Opinion - Shperthen krimi, 3 vrasje ne 48 ore! (12 Maj 2021)
137,631
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

1. Shperthen krimi, 3 vrasje ne 48 ore!

Të ftuar: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Julian Kasapi, Ermal Vija

2. C'po ndodh mes Izraelit dhe Palestines!

Të ftuar: Preç Zogaj, Avenir Peka

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • champion
  champion

  Me Mir buk e krip por flen me der hapet , merresh me pislliqe ben lek krijo dhe familje heret a von do te vij dita

 • t d
  t d

  ti je tu ja pa hajrin fevzi , material pa bollëk

 • Jormela Oz
  Jormela Oz

  A

 • Niko Preveja
  Niko Preveja

  Policia aq e organizuat dhe aq e pajisur cfare ben, perse eshte? Kujt i sherben?

 • Isa gashi
  Isa gashi

  Apel per rinin shqiptare ikni sa me larg nga aj vend i mallkuar

 • Lishen Shehu
  Lishen Shehu

  Elbasan qytet I bukur ne mes te hartes se shqiperis po ta kthesh harten perbys del qyteti bythqir is hahhahaha

 • Fatjon Selimaj
  Fatjon Selimaj

  Cdo shtepi cdo bisnes duhet te ket kamra I lutem shteti te bej cdo rrug cdo cep me kamra

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Aman Polic antidroge qenka ky Flliqsira qe ik nga Makina si Qen 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Boaaaaa.. Paramendoje nje Polic Gjerman te Antidroges te duket kshtu ne Kamera?? Smundet as te imagjinohet.. Cdreqin kerkon Polici i Antidroges ne Makinen e nje Personi me precedent penal?? Rrujna Zot nga kjo Polici.. Kta per Lek shesin cdogje.. E Pabesushne

 • Kobci Lulzim
  Kobci Lulzim

  Zoti Blendi pse nuk flisni për mbajtjen e armëve të zjarrit dhe pastaj letë dalin e vrasin të fortët mendimi im duhet të paisen të gjith me arm në mosh të caktuar brenda ligjit si gjith eropa pse e tremb ramën

 • Rudens Sinjari
  Rudens Sinjari

  Dy a tri herë, kjo shurra tha që kripto-monedha i bën dëm të jashtëzakonshëm ekonomisë por se si, nuk jep asnjë të dhënë. Njerëz të pështirë dhe injorant që nuk e qepin gojën por lehin kot.

 • IG shpend2910
  IG shpend2910

  Iritante kjo Klodi... une se di pse e thire Tan Hoxhen me ket ja humb shijen emisionit..

 • Santi Santino
  Santi Santino

  Dicka eshte e bukur ketu se ata vriten per hasmerite e problemet e tyre por ju ama beni para pa fund me programet rreth tyre per muaj te terè..Yyyyp aty Xhixhi..yyyp..😂

  • Tefta Shefqata
   Tefta Shefqata

   Portogallo

 • Alban Gjeka
  Alban Gjeka

  I keni bler votat an e mban edi Rama ka bler KQZ" KA BLER AMBAAADAT DHE TE GJITHA ADMINISTRATAT ..... ENVER HOXHA DO TJU DUKET LULE MADJE KA FILLUR TJU DUKET LULE ;)

 • Arben Bajraktari
  Arben Bajraktari

  Me se pasion,vrull dhe deshire per te na servirur........VRASJE.Kenaquni bashkeatdhetare dhe krenohuni me Fevzo&Company

