PRANK : SUXHUKIT JA KENA DEKORU SHPIJEN
14:30
185,333
Reddit
Un jam Alaudin Mustafa, kesaj radhe ju do te shihni se si shtepin e suxhes e kemi mbuluar me letra per WC , reagimi i tij si gjithmon ishte me nervoz , per me shum shikojeni videon , shikim te kendshem ❤

►SUBSCRIBE
algone.info/glo/XYbAGCsuCCm4S6gibz0Kcw
► FOR BUSINESS INQUIRIES : alaudinmustafa0@gmail.com
►PRANK : ALAUDININ E NGAJTI POLICIA
algone.info/slow/video/irGx2KV3nJSntWw
►Rjetet Sociale
------------------------------
Alaudin Mustafa
Instagram
instagram.com/alaudin_mustafa0
Snapchat : alko.m
-------------------------------------
Nimetulla Dauti
Snap
Nimetulladauti
Instagram
instagram.com/nimetulladauti

Pershendetje un jam Alaudin Mustafa , per arsyje qe po na jepni mbeshtetje ne po mundohemi sa me shum te bejm video .
Ne kanalim tim publikoj video gaming , argetuse , challenge , komedi , hajgare , vlog , si dhe shum video te ndryshme tjera .
Duke i ber keto video po ndihem shum mir si dhe po perjetoj shum momente te mira dhe komike , pra dhe ju behuni pjes mir e momenteve tona
duke e shtyp butonin SUBSCRIBE
#FLATRA

Komente
 • BAJRAM DULA
  BAJRAM DULA

  Shoqni e fort ja vlla per qe flej me kta gjum per nat tu i kqyr se kisha besu njerzt mat mir shoqni mat paq skom pa ala weq perpara

 • enver kasami
  enver kasami

  O alko a e pave qat djalin une per vete jam hallakat kur te pash ti ne telefon te agji em

 • ermira
  ermira

  Ki teknefezi haxhi molla kikiriki deka😂😂😂😂

 • Deon
  Deon

  Qashtu boni prank suxhes hahahahah suxhes i shkoj shpija me paloma

 • Ardi Rexhepi
  Ardi Rexhepi

  10000000000000000000000000000000000000000000000000000000👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🏅🎊🏅🥇🥈🥉⚽🎖️🏆👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🍻👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍DrytobjhqedxkvnjviyguzsluowpouiyupkbklpoazgiPjuqofguoauo2

 • Jasin Ibrahimi
  Jasin Ibrahimi

  Jeni mat miret

 • aida gg
  aida gg

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤love ya alko,

 • aida gg
  aida gg

  Alko suksese loqkk se shumm i mir je jetttt,❤❤❤❤❤💋

 • aida gg
  aida gg

  Alko bonja ni prenk suxhes apett se ti shumm. Te mira po i bon prenkat, ❤❤allahu te rujt alaudin 🙏❤🌹

 • aida gg
  aida gg

  Ani alko suxhes tu i than ani veq ni sen ,a be sheh shpijen u ta kom bo, valla alko allahu te rujt nuk e di ishalla vjen naj dit prizren e te takoj ,ty shummm i bukr je ,ama suxhes mir ja ke bo se edhe aj me ty ditke me ta bo prenk,policia hahahaha mir ja ki bo alko te kom zemr tyyyyy,love ya ❤❤❤❤❤❤❤💋🌹

 • Erdrin Qerimi
  Erdrin Qerimi

  Mushja kerrin me ballona

 • Mabejna Jahiu
  Mabejna Jahiu

  Nxerr kakanati a pot vje inati 😂😂😂

 • Ajan Pollozhani
  Ajan Pollozhani

  Valla nuk osht mir me bo ksi sene

 • angry Altin
  angry Altin

  Ej alko a jemi gati 100k hade djema mos pritoni shum pa pare o

 • game zone
  game zone

  ma burr se gjynah plus a e pave ne fund shkoj mu fal le vlla se ka familje e ju kshtu naj prank tjeter rrespekt

 • Аlbana Miftari
  Аlbana Miftari

  Auladin a munet me ja bo ni prenk e i thon sugjes me ardhe ne shtudijo dhe ju mu vesh si fantazma dhe me e tut shum 😂😂😂

 • Ger Gerti sahiti
  Ger Gerti sahiti

  Shume prank i fort

 • Kadrije Fazliu
  Kadrije Fazliu

  "A je te pa shpin un ta kom bo " hahaha❤️😘😍

 • Miran Gjata
  Miran Gjata

  `` Aluadin a të kujtohet kur u pat kan ni hotel qysh ti pat ngjyros ty flokët edhe Naserit.

