NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
1,492,433
Reddit
​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)

Komente
 • Redonii Bajramii
  Redonii Bajramii

  SA HITE I KOM BA KUR JOM KON NE PANDEMI 💪!

 • Jasima Sulejman
  Jasima Sulejman

  Teksti-pa cent 2X ajo don sense Shari po don me kon gangsta. Ooo,sum dal tu bo xhiro qyteti Gishti mestit,halo qu per shtetin Shoket e mi je kolekstu me lu shefin E shokt e tu tani per mut e qesin Lej boy,lej boy qa folin Jen msu ne bo hasa dhe pare pare prej zorri. GANG SHIT se qashtu e kom jeten Ke pe pe du tipi pidhi nane gati ma qeten Ej sharii,no pareee pa mu ëëem.... Ktheje trakese sdo net tani vec PA,PA Rrugve terap, per ty malli oo'o la la Kderra ty ma lidhjen para HA,HA AHAA Fast life,kohe e re cithin baba No thuja brada,ma ke o krejt banda Pa pa , mos u bo mem testu. Ma i vrtetii ktu (appshhuuuu) Ref:2X Ti se din prej kur jom ardh G,ti se din qa kom bo derri ktu per me mbri Kaniher o pun zari. Ça do që kom mbri e kom bo për shoçni. Ja kom nissssss Pa cenntt e tash u rrit hasapi e ty pot vjen keq se pom sheh mas nalti.2X Femnat po vin mas meje njejt sii tomy the jerryt Nese sal me te dy her ma sespendon menaxherin I pa prek shumaveri mu nuk munem ba sherit. Po se tup çan loj, (a'adios a baby) I tash i num lat tu pikturu BIGASSO. I dashuru n'vite em tjeter sen zdi me bo Kta thujn qe se bojn per lek po zdu me ni. Sa hite i ke bo kur jom kon npandemiii? BUEEEE (PER JU ZDO ME NI,PER KRET PER DASHNI? Tu mallku audi (buueeee) Kam mnie per m'ni,po pare po pi, Ça k*rrin tem ki? BuEE kurxhoo nuk u bo per ni natë ,edheee kam per tu flejt. Ouuuuu.. E tashh krejt i arxhoj per ni natë, nese po e lyp apet. Ti se din prej kur jom ardh G Ti se din qa kom bo deri ktu për mem mbri Kaniher o pun zari Ça do që kom mbri e kom bo për shoçni2X Jaa kom niss Pa cEnntt e tash u rrit hasapi e ty pot vjen keq se pom sheh mas nalti.2X

 • alban kuksi
  alban kuksi

  Ku nane motër qama hoqi zarin kjo keng

 • Ardi 6
  Ardi 6

  KERRI EN SPOT KOKA KERRI I MOZZIKUT EDHE GETINJOS TE KANGA TONY MONTANA

 • Laura Laura
  Laura Laura

  💯💯

 • Lalyy TV
  Lalyy TV

  e keni kall uuuuuuuuuuuuuuuuuu

 • PUBG RèédHeŁŁ
  PUBG RèédHeŁŁ

  a ntunell e keni inqizu a

 • ola
  ola

  BARDHI SUPER JET ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar

  😎

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar

  😎

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar

  Kjo po qe esht keng😎😎

 • Drin Alidema
  Drin Alidema

  Qeky Bardhi sa kajke thike kvr kapak po pom pelqen tash….

 • Timi Osmani
  Timi Osmani

  Hitt baboo💙

 • Burim Osmani
  Burim Osmani

  Damn 🎈

 • Laura Laura
  Laura Laura

  👑👑

 • Florin Florin
  Florin Florin

  Npandemi du mu bo jaudi copy don xhoni babo 😆

 • Name Username
  Name Username

  Ky nushi o zallog sdin sen edhe shum livdohet a mut both ska ahahaha. A bardhi ka talent o legend

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • BARDHI
  BARDHI

  BARDHI 🔥

 • Artistet Shqiptar
  Artistet Shqiptar

  BABA

 • Show Bizi Shqiptar
  Show Bizi Shqiptar

  BARDHI x NUSH

 • Big Deals
  Big Deals

  🔥🔥🔥

 • Top Lista Shqiptare
  Top Lista Shqiptare

  HIT dhe pse Hip Hop

 • Sammy K
  Sammy K

  🔥🔥🔥

 • Nora Istrefi
  Nora Istrefi

  E tash u rrit hesapi

 • Nora Istrefi
  Nora Istrefi

  Ja kom nis pa cent

 • Nora Istrefi
  Nora Istrefi

  👌🏻👌🏻👌🏻

 • Ms Rose
  Ms Rose

  🔥🔥🔥

 • Nora Istrefi
  Nora Istrefi

  👍🏻👍🏻👍🏻

 • Nora Istrefi
  Nora Istrefi

  👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

 • Big Deals
  Big Deals

  👌🏻👌🏻👌🏻

 • Big Deals
  Big Deals

  🔥🔥🔥

 • Artistet Shqiptar
  Artistet Shqiptar

  👍🏻👍🏻👍🏻

 • Artistet Shqiptar
  Artistet Shqiptar

  🔥🔥🔥

 • Artistet Shqiptar
  Artistet Shqiptar

  🔥🔥🔥

 • Sammy K
  Sammy K

  👌🏻👌🏻👌🏻

 • Sammy K
  Sammy K

  👍🏻👍🏻👍🏻

 • Sammy K
  Sammy K

  💙💙💙

 • Sammy K
  Sammy K

  💯💯💯

 • BARDHI
  BARDHI

  🔥🔥🔥

 • PAJTYM OFFICIAL
  PAJTYM OFFICIAL

  💣💣

 • adian pali
  adian pali

  I ki tbleme viwsat Per 3 dit kapi 1 M Dhe tani per 5 ditas 1.1M si ke kap

 • Endrit Simnica
  Endrit Simnica

  shum keq pasni ble views bre

 • Elidon Abazaj
  Elidon Abazaj

  🖕🇨🇭🇦🇱🇨🇵. Kurr nuk e din nga kemi ardh

 • therealendry
  therealendry

  Fake views babo ngelet ti ble

 • Arton Gashi
  Arton Gashi

  Kesh tu e ngu qit kong ngolf 2sh u bo tash golf 8 gti.

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar

  Ka demethenje kuptim

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar

  Esht super keng

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar

  KOMENTE TE GJITH

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • El AAA
  El AAA

  Upload this on spotify

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👏👏👏👏

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👌👌👌👌

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👌👌👌👌

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👌👌👌👌

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👌👌👌👌

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👌👌👌👌

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💛💛👏👏👏

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  👌👌👌👌

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💥💥💥💥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💖💖💖

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💛💛💕💕💕

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💥💥💥💥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💘💘💘

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❣❣❣

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💥💥💥💥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  😚😚😚😚

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💖💖💖

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  😚😚😚

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🔥🔥🔥🔥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  😚😚😚😚

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  😗😗😗

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🔥🔥🔥🔥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💣💣💣💣💣

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🔥🔥🔥🔥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🔥🔥🔥🔥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💖💖💖💖

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  😚😚😚😚

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💥💥💥💥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💖💖💖

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  🔥🔥🔥🔥

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💕💕💕

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💕💕💕💕

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❣❣❣❣

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❣❣❣❣

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❣❣❣

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  ❤❤❤❤

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💕💕💕💕

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💕💕💕💕

 • Wikoo Kkoo
  Wikoo Kkoo

  💥💥💥