 • Ismail Ismail
  Ismail Ismail

  Z fevziu cfare mund te prisni ne keto tre dekada tranzicion galopant labirinthor konfliktuar kontraditor ,disbalancor ,korruptitor ,cnjerezor ,diskriminor,andaj ju z,beni gje tjeter vec se mbeshtesni batuten vrastare te neopolitikaneve tane te fameshem nepotike e indiferente te mones e rames ,kur thone qe s,keni pare gje akoma,etj andaj keto sllogane jane kambana alearmi per ta e sidomos per pop tone te tejsakrifikuar e martirizuar,andaj ne pop vete nuk duhet te jemi duarkryq, indiferente e sehirxhinj te ketyre vrasjeve e konflikeve te vazhdueshme e degradueshme ,une jam nga te vetmit qe ja u kam bere me dije qev,se aktuale qysh ne fillimet e saj para 7-vitesh me 5_6letra lalit te fiqeve e krym,t aktual oky,e ju mediave ju kam shkruar e sensibilizuar me koomente iu kam sugjeruar vazhdimisht qe si mund te dalim nga keto situata vrastare e ceshtje e tjera gangrene social ekonomiko ,juridike oky,jam gati te ndihmoj koombin tim e pop tim te shumevujtur oky ,andaj mos me neglizhoni por me ftoni e ahere do ta besoni se si do ia kapercejme ketij megatranzicioni ,me kuptoni o njerez te medias apo z,doni te me kuptoni boll u moret me marfollogji dhe asgje konkretisht ne driten jeshile nuk ia dedikoni se s,keni ide e alternativa qe t,i zbatoni por edhe ne qe ju ofrojme ndihme vec na anashkaloni e neglizhoni ,dhe per dite te njejtat situata perjetoni mjer ato familje qe kure si kuptoni se sa drama te dhimbeshme as ne enderr s,mund ti perjetoni etj,,,,pres pergj,,,,

 • Leo me
  Leo me

  Po veje me perkthim anglisht o Fevzo! U lodha tu perkthy daku... Ate pulen e keqe qe si pusho goja, mos e thir mo ne studio, na zuni koka kur kakaris ajo

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja

  Sa lek po merni ju qe jeni ne dijeni se ky qerosi sa i bo makina bo gjysma e tiranes

 • Tani Bogdani
  Tani Bogdani

  Sa te ket prokuror te korriptuar dhe polici te degjeneruar cdo dite do ket vrasje

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Ti fejzi na cave by trego ato qe tregon yzeiri per salin dhe malltelltezi e ardita qe nuk i ze ne goj po vetem thuaj rama rama ja cave bythen e rames a e more vesh se populli do ramen na e keqja e saliut e metes

 • D Boy
  D Boy

  Izraeli ka drejten ta mbroj popullesin e vet Si te gjithat shtete ne Bot. Historia e Popullit Izraelit , duhet Kuptue qe Izraelitet ne kohen Romake Ju kundershtuan par 2000 vite Cezarit pra pushtusit Romak ne trojet Izraelite, dhe qysh ne atë Koh u përzunën Populli Hebrej nga trojet e veta prej Romakeve , dhe nuk ju është lejuar te kthehen Prap. Ne atë Koh e shfrytezuan Arabet kohen dhe U futen Palestrinezet ne trojet e Izraeleve Ose Hebrenjeve. Dhe Palestrinezet jetonin tani me qindra vite ne token e Izraeleve. Tani pas luftes se dyt Botrore qe Hitleri deshi TI shfaros Kombin Hebrej Atëher Bota vendosi qe Hebrenjeve te Ju kthehet prap Shteti Izrael. Dhe ne tër Boten u mblodhen Populli Hebrej dhe Ju dha trojet Hebrenjeve prap dhe U formua Shteti Izrael me ndim Botrore. Dhe ktu filloi konflikti pas 1950 vite , Hebrenjet pra me drejtat Historiker e formoj Shtetin Izrael dhe Jan Popull Autokton ne trojet e Veta.

  • Aldo Berberi
   Aldo Berberi

   Ku e ke shpikur kte ti ku kan pas egzistuar hebrenjte ne arabi o shokuuuuu mos na kan qene edhe serbet ne kohen e cezarit ne kosove edhe qenkan autokotone o Shqiptareeee o si nuk ikin ndonjer nga Shqiperia kto lloje rracash spiunesh gjakprishurish si tiiii

 • D Boy
  D Boy

  Ktu është Edi Rama Pergjegjës i cili me Qeverisjen e tij e krijoj qe Shqiptaret të Vrasin Njeri tjetrin me Pages, edhe duke tolerue mbjellnen ksnabisit si një gjë normale dhe Si të ishte ndonië Pemë shendeti te shkelëqyr , duke e tolerue me gjithat ligjet e Qeveris te Edi Rames, qe edhe te prodhohet Droga ne mënyr Industriale, dhe ta mar pjesrn e fitim nga Droga , Edi Rama me Qeveri e tij, Si shpërmblim , per bashkëpunim te sukseshem mes Krimineleve dhe nji Kryeminister vet Edi Rama kryetar i Krimineleve dhe Bandave te Ndryshme. Ne këtë mënyr Edi Rama finanëcon Ndertimin ne Ndertimtari dhe fitimin e zgjedhjeve qe tri Mandateve. Pra Edi Rama dhe Qeveria e tij duhet denuar me Burg perjetshem, se e Kriminelalizoj Shtetin Shqiptar te Shqipris.