 • Nexhmedin Selmani
  Nexhmedin Selmani

  Ta kum "li" shpien 🤣🤣🤣

 • Arsim Emini
  Arsim Emini

  Oh kur duli suxhuki tu vrapu melshoj shura u tuta shum👍👍👍👍

 • beli jakupi
  beli jakupi

  😂😅🤣

 • Almir Breza
  Almir Breza

  I harxhut pallomat solo ne market

 • Almir Breza
  Almir Breza

  Axhi molla kikiriki

 • Almir Breza
  Almir Breza

  Alko teper fort

 • MELISA Restelica
  MELISA Restelica

  Helllo a munesh moma qitë qat djalin me flokt kaqurrela mu per fraje plizzz

  • Nexhmedin Selmani
   Nexhmedin Selmani

   Po more

 • ALBANIAN TV
  ALBANIAN TV

  Ku e ke gjet kangen qe pe qet kur po ban prank krejt kangat kallxomi pliss

 • Mr Eagle
  Mr Eagle

  Shum fort veq po vrehet pak qe o fake reagimi

 • DIAR Gashi
  DIAR Gashi

  JU JENI BIQA VIQ SUGJUKU JO

 • Pubg__pro0 0
  Pubg__pro0 0

  Boni sa ma shum pranka suxhes 😅 veq vazhdo se na knaqe kur po bon pranka suxhes

 • YLLI JACKPOT
  YLLI JACKPOT

  Mat Mirit jeni ju përshëndes nga gazibaba alko edhe ti ije i gazibabës jau di kedve shpijen

 • Artan Bajrami
  Artan Bajrami

  gjyna

 • Jetgzon Hoxhaj
  Jetgzon Hoxhaj

  o sa kom kesh bre ahhaaahhaahhaa

 • Zeus YT
  Zeus YT

  Qysh po ngan suxha🤣🤣

 • Frau Mahr
  Frau Mahr

  13:47 ahahahhh kom dek tu kesh bre qysh ka biskit naseri suxha u tut😂😂😂😂😂😂😂

 • messi goat
  messi goat

  I fort ke valla hahahah 😂😂😂

 • TOP GAMING
  TOP GAMING

  Gjyna o burr 😞😞

 • betim bet
  betim bet

  Pranki ma i fort shqiptar reagimi suxhukit mka myt tu kesh 😂😂😂😂😂

 • How to paint Every thing
  How to paint Every thing

  Alaudin kur vjen pranki tjeterr

 • Altin Halitaj
  Altin Halitaj

  Do njerz I marin hyxhym kameres

 • Shpresim Emruli
  Shpresim Emruli

  Ta dreqen diten ty 😜😂😂

 • Erona Haxholli
  Erona Haxholli

  O veq vazhdoni teper mir veq video me pranka tash pranku i radhes mas pes dite te lutna alaudin teper te mir ju krejt naseri suxha ma alka teper i mir albania prej kosoves alkaaaaaaaa

 • liridona duraku
  liridona duraku

  Ahahahahahahahahahah😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂jeni youtuberat mat fort

 • KILLERSxTEAM X
  KILLERSxTEAM X

  pse sja keni ba edhe kerrin qeshtu

 • Haki Demiri
  Haki Demiri

  Alaudin pranki ke i mir po gjyna me ja ba ashtu apet ky ty sta ka ba kaq te zeza te lutem me kthe pergjigj a a ka pastru shpin hahahahahahhahahaha athu kush e han prenkin e radhes po e presim me pa durim hahahahahahhah🤗🤗🤗🤗🤗😄😄😄😄😄

 • Fatlind Abduli
  Fatlind Abduli

  o alaudin paret tuja i ke harxhu budall ata hiqen paret nuk miren be vlla a je nment

 • Dorar Topojani
  Dorar Topojani

  Bravo Alko veq vazhdo me video

 • Eqerem Rama
  Eqerem Rama

  hahahaha suxha king pasha zoten legend je 💙

 • Katan a
  Katan a

  nejse prank i mir inshallah e keni pastru nfund bashk se gjynah per ndryshe suxhen Boss e keni se ton ato t zeza😂 qe ja keni bo hala meju fol goxha i fort osht😂😂😂

 • Elona Ss
  Elona Ss

  10:59 O BAB DIL VEQ PAK JASHT SE E VRAVA NJONIN 😂😂😂😂

 • KMSUFJAN fre fire
  KMSUFJAN fre fire

  Ishalla i bani 100 k subsribe dhe zoti ju ruj krejt grupit flatra

 • Rijad Ademi
  Rijad Ademi

  🤣🤣🤣🤣🇦🇱🇦🇱🤑🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😎sugjo e ke ba ni shpi me palloma🤣🤣🤣🤣

 • Erina Thaqi
  Erina Thaqi

  hahahahahahah shum fany

 • bb4_xhelozi
  bb4_xhelozi

  A je te pa shpien un ta kom bo🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Bajram Iseni
  Bajram Iseni

  Supriz

 • Genjon Isa
  Genjon Isa

  Ta bona follow ne tiktok po sma ki pranu!!!!!!!!!!!!

