Skic Shteti Ligjerisht ka te drejt te prish.Un jetoj ne Gjermani po deshe te ndertojsh nj objekt ketu duhet shum dokumentacione prej.shtetit.Ne gjith Shqiptaret nuk i zbatojm Ligjet pse nuk kemi shtet te sigurt.Sejcili punon me koken e vet e tash kapemi koken me dor .Zoti te.mbaren ja dhasht popullit Shqiptar se sikur.ja kemi nis do jesmi ne rug te Botes .

 • Flori Asllani
  Flori Asllani

  Ik ore se e zut tere rreren e s’ke ku kalon Le nam, ju jeni per burg

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli

  Ik te shkerdhefsha rracen katunar muti mir jua bon rama pilleropsha zaptusa

 • Blandi Bosi
  Blandi Bosi

  Po vejini me tritolin qropt lironi dhe rrugen se i bohet msim ktit shtet bythqirash

 • Irene Orologgio
  Irene Orologgio

  E lan te paret te lir te dytet bejn vetem detyren

 • Enklet Bullari
  Enklet Bullari

  Mire e bejn ia dhate peshkun 200 milek braces ju haide gjejeni tani

 • Altin Hasani
  Altin Hasani

  Mir ju behet o njerez ropqira qe shisni veten me 2 pako makarona tju qi ropt tja u prishi keshtu e doni ju

 • Tirana Midhje
  Tirana Midhje

  Votoheni prap,jepjani dhe mandatin e 4.se me kemb ka me ju shkel,ku krueminister ropqir.ku ja kalon Enver Hoxhes,,ooooo milet.

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova

  Po ti o legen te qifte Gomari ropte ju doni ENVERIN tu qije pragun.. .

 • Ze Ver
  Ze Ver

  NUK TE VJEN TURP QE E QUAN KRYEMINISTER NJI HALE TE TILLE ? AFGANISTAN DO TA BEJE SHQIPERINE MILIARDERI/PLACKITES I SURRELIT

 • Luljeta Ga
  Luljeta Ga

  Ik zhdukuni kane zbrite ne ksamil gjithe fshataret e tepslenes dhe slane gje pa shkateruar te prishen te gjitha te lirohet deti per popullin

 • Ardian Koci
  Ardian Koci

  Thotë zotria urdhëri është për zaptusit e rinjë,jo dhe të vjetrit. Çfarë ndryshimi ka i vjetri nga i riu nuk e kuptoj.

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli

  BABLOKU KATHAN SHUMHER SKENIPA GJA AKOMA

 • Andreas Braholli
  Andreas Braholli

  Hahaha ju bleu edi drogaxhiu dhe tani do ju mare te gjitha mos votonit asnje parti as edhe një lloj kriminel hajdut politikan..po mos qerohen këta kriminela politikan nuk ka për te ecur Shqipëria

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salaj

  Jo mos i prishni rrethojeni dhe mos iprishni jepni njehere llogari qe i keni ngritur me djerse .

 • Timo Asimeti
  Timo Asimeti

  Çfar mekate kini bere o popull, ini rritur me vuajtje po plakeni me vuajtje, ini gjithmon t'pa kenaqur, u'meruat more.

  • Ze Ver
   Ze Ver

   MILIARDERI/HOMOSEKSUAL I SURRELIT,,SHKATARRUESI I PASURISE 30 VJECARE TE POPULLIT SHQIPTAR

 • Moisi Guri
  Moisi Guri

  Mos e shisni tokën.

  • Ze Ver
   Ze Ver

   GJITHSESI DO TIA SEKUESTROJE MILIARDERI/HOMOSEKSUAL I SURRELIT,,

 • Τιμολέο Σομο
  Τιμολέο Σομο

  Keni ndertuar pa leje ,,,shum mir ben Shteti tja u prish mos te lej asgje,,,,

  • Ckemi mir Mir ti mir
   Ckemi mir Mir ti mir

   Ee far e flliqur greke

 • Dash Stafuka
  Dash Stafuka

  Medet perty shoku qe ke punuar ne greqi nje jet kaq vite po kta jan qeveri hajdutash te gjith paparjashtim te gjith nga 1991 deri ne ditet e sotme po ne shipri jetojm 🤫

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti

  Ashtu e meritoni o popull bastard🤮

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti

  Aq mirë jua bëjnë o të degjeneruar njerëz🤮

  • Gjergj Kastrioti
   Gjergj Kastrioti

   @Edi Sina e kujt i plasi...as më vjen keq aspak,më keq tjua bëj.

  • Edi Sina
   Edi Sina

   pse i shan ato i ka ron halli

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  Haaaaaa çfar komentesh çdo gjè me politikèn Dhe kur vriten njeres pse mè pe perseri politika !!!🤣🤣🤣🤣

 • Antigoni Marga
  Antigoni Marga

  Po po , hani hani se votat jua dhate .T' ju rroje , e gezofshi deri ne 2030 drogen mbare Shqiperise .

