Nuk ka me dyshime : Konkurentet e Style Star jane “ne lufte” mes tyre | ABC News Albania
2:01:39
91,670
Reddit
Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.
Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algone.info
#abcnews#abcnewsalbania#stylestar

Komente
 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa

  Ku esht Fatima???

 • Anxhi bos
  Anxhi bos

  Kristina esht vajza qe guxon me shum

 • spahiu spahiu
  spahiu spahiu

  (Iste benim stilim ) lere emisioni qe esht turk po edhe komentet e juris te njejta well done pasket shiku me vemendje

 • Skam Hiq
  Skam Hiq

  Nje gje e kam vrejt ne gjdo emision apo kudo ne rrjetet sociale, femrat me gjeloze me e ul njera tjetren si ne shqiperi ska askund👎

 • shella shella
  shella shella

  Oooo enxhiii oooo e meveritshme pupu mjer kush te ka ne shpi shpifsir

 • Mahije Thaqi
  Mahije Thaqi

  Laurela ska lidhje me stil as me asgje rreth modes!po shifet qart se ktu lun rol paraja!

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani

  Boriana shum e bukur e talentuar dhe e edukuar bravooo👏👏👏👏❤❤❤❤💋💋💋💋

 • Gianna Mariana Pashaj
  Gianna Mariana Pashaj

  Pluse dhe syte kot qe i ke ber se ke baluke nuk te duken laurela...

 • it's aurela
  it's aurela

  Wtf, Laurela shpeton serish. Are u kiding me🤨🙄

 • GottaZoom
  GottaZoom

  Enxhi,Alda dhe Borjana jane me te mirat👌👌👌

 • Rezarta Malshi
  Rezarta Malshi

  Kuku qa kjo Laurela mo

 • Altina
  Altina

  Laurela vendos nota te uleta vetem qe te flas dhe te marri vemendje hahah😤😒OMG

 • Another Girl
  Another Girl

  Alda nuk mund te dal ne ekstrem, nuk dal nga vetja ti bej floket ashtu. Harroj si I kishte floket kur ishte tema r viteve.

 • Another Girl
  Another Girl

  Laurela ka hy me mik patjeter

 • ADUUU
  ADUUU

  Kjo Laurela shum palidhje nga pjesa e stilit, shum paedukate dhe shum acaruese. Kete ose ka ndonje qe njeh dhe e mbajne aty ose i ka paguar leke. Ne fillim kam menduar se eshte 40 vjece e siper por tani une kuptova se eshte me e re.

 • Just Me
  Just Me

  Sa me hater e mban juria Enxhin kur ishte nje veshje sikur kishe dal per kafe, shume e padrejte juria ne vendosje pikesh dhe shije. Enxhi duket shume e madhe ne moshe me ate veshje si gjyshe. Syzet kane qe ne vitet 50 dhe nuk ka sjelle asnje risi, takat dhe canta shume demodw sikur i ka blere te gabi shume zhul. Xhaketa shume e gjere si burr, cdo detaj i veshjes ska asnje lidhje me njera-tjetren. Une e vleresoj me 1

 • Adrian Vlore
  Adrian Vlore

  Vajza we mori minus 1 eshte shume fuller dhe I duket vetem çoç eshte per mua ne kete veshje eshte 00000 dhe me me edukat kur flet shoqja duhet te largohet nga emisioni sepse I duket vetja me e mira

 • Just Me
  Just Me

  Sa botox kjo Sara Kolami, nga balli e deri te buzet 😂

 • Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku

  Kjo Laurela kinse po kupto -1 ja veri asaj Engjit 🤣

 • ada Hoxha
  ada Hoxha

  mduket si un kur lozja kuklla kur isha e vogel 😂😂😂

 • Ela Ramadani
  Ela Ramadani

  O Alda ti nuk je e bloggere e famshme ti nuk e meriton as te jesh ne kete emisjon sepse nuk ke stil, Kristina dhe Dhespina te pakten e meritojn te jen ne kete emisjon 😤😡

  • Anxhi bos
   Anxhi bos

   Alden po ta kritikosh te permend nje xhakete qe ta ka dhene shum e uli veten

 • DS 77
  DS 77

  Kristina shihet shtrik pom doket 🤮🤮🤮

 • DS 77
  DS 77

  Alda ma ebukra prej te gjidhve 👍👍👍

 • Dimitris Gourgoulianis
  Dimitris Gourgoulianis

  Cjo geoa meko

 • Antoneta Velaj
  Antoneta Velaj

  Kto syt e Dhespines..

