Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)
02:47
296,931
Reddit
Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Komente
 • Paulin N
  Paulin N

  Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱

 • vera ramaj
  vera ramaj

  Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....

  • t.v. 45
   t.v. 45

   Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷

 • sahit rabdishti
  sahit rabdishti

  Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri

 • Kim, Gaxha
  Kim, Gaxha

  😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍

 • bali morina
  bali morina

  Ju knofte zemra !

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi

  😍😍👌👌🤘👍👍👏👏

 • ME skenderbegu ikastriotve
  ME skenderbegu ikastriotve

  Goja TE LUMT . SHUM E VERTET

 • Mo mu 20
  Mo mu 20

  Tamam or file bravo suksese

 • Ilajda Loka
  Ilajda Loka

  Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛

 • Xhesi Kortoci
  Xhesi Kortoci

  Zemra te knoft o gjigand

 • Albert Shahini
  Albert Shahini

  I madh je gjigand

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli

  Bravo

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   Bellissimi

 • Valbona Pica
  Valbona Pica

  O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !

 • Ardit Alili
  Ardit Alili

  Ska gra temira mo jojoo

 • jonida kodra
  jonida kodra

  Bravoooo

 • Artur Ndou
  Artur Ndou

  O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE

 • sehhi vooty
  sehhi vooty

  Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

 • thumbi 1
  thumbi 1

  Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba

 • Arev Arev
  Arev Arev

  Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔

  • Arev Arev
   Arev Arev

   @Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte

 • adelinagilli
  adelinagilli

  Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

 • Petrit Ndoj
  Petrit Ndoj

  Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike

 • Ahmet Martinaj
  Ahmet Martinaj

  Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang

  • Gona Ahmeti
   Gona Ahmeti

   Hiihihi

 • Gezim Rexha
  Gezim Rexha

  Zoti te rujt eshte e vertet

 • Denis Denis
  Denis Denis

  Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   @Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte

  • DRITA NEZAj
   DRITA NEZAj

   @Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.

 • Age Preci
  Age Preci

  Bellissimi

 • Erblin Mema
  Erblin Mema

  Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

 • Berti Hajderaj
  Berti Hajderaj

  BRAVO

 • Donika Gjergji
  Donika Gjergji

  O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .

 • Rajmonda Frroku
  Rajmonda Frroku

  Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.

 • a sota sota
  a sota sota

  Te kendoft zemra. Te verteta.

 • Irida Neli
  Irida Neli

  Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .

 • wiksa torhoty
  wiksa torhoty

  Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi

 • Shkup Hasanbeg
  Shkup Hasanbeg

  Pse spi kon burrat he po veq grave

 • Prenk Prenrecaj
  Prenk Prenrecaj

  Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭

 • DRITA NEZAj
  DRITA NEZAj

  Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

 • Dena Aned
  Dena Aned

  Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit

  • Dena Aned
   Dena Aned

   @DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣

  • DRITA NEZAj
   DRITA NEZAj

   Hahhaah

 • Haradin Bllaca
  Haradin Bllaca

  Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.

 • klinton bekaj
  klinton bekaj

  ×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐

 • Nadire Bajramaj
  Nadire Bajramaj

  Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏

 • eioshen boboi
  eioshen boboi

  Suksese 🍀🙏🏻

 • Zef Marashi
  Zef Marashi

  Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐

  • Ryder Jagger
   Ryder Jagger

   @Henry Anson Yea, have been using Flixzone for months myself :)

  • Henry Anson
   Henry Anson

   Pro tip : watch movies at Flixzone. I've been using them for watching all kinds of movies during the lockdown.

 • Kristjan Ndoj
  Kristjan Ndoj

  O te lumt Goja o zot te ruaj

 • Fusha Theth
  Fusha Theth

  Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora

  • eioshen boboi
   eioshen boboi

   Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

 • ajshe Behrami
  ajshe Behrami

  Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir

 • Adnit Mehmetaj
  Adnit Mehmetaj

  Te lumt goja 👌🏼

 • Vera Prenga
  Vera Prenga

  Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.