 • Flamur Xeka
  Flamur Xeka

  Iker mut ska pa leje masi ven tbotes ik bakti shif ngjo mso

 • Klark Rama
  Klark Rama

  O vlla mos bo ndertime pa leje se ta ptishin bahesh i paknaq cdo qever me ardh ligj esht ligj ka hik koha e sali berishes

 • Deltari Illyria 🇦🇱
  Deltari Illyria 🇦🇱

  Keto prishje shpish,edhe restotantevet,behen per arsyje te ikin sa me shum shqiptar nga vendi i tyre...Kjo eshte Politiker e flliqet

 • arjan frani
  arjan frani

  Prit se jeni akoma heret,do e masakrojn kte popull.mir e keni.

 • Alban fier
  Alban fier

  Vet e votuat te pith t kurves te veni votoheni prap

 • Artur Aliu
  Artur Aliu

  Po' ku I gjete ti more laluc.. Qe erdhe ne Ksamil.. Je I ardhur.. Sje I Zoti atij vendi.. Il fshij bythen me gjethe fiku ne.. Rroskovec.

 • Shofer Kamioni
  Shofer Kamioni

  Pa lej nuk ka

 • Stelio Kuci
  Stelio Kuci

  Hapur fare nuk prishin ato qe jan ndertuar tani per votimet qe kan bllokuar rrug e plazhe ,se jan te partis, prishin te vjetrat qe ja ndetuar para 20 vitesh dhe jan larg detit votoni diktaturen akoma tani e tregon surratin Edvini

 • Roza Roza
  Roza Roza

  Sa keqe qe po me vjen 💥 Kure e ka pronen e tija Token perse ja prishin 💥 Cdo te thote e ka pa leje toka e tije nuke eshte 💥😏😔

  • Roza Roza
   Roza Roza

   @Land Gaxholli ju mire e keni pore duhen ta kuptojne te gjithe 💥 Se ja edhin fajen Rames Ligji eshte ligje ne cdo vende te botes si e theksoni dhe ju Urbanistika eshte Urbanistike se cdo gje behete me Projekte 💥 Pore kaqe kuptojne dhe shprehen💥 Pereseri ju prsh dhe te keni nje Mbremje te Bukure 🙋‍♀️

  • Land Gaxholli
   Land Gaxholli

   Po pra po edhe ne token tende nuk nderton dot ne asnje vend te botes perendimore pastaj ne vende te botes 3 po nderton edhe behet favelas ashtu si eshte bere edhe tirana ne 30 vjet

  • Roza Roza
   Roza Roza

   @Land Gaxholli Prsh prandaj dhe une e theksova po te jete prona e tyre 💥

  • Land Gaxholli
   Land Gaxholli

   Shko provoje nje here te ndertosh ne token tende pa leje ne cilin vend te duash te botes perendimore dhe e shikon ca te gjen per prishje as nuk diskutohet por mer edhe nje gjobe nga ato qe te rrenojne jeten pastaj nderto pa leje po munde

 • Edi Elezi
  Edi Elezi

  Ik ore pirdhu dhe pa leje dhe flet

 • interist 123
  interist 123

  Votoni heren tjeter partit non grata 😂 me SALI kriminelin serb ne krye 👉🖕🖕👿

 • Pal Marinaj
  Pal Marinaj

  Nuk keni par gjej akoma

  • Ze Ver
   Ze Ver

   MILIARDERI /HOMOSEKSUAL I SURRELIT

 • qemal hoxha
  qemal hoxha

  Paskan Ardhur Jorgot....

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA

  Tè pakten kam ikur nga shqiperia dhe plot 25 vjet rresht qe nuk votoj oligarket e 30 viteve qe jan ber si uqrit Me vjen keq per popullin e thjesht se ky din sezi EDI shpellari po' detyron njerzit qe tè ikin.pse veni né votime o njerez per kriminelet.

  • DIVINE ULTIMATUM *********
   DIVINE ULTIMATUM *********

   Vetem po te kesh emigruar ne afganistan do i thoshe kto muhabete plako....se ktej ns perendimi ska shans te ndertosh apo te beshe shtesa pa leje neper parqe,bregdet,ne tok bujqsore apo kudo......