 • Mery Mery
  Mery Mery

  hahahahah ooo ca prank i fort 😂😂😂😂😂

 • HAMZA BAJRAMI
  HAMZA BAJRAMI

  Dikush ska bothen me fshi a ju e dekoroni shtepin🥺😂😂

 • car drifting now
  car drifting now

  prankat ne dit sodit krejt aktrim

 • Gazmend Maksutaj
  Gazmend Maksutaj

  Like kush menon qe asht fake✌️

 • Dionis Krasniqi
  Dionis Krasniqi

  Ej srz e kam shum gjyna qishtu mja ba shpin njerit kshu

 • XHELADINI Xheladini
  XHELADINI Xheladini

  Shum prenk i mir😂😂😂😂👍👍👍

 • imer buci
  imer buci

  si alaudini kur kush sen i ban prankat mat mir

 • sait nuredini
  sait nuredini

  😂😂😂😂

 • Lindita Ajrizi
  Lindita Ajrizi

  naseri : adikush nuk ka bothen me fshi a ju ❤️ahhahaha

 • Eda Ziberi
  Eda Ziberi

  Shum të fort e kini Bo vidjen

 • king Boy
  king Boy

  11:38🤣🤣🤣

 • fg haze
  fg haze

  mat fortit jenii 🅱️🅰️🅱️🅰️❤️❤️❤️

 • Sami Sabedini
  Sami Sabedini

  Suxhoooooois king suxho miti kta tjert pranka se e lipin hahahhaha rrespekte jeni me te mirt

 • Lindi Aliti
  Lindi Aliti

  Alka je ma i miri ♡ ♡

 • Irfan Alili
  Irfan Alili

  Paramendo qka kan thanë ato tmarketit " Ky njeri veq m** po prodhojka " hahahhaha

 • LORE Dana
  LORE Dana

  Ooo gjynah suxha Hahhahah

 • Ledri Dobruna
  Ledri Dobruna

  Avtulla shum um ka ardh gjyna per sugjuki

 • Hatixhei Bekteshi
  Hatixhei Bekteshi

  O nuredin sot te kam pa te ajo xhamija e qendres edhe kesh tu vdek

 • Erisa Zymiii
  Erisa Zymiii

  Shum keq pse pi boni prank veq ktij me ta ba ty alaudin tranohesh

 • eldrit ademi
  eldrit ademi

  Siqo prajr prenki

 • gjenson gjensson
  gjenson gjensson

  Shum teprum

 • Lejla Lleshi
  Lejla Lleshi

  Njerzit skan me fshi bi** ju ..🤣🤣🤣🤣🤣hahahha naser je 1🤣🤣alko ti mir ja bone suxhos se e meriton

 • blerina hoti
  blerina hoti

  A ju dulen boll pallomat Alaudin❤❤❤❤

 • Rijad tv
  Rijad tv

  10:40 a pe shpien une ta kom bo hahaha

 • Behar Toci
  Behar Toci

  🥰🤍

 • Kostandino Murrizi
  Kostandino Murrizi

  Aludin asnihere sma ke bo komentin me zemer nejse vidjo super😢😢😔

 • Lumturije Fetai
  Lumturije Fetai

  😅😅😅g😂😘😘😍😍

 • Diar Berisha
  Diar Berisha

  E ka hanger keq😁😁😁😁

 • jocker Lonly
  jocker Lonly

  luva babo

 • Altin Gjakolli
  Altin Gjakolli

  Ku jetoni a macedoni a

 • Zenulla Asani
  Zenulla Asani

  Bravo veq vazhdo

 • Genjon Isa
  Genjon Isa

  Bravo veq vazhdo

 • Emin Bejta
  Emin Bejta

  😂😂😂😂🙌🙌

 • shkodrani202
  shkodrani202

  AHAAHAAHHAHAHHAHAHHAHAHAAHAHA

 • Ensar
  Ensar

  Valla baba je qfar pranki ja ke bo😂😂

 • team fluturuse
  team fluturuse

  O alaudin ma ha kit a more vesh bithen ma ha

 • Jani Sadikaj
  Jani Sadikaj

  shumë i mirë prenki për sugjen

 • Minir Minir
  Minir Minir

  Ja kini bo ma keç se në mal të Gazibabës

 • Nexhat Bajrami
  Nexhat Bajrami

  O naser shum fort e ke trem nimetin

 • Miran Gjata
  Miran Gjata

  10:52 um ka ardh gjynah

 • Crafts MAN
  Crafts MAN

  A osht i smut kshtu me sindrom suxha a Pse e nxerr guhet si i smut

 • tina bardhi
  tina bardhi

  Pin nese idon fansat

 • Kaltrina Kryeziu
  Kaltrina Kryeziu

  Shum tmir jeni

 • Izet Ajdari
  Izet Ajdari

  Nimet pon prank mat keq