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY

  Produksioni ju lutem: hiqeni Laurelen se pervecse ska lidhje me stil esbte edhe hakmarrese dhe llafazane. Kaq

  • Rekeep Real
   Rekeep Real

   Ma do mendja do iki vet.

 • M.M M
  M.M M

  kiara kur jep intervista je shumm e mir. por perzantuse ke shummm ngecje cdo jave te shikoj dhe nuk flet rrjedhshem fare. i hiqni ato kercime ne cdo dalje te vajzave fare pa lidhje.....

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY

  Borjana eshte on the top, ka per te fituar

 • E Gllogjani
  E Gllogjani

  cfare eshte kjo juri me fjalor kaq shterpe. Kjo bjondja e ka perseritur 100 here fjalen pertace. amatore!

 • Marie Malshi
  Marie Malshi

  Me siguri Laurela ka paguar para sepse edhe une di te vishem me mire. Ju lutem mos I mbani kaq me hater kto vajzat e reja. Nuk e di por me duket se e mbajne vetem per te rritur audiencen.

 • Babochka Babochka
  Babochka Babochka

  Laurela ik se nuk je per aty.

 • Rexhina Baci
  Rexhina Baci

  Sara Kolami ne juri me pelqeu shume

 • Rexhina Baci
  Rexhina Baci

  Ti Laurela qenke kokrra debiles je totalisht pa gusto pa shije pa stil, dhe po te isha une aty do ta kisha fut nje shpulle qe te te vinte mendja verdalle. Mbylle gojen idiote femer.

 • Dritjon Gjoni
  Dritjon Gjoni

  Dhispina une vrai amour 💖 2 h emision 1 h 30 per mua duke bere skip sa here flet Niko dhe Laurela 😂😂😂

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Kta cdo gje e ben sherr per klikime

 • george pappas
  george pappas

  Kjo elisabeta sdi t flas fare

 • TAYNA TAYNA
  TAYNA TAYNA

  SHUM PALIDHJE VESHJE

 • Floreta Tafani
  Floreta Tafani

  Laurela trupin si kosh as gje nuk i shkon ne trup

 • Floreta Tafani
  Floreta Tafani

  Uaaa kjo laurela sa keeq o zot kot kot fare please hiqeni sa me shpej 🤮🤮🤮

 • Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes

  P. S sara (ne cdo look) : dua xixa

 • Besa Besa
  Besa Besa

  O Kristina ske normat e sjelljes, i tregon jurise kur te flasi, turp.

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku

  Sa femer e leshte kjo laurela gjiza,ne vend te trurit ka copa muti ne kok

 • Besa Besa
  Besa Besa

  He mi Alda e pse si u degjenerove nga komentet javen e kaluar e vjen na justifikohesh, prap negative ngelesh, e nxorre surratin. Sna hedh dot me hi syve

 • Drita Shkreli
  Drita Shkreli

  Laurela ne te vertet duket sikur eshte e paguar te rri dhe te flas asgje tjeter .

 • Sara Zambaku
  Sara Zambaku

  Alda blogere e famshme!?!?🤣🤣🤣 Alda qe me 39k followers merr max 3000 like ne 1 foto? Dhe cdo gje kopje nga blogeret e tjere. Kur hap instan e aldes vetem outfite pa lidhje qe sdo vishen ndonjehere ne jeten reale. Stili i Aldes maksimumi te Zara e ka kapacitetin. Qendro me kembe ne toke👎🏻

 • Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes

  Dhe nuk me del e keqja: kur flasin per tokyo-n (konkurrente e juri) me nje siguri te atille a thua se kane japonine vendin ku kalojne fundjavat! ohg

 • Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes

  Elisabeta: jam krenare qe jam ketu (se parimisht une nuk duhet te dal asnje sekond ne ekran se nuk di te flas, por...bereqaves)

 • Sara Zambaku
  Sara Zambaku

  Laurela me e dobeta aty. Ska stil. Veshje bazike qe nuk i rri bukur dhe e kemi pare kudo prej vitesh . Se meriton qendrimin👎🏻👎🏻

 • Lisi Braka
  Lisi Braka

  Keto skan edujat, norma te sjelljes 0

 • Anna Lleshi
  Anna Lleshi

  Ca kjo Sarà Aman kot ka njet Greqi ku njeh mode kjo more aman 💩🤮

 • Blerina Ndoka
  Blerina Ndoka

  Despina nje star Shum e mire w bukur e pelqej shum Ktw Laurelen kush e ka fut aty Ajo duket dhe shum kalama nga mendja Se per stil ajo sja ka haberin Silluni o vajza bukur jo si grifsha Edhe ajo Alda nuk honepset dot

 • Mimoza Pajaj
  Mimoza Pajaj

  Sa negative Alda

 • no name no name
  no name no name

  kto reagimet e nikos ta shpifin

 • N. I.
  N. I.

  Kur supozohet te shpallet fituesja perderisa vazhdoni te sjellni vajza te reja?! Konkurentet e vjetra qe jane me te mirat po largohen vullnetarisht Strangeeee

 • Llalla
  Llalla

  O zott kjo sara tacaron ben sikur merr vesh na moda 🙄

 • Roland Landi
  Roland Landi

  Bravo kozeta bakiu na hape barkun me keto koreografi pa pik lidhje dhe me keto " balerina" te pa sinkronizuara me njera tjeteren 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Travel Amazing
  Travel Amazing

  Aman o Dhespina mos na bej sikur ca po sjell vete aty se na hoqe trurin.Alda ua hedh te gjithave aty per stil.E keni inat prandaj i suleni.

 • Leda Leda
  Leda Leda

  Ska kuptim 🤷🏻‍♀️ Kjo Laurela qe e shpeton vec juria 🤮

  • Besa Besa
   Besa Besa

   E shpeton miku te shkreten

 • Anna Anushi
  Anna Anushi

  Ua laurela shpetoj prap 🤦🏻‍♀️ me duket e mbajn per show se vetem stil nuk ka 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ per mua dhespina ishte shume me style sot gjithsesi edhe borjana e meritoi denjesisht

 • Era Jaha
  Era Jaha

  E shpifura kiara,me mjekren e shemtuar.

  • Era Jaha
   Era Jaha

   @Rekeep Real po e kame perfekte.

  • Rekeep Real
   Rekeep Real

   Na dergo ndonje foto te mjekres ideale per ty.. ose bei nje foto tendes se meqe ofendon, ti duhet ta kesh perfekte. .

 • Blerta Devollaj
  Blerta Devollaj

  Hiqni musiken nga sfondi na cat nervat

 • Elona Nrecaj
  Elona Nrecaj

  love you po me mungon shum fatimja 😭💞💋😇😘

 • Gjenta 25
  Gjenta 25

  Kjo qe ishte vish vajza e fundit Viola ishte total style ( pervec fundit qe ishte set) vajza kishte bere art mirpo ket jo gjithkush din dhe mund ta vlersoj.

 • Elona Ceta
  Elona Ceta

  Kte enxhin se degjoj dote me acaron ne kulem me ate ironin e saj I duket vetja e bukur shimpazes 😁

 • Kleopatra KL
  Kleopatra KL

  seriozisht laurelaa??

