Perlotet Elvis Naçi! Nuk ka vlere Ramazani nese beni keto gjera
01:59
78,943
Reddit
Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Denis Ziu
  Denis Ziu

  allahu na bekoft te gjithve vllezer dhe motra

 • Irene Orologgio
  Irene Orologgio

  Te vjen per te qar

 • Ajnure Ramadani
  Ajnure Ramadani

  Zoti te shperbleft

 • VIDEO LOT
  VIDEO LOT

  Bravo Elvis Naci ti je shembulli me i mir ne shqipri ti pranoft Allahu lutjet dhe agjerim t lehte ky esht nje njeri me vlera shqiperis i duhen shum njeres si Elvisi ♥️♥️

 • ismail ASIPI
  ismail ASIPI

  zoti na udhe zon jo elvisi labi 444 ke thene nje fjal te keqe

 • Enes Enesito
  Enes Enesito

  ☝️☝️☝️

 • Aishe Ademi
  Aishe Ademi

  10 %me nigju rinia jon Elvis Nacin do ishte një rini me vlera të mëdha Allahu ja shperbleft🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Keti Greva
  Keti Greva

  SOTI 🌍❤️👏💗💪

 • Nikolin Vlashi
  Nikolin Vlashi

  Allahu ja shperbleft i nderuar

 • flavio flavio
  flavio flavio

  Ky ka pierdh fare o ju qe shkruani sms lavderini po pyeteni vete dhe kte pazarliun ku i ka mbaruar sdudimet ky kttttt

  • Jasmına Hysenı
   Jasmına Hysenı

   A ske çfare me bo e vjen komenton ktu kot ?

 • Xhafer Bajrami
  Xhafer Bajrami

  Lavdi tr qoft Elvis 👍👍👍👍👍👍

 • Majlinda Alizoti
  Majlinda Alizoti

  o imadhi zot begatoj gjith njerezit amin ozot

 • Fatmir Shala
  Fatmir Shala

  E allahi tbekoft o shpirt mir nket bot neser ne boten tjeter amin o allah

 • G. D.
  G. D.

  Allahu na pranoft Ramazanin Allahu te ruajt Elvis ty dhe gjith vllezrit musliman ane bar botes inshallah 🤲🙏

  • Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha

   Allahu te ruajt 🤲 Allahu te begatoft 🤲 ☪️🤲✔ ☦✝️🙏❌

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi

  A mor elvis po te ishin te gjithe njerezit si ty,shumm vshtir e kemi ne ketu ne gurbet te vetem,sa me merzite,allahu te shperblevt,

 • Lusi Lida
  Lusi Lida

  Allah 😢😢😭😭😭 pranoi lutjet tona agjerimin ton, falna gabimet dhe bena prej banorve xhehnetit e runa nga xhehnemi... Amin ja rabi 😙

  • Luli Lulii
   Luli Lulii

   yhľ 8oo998 8 ? y7 ù uu8 76

 • All colors with Maida
  All colors with Maida

  Like kush eshte me agjerim 😍😍Zoti jua pranofte & lehtesofte 🤲🏻🤲🏻❤️

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau

  Te rujt Zoti i nderuar Elvis Naci Gezuar muajin e Shenjte te Ramazanit Agjerim te lehte dhe te pranuar Amin Amin Amin.

 • All colors with Maida
  All colors with Maida

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • Imigjie Mustafi
  Imigjie Mustafi

  Juu

 • Unë Dhe ne t'3
  Unë Dhe ne t'3

  Zoti të dhashtë jetë të gjatë. Elvis Naçi.

