Përplasje në LSI, debati mes Petrit Vasilit dhe Luan Ramës degjeneron në sharje
02:04
80,726
Reddit

Komente
 • Artur Murra
  Artur Murra

  Luan Rama eshe drite para Petrit Vasilit eshte aksidentalisht ne ate Parti qytetarja

 • hasan lusha
  hasan lusha

  kuadra e Partise Demokatike mari parti Dhe Harrne Themelusi e pare te parties due Umbilical Derek THemelusve.

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi

  Luan rama nuk je si keta plera ti largou sa nuk eshte vone se qe ne pamjen fisnike qe ke nuk u ngjan fare mostrave mon e vasil e ilir larg larg nga plerat zoti luan

 • Lavderim Pashaj
  Lavderim Pashaj

  m9

 • Fadil Hitaj
  Fadil Hitaj

  Plehra ,ke degjoni Petrit rroten?

 • Valentina Mulaj
  Valentina Mulaj

  Hahaha,shini ëndrra me sy hapur o pusht. Prit të marrësh të bështyrën në surrat o vemje vasili,Mē.mirē po them se do marrësh preshin që mori tritani në lushjne. Me pinjolla kolaboracionistēsh ta harrosh vlorēn se nē themele ka gjakun e 600 burrave vlonjat tē marrën në njē not nē vitin42 tē tradhētuar nga etrit e atyre që pretendon o hajdut vasili. Jep llogari për vjedhjet kur ishe ministēr o jashtqitje e kombit

 • arjan frani
  arjan frani

  Si ste vjen turp moj bagjell te dalish para njerezve moj hajdute e pa skrupull

 • Gerti Meziu
  Gerti Meziu

  o vrasesit e popullit mos u shtirni se te gjith njesoj jeni

 • gzim atipi
  gzim atipi

  Petrit Vasili është binjak me Gramoz Ruçin dhe kushëri me shumë deputetë të PD!!!

 • Fatbardha Shkirat
  Fatbardha Shkirat

  Vasil te ka zen skleroza ? Pi ilacet per t fituar eshte dikush tjer PS 👍 LSI & PD HUMJE TE THELLE 😄😄😄😄😄😄

 • Fidan Zabeli
  Fidan Zabeli

  Kur je ne opozite dhe, pozita te ka dhumuar ,sapo te nderroni vendet njesoj ke per te vepruar.

 • Blue Sea
  Blue Sea

  P.Vasili nji plere e vertete qe bashke me ate bande pleraxhinjsh e kane kthyer ate vend ne nji kazan mbetjesh Te pa riciklueshme . Vota juaj o popull do I diegi Te pakten kesaj here mos u shisni per 5 pare

 • Armand Mecaj
  Armand Mecaj

  Dot provoni mir ne vlor ju megjith moniken sado u vlej lekura pas 25 prillit

 • Niko Bardhi
  Niko Bardhi

  Ik o vaso se je mire aty ku je se i bije daulles kot

 • Artur Ago
  Artur Ago

  Vasilkaaaa 😂😂😂

 • Ermal Hodaj
  Ermal Hodaj

  Mos ka qën gjë i pir ky vasili 🤣

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza

  ca bastardi je

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza

  dil ilir hajduti se do ta qine monen amerikanet elmir rrapo i ka tregu

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza

  qente e lsi rrofte amerika

 • helltoserbia
  helltoserbia

  Krimba vemje jeni

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri

  Kriminelat jasht poletikes BURG.

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj

  Pjerdh pjerdh vazili se lirohesh

 • Zamir Krasniqi
  Zamir Krasniqi

  Marim. Mema. President. Njeriut. I. Ndergjeshëm. Shum. Krenar. Edhe. Shum. I. Ditur.

 • Bujar Braka
  Bujar Braka

  Kjo parti duhet te zhduket komplet me kta njerz qe ka te korruptuar

 • kevin reno
  kevin reno

  Rrugacet e LSI ,zihen si qente e rruges ,ky Vasili eshte dinak ujku I vjeter ,komunist I hershem ,po kur u be dhe ky Luani ,qe lef si qen zgjebarak ,🤣😂😂

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli

  ZOLLUMI ZOLLUM SPOMLEN KERKUN

 • Osumi Osumi
  Osumi Osumi

  Te dy nje monedhe nane te mbledhur .? 🤣🤣🤣🤣🤣👎👎👎👎👎🖤🖤🖤

 • MARTE Vladi
  MARTE Vladi

  Ktheu në bazë se do ishte më mirë për ty nuk i përket asaj familje

 • MARTE Vladi
  MARTE Vladi

  Mirë ta kan ba Luan se ata nuk të duan ti duhet të ishe kryetar i lsi por nuk ta lan se jan familje këtë a nuk e kuptove

 • Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi

  Do hani koken me njeri tjeterin.Luan do jet vone por largohu nga ajo bande legenash se nuk jane ne nivelin tend!