 • N. Hassi
  N. Hassi

  SHUMË VIDEO DHE LAJME MOTIVUESE PËR PUSHIME TË KËNDSHME NË SHQIPERI, ZOT I SHKRET, SHKOJ XHAXHI E. HOXHA DHE LA KET KANALIZIM PAS VEHTES TIJ ! MJERIM.

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE

  👐🇦🇱⛪JEMI TË PA NDARË🕌🇦🇱👐 S ’kemi lindur Në një voterë Por t‘kam vëlla E me ke moterë S‘na përqajnë Kisha as Xhamia N‘zemrat tona Është shqiptaria Nuk e harrojmë Të bukren traditë Katolik e musliman S‘bashku jemi rritë Të bashkuar Ku do se jemi Veç Një Zot Të gjithë e kemi . Kudo se ndodhemi Në boten mbarë Katolik e musliman Jemi gjak shqipëtar S‘jemi shkie As sulltana Ne shqiptar Na ka lindë nana . 18 Janar 2019-Grac .

  • Drita Celaj
   Drita Celaj

   Po e vertete jemi shqiptare por Po vriten midis njeri tjetrit ne shqiptaret

  • Mirela Lela
   Mirela Lela

   Shume e vertet jemi Shqiptare nuk na duhen as turk ,as arab as grek e as serb 🇦🇱🇦🇱💎🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱⭐🇦🇱🇦🇱

 • Luigi trapatoni
  Luigi trapatoni

  Shipnija eshte ber holivud i vertet

 • Rim Tirando
  Rim Tirando

  O ftyr lope o lala ,na e shpife

 • krak pol
  krak pol

  Po ca na duhet ne ca bejne arabet kjo rrace e ndyre e njerezimit

 • beciri28
  beciri28

  Cka eshte puna me ju shqiptart e shqiperise? Po ju u mbytet more...

  • Denis Mone
   Denis Mone

   Kto jan pun qe fillojne me shqiptaret jasht shqiperise ku kan hesapet e veta aty n shqiperi pastaj takohen te ter

 • En Va
  En Va

  Te nderuar zonja e zoterinj kisha nje propozim . Pse nuk kthehet ne axhensi funerale policia do ta kryente shum mir kete sherbim publik. Ndersa per rregull kujdesen vet qytetaret per sa koh shteti ska koh esht i zen me biznezet, drejtesia esht dhe ajo me pazaret e shitblerjes se vendimeve domethen nuk e di pergjigjen , ndoshta e dini ju ,se ju jetoni aty .

  • Rudens Sinjari
   Rudens Sinjari

   Qëllimi i shtetit, në të gjithë vendet e botës, nuk ulja apo ndalimi i krimit. Përkundrazi edhe në mungesë të krimit është ai që do ti krijoj krimet dhe kriminelët

 • Artin Arti
  Artin Arti

  O ARTAN...po na i bo vrasesesit..si marinsa...nga 20 gezhoja..dy kapin viktimen...atij tjetrit i ra arma nga dora...dhe iku me vrap...pastaj shoku i tha mer armen...po ca lesh profesionistash...ktyre tani spo ju japin as leket...se jan shtu shum dhe jan vrases me kosto te ulet ...

 • Artin Arti
  Artin Arti

  O Artan...pse vjen ne emision kur e di qe esht kjo tralalaja lala ne emision...ik e debile...mer pjes me nai emision politike...se aty je mir ti...

