Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr
02:29
218,952
Reddit
#rtvora #loco #glamourzone #esterbylyku #perputhen

Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • Daily Things
  Daily Things

  Qija ropt ca behet ne kete bote

 • asnjeher jo
  asnjeher jo

  SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen

 • A. Sadiki
  A. Sadiki

  Mjele kte lopen . Keep up

 • Florenco Martini
  Florenco Martini

  Ky a ropcim cun

 • Unknown Disaster
  Unknown Disaster

  Po ne nuk lexuam gje!

 • Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova

  Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.

 • marieta marieta
  marieta marieta

  Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh

 • Jeti Llatini
  Jeti Llatini

  Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto

 • Tomi Vlora
  Tomi Vlora

  Ti mir qe je kurioze po je dhe kare

 • GD Kaci
  GD Kaci

  Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?

 • Himena Grasies
  Himena Grasies

  Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin

 • Lum Berisha
  Lum Berisha

  Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵

  • Himena Grasies
   Himena Grasies

   Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin

 • Mina Anim
  Mina Anim

  Je shum i mir Elvis

 • Lume Lajçi
  Lume Lajçi

  Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi

  🤗🤗

 • Leonard Brasha
  Leonard Brasha

  Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku

 • beyond infinity
  beyond infinity

  Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?

  • Daily Things
   Daily Things

   🙃🙃🙃🙃🙃

  • Unknown Disaster
   Unknown Disaster

   😂😂😂😂

 • Sabrije Hurdha
  Sabrije Hurdha

  ik

 • Isnije Ziberi Nuredini
  Isnije Ziberi Nuredini

  Q ene sp

 • Marjan semema
  Marjan semema

  Ky cfar bukurie.

 • Geneva Ch
  Geneva Ch

  Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕

 • K L
  K L

  Me antipatiku aty...

 • Naim Zajmi
  Naim Zajmi

  ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3

  🤪🤪

 • astritiable
  astritiable

  Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮

 • Genève Suisse
  Genève Suisse

  *Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*

 • Lumturi Meko
  Lumturi Meko

  Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri

 • Agji Bajrami
  Agji Bajrami

  kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir

 • the world
  the world

  🤮🤮

 • Besmir Misimi
  Besmir Misimi

  Kjo si me be seks folen moderatorja

 • klodian rrasaj
  klodian rrasaj

  Loko je kan king ne at program

 • Myzejen Radoniqi
  Myzejen Radoniqi

  Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....

 • Myzejen Radoniqi
  Myzejen Radoniqi

  O loko po nuk je burree qe merr me femer

 • Anisa Kasneci
  Anisa Kasneci

  Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer

 • Bruna Malaj
  Bruna Malaj

  Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh

  • five stars
   five stars

   Për të 2tën

  • Majlinda Serdari
   Majlinda Serdari

   👌

 • frenki h
  frenki h

  Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂

  • Ilajda Loka
   Ilajda Loka

   Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂

  • GAMING Tv
   GAMING Tv

   Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣

 • ela ela
  ela ela

  Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  😅😅😅

 • Apollo Beats
  Apollo Beats

  Ik e cun bythqir

 • anonim for life
  anonim for life

  Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮

 • Arenc Habilaj
  Arenc Habilaj

  Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia

 • b b
  b b

  Po ca merreni me KET Legen..!!!

 • Ana Anisa
  Ana Anisa

  Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄

  • Klement Mecaj
   Klement Mecaj

   @Ana Anisa moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty

  • Ana Anisa
   Ana Anisa

   @Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt

  • Izaiah Bennett
   Izaiah Bennett

   @Kameron Jedidiah definitely, I have been using Flixzone for since december myself :D

  • Kameron Jedidiah
   Kameron Jedidiah

   pro trick: you can watch series on Flixzone. Me and my gf have been using it for watching loads of movies during the lockdown.

  • Klement Mecaj
   Klement Mecaj

   Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti

 • all you
  all you

  si esht ky elvisi si buk me vete

 • Majlinda Serdari
  Majlinda Serdari

  Kjo moderatore e linjes 0900?

  • Arlinda Demiraj
   Arlinda Demiraj

   Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr

  • Sefer Knap
   Sefer Knap

   Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr

  • Vana Sulova
   Vana Sulova

   Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Giovanna Joey
   Giovanna Joey

   Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣

 • A.
  A.

  kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?

  • Samir Fejzulla
   Samir Fejzulla

   🤣🤣🤣🤣

  • Manjola Kallushi
   Manjola Kallushi

   Hahahahaha

  • Isli Endi
   Isli Endi

   E ka shum eksitus

  • Tirona blu
   Tirona blu

   @Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott

  • Tullio Sanremo
   Tullio Sanremo

   🤣🤣🤣🤣

 • baba gangdella
  baba gangdella

  Like kush e njeh elvisin pi perputhen

 • MM Di
  MM Di

  Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet

Faqja Tjeter
Alev Alev 26. Bölüm
2:13:27
111 mijë