 • Bella’s channel
  Bella’s channel

  Enxhii laraskaa zdi qka te duket vetja moj e pa fytyr, ato memikat e fytyres qe i ben kur flet borijana me laurelen cncncn turp i madh jee

 • Roland Landi
  Roland Landi

  Elisabeta me duket se ke ngaterruar emision moj goc. U hutua nga kamerat goca 😂😂😂

 • Leandra Malshi
  Leandra Malshi

  Laurela e pa edukate

 • Roland Landi
  Roland Landi

  Nga te gjitha koreografit sec me beri pershtypje koreografia kur ishte radha e laureles. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Po ca jan keto koreografi pa lidhje. Bobo jo sikur i ben nje "profesioniste" sic thot kiara se nuk e shikoj profesionalizmin ketu, po sikur i krijon nje femije 5 vjec. Madje edhe nje femij 5 vjecar kercen me mire. 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️.

 • Ovveerrr M
  Ovveerrr M

  Nobody: Alda: un kam folloursa ninstagram, un kam stil Ps: si esht pranu kjo Laurela ne kte emsion 😨

 • Leandra Malshi
  Leandra Malshi

  Sara jep pike te sakta mendoj une

  • Marco Canini
   Marco Canini

   Po eshte shume Profesionale.

 • Leandra Malshi
  Leandra Malshi

  Elizabeta:Falenderoj jurine . Nikon,Melinden😂🤣😅🥲

 • Elisia Alijaj
  Elisia Alijaj

  Largoni laurelen,sillni fatimen!

 • Blerina Deda
  Blerina Deda

  Enxhi esh shum arrogante kur e kritikojn nuk I pelqen kur kritikon ajo duhet ta degjon esh shum llafazane nuk me pelqen fare

 • Djellza Zendeli
  Djellza Zendeli

  Po te isha une me koh do e hiqja Laurelen por jeni Duke e mbajtur vetem per show

 • Adasamantaergi Adaergisamanta
  Adasamantaergi Adaergisamanta

  Kjo laurela nuk ka fare lidhje me stilin

 • Mafa's Channel
  Mafa's Channel

  E shikoja me shum qef per te pare cfare do sillte Fatima, me vjen shum keq qe zdo jete me 😟...

 • Mimii Bonita
  Mimii Bonita

  40:47 si perdhe hahahahaha

 • Klassio Official
  Klassio Official

  Kjo vajza e re eshte LOTTTTT ajo e london style

 • Klodiana Emini
  Klodiana Emini

  FATIME +DHESPINA =❤️ Me te mirat Me me style Me te qendrueshmet Me me edukat 👌🏻🌹👈

 • Migena Cara
  Migena Cara

  Laureta vetem stil nuk ke nuk e di si nuk ke dal akoma se sje per aty kot fare vishesh

 • Den Isa
  Den Isa

  Jam dakort me Enxhin sa i perket Laureles....Smerr vesh fare nga moda,stili eshte komplet 0 ...Kjo thjesht e ka personale me Enxhin debilja...

 • Den Isa
  Den Isa

  Me pelqen ky emision ,hera e dyte qe e shoh...Kete Laurelen nuk e duroj dot,me acaron ..

 • Sidorela Kola
  Sidorela Kola

  Kjo Laurela si ato kusherirat e liga qe punojn ne shtet e s'i do njeri po i mbajn afer se u duhet ndonje vertetim 🥵

  • Mimii Bonita
   Mimii Bonita

   Hahaahhaahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahah

 • krisa qorri
  krisa qorri

  Kete laurelen vtm per show e mbajne se ben sherr.Nuk e meriton.Nuk di te vishet,pa stil fare

 • emine thaqi
  emine thaqi

  enxhi dhe alda me pelqyen🥰❤️❤️

 • Marsida Bjarami
  Marsida Bjarami

  Elizabeta e meritonte nje mundesi te dyte dhe jo Laurela qe perseri do te djege dhe mundesine e 4 . Shume keq qe vajzave te reja nuk i jepni hapsire kohe me shume te shprehin veten .

  • Besa Besa
   Besa Besa

   Po keshtu esht kur futet me mik Laurela , sdi sa do e shtyj e miku shkret!

 • Silvja Vera
  Silvja Vera

  Laurela si atio fshataret qe hyjne aty me mik se ska mundesi dhe qe eshte si plakushe ziliqare,dhe kur e kritikojne vajzat kunderpergjigjet,ndersa kur juria i thote te njejtat gjera i pohon.--> XHELOZI.