 • Super Amoliv
  Super Amoliv

  ky eshte poushteti i ps krim po ja mer femijet prinderve dhe prap nuk heqin dore sa keq qe ju shikon syri deri te hunda

 • Edi Inter
  Edi Inter

  Policia e din shum mir se kush leviz me arm por nuk vepron dot sepse i ka duart e lidhura nga lart! Esht shum e leht edhe per ne qytetaret e thjeshte ti dallojn se kush jan kto tipa qe bredhin me arm sepse ato jan budallenj jan lehtesisht te kuptueshem nga menyra sesi sillen rrugve nga makinat qe perdorin etjjjj. Po ti ndalosh kto makinat e shtrenjta 80% e tyre do gjesh arm brenda esht shum e leht! Se kto budallenj nuk jan me nend si mafiozet e huaj qe nuk i dallon dot qe livizin me panda ose smart dhe mbajne nje profil shum te ulet, por kto e kan pordhen e madhe dhe dallohen 3 or larg se ca lloji jan.

 • the forbidden girl
  the forbidden girl

  E ka fajin xhaxhi Enveri që iku aq shpejt.

 • Mete Mucaj
  Mete Mucaj

  Duke ber skip pjeset kur flet Lala Ufff ca ropqire eshte. Nuk ka konsiderat per asnje tjeter. Mezi pret te mari fjalen e te derdellisi ato karlliqet e veta🤮🤮

 • Halil Celaj
  Halil Celaj

  Potekete qeveri Shtet Shqipetar ,zonja Lala dhe zotri A Hoxha .Duhet tucaktohen badigard per sigurin e jetes..Per hire se vertetes keta jane ,ata qe blen votat popullit mjeran Shqiptar .Qe shiten bythet per nji thes miell,dhe kojo moster KM kafhene :hgshin kokat e tyre dhe po e hane .Popullit mjeran tu behet mire , mjerimi eshte i pa fund ne nji popull mjeran.Mene krue KM te papare ne te ter qenjen e tij te gjalle.

 • saimir guri
  saimir guri

  Mos kerkoni polici dhe shtet se shoku i partise tha qe te hajn kokat. Ai han tepsine dhe tenderat. Kurse populli ha groshen dhe 50 mi leksin. Te gjith jan te knaqur ne albanistan.

 • Lutfi Gashi
  Lutfi Gashi

  O hipokrit po perse nuk nxirrni nje video te vetme ndaj besimtarve duke u falur po na tregoni dokma

 • berti97
  berti97

  Populli I izraelit eshte populli me i zhvilluar të gjith shkenctart izralit i ka marr amerika

  • beciri28
   beciri28

   izraeli eshte populli me i ndyre ne bote

 • Sons of Anarcy
  Sons of Anarcy

  Kjo klodi ja fut pordhes kot

 • ARDI Live
  ARDI Live

  sa titull vk shperthen krimi....sikur eshte ndo nji bomb kush e di

  • ARDI Live
   ARDI Live

   @Eyes Chico ik e qiu varikarist barbon

  • Eyes Chico
   Eyes Chico

   Pse er rrot kari ca do ti. Me vdek 2min veta ndit

 • Test Test
  Test Test

  Po pse ket kurven lala nuk ja jepni nje plumb ne kok. Person me negativ nuk kam par ne jeten time.

 • Fehmi Veseli
  Fehmi Veseli

  Bo bo bo kjo Lala sa e shpifme spusho si gore. O Fevzi mos e mer mo kte Lalen. Vetem ne shqipri dalin neper emisione me celular ne dore 😂😂😂😂😂

 • Minire Isufi
  Minire Isufi

  Nuk kini tjeter pun veten mu vra ne mes veti per qdo dit turp qe po lulzon korrupcioni e krimi i organizum droga armt ne dor krejt pa ligj shteti as kush nuk e respekton ligjin e as shtetin