 • Abrra Gadabrra
  Abrra Gadabrra

  Zoti shperbleftpre kto ligjirata

 • Melek Ljimoni
  Melek Ljimoni

  Allahu ju shperbleft inshallah se dikush veq buken e pijen qe e lajn e rezil bohen Ramazan ju hy flaka Allahi na mmundsoft saber tkem se qkas po ndodh dita dites Elhamdulilah qe ka njerz qe rizalilah e shijojn Ramazanin 🤲

 • Kozeta Benga
  Kozeta Benga

  Allahu na pranofte falenderoh Allahu qe na e mundesoi Ramazanin Te ruajt Zoti Elvis sa bukur i percjell fjalet per Allahun

 • Messi ALBANJA
  Messi ALBANJA

  All-llahu na e pranofte argjerimin dhe inshalla na pastro nga gjynahet e na udhezo ne rrugen drejt ti Amin

 • Ardi Haxhia
  Ardi Haxhia

  Amin, Zot na e prano , na pastro dhe na ndriço ...gjithë besimtarëve .🤲

 • avdi kasalli
  avdi kasalli

  Te shkon shum per aktor teatri..per cfar qan ..aty e gjete me qajt o hoxh para kameras tamom aktor ..

  • Azret Pashku
   Azret Pashku

   Qane sepse emocjonohet kur fol fjalen te madhite Allahe.

  • avdi kasalli
   avdi kasalli

   @Besmir Koçia popo vazhdo me fene se kur ju qyrton fen beheni gjith avokat mrojtes o njeri feja eshte djalli I ksaj bote nuk eshte feja qe ka kriju njerzimin por eshte 1 Zot per te gjith njerzimin dhe eshte njerzimi qe ka shpik fete ose me mir me thone eshte djalli I ksaj bote me nji mbiemer qe quhet fe dhe me shume emra myslym katolik e tjer ..njeriu si eshte krijuar njisoj nga nji I plot fuqishem qe eshte Zoti qe kan mbi kry e jo nga fete...njerzimi duhet te besoj ne Zot e jo ne fete se nuk I ka nda Zoti njerzimin por djalli qe ka hyr tek njerzit sepse kjo eshte bota e erret e djallit sepse qe kur djalli u quajt fe dhe ndau njerzimi po vritet njerzimin ne emer te fese ...ju besimtaret e fes kur degjonj nji njeri qe shan apo truan Zotin thoni lene se eshte I mete apo budall I quani kurse kur shan apo kritikon fen ktheheni gjith avokat mbrojtes dhe terboheni kjo do te thot qe feja ose me mir me quajt djalli nuk lejon te ofendohet apo te qyrtohet e te kritikohet kjo ju ka bere feja me ato tregimet e prrallat qe ju jep me lexu neper libra ju ka droguar shpirtin dhe trurin sa qe ktheheni perbindesha dhe jeni gati te vritet njerzimi njeri me tjetrin po tju qortoj ke feja sepse duket djalli kush eshte per kte dynja tek njerzimi ...o njeri cfar feje ka Zoti I njerzimit?? Po fete kush I ka kriju Zoti APO njerzimi ?? Po njerzimi I pare cfar feje ka pasur ??..po na e dite kto pytje na e thuj ti msojn dhe tjeret

  • Besmir Koçia
   Besmir Koçia

   @avdi kasalli Dhe kur të të pyesin robërit e mi për Mua, Unë jam me të vërtetë afër, i përgjigjem lutjes së lutësit kur më lutet. Prandaj le të kërkojnë përgjigje prej meje dhe le të më besojnë Mua, për të qenë në rrugë të drejtë. (2:186)

  • Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha

   Qan sepse ja din vleren fes te Allahut Allahu te ruajt 🤲 Allahu te udhzoft 🤲

  • avdi kasalli
   avdi kasalli

   @Besmir Koçia po me njeri po faljuni me cfar ju mesojn tjeret me perralla se sdini dhe skeni kuptu akoma kush eshte feja per ju njerzit e kush eshte Zoti I gjithsis por do e kuptoni dhe pak ...njeriu duhet ti falet Zotit qe ka mbi krye me fjalet e zemres dhe ndjenjes e shpirtit te vet jo cfar I japin me lexu dhe msu besimi dhe lutja ndaj Zotit te gjithesis nuk eshte e msumja neper libra qe botohen me rrenat e monipulimet per interesat e feve por eshte besimi dhe falja e shpirtit nga njeriu me fjal te varfera e shpirt te paster eshte me e modhe dhe me e precuar se ato qe ju thojn fete me librat qe botojn cdo vit nga nji apo dy libra kurana e bibla e tjera Zoti eshte 1 dhe njerzimi ka fene e Zoti te gjithsis e jo feve te ksaj bote qe ka shpik njerzimi per interesat e djallit te ksaj bote te erret qe kur ka zbrit nga 2000 vjet para ..dhe fundi I feve do I vij fundi ne ksaj bote kur njerzit te besojn vetem mbi Zotin e ksaj natyre qe ka kriju cdo gjallese ...dhe jo tek fete qe jan nji mbiemer fe me shum emra e ftyra per te qortuar vrare njerzimin e nji Zoti dhe me I ndare dhe ngaterru ne emer te fese te djallit qe me shume emra myslym..katoli..e tjere me emra te ndryshem por me nji mbiemer fe ...te gjithe fetaret thojn fete qe jan ndryshe me shum tjere por ne fund te fjalise thoojn te gjithe si hoxha prifterinj e tjere thojn Zoti eshte 1 per te gjithe ..po feja ateher pse nuk eshte por jan bere me shum emra w ftyra me ngaterru njerzimin sepse feja eshte djalli ne kte bote te erret kur feja do te zhduket dhe njerezimi do te lutet dhe falet vetem nen Zotin qe ka mbi krye dhe jo cfae tregojn librat e djalleve e te feve ...un besoj vetem tek 1 Zot tek ky qe kam mbi kry dhe jo ke fete falem me fjalet e shpirtit tim dhe jo cfar te mesojn librat dhe fete me rrenat Zoti I njerzimit dhe I gjithesis degjon me shum ato qe falen me fjalet e shpirtit se ato qe mesoni ju fetaret permenc dhe I flisni faljet ..jo o njeri..njeriu e ndjen me shum Zotin kur falet me fjalet e shpirtit se ato qe msoni neper libra e shkolla..nejse cdo njeri ka menyren e vet por gjeja me e paster eshte njeriu duhet te falet Zotit qe ka mbi krye me fjalet e varfera te shpirtit se ato qe msojn dhe I thojn librat e feve....njeriu ka te drejten te kuptoj dhe ta ndiej me shpirtin e vet dhe ta kuptoj qe Zoti eshte 1 per te gjithe ..dhe jo te ket frike te gjykohet nga feja ose me mir nga djalli shpirti I njeriut eshte I krijuar nga 1 Zot dhe jo nga fet e ndryshem ...falu o njeri Zotit lene fen se do jesh me I ngroh the shpirt me besimin ndaj Zotit..nuk eshte kondit me shku ne kisha e xhamia po ti lutesh Zotit kudo qe je me fjalet e tuja e me shpirt do jesh me I degjuar se te shkosh apo te besosh se vetem atje duhet te falesh kisha apo xhamia para hoxhave apo priftave ..ta dish qe djalli ju ka hyr ne shpirtat e juj me fet dhe ju ka droguar trurin me te thenat e prrallat qe tregojn neper libra ..ju fetaret qe kur ju shan fete ktheheni ne djall kur degjoni nji njeri qe shan Zotin ju thoni lene se eshte budall kurse kur ju shan fen shnderroheni ne djall ja pra kjo eshte feja per njerzimin qe vret dhe ngaterron njeri me tjetrin gjithe njerzimin....o njeri cfar feje ka Zoti I njerzimit?? Por fene kush e ka shpik Zoti apo njerzimi?? Po njerzimi para apo kur eshte krijuar cfar feje ka pasur?? O para 2000 vitesh?? Cfar thot kurani apo bibla apo tregojn vetem per kto vite dhe cdo vit kur botohen nga nji liber feje e re ...

