Notat e motres per veshjet e mija| Ide veshjesh për dasmë nga YOINS| Angela Ak
14:14
77,781
Reddit
❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Your Inspiration of Every Date: ys.ggood.vip/WQP7
discount code:YZL15 for 15% off,YZL20 for 20% off if order over $65
Fustani nmr1: ys.ggood.vip/XBaR
Fustani i gjat i zi: ys.ggood.vip/XBaT
Fustani i zi mini: ys.ggood.vip/XBaV
Fustani Lejla: ys.ggood.vip/XBaX
Kemisha: ys.ggood.vip/XBaZ
Fustani me buz: ys.ggood.vip/XBb1
Fustani i bardh me qendisje: ys.ggood.vip/XBb3
Kemisha Thank you: ys.ggood.vip/XBb5

🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
instagram.com/angela.akolli/?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
instagram.com/klajdi_dodaj/?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
facebook.com/Angela-Ak-1816897241743780/

Komente
 • samo marku
  samo marku

  ban nje prenk klajdit sikur je shtatzane

 • samo marku
  samo marku

  je yll shpirt jam vajz sepse ketu ash i shkruajtur emer fjali

 • fjolla aljiti
  fjolla aljiti

  12:09 momenti klajdi lot 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Hanke Gjepali
  Hanke Gjepali

  Axhela te bukura ishin por nuk me pelqeu ajo kemisha ai fustan spese ishte i shkurter

 • Anesa bajrami
  Anesa bajrami

  Kur so postosh vidjaon anxhela😭😭

 • Sen Çal Kapimi
  Sen Çal Kapimi

  Kukulla të dyja,edhe Klajdi se i ngel hatri😅!Kush të gjykon ty iu thafshin duart😅💖💖

 • Zoela Kapllanaj
  Zoela Kapllanaj

  Përshëndetje Angela! A mund t'a dij email- in tënd? Sepse të adhuroj! Je blogerja e vetme që je. 👑

 • Lejla Sinani
  Lejla Sinani

  Urime muaji i shenjet i ramazanit

 • Rajana Vuqiterna
  Rajana Vuqiterna

  Kur eshte video e radhes shpresoj se sot ose neser

 • Sindi 11
  Sindi 11

  Anxhela po sikur motra jote te zgjedh rroba per ty

 • Lena Krasniqi
  Lena Krasniqi

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mohan
  Mohan

  Vetem se flet shum shpejt 😂😂😂😂😂

 • Hedije Llugagjiu
  Hedije Llugagjiu

  Shum i mir kjo video

 • Ilma Madana
  Ilma Madana

  O ZOT PSE JE KAQ E MIR MOJ JE NJE DASHURI.....SA DESHIRE KAM TE TE TAKOJ NJE HERE .....NUK KAM SE CFAR TE THEM ME FJALE SEPSE JANE SHUME PAK FJALE PE TE TE THEN TY JE NJE DASHURI E VERTETE ANGELA TE DUA SHUNE

 • ANGELA&JASMIN
  ANGELA&JASMIN

  Ty te shkoj te gjitha anxhela une i jap 1000000 pik te gjitha fustaneve . Du te te them nje gje tjteter dhe une anxhela e kam emrin . Dua shume qe ti te me ktheje pergjigje nuk jam e sigurt qe do ma kthesh pergjigje

 • Shegushe Kadiu
  Shegushe Kadiu

  Xhaketa dhe ai fustani me menge te fryra. 😍😍😍😍

 • Ester Lumani
  Ester Lumani

  Te te shikoj vlogun e radhes

 • Ester Lumani
  Ester Lumani

  Se me zi po pres

 • Ester Lumani
  Ester Lumani

  Angela Kur do e nxjerresh vlogun tjeter

 • Erisa Islamaj
  Erisa Islamaj

  Sa vjeqe esht eleana❤️Dhe esht shum e bukur poashtu dhe tii❤️‍🩹😘

 • Juleda Nuhii
  Juleda Nuhii

  Ciao angela te kisha rekomanduar nje App te Cashback pasi ti blen online esht super mer nje % back te asaj qe blen nese deshiron ta dish me shkruaj❤️ je yll fare 😘😘