 • Bejt Bejta
  Bejt Bejta

  JU UROJ GJITH MUSLIMANEVE BAJRAMIN MEFAT E LUMTURI PACI GJITHMON NE SHPIJAT TUAJA

 • Fatmira Mira
  Fatmira Mira

  Sa her flet kjo Debilia e shty se nuk e degjoj dot. Po degjo moj e mjer. Se je 🤮

 • Frenk Frenchi
  Frenk Frenchi

  Ta bejn kush vret me pages 101 vite pa gjyq kyrseni dhe harxhime gjykatash

 • Ariann Prist
  Ariann Prist

  Kjo është droga që shumë Shqiptar thonë se nuk ka gjë se nuk ka vrarë njeri? Kështu ndodh kur fatkeqsisht fëmija meret me pislliqe dhe babait I pëlqejnë paret dhe nuk e edukon fëmijët që të rrinë larg pisllikut sepse mer në qafë gjithë familjen. Shiko rastin djali vret në Spanjë të shpëtojë shokun që meret me drogë dhe si pasojë vriten babai me të dy vëllezërit që mbase nuk kanë pasur lidhje. Në Shqipëri fatkeqsisht jo vetëm babai dhe vëllezërit e përkrahin djalin kriminel por edhe fisi dhe shokët. Ky është një rast por ka me qindra. Po të vësh re në gjyqe kriminelit i vinë plot njerëz kurse një i varfër dhe i pafajshëm që është viktim i largohen njerëzit. Edhe ju analista dhe gazetarë që tregoni me aq zell mos kujtoni se jeni imun. Po vazhdoi kështu me inatin e budallait që ka të tashëguar Shqiptari do bëhet më keq se Columbia. Mos prisni nga politika sepse ata i kanë lënë të lulëzojnë 30 vjet sidomos me shëmbullin e të fortit dhe kapon e bandës. Qëndroni larg kriminelëve edhe sikur të jetë fëmija juaj sepse do merni në qafë jo vetëm veten por dhe fëmijët e tjerë. Dorëzojeni në polici ose tek hasmi sepse nuk të fal njeri sado që i dobët tju duket dhe sado të fortë mendoni se jeni. Qëndrojini larg drogës sepse do zhdukeni fis mbas fisi dhe Shqipëria do bëhet si ferri sepse kush ka dy pare mënd dhe ka mundësi do ti largojë fëmijët nga vëndi.

 • Edmir Jupa
  Edmir Jupa

  Opinion esht bo ma mir se gjykatat I gjojn gjonat gazetart e nuk munden prokurort

 • Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli

  Sa te egzistojne emrat e kalbur te politikes shqiptare si sliu ilirio me shoke krimi dhe mafja do lulesoje ne shqiperi sa te cfaroset si komb .eshte ne biznes shteteror dhe diktaruren e ruges dhe shteterore si ai shefi i bankes qe doli kriminel eshte natyrale ne ate vend .Politika e korupsionit ,Ju o te nderuar qe e beni te sakte ate analizen boterore pse e beni te verber ate te atij vendi qe u ndjek sado te koruptuar ti keni bosat,

 • 𝐼𝓃𝒶💟𝒾𝓏𝒾
  𝐼𝓃𝒶💟𝒾𝓏𝒾

  mos hyni ne tema qe ske haber me spekulime

 • 𝐼𝓃𝒶💟𝒾𝓏𝒾
  𝐼𝓃𝒶💟𝒾𝓏𝒾

  kush ju tha ju qe prodhojne bitcoin ?

  • Ana A
   Ana A

   Eshte vlere monetare digitalore qe blihet,shitet dhe shkembehet pa pasur nevojen e bankes,nga komputeri or telefoni cellular.Eshte pare virtuale vlera e se ciles kontrrollohet nga network..Vlera monetare e te ciles eshte shume e shtrenjte ne keto momente.Me nje fjale piramide elettronike paresh.

  • Paris
   Paris

   @Toni Toni eshte shume e veshtire per tu shpjeguar..eshte si banke online qe ti mund ta perdoresh vete etj etj

  • Toni Toni
   Toni Toni

   Ca eshte Bitcoin

 • Ana A
  Ana A

  Po cna duhen keto hollesira krimi ore aman ?

 • Darvin De Luca Sanluca1
  Darvin De Luca Sanluca1

  Aman kjo klodi na shpifi bobo sa neveritshme

 • no no
  no no

  🤦‍♂️ikin jetët e njerzve si pulat,, tani e prishën dhe itenerarin,,kur vrihen në vlor brënda javës vrihen në shkodër,,kur vrihen në elbasan vrihen në tiran ose durrës,,klodi kjo shurra nuk merr as frym kur flet shyqyr ka histori për të treguar

 • A M
  A M

  Kjo Klodi esht kokrra palloshesh qe flet per Bit- in dhe pika Malaj qe paska parashiku ... i vetmi qe donte te Thoshte dicka reale ishte ky cuni i ri... qe nuk foli dhe Hoxha per ligjin qe u be vjet ne maj..Kjo esht palloshe nuk esht krim cryptocurrency esht skandal Ta degjosh... mire qe eshte e regjistru dhe live ne emsion Ku nje gazetare e nje vendi me nje ligj shprehet si pasneser .....