  • DRITA NEZAj
   DRITA NEZAj

   Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅

 • Flora Temou
  Flora Temou

  O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯

 • Monda Bilani
  Monda Bilani

  Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏

 • Bleona
  Bleona

  O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉

 • Remzie Velia
  Remzie Velia

  Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith

 • Klajdi Brahaj
  Klajdi Brahaj

  Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi

 • Alta alda
  Alta alda

  Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush

  • DRITA NEZAj
   DRITA NEZAj

   @Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol

  • Haradin Bllaca
   Haradin Bllaca

   Kush e ka mizen ner kapuq i djeg

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):🖐👍

 • mirsida kukaj
  mirsida kukaj

  👏👏👏👏

 • Bardh Matera
  Bardh Matera

  Te lumt goja se na kenaqe

 • dude tali
  dude tali

  Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

  • Gatimet e nanit
   Gatimet e nanit

   Shumē ide e mirë

  • 1.5M views
   1.5M views

   Hahahaha

 • Servis 3310
  Servis 3310

  te lumte hoja ashte e vertet

 • dude tali
  dude tali

  Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi

 • Florent Berisha
  Florent Berisha

  👍👍👍👍👍👌👌👌👌

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi

  Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte

 • Elsa Sula
  Elsa Sula

  Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨

  • Galaxy Galaxys
   Galaxy Galaxys

   ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin

  • Elsa Sula
   Elsa Sula

   @Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Direkt n program e kemi

 • Davida Qarku
  Davida Qarku

  O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤

 • Ni Taa
  Ni Taa

  Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli

  BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA

 • Pal Ndreca
  Pal Ndreca

  O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍

  • Feka BBLL
   Feka BBLL

   👌👍

  • Gjyste Prend
   Gjyste Prend

   Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie

  • Marie Prenga
   Marie Prenga

   Bukur shummm!

  • DRITA NEZAj
   DRITA NEZAj

   Po e vertet. Asht. Hahaha

 • Nora Lumaj
  Nora Lumaj

  Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍

 • Nderim Visha
  Nderim Visha

  Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

 • Valon Deari
  Valon Deari

  Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar

 • Nazife Sulollaraj
  Nazife Sulollaraj

  Po burri keq ku shkoj 😉

  • J M
   J M

   Hahah hahah

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):e ka hanger ni👿

 • Rifat Kernaja
  Rifat Kernaja

  suksese perlat shiqeri

 • Dukagjinasi Strellc
  Dukagjinasi Strellc

  Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt

 • Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha

  Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt

  • zabit gjeta
   zabit gjeta

   1234

 • Arjan D
  Arjan D

  Te lume goja 👋👋

 • Gentjana Mitaj
  Gentjana Mitaj

  Te lumt goja

 • G D
  G D

  Te lumte goja,tu zgjate jeta.

 • Blendi Kelmendi
  Blendi Kelmendi

  Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Sinqerisht te vleresoj. Respekt

  • Blendi Kelmendi
   Blendi Kelmendi

   @Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   E respektoj mendimin tend

 • ed_ ghost1067
  ed_ ghost1067

  Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot

  • DRITA NEZAj
   DRITA NEZAj

   @Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall

 • Celular Line
  Celular Line

  hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍

 • Mirjan Duraku
  Mirjan Duraku

  😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏

 • Flower
  Flower

  Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor

 • Ramazan Ceka
  Ramazan Ceka

  Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!

 • Arton Shabani
  Arton Shabani

  Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj

  Suksese 🍀🙏🏻

 • Estela Subashi
  Estela Subashi

  te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven

 • S M
  S M

  Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.

  • Zade Kadrija
   Zade Kadrija

   Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem

 • Hasani Tr
  Hasani Tr

  Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi

  Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis

 • Ivzi Muda
  Ivzi Muda

  Te lumt goja perlat Gjithmon godet, Artist i madh je 👏👏

 • Elidon Gjoni
  Elidon Gjoni

  Te kendoft zemra

 • Admir Lama
  Admir Lama

  Te lumte goja o bilbil malsie

 • Ndoc Brulaj
  Ndoc Brulaj

  Nje kangetare i talentuar gjithmone kange te bukura

 • Ergita Filaj
  Ergita Filaj

  Te kendofte zemra o artist.

 • Rose Lacinej
  Rose Lacinej

  Lumt goja

 • Rose Lacinej
  Rose Lacinej

  Tlumt goja zoti rujt etbekovt kada sishkosh bash hajer fjal

  • Lula Leva
   Lula Leva

   Boll me kto fjal i sundot grat ne shekuj e ka ardh koha me dal prej prangave te burrave e nuk ka lezet me ba diferenca burra e gra se jan te mira tetana ne moden e tyne e burrat nuk kan jet pa grat si nuk kan jet grat pa burrat boll perqarje

 • Artani Artani
  Artani Artani

  Ju lumte goja

 • Luiza Muca
  Luiza Muca

  Super te lumte goja

  • MIMOZA IMERAJ
   MIMOZA IMERAJ

   Ahahahahahah je i pa par per zotin zemra te kendoft tan jeten 👌🇦🇱🇦🇱

  • Ajshe Berisha
   Ajshe Berisha

   Ev ev bravo te koft se nashta ju qelen syt pak po kang meven

 • Sonila Hykaj
  Sonila Hykaj

  👏👏👏👏👏👌👌👌🤝

  • Perlat Sheqeri
   Perlat Sheqeri

   Respekt

Faqja Tjeter