 • Mema Arian
  Mema Arian

  Elvis Allahu te dhent jet e shendet.

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos

  Aman te zejn men kto njerez ta dun njoni tjetrin i lutem zotit se na mbyten halle te tjera ....te kemi shendet ishalla ...🙏🙏

  • Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha

   Allahu te ruajt 🤲🤲 Allahu te begatoft 🤲🤲 ☪️🤲✔ ☦✝️🙏❌

 • Urim Pirra
  Urim Pirra

  Allahu te ruajt 🤲🕌🕋🥰

 • Valon Misimi
  Valon Misimi

  A mtregon dikush cilët janë kushtet për në univerzitet të teologjisë

 • Azem Koka
  Azem Koka

  Allahu ta shperbleft o hoxh i nderu🕋🕋🕋🕋🕋🕋

  • Luli Lulii
   Luli Lulii

   L.p. 0uh

 • Eljo Emini
  Eljo Emini

  Selam alejkum o vlla ka pesh fjala jote zoti te ndriqoft lart e me lart

 • Alexanxros Ginnomitrios
  Alexanxros Ginnomitrios

  Zoti madh te qofshsha fal

 • EDI Edlira
  EDI Edlira

  Elhamdulilah

 • Perparim Gashi
  Perparim Gashi

  Shum te du o Elvis Naç☝🏼

  • Mimoza Abazi
   Mimoza Abazi

   Fol o byrbylse emri izolim nuk do të humbas ne vërtet nuk na jepet mundësia të bëjë këto që bën ty por shpirti dhe zemra na do porta esjellt zoti të bëjë ndonjë mirësi

 • Jurgina Merelli
  Jurgina Merelli

  Allahu jua shperbleft 🤲🤲

 • Is'hak Bakiri
  Is'hak Bakiri

  Eselamun Alejkum ve Rahmetullahi ve berkatuhu Shqipëri ju lutem vlerësoni dhe nderoni këtë Hoxhë që va ka dërguar Allahu xh.sh juve.

 • Neshat Kuniqi
  Neshat Kuniqi

  Allahu ju shperblefte

 • Florije Ademi
  Florije Ademi

  24 or me ndegju Elvis Naqin eaht üak i ka fjalet e arta Lus Zotin qe te naj pranoj lutjet tona ne ket muaj te shejt tw Ramazanit 🙏🙏🙏🤲🤲🤲

  • Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha

   Allahu te ruajt 🤲 Allahu te begatoft 🤲 ☪️🤲✔ ☦✝️🙏❌

 • Mikaela Alla
  Mikaela Alla

  po nese degjon muzike lejohet se thojne qe prishet agjerimi se une degjoj muzik

  • Ard Hoti
   Ard Hoti

   Muzika e deh shpirtin!! Kujdes!!

  • Flower Holic
   Flower Holic

   Jo nuk te prishet, por je mekatare per ate veper qe e ben. Lute Allahun te ta largoje se eshte mekat i shemtuar dhe te largoj nga Zoti. Ta semur zemren muzika. Zoti ta pranofte argjerimin moter☺️☺️

 • Ardi Arifi
  Ardi Arifi

  Allahu ju shperbleft

 • Ramadan Dauti
  Ramadan Dauti

  RESPEKT O OXHA I NDERUAR PER KET LIGJERATA TE KURHANIT

 • Klevi Baca
  Klevi Baca

  🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • A I
  A I

  Mashallah Zoti ju shperblefte inshallah ❤️

 • Blerina Maloku
  Blerina Maloku

  Allahu ju shperbleft 🤲🤲🤲🤲

 • geronimo geronimo
  geronimo geronimo

  Agjerim te lehte te gjithe besimtareve muslimane, pershendetje .

 • Rumen Marinov
  Rumen Marinov

  I nderuar Elvis, ty të duhet ndihmë psikiatrike;ki kujdes sa nuk është bërë vonë! Këtë po t'a them me gjithë zemër, sepse je tepër shpirtmirë dhe i sinqertë! Pozdrav-Rumen Marinov!