 • hunter9306
  hunter9306

  Largohuni nga Islami o Elbasanllinj. Gjeni paqen per shpirtin tuaj ne Kishen e Zotit te Vertete.

  • hunter9306
   hunter9306

   @Paspartu ujkuiprer pse?

  • Paspartu ujkuiprer
   Paspartu ujkuiprer

   @hunter9306 ki fat qe st kam afer dhe nuk te njoh se pa monte zhdep me dru sdo te kisha len

  • Shqipetar Albania
   Shqipetar Albania

   @hunter9306 C'fare e vertete eshte mund te ma thuashe pak ? Librin origjinal e ke ? "Jo" Fene e ke te drejte ? "Jo" Si ka mundesi qe ne Kur'an flete Marien (Merjemen) dhe djalin e saj Jezusin (Isain) ?

  • hunter9306
   hunter9306

   @Paspartu ujkuiprer o e verteta or tej

  • Paspartu ujkuiprer
   Paspartu ujkuiprer

   o haver ti paske rreshit qysh munesh me thon ashto mos bre se ike per lesh

 • teu meu
  teu meu

  Keta qe ke thirrur jane idiote.Prodhimi i Bitcoin eshte i lire ne Te gjithe boten idiots

 • EAGLE ILLYRIANS
  EAGLE ILLYRIANS

  O Bledi mos e thirr ket Klodin ne emision se ma femen e shpifun nuk ka ku shkon shume e neveritur asht

  • EAGLE ILLYRIANS
   EAGLE ILLYRIANS

   @Mailinda Mezini po ku din me fol aja I duket vetja hetuse gjygjtare femer injorante nuk len njerezit me fol

  • Mailinda Mezini
   Mailinda Mezini

   Nuk e kan marr per te bukur por qe di ca flet

 • Durres Durres
  Durres Durres

  Sala eshte antishqiptari me i madh i historis po ama i zhduku bandat, e centralizoi krimin po t pakten nuk i binin ne qaf robve te thjesht.

  • Edi Mborja
   Edi Mborja

   Gy

  • Tan Budallai
   Tan Budallai

   @Sergio Ser nele cami eka bo nuke fale

  • Sergio Ser
   Sergio Ser

   Jane vrare shume dhe ne kohe te sales sikur vriten dhe tani

  • hunter9306
   hunter9306

   Mos karlliqe se eshte akoma muj ramazani

 • Kadare Ilir
  Kadare Ilir

  Cela Dhe Capja Duhet Me I Dhan Doren Njani Tjetrit Se Kshu Si Po Shkojne Kto Pune.. Gjynaf Per Nanat Ke Shpija.

  • WATERFALLZ TV
   WATERFALLZ TV

   @Mailinda Mezini 👍😇

  • Mailinda Mezini
   Mailinda Mezini

   @WATERFALLZ TV tamam

  • WATERFALLZ TV
   WATERFALLZ TV

   Dora jepet kur kur ne familje eshte vrar vec 1 person nga Te 2 familjrt qe eshte jek e jek. Po jo te KALOJN 20 vrasje sta jep kush doren

  • hunter9306
   hunter9306

   I ka beku Shejtani kto dy familje qe po vriten midis tyre ne kte lloj menyre.

 • Naser Osmani
  Naser Osmani

  O Blendi thirre nje Hoxhe te diskutoj kto historira arabe mos na humb kohe me kto

  • Eri Eri
   Eri Eri

   Clidhje kan historite arabe ktu..

  • eri albania
   eri albania

   Çlidhje ka hoxha me politiken

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja

  Skeni pa gje akoma pra

Faqja Tjeter
Deji
8:34
8 mln
Deji
8:34
8 mln
Deji
8:34
8 mln