 • Dano Arjana
  Dano Arjana

  Nuk e ke kuptuar akoma se ATA qe do te te hiqnin NGA kjo far liste,do te benin nder dhe ne fund te fundit mbase dodote te hapnin syte zoti Luan Rama

 • Bes Bau
  Bes Bau

  LSI fitore?? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮🤮🤮Po po dot fiton eksperience LSI ne Vlore.. LSI esht Virusi me i keq se Corona per Shqiperine.. Sbashku me Meten dhe Moniken Hajdute dhe fallxhore

 • Edo Zemra
  Edo Zemra

  Jo idegjenerum Vasili,por ai duket krejt Si VASILE ??,e degjenerume,hajt ju Plast Bomba ,se i Zoti LSI juka kaik per Leshe po kerkon ment kumei Gjete??? ,Bashke me Luljeten ,Sala nato Maja Ripa Ripa te Bjeshkve te Namuna kaik me kohe,EC 🌹Rama 👏prepara kto Kan mbet ne gjysmen e Rruges Kan me fillu me bertit Naikan mar Votat,👏👍👍

 • gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii

  Monika shko te iliri dhe pini naj birr zgjedhjet i fiton tjetet kush

 • Dalip Krymi
  Dalip Krymi

  Hengshi kokat

 • Mark Gjoka
  Mark Gjoka

  Qe kur doktori l mlzavet u be deputet vaj medet per shqiptaret ky nuk cfare u afron shqipetarevet Z LUAN RAMA eshte rritur ne MIRDITE dhe ka marre nga zakonet tone Z LUAN LARGOJU NGA AJO BANDE SE DO TE VIJE TURP ME VONE PO FJETE ME QENE ZGJOHESH ME PLESHTA

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno

  Gjelle qensh rrace e qelbur.

 • Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar

  Vasil unë kamë kaluar rinin në Vlorë.Në kihen e xhaxhit t'a masnin kokën me spango,tani t'a masin kokën me pe. Në Vlorë mer vetëm peshkun.

  • Artur Murra
   Artur Murra

   @Eli Al e te intrigantët ndërsaLuani është shumë i nderuar gjynah qe është ne ate parti interesi qytetarja

  • Eli Al
   Eli Al

   @Arsim Rrafmani as ate nuk ka per ta mar..kush ja var ketij plakushi te skaduar

  • Arsim Rrafmani
   Arsim Rrafmani

   I mjafton!

 • Fadil Gjana
  Fadil Gjana

  Vasili me i degjeneruari politikes Shqiptare...fshesa e LSI...Mos u mere me kete bande o z.Luan Rama..te gjithe e dime se je nje djale dhe Intelektual i persosur.. ku niveli jote me ate Legenin petrit eshte shume large tije..Dinjiteti juaj eshte shume i pastert.. prandaj leri ato plehra...

 • Simone Martini
  Simone Martini

  O vasili ti jenje bastard poedhe ai qe te voton tu , vlora ka djem e vajza intelegjent e te mrekullushem per tuvotuar

 • shaqo Bregu
  shaqo Bregu

  Vlora do tu japi te gjatine ju o te mbaruare henkci kokate me njeri tjetrine

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj

  5 TE KRIMUR JENI DHE ZIHENI ..KOKAT HENGSHI .NE VLOR NUK FITONI ASNJE DEPUTET .PS POOOO.SHUM FARE..E KENI PAR CA KA BER RAMA PER VLOREN..SE KA BER NJERI OK OK 75 PS.MANDATE.

 • Ardit Arditi
  Ardit Arditi

  Lsi eshte lesh e li

 • Eli Al
  Eli Al

  Ky Vasili mire qe nuk ka respekt per ne..por as per veten e vet..nuk del ne pensioni ky dhe te shkoje ta pije kafene tek ballkoni i shtepise , por vazhdon e derdellit aty kot

Faqja Tjeter