 • Fghu Ttyy
  Fghu Ttyy

  Kush te tha ty o zoteri qe te ndertosh ne rrug, nuk jam socjalist por ky po ja fut kot, hapni rrugen se nuk esht pron private se i qr fare Shqiperis, do qr sales qe ju la te hidhni kollona skeni faj ju

 • Rexhep Sadikaj
  Rexhep Sadikaj

  Mir ju bajn kjo esht zdhja qe bat kur lyp kshu w gjan

 • Djana Shima
  Djana Shima

  Mire ju a bejne vete e zgjodhet Ps

  • Papo Bala
   Papo Bala

   @Crypto Cardano As une nuk kam nevoj per sufllaqe e tullumba shoku se edhe une jashte jetoj.Pas ca vitesh emigration u ktheva ne 2003 ne shqiperi per te bere shkollen e larte.E gjeta shqiperine me rruget cope cope,pa drita,pa uje,me rroga mizerabel.Nuk them se saliu eshte burre i mire,perkundrazi ka shume mekate por kurr erdhi ne pushtet ne 2005 filloi ti rregullonte disa gjera.Shtroi rruge pa fund,rrogat i dyfishoi,problemi me dritat u zhduk,krim kishte por jo ne keto nivelet e sotshme,u liberalizuan vizat etj.Po te jete per ndertime shif ca I ka bere tiranes ky kryeminister sa ishte kryetar bashkie apo dhe pasardhesi i tij sot.Ti mendon se aty ku po prishen nuk do ndertohet prape,do ndertojne vete ata politikanet me miqte e tyre e do bejne komplekset e tyre.Po i bien popullit te thjeshte qe te zaptojne vete tokat.Qe kur kan ardh keta komunistat ne pushtet vetem te prishin dine se asnje gje nuk kane bere,vetem ngri taksa,ngri cmime,korrupsion,droge,krim,largimin e popullit.Ne 2016 pas 13 vitesh u detyrova te emogroj prape dhe shyqyr zoti qe mu dha mundesia.Pra keta po largojne ca peshq te vegjel qe kane zaptuar tokat per ti zaptuar peshkaqente e medhenj.Kur ti marrin peshkaqente e medhenj cmimet do jene si te folie marine,30.000 leke shezlloni me i lire,5000 leke ora e parkimit,5000 leke nje bidon uje e 200 euro nata per nje dhome.Keshtu do behet i gjithe bregdeti dhe njerezit e thjeshte nuk do ti afrohen dot me.

  • Crypto Cardano
   Crypto Cardano

   @Papo Bala ti lexon apo jo? Shembullin më Saliun e bëra për ndërtimet, sepse ai ja nisi edhe të tjerët spaten kurr guxim ta ndalin këtë katastrofë që është bere. Sa për Bosat si ka prek njeri deri më sot qimen e flokut e jo ti preki ky, se Bosat janë gjithmonë me pushtetin nuk janë budallenj. Sufllaqet e tullumbat bëji me shokët e tu qe ke rreth e rrotull, unë e kam len vendin që i vogël e ska asnje interes më politikën aty sepse jam koshient që e kanë bere Mut atë vend, sigurisht me ndihmën e një pjese të popullit qe nuk ndahet dot na tifozllëku.

  • Shpresa Xh
   Shpresa Xh

   Uaa flasin Shqip keto se thon jemi Jorgo te gjithe apo kur eshte fjala per prona behen shqiponja 😁

  • Papo Bala
   Papo Bala

   @Crypto Cardano O sufllaqexhi se e ky rroptqiri drogaxhi e ka bere shqiperine lule.O qorr po nuk e shikon se si eshte katandis vendi,vrasje per dite,policia totalisht jashte funksioni,varferi,papunesi,cmimet ne maj.Pse nuk prish dhe ato te bosave ky drogaxhiu antishqiptar apo per te pasurit lejohet.Pse i prish pikerisht ne fillim te sezonit apo per te shkaterruar turizmin.Ptuuu o letyra se ca si puna juaj po e shkaterrojne ate vend,akoma merreni me saliun.

  • Crypto Cardano
   Crypto Cardano

   Normal qe mirë ja bëjnë nëse ska leje, ca lidhje kan partitë. Ca lidhje ka partia, nëse është pa leje duhet ta bëj këtë punë çdo qeveri që është në pushtet. Po politika të neve është kështu si është sepse ka militante qorra si zotrote që nuk shikoni përtej hundës tuaj dhe e doni rrumpalle siç e bëri Saliu në 92.

 • gjergj kastrioti
  gjergj kastrioti

  Mir ju ka ba votoni prep me 100€ si shit voten o turq po ju hap kropen

  • Ze Ver
   Ze Ver

   SUPER

 • Nona Trendy
  Nona Trendy

  Pritni pritni se do e shikoni qe do flini poshte urave nga shteti qe i shitet voten mire e ben Ed drogaxhiu

 • Barut Flaka
  Barut Flaka

  Mesjet

 • serpentis sapiensa
  serpentis sapiensa

  Popull mut ishalla edhe vorret ja u prishin...

Faqja Tjeter
Getinjo - Pare
2:54
428 mijë