  • Egzona Hlb
   Egzona Hlb

   @isra 7 Ma ke bo tagg gabimisht mu, se un e kom mbeshtet hoxhen e nderum!

  • Mendiana Beqiri
   Mendiana Beqiri

   Per qfar ndihme psikiatrike ka nevoj sipas teje

  • isra 7
   isra 7

   @Egzona Hlb o njerez shpirt lig kur nuk te pelqen hoxha mos e degjo leri ofenbimet ndaj njerezve te mire te flasesh per zotin qenka semundje po per ty qe ofendon cfare duhet te themi? I lini njerezit te adhurojne zotin se te keqen e keni nga njeri tjetri ju mendje prishur

  • Egzona Hlb
   Egzona Hlb

   Qa osht ky koment i kot, ti paske nevoje per ndihm te psikiatri qe komenton kshtu me kaq urrejtje, turp!

 • suzana balla
  suzana balla

  LAHILAHILALLAH RUNA ZOT FUQIPLOTE DERMAN robeve.te kij ZOTI i ardhte havaleee cdo njeri e din vet koshencen dhe planet qe i bohen ktheja ZOT kurthave te shejtaneve plane fshehurazi skaaaaa nuk toleronnnn allahuuuu ZOTI nuk fal ska faljeee me femra o mashkuj te tille qe te vjellin cdo gjo seshte jeta kjo qe te bojne lomsh cacafytje mes familjes te sduken te shporren nga faqe dheut njerez te tille shkatarrona cdo te keqe udhezim bekim furnizim elhamdulilah NDIMA ŹOTIT i qofshim fal na ruaj ESTAGFURILLAH na fal saber durim largona te kijat nga trupi dhe nga banesat AMIN AMIN AMIN

 • Mia Fey
  Mia Fey

  Allahu ju shperblefte

 • Halil Hasani
  Halil Hasani

  ♥️♥️♥️

 • Blerina Maloku
  Blerina Maloku

  Amin o Zot ☝️🕋🕌🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • rexhi loli
  rexhi loli

  Elvis ZOTI te shperbleft ne te mira.

 • G O D FATHER
  G O D FATHER

  Lum ne shqiptaret qe te kemi 😍

 • Islam-Peace
  Islam-Peace

  * Ebu Hurejra r.a. tregon se i Dërguari i Allahut a.s. ka thënë: “Agjërimi është mburojë nga zjarri i Xhehenemit. Kështu që agjëruesi duhet të shmangë takimin (e ngushtë) me bashkëshorten dhe nuk duhet të sillet pa mend dhe me paturpësi; edhe nëse dikush tjetër e lufton a sillet keq me të apo e shan atë, atëherë ai duhet t’i thotë atij dy herë: ‘Jam agjërueshëm,!,, Pejgamberi a.s. shtoi: “Për Atë, në Duart e të Cilit është shpirti im! Era që vjen nga goja e agjëruesit është më e mirë dhe më e dashur tek Allahu i Lartë sesa era e miskut. (Allahu thotë për agjëruesin): ‘Ai e ka lënë mënjanë ushqimin, pijen dhe dëshirat e tij për Hatrin Tim. Agjërimi është për Mua, kështu që Unë do ta shpërblej (agjëruesin) për të dhe shpërblimi i veprave të mira shumëfishohet dhjetë here .” ** Sehl r.a. tregon se Pejgamberi a.s. ka thënë: “Është një portë në Xhenet që quhet Rejjan, nga e cila do të hyjnë agjëruesit Ditën e Ringjalljes dhe askush tjetër nuk do të hyjë andej, përveç atyre. Do të thirret: ‘Ku janë agjëruesit?’ Ata do të ngrihen dhe askush tjetër nuk do të hyjë nga ajo portë përveç tyre. Kur ata të kenë hyrë të gjithë, ajo do të mbyllet dhe askush nuk do të hyjë më që andej.” *** Ibn Umeri r.a. tregon se e ka dëgjuar të Dërguarin e Allahut a.s. të thotë: “Kur të shihni hënën e re (të muajit të Ramazanit), filloni agjërimin dhe kur të shihni hënën e re (të muajit të Shevalit), ndalojeni atë. Ndërsa, po të jetë qielli i vrenjtur (dhe nuk e shihni dot hënën e re), atëherë llogariteni hënën (muajin) e Ramazanit (30 ditë).” **** Ebu Hurejra r.a. tregon: “I Dërguari i Allahut a.s. ka thënë: “Kushdo që nuk e lë të gënjyerit dhe të vepruarit sipas saj, Allahu nuk ka nevojë që ai të lërë të ngrënët e të pirët (Allahu nuk e pranon një agjërim të tillë).”

 • Azret Pashku
  Azret Pashku

  Allahi na pranofte Ramazanin Allahi te ruajt Elvis ty dhe te gjithe Shqiptaret kudo qe jane.

  • miftar idrizi
   miftar idrizi

   miftar. .skupi.

  • Met Pali
   Met Pali

   @Luisa Albania nga Cilli vend jeni ju Mund te shiqoni se kur Lind Dielli .. Deri 1 Ore para sete Lind Dielli munde te hashe apo pish Uje

  • Luisa Albania
   Luisa Albania

   @Met Pali Nga Shqiperia.Amin 😊😊🙏🙏

  • Met Pali
   Met Pali

   @Luisa Albania per cillet vend vini ju . ?? Inschaallah Don Zoti dhe te Udhezon Inschaallah te Pranohet Dita e Agjerimit

  • Luisa Albania
   Luisa Albania

   Pershendetje desha te bej nje pytje .Jam e krishter por po mabj ramazan .por sot ne oren 4:18 mbyllej syfyri mirepo une ngrihem ne 4:33 dhe po me pihej tmerresisht shum uje .Pi uje mirepo une ne darke degjova nje hoxhe qe thoshte nese syfyri mbyllet ne 4 e gjys dhe ti pi uje ne 4:33 ska gje te quhet ramazani nuk prishet ju lutem me ktheni nje prgj me quhet apo jo dita e sotme .Faleminderit

 • Musliman
  Musliman

  • Moza Sadushi
   Moza Sadushi

   Elvis zoti te begatofte per udhezimet we na jep

 • Arjola Janushaj
  Arjola Janushaj

  Uroj që këto fjalë të vyera të kenë ndikim në shoqërin e këtyre kohërave të "kafes dhe lokaleve" Good bless you and your family. 🙏🏻 Amin!

  • Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha

   Amin 🤲 Allahu te ruajt 🤲 Allahu te begatoft 🤲 ☪️🤲✔ ☦✝️🙏❌

 • YouTube ➊
  YouTube ➊

  Sa like behen per teologun e nderum Elvis Naçi. Zoti ja shperbleft me xhennet qe mundohet qe ne te fitojm dhe ne ket bot dhe ne boten tjeter kur tdalim para zotit qe e lutemi ta fitojm kenaqesine e tij duke u shperblyer me Xhennet!

  • Besnik
   Besnik

   Respekt pa funt per ELVIS NACIN shum e duam ama jo per ty qe kap elvisin ne goj qe do te mbledhish like

  • Arta
   Arta

   Zoti i dhente jete te gjate Elvisit tone goje embel dhe mendje ndritur.👏🤲🤲🤲

 • ariana ibrahimi
  ariana ibrahimi

  Falenderoj tmadhin zot qe na munfesoj ramazanin dhe kte vit

 • LABI 444
  LABI 444

  Elvis je njerou me i mir ne shqiperi zoti te ruajt flm qe na udhezon

 • Elham Zubaku
  Elham Zubaku

  allahu ua paranoft kete ramazan amin.

Faqja Tjeter