 • katjze
  katjze

  Keta te jurise pse kapen me duar, shtyj, mbyt, shkund, shuplaka etj. Duket shume jo e hijshme, sidomosh kur shkundet Mirela qe eshte nje grua ne nje moshe pjekurie. Me le shije shume te keqen.

  • katjze
   katjze

   @Mimii Bonita hahaha e bera si ajo goca e re 😂 po ndjese: Miranda*

  • Mimii Bonita
   Mimii Bonita

   Miranda* hahah

 • Eriselda H
  Eriselda H

  Dhespina ti ke 2 jave qe vjen me ngjyre te zeze komplet dhe i thua Aldes pse vjen me roze. Ti je ose ke e zeza ose neutralja ngjyrat qe kombinohen me lehte e s po te gjykon njeri te pakten mos komento gjera qe I ben dhe vete. Sa per Laurelen eshte nje veshje qe e shikojme ne rruge e s na jep asnje gje te re. Se kuptoj pse e mbeshtet kaq shume juria.

 • Adelina Hysa
  Adelina Hysa

  Mendoj se Tv shqiptare kane nevoje per emisione per tu mesuar te rinjve edukaten dhe gjuhen shqipe me shume sesa emisione mode. Ne cdo emision ne Tv te ndryshme shohim sa paedukate flasin konkurentet me njeri tjetrin, por mbi te gjitha sa dobet jane ne te shprehurin dhe ne gjuhen e paster shqipe. Eshte shume e turpshme. Gjithe keto vajza qe kur i sheh thua sa te mira dhe kur hapin gojen kupton sa pa nivel dhe pa kulture jane. Emisioni ne vetvete eshte shume interesant. Uroj qe ne javet ne vazhdim te shohim sa te perkushtuara jane konkurentet per stilin me shume sesa per grindjet e shemtuara me njera tjetren. Suksese 🌟

  • Den Isa
   Den Isa

   E vertete

 • Tatjana Bardhi
  Tatjana Bardhi

  Nuk e meritonte te ikte vajza e re po Laurela

 • Një si unë
  Një si unë

  Nese ka noj rob qe ta shpif aty eshte LAURELA.....!! Pa stil, pa kulture , pa feminitet, pa llogjike , pa komunikueshmeri .....por siduket me shok Nikon ja del prap edhe pse duhej te ishte eliminuar me kohe....!

 • Anxhela Celaj
  Anxhela Celaj

  Nuk eshte fare e drejt qe eliminuan konkurenten e re dhe perseri juria shpetoi Laurelen. kur 2 jav radh e shpetuan dhe heren e fundit i thane " heren e tret te iki vet". perseri Laurelen shpetuan dhe nuk i dhan as nje mundesi tjeter konkurentes se re. Nderkoh Laurela smer vesh fare dhe duket qart perseri i japin mundesi. Mendoj ngq ajo shkakton debate aty me komentet e saj, ose ka mik aty brenda se ska mundesi.

 • Choose_shop_
  Choose_shop_

  Follow instagram.com/choose_shop_?igshid=rvn7xpx8ysqw 🤗

 • Choose_shop_
  Choose_shop_

  🥰🥰

 • Monika Hoxhaj
  Monika Hoxhaj

  me pelqen shum te gjithe bejne nje mundim dhe juria me pelqen po miranda dupi me pelqen se eshte vlonjate si jam dhe un 🔥🔥🔥🔥

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci

  Ajo pa pik fshioni aty dhe ata ven prp e shpetojn ket laurelen

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci

  Po kjo elizabeta esht budallack thotë ti je per shqiperi dhe qesh si shushk duke ofenduar doruntinen me ate qeshjen

 • Brunilda Muca
  Brunilda Muca

  Wa cfare sjellje, cfare edukate i dhifsha stilin ketyre ca i duket vetja ? Goca ne fillim investoni ne edukate mirsjellje kjo enxhi nje llapaqene waaa o zot me habiti

  • Mimii Bonita
   Mimii Bonita

   Menyra si flet eshte shum acaruse me 200km/h dhe si histerike

Faqja Tjeter