 • Linda Derishalia
  Linda Derishalia

  Ke shum fantazi

 • Olta Jashari
  Olta Jashari

  ❤❤

 • Arsa Hoti9
  Arsa Hoti9

  Mua me pelqejn te gjitha fustanet

 • Valeria Valeria
  Valeria Valeria

  Je shum e mil😘

 • nesim mehmetaj
  nesim mehmetaj

  💕💕💕💕💕

 • Kendi Kulla
  Kendi Kulla

  Super fustan i fundit por per mendimin tim me i bukur ishte me ripin por edhe ashtu shume e bukur ishte se normale e kishte veshur e bukura e botes.I ♡ love♡YOU♡

 • Dila Fizi
  Dila Fizi

  Si do vi e ftuar per nusen

 • Erina Thaqi
  Erina Thaqi

  Dhe Elanën sa e doni nga 1 deri në 100 unë 100 dhe te dyat i dua si motrën time

 • Erina Thaqi
  Erina Thaqi

  A më tregoni se sa e doni Angelen nga 1 deri në 100 unë 100

 • Enesa Abduli
  Enesa Abduli

  Oo yll pi edhe nese fustani esht i shemtuar ti te rin mir se ti je bukiria w gjickas♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️♥️❤💋💋❤♥️♥️❤🥰😘

 • Gjakovarja
  Gjakovarja

  Je ⭐Anxhela sa te Bukur e paske motren ooo❤🌹ju pershendes nga🇨🇭

 • Sonja Petro
  Sonja Petro

  o yje shume te bukra i love you

 • Agrina Ilamaj
  Agrina Ilamaj

  te gjitha i ke super Angela bravoi ke zgjedhur shuuuuuuummmm te bukura ti ben zgjedhje suuuuuuuuuuuuppppppeeeeeerrrrrrrr nota per te tera veshjet eshte kjo 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 • Google Google
  Google Google

  I love u 😘❤❤😘

 • Gentjana Hidri
  Gentjana Hidri

  Sa e bukur motra yll po dhe ti je❤

 • Bukurie Ballolli
  Bukurie Ballolli

  Che rideree braviii

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta

  Vidua me bukur rrobat ebukur shum ti gezosh eshte dhe ftuhare elena na kishte mare mall shum oer ty

 • Jam UN
  Jam UN

  Kjo e ka ne Terezi.🤦‍♀️

 • Jn
  Jn

  Duam me videoooo me Eleanen 😍😍😍😍😍😍Na knaqet

 • Anton Antoni
  Anton Antoni

  Hahahahahahahah klajdi me meku ‘ere tallavaje do mbaje hahahahahahahahah

 • Sonila
  Sonila

  Sa pozitive je moj Angela dhe motra shume shume e embla 😘😘 Klajdi te shkrin 😅🤣😅 si vjerr e ke Mir. Fustanin e , zi te Thot Hahahahahahahahahahahhahaahhahahabahaahahahahahahahahahaha 🤣🤣

 • BRUNILDA
  BRUNILDA

  Kam qeshur me LOT😂🙈

 • Erma Lila
  Erma Lila

  😂😂😂😂

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa

  Nje njeri me kaq pozitivitet,e qeshur, e sincert je ti Anxhela❤️Nuk e di a ke mundur ta realizosh sa her ti ke qen ndoshta arsyeja e buzeqeshjes se njerzve ti je motivim dhe gjithqka per mua💙Jam fansja yte e zjarrt mezi pres videot e tua dhe vloget e tua, kur them fansja yte e zjarrz aty perfshihen edhe rrobat hahaha i shkreti Klajdi ndodh qr te semuret nga rrobat e tua dhe nga leku per rrobat🤣po kshu e ka o klajdi qdo femer 🙋‍♀️U se do na hidherohet Lulushja e vockel eshte shum cute skam par qen me te bukur se ky perqafime nga larg tduaa🤍❤️🥺

 • Drinela Osmenaj
  Drinela Osmenaj

  Ndryshimi i tonit te zerit dhe menyres se te folurit gjate videos tregon lack of character and identity

 • Eliona Sulaj
  Eliona Sulaj

  Angela motra jote nje super ylle❤

 • Klea Yskollari
  Klea Yskollari

  Urime per 61k subscriber😍😍😍💕💋❤❤❤💙💚💖💛💖💛💜💕💓💓💕💓💕💕💗💘💟💝 zemel😆

 • Eralda Çekrezi
  Eralda Çekrezi

  Veshjen e dytë e ke te bukur ( fustanin dhe kemishën), vishe me atlete te bardha ne përditshmëri😉

 • Lon Tafa
  Lon Tafa

  Angjela nuk e ke iden sa e kam pritur nje video me motren tende .😘😘dhe me ne fund mu plotesua deshira . 💘💘te du shummmmmmmm 💙💙💙💙💙motra eshte me e bukur se ti ta dish 😝😝👋❤❤❤❤❤

 • Katerina Alla
  Katerina Alla

  ❤❤❤❤❤❤

 • Fjorela Manaj
  Fjorela Manaj

  Ferrre ferrr ma bën fustani hahahhah ti je vete e bukur ska renci ca vesh të adhuroi

 • Festina Kelmendi
  Festina Kelmendi

  Aaaaaaaaaa 😂😂😂❤️

 • Halit Lumaraku
  Halit Lumaraku

  Mua shum me pelqen ai I ziu

 • Ina Rd
  Ina Rd

  Sa te mira te dyja motrat 😍😍 Duam prap video me Eleanen ♥️🌹

 • Bruna & Marinela
  Bruna & Marinela

  Ahhabahahahah klajdi esht i madh duket sikur kan therur dele🤣🤣

 • Erjona Lika
  Erjona Lika

  Sa te bukura jeni yje motrat Akolli♥️♥️✨✨

 • Ester Mario
  Ester Mario

  Pse i ben buzet ashtu o Angela hahaha si beje me par

 • Dorisa Kaçorri
  Dorisa Kaçorri

  Angela je nje dashuri , je shume pozitive edhe me ben gjithmone per te qeshur . Love you girl 😍🥰😘

 • Ajla Lazaj
  Ajla Lazaj

  Je njeri shume positiv dhe shume e embel

 • Rene Ren
  Rene Ren

  Anxhelaaa preii floket do t shkojn shum

 • Erlinda Musa
  Erlinda Musa

  Angela je shum e mir vetem vazhdo siqje

 • Sadie Selmani
  Sadie Selmani

  Mendova nje her qe je ne Greqi 🥺❤

 • Une Jam un
  Une Jam un

  Komente te forta juv hep klajdi hahhaha rrobave. 😂😂😂

 • Sonila Laçi
  Sonila Laçi

  -2:02😂😂😂😂😂😂

 • Sonila Laçi
  Sonila Laçi

  -11:05

 • Sonila Laçi
  Sonila Laçi

  3:09😂😂😂

 • Violeta Herri
  Violeta Herri

  Angela mezi e prisja videon tende te re je shume e mire dhe shume pozitive sa pashe videon tende mu rikthye buzeqeshja

 • Eni Marku
  Eni Marku

  Asnje fustan sesht per dasma po hjt😂😂❤

 • Elisa Ramollaj
  Elisa Ramollaj

  Mos na shaj mor klajd

 • BBF
  BBF

  Kush me thot kur hapen kufinjt Itali -Shqiperi per ato me pashaporta ? Nese keni info ju lutem me thoni🙏🙏🙏🙏🙏

 • Adeaa Krasniqi
  Adeaa Krasniqi

  Angala je shumm e mir te gjitha vido e ki aq te mire te dua shummm te gjith fustan e dasmes. Te rrinë mir sepse ti je zemre kjo vido ka qen e mir ti ke te gjitha vido te mira te dua pa fund ti je ytoberja ime e prefruar ne bot qe kam par ka qe te mir.Love angjela.ak ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Ti Je E MIR NE BOT E LOVE YAR NE BOT ESHT NJE VAJZ ME EMRE ANGJELA JE ME MIR NE BOT BES FREDA LOVE LOVE LOVE ANGJELA ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥TE PRQAFOJ SHUMMMM ANGJE PA FUND NE BOT TE DUA ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆♡♡♡♡♡♡♡♡☆♡♡☆♡♡♡♡♡♡♡♡☆☆☆☆☆☆]

 • Shpresa Musaku
  Shpresa Musaku

  Ca te milaa qe jeni

 • Shkurta Latifi
  Shkurta Latifi

  Fustani lejla mua me pelqen shumm i jap 10 ppike

 • Meli Hoxha
  Meli Hoxha

  Shum video shume e bkr kjo dhe shpresoj ta shohim sa me shpesh neper video motren tende jeni shummm te mira 🥰

 • Eltjona Cerra
  Eltjona Cerra

  ❤❤💖🌞🤍💗🌛

 • Asi Asi
  Asi Asi

  te dua shmm angelaa t lutem bej sa me shume video (prsh cdo dit nga 1 videoo se t km shm xhan)💜✨😘😘😘😘😘

 • Vjollca Mustafai
  Vjollca Mustafai

  Sa te bukara jeni te dyja❤❤❤

 • Rezarta Sula
  Rezarta Sula

  Angela je shum e mire. Te perqafoj. Ti ka par te gjitha vidjot.dhe jan te mbrekullushme.❤❤❤👏👏👏💋💋💋💋

 • Doruntina Tina
  Doruntina Tina

  Je shumm e bukur

 • Xhuljano Cjapi
  Xhuljano Cjapi

  Mendova per nje moment sikur do ta mbysje burrin me ate rripin(shaka😂😂 je shume e mire zemer💋💋

 • Agrina Ilamaj
  Agrina Ilamaj

  Shm shm super ☆♡

 • Marjeta Bogdani
  Marjeta Bogdani

  O Yll

 • Marilena Bogdani
  Marilena Bogdani

  PSE je kaq e mirë! Love you🤍🤍❤️❤️😍😍

 • Meral Meral
  Meral Meral

  Hahahahah shakat e klajdit t shkrin fare 😂😂😂😂🥰

 • Atila Atila
  Atila Atila

  kam qesh me lot faleminderit ♥️kishna nevoj tet shofim prap ty e klajdin dhe motra ta zbukuroj vidjonn♥️

 • Bruna & Marinela
  Bruna & Marinela

  Hahhahahahhahah super video🤣🤣🤣

 • Idena Cela
  Idena Cela

  Per mua te gjitha 😘😘👑👑❤️❤️❤️👗👗🌸🌸🍭😂😂

 • Qendresa Lika
  Qendresa Lika

  Angela je njeri shum pozitiv vetem vazhdo prsh nga Kosova ❤

 • Alma Fetahaj
  Alma Fetahaj

  9:13 o hajde luj qyqek ti mori shyret ti e kalle krejt ooo hajde lujj qyqekk ahahhahahhahah😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💥🤣🤣🤣

 • sara nebo
  sara nebo

  Haha exei polu plaka o tropos pou milas alla panta glukia🥰🤩

 • Alma Fetahaj
  Alma Fetahaj

  5:17 yllllllll💥💥💥💥😻😻😻🙉🧿🧿🧿🧿🧿🦋🦋🦋🍭🍭🍉🍉🍇🍓❤🍬🥰😍🍒🍒🍒🍒🍒🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌠🌠🌠🌠🌠🌠

 • Regalo Kinez
  Regalo Kinez

  Angela motra yllll fare kur ka lindur ajo zoti ka qene pushim ta ka ba mami me hile hahaha

 • Mela Canaj
  Mela Canaj

  Jeni një qift fantastik ju uroj lumturi dhe jet te gjat normalisht dhe milone dua shum një qenush shum shum I bukur.

 • MAJLI'S WORLD
  MAJLI'S WORLD

  Si kukull Eleana 🥰🥰 Sa qejf kur flasin motrat per veshjet 😍🤩😍🤩

 • sara tanushi
  sara tanushi

  Zemer tani hapen per pashket e mundesh te vish 😘😘😘😘😘 je shum e mir si gjithmon kukull motra jote dashuri ❤❤❤❤❤❤

 • Razije.R
  Razije.R

  O te duaaa o jetteee mfaall se pak me vones 🥰🥰🥰😇😇😇😇

 • Onesta Froni
  Onesta Froni

  mu me ka pelqy ajo fustani i vjehrrave kur te martohet nusja hahaha

 • Me1 rem
  Me1 rem

  Klajdi err tallava🤭🤣🤣

 • Klarisa Hajrulla
  Klarisa Hajrulla

  Je nje yll anxhela dhe motra jote shume e bukur klajdi shume fanny ❤❤❤

